Alchymista

komentáre

Alchymista

Rodák z Prievidze Soňa Peková celkem jasně prokázala proč je Covid umělého původu. Za tohoto předpokladu je jasné, že ti co stojí za oponou by nevypustili nic co by mohlo zabít i je, zvlášť, když jsou ve věku kdy je brzy sebere čert. To znamená, že již od začátku se vědělo co zamezí uchycení Covidu v organizmu a to nejméně od 10.3.2020 Koukněte sem:
https://www.mandala-praha.cz/news/o-d-p-o-v-e-d-milana-calabka-na-dotazy...
Jak se situace vyvíjela jsou tam aktualizace. Nikde jinde nenajde tak fundovaný rozbor !

Další zajímavá informace se objevila v květnu 2020 po totálním zavření okresu Uničov-Litovel. V tomto okrese virolog Beran na vlastní triko podával asi 160 lidem z domova důchodců Izoprosine. Polovina to měla a nešlo je oddělit od těch nakažených. Ti nemocní se uzdravili a nikdo z nich neumřel a ti zdraví to nedostali i když byli s nemocnými v jednom baráku. Poslanec Volný zařídil v květnu 2020 Doktoru Beranovi slyšení v poslanecké sněmovně. Takže všichni věděli co na to zabírá. A nikdo nic neudělal. Až minuly týden, když Volny v poslanecké sněmovně řekl , že zařídí trestně právní odpovědnost těm lidem, kteří ač věděli jak to léčit a jak vůbec neonemocnět a nic proto neudělali. Takže tento týden dorazilo 2000 tabletek Ivermektinu do nemocnice U svaté Anny v Brně. Je to jak plivne , ale lepší než nic.
Je to mimochodem akce doktorů, kteří se již na to nemohli dívat a tajně nedodržovali stupidní schválený léčebný protokol.
Takže, Hořejší je jen taková měkká verze šaleného Flégra, který vědomě zamlčuje to co je podstatné .