authenticated user,redaktor

komentáre

Ema

...možno v zásade ďakovať Červenej armáde. Každopádne Američania s ich kamarátikmi stihli Drážďany a iné ohnivé peklá v nemeckých mestách. Skutočný holokaust. Na odvrátenie pozornosti od tejto neobhájiteľnej beštiality na Európanoch, aká nemala obdobu, bol tento pojem použitý inde. Keďže žijeme v totalite režimu, ktorý tento zločin na Európanoch spáchal, viac k tomu nemám čo dodať.

Američania to proste v Európe nestihli a ostré testy dvoch typov bômb na japonských civiloch stíhali fakt len o chlp. Každý, kto tvrdí, že tie dva testy skvelých amerických nových bômb donútili Japonsko kapitulovať je v lepšom prípade tupec, v horšom chrapúň.

Ema

Hen, titulky z dnešnej Pravdy:
Krajniak: Dôchodkový systém na Slovensku je štedrý, hoci to nevidno. Bohužiaľ, bude horšie
Mrochtin úradnícky minister financií Horváth: Musíme konať, odkazuje nový šéf rezortu financií. Sme na tom zle, Slovensko je nadmerne zadlžená krajina, tvrdí
No, ani sa nedivím, že Kuciaková hovorí dopiče. Toto bude riadna holokauza.

Hlavne, že potkaní pysk, alias Svätý Heger z Buče, pri odchode tliachal, že "jeho vláda necháva plnú špajzu." Dlhov.

Ema

...mať reálnu (a totálnu) moc tí, ktorým ju zázračne nadelila Kuciakova smrť, mená skutočných objednávateľov vraždy sa nedozvieme.

Zároveň však veľmi presne vieme, kto to je. Nemusíme menovite. Ten, kto z vraždy profituje. Celá súčasná politická galérka, mrochta and last, but not least americká administratíva. Kuciakova vražda je v ich očiach, samozrejme, v zásade niečo správne, čo bolo nevyhnutné pre zmenu pri kormidle. Takéto myslenie sa začalo ospravedlňovaním atómovej bomby hodenej na Hirošimu, pretože "to ukončilo vojnu a zachránilo milióny životov". A náš režim sa za to nemieni ani len ospravedlňovať, všakáno.
Toto je ich skutočné zmýšľanie, týchto našich korporátno-progresívnych humanistov. Ich hodnoty hodnotím takto: odpad.

Ema

Nájdeš to podľa titulku Život v Kanade sa mi zdal nudný, vopred daný.

Ema

jestvuje aj 兵法 od klasika 孙子. Poznaj svojho nepriateľa.

Keď budeš nad nepriateľom ohŕňať nosík, potečie ti z neho krv. To už máš rozvitie myšlienky priamo odo mňa, ak by si tri slová klasika plne nepochopil.

Ema

...tak menovaný mediálny splašok aktuálne oblažil verejný priestor:
- vyjadrením akejsi kreatúry, ktorá zastupuje na Slovensku Európsku komisiu, že Slováci sú genetická subnorma, ktorá musí byť tvrdo vychovávaná
- košatým popisovaním známeho smetiarskeho ChatGTP (generátor teologických pičovín), že Slováci sú odpad

Jasne, všetci sú si v tom šírom svete rovní a všetci majú rovnaké kvality - okrem Slovákov. Slováci sú ukážkoví untermenschi. Blbí, naivní (ako sme sa napríklad dozvedeli z včerajšieho rozhovoru s americkým agentom Nicholsonom), zlodejskí, závistliví, nevzdelaní krpčiari - a treba im to aspoň raz denne cez médiá pripomenúť. Aby náhodou nenadobudli falošný dojem, že majú nejakú hodnotu.

Ema

Čo odvážnejší, zasnívajme sa, že v roku 2014 došlo v Mexiku k farebnej revolúcii so zvrhnutím legitímnej vlády a Rusko Mexičanov všemožne - od ideologickej podpory cez ekonomické nástroje, dodávky zbraní a veľkých peňazí až po brutálny nátlak na svojich vazalov, aby robili to isté - podnecuje, aby si vzalo späť svoju Floridu. A v roku 2023 v korporátnych médiách vychádza rozhovor "Ruský generál: Vojna sa rozhodne na Floride, čínske strely v tom Mexiku pomôžu".

Čo zbabelejších do ničoho nenútime. Pokojne buďte naďalej presvedčení, že Spojeným štátom americkým patrí všetko a kto by namietal, dostane od Američanov silne napiču - v rámci poriadku založeného na pravidlách, samozrejme.

Spomeňme ešte ten vylepšený titulok rozhovoru so zelenou americkou gumou v Smetiarni, ktorý je tam doteraz: "Americký generál: Ukrajinci si strely neminú na PR, na ofenzívu treba splniť tri podmienky."

Ema

...na tých 18-20 týždňov, kým vznikne legitímna vláda z vôle ľudu, nejaký obyčajný USAfilný podkarpatský kokôtik, ale treba takýto priamo v USA intenzívne preškolený káder? A aj si sama odpoviem. Aby správne chápal poslanie a úlohy americkej vojenskej základne, formálne - zo zvyku - nazývanej Slovensko.
Z toho vyplýva, že sa má v najbližších mesiacoch niečo zomlieť a USA nerisknú, že v tom čase bude na pozícii ministra zahraničných vecí nejaké nezorientované jelítko. Preto tá dogma septembrových volieb - niečo absurdné - a preto Wlachynský dovedený za ruku sukou Kobzovou na "intenzívne konzultácie" v brlohu zmijí.

Vojnoví roztlieskavači zo Sme dnes uverejnili rozhovor s americkým generálom Benom Hodgesom. Titulok bol "Americký generál: Vojna sa rozhodne na Kryme, britské strely v tom Ukrajine pomôžu". Titulok medzitým zmenili - asi sa niekto pošťal od strachu, lebo pochopil, že americký genocídny mamrd nám práve oznámil, že totálna vojna s Ruskom bude.

Ema

Prvou oficiálnou štátnou vlajkou Ruského impéria bola čierno-žlto-biela vlajka schválená dekrétom cára Alexandra II. v roku 1858. Cisár Alexander III. však v roku 1883 nariadil pri slávnostných príležitostiach zdobiť budovy výlučne bielo-modro-červenou "ruskou vlajkou". V roku 1896 už cisár Mikuláš II. potvrdil štatút bielo-modro-červenej vlajky ako "štátnej vlajky" (pričom čierno-žlto-biela vlajka nebola oficiálne zrušená).

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%BB%D0%B0%D0%B3_%D0%A0%D0%BE%D1%8...

Ema

že si práve spomenula na Slovensko.

Ema

Je to len naša pivtorná reakcia na mediálne kecy o starej Bidenovej a jej vnučke, ktoré "vniesli na korunováciu tému Ukrajiny farbou svojich šiat".

Každopádne tým farbám, ktoré tak pekne včera spropagovala Windsorkatka, patrí budúcnosť. A nie sú veru britské.

Ema

 

Uvidíme, ako bude hladký pánko vpravo vyzerať o pár mesiacov :)

Apropo, mrochta vymenuje úradnícku vládu nie na budúci týždeň, ale až "začiatkom týždňa, ktorý sa začne 15. mája." Dovtedy pohlbovaniu rozvratu (nebudeme používať eufemizmus "chaos") velí osvedčená posádka.

Jasné, treba to bolo vypočítať tak, aby sa termín predčasných volieb neposunul na skorší dátum.

Ema

Je zrejmé, že už prišli inštrukcie z US ambasády: Heger out, Naď a Mikulec continue. A tak ich Svätý Heger z Buče ponúka Mrochte ako kozy na arabskom bazáre.

Naď - kontinuita v zbraniach pre Ukrajinu a slovenské územie pre US Army v tejto vojne Američanov s kamuflážou NATO proti Rusku s priamym smrteľným ohrozením slovenského obyvateľstva

Mikulec - poskokárske službičky Chochlom a ignorovanie rastúceho organizovaného zločinu v žlto-modrom s priamym smrteľným ohrozením Slovenska

Pre ilustráciu takto predvčerom: Minister vnútra SR Roman Mikulec v piatok rokoval v Užhorode s ukrajinským rezortným kolegom Ihorom Klymenkom. Ukrajinská strana požiadala o spoluprácu pri vybavovaní dokladov pre ukrajinských občanov, ktorí dočasne žijú v SR. Mikulec priblížil, že proces vybavenia dokladu bude trvať približne mesiac. "V Bratislave a Košiciach na mobilných pracoviskách ukrajinského konzulátu sa odoberú vzorky na biometriu. Samotný doklad sa vyhotoví v Kyjeve a následne zašle na miesto aktuálneho bydliska Ukrajinca, ktorý o vydanie dokladu na Slovensku požiadal, alebo na konzulárny úrad Ukrajiny na Slovensku," vysvetlil minister. Ministri hovorili aj o zintenzívnení spolupráce v boji proti organizovanej trestnej činnosti, najmä v súvislosti s vojnovým konfliktom na Ukrajine. (TASR)

Ema

...bude spočívať v premenovaní na republiku Rómchochlo.

Ema

Tú slovanskú nádheru vo vlasoch si vymyslela sama. Pôvodne mala mať na žiadosť svojho svokra niektorú z imperiálnych tiár z kráľovského skladišťa - ale nemala.

Ema

...tak pozoruhodný bol aj moment, keď ten ich farár posväcoval zlatú figúrku vtáka. Bola to čvíkota či čo. Neverila som vlastným očiam.

Ema

...je vraj priamo z Jeruzalema. Len zrejme skysol, kým sa stará ochechula pobrala do pekiel a uvoľnila miesto, pretože Karol po odstránení paravánu mal tendencie upadnúť do bezseba. Očividne na neho liezli mdloby.

Zábavné bolo vystúpenie hinduistického premiéra, ktorému spoza ušú trčal tancujúci Šiva a zbormajstra tej istej proveniencie i denominácie. Čerešňou na okultnej torte ako od psíčka a mačičky bolo africké sexteto (tuším ich bolo šesť), ktorí sa tam mrvili a extaticky hulákali ako hakahaka maorskí bojovnici.

Ema

Nahradia ich kvír pípl.

Ema

že jadrová vojna sa vyhrať nedá.

Zelenskyj je z toho zmätený, pretože jeho pasáci v Bruseli a Washingtone mu tvrdia, že keď sa mrak rozplynie, v žiari slnka bude stáť veľký víťazný Chochol.

Každopádne zvesť o tom, že jadrová vojna sa vyhrať nedá, by sa mala niesť až do Varšavy, kde sa dnes zišli militanti z Bukurešťskej deviatky, vrátane agresívneho pĺža. Apropo pĺž. Dnes písali, že kvôli Globsecu sa zavedú hraničné kontroly, keby sa náhodou okolo potuloval nejaký Kalibr.

Ema

aké sú Američania svine.

Takéto nebezpečné žvásty by boli ešte nedávno nemysliteľné. Teraz vieme, aké nápady majú americkí "zelení":

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ukrajina-rusko-valka-krym-podpora...

Ema

Presne o mesiac vyprší obilná dohoda s Ruskom a Ruská federácia nejaví veľký záujem predĺžiť ju, pretože nejde o humanitárny, ale sprosto západno-korporátny kšeftový export z ukrajinskej černozeme - z polí jej nových majiteľov. Po desiatich kolách eurosankcií je Rusko ochotné akurát tak ukázať smerom na Západ oplzlé gesto.
Korporáty majú, samozrejme, na vrešťanie papuľu Bruselu - a ten už začal zavýjať, že nepredĺženie dohody bude mať "katastrofálne následky". Veru. Pre burselských buzerantov. Ich majitelia ich zderú z kože, lebo nevybavili.

Ináčky, čo sa exportu týče, tak napríklad Alžírsko odmietlo ukrajinské obilie vzhľadom na jeho nekvalitu. Nevadí. Také dačo sa poľahky minie v Lidli, Bille a Kauflande na Slovensku, v slovenských školách, nemocniciach, starobincoch...

Ema

...nakŕmiť Svätého Hegera z Buče veľkou lyžicou.
Sľubujem, že sa pri tom nebudem smiať.

Ema

...v Štátnych hmotných rezervách. Len pre istotu - aby sa vedelo, čo tam máme pri pravidelne obmieňaných potravinách, hlavne teda obilia a či genocídne tendencie Svätého Hegera z Buče a jeho proamerickej kohorty voči slovenskému obyvateľstvu nesiahajú až takto hlboko.

Neviem presne, aké nášľapné míny sa skrývajú v novom zákone o SŠHR, ktorý túto stredu schválila vláda, ale s ohľadom na toxínmi prelezené a GMO obohatené potraviny z Čiernej diery je pri jeho prerokovávaní v NRSR namieste veľká ostražitosť. Treba mať na pamäti, že táto - formálne odvolaná - svorka debilov nerobí v záujme Slovenska absolútne NIČ. Je to banda chrapúňov - a chrapúniek, aby sme teda nepoužívali generické maskulínum a neurazili mrochtu - ktorá bola dokonca ochotná podhodiť svojimi tupými provokáciami v americkom záujme Slovensko napospas jadrovej veľmoci.

Nedeľný bonus: veselá diskusia v Pravde
https://ekonomika.pravda.sk/firmy-a-trhy/clanok/663951-po-poliakoch-aj-m...

Ema

Štáty, ktoré to robia inak.

Na Západe samozrejme zapadlo zásadné vyjadrenie čínskeho prezidenta, že svet musí byť nutne založený na kooperácii namiesto besnej kompetície. Ak chce prežiť.
Inými slovami, je tu koniec skvelého amerického modelu nekonečnej prérie s nekonečnými zdrojmi, kde stačí len súťaživo žrať kerý nad kerého. Tento psychopatický prístup USA rozšírili v uplynulých desaťročiach na takmer celý svet.
No, môžeme v tomto skapíňajúcom modeli na Slovensku pokračovať a v duchu najlepších amerických tradícii môže Svätý Heger z Buče a jeho genocídna proamerická kohorta ďalej ceriť zuby na Rusa, ako s ním vybehneme.

Ema

Tak uvidíme.

Slovensko je beznádejné, ale Maďarsko si Paks 1 a 2 dokurviť nenechá. Za žiadnych okolností.

Ema

o čom bola v Číne reč. Tak sa nám dnes povyhrážali, že nechajú Európu napospas Chochlom. V tomto kontexte sa asi nedá brať na ľahkú váhu varovanie Nebenziju, že čierny trh EÚ je plný zbraní, ktoré dostali Chochli na iný účel než kšeftovačky. Ani nečudo, že Poliaci už začali od včerajšku kontrolovať každý jeden vagón s tovarom - nielen s obilím.
Nám možno prídu takto naspäť húfnice Mrochta, ak ešte žijú :) Použije ich trnavský Joker v predvolebnej kampani hnutia plného obyčajných ľudí a nezávislých osobností, keď mu už nedovolili rozdávať päťstovky.

Ema

Nie je to v Číne farba častá, páč nie je obľúbená. Vraj symbolizuje pohreb, čo by teda zodpovedalo situácii v EÚ.

Escobar zozdieľal milé videjko - príbeh o priateľstve špeciálne pre Macrona
https://vk.com/pepeasia

Ema

http://paper.people.com.cn/rmrbhwb/html/2023-04/07/content_25974258.htm
Leyenová nemá mandát od voličov. Pre Čínu je NIKTO. Čína si ctí princípy demokracie. Preto od uvítacieho okrúhleho stola mašírovala rovno na izbu.

Izrael má vládu čističov, nevedia sa ovládnuť.

Dokonca aj z krajinky, ktorá si zvolila do čela okresného psychopata Matoviča, je patričná otázka: to čo sú chochli za schujencov, že majú ako hlavu štátu židošaša, ktorého kyjevskí nacikovia pravidelne po risku dopĺňajú americkým fentanylom?

Ema

Videl si, za aký stôl usadil Si Ťin-pching párik európskych úchylov Macrona a Leyenovú, ktorí prišli škemrať, aby to celé zastavil?
Bolo im povedané, že pod veľký vojnový konflikt EÚ besne podkurovala od roku 2014 - a teraz, keď si proamerická elita v EÚ konečne všimla, že im horí vlastný dom a americká administratíva s nimi vydrbala, utekajú hľadať niekoho, kto ich bude ratovať. No, nebude.
Situácia je o to zábavnejšia, že sa do pasce dostal aj Izrael. od ktorého, mimochodom, prevzali chochli a celá EÚ geniálny židovský spôsob "riešenia konfliktu", ako to predvádzajú už nekonečné desaťročia s Palestínčanmi. Chochli a chazarská háveď okupujúca Palestínu veď aj sú rovnaká etická subnorma.

Lavrov včera k vzťahom s Washingtonom povedal «ждать осталось недолго». Z USA sa ozvalo roztrasené - čo ste tým mali na mysli? A Lavrov sa zatváril úplne ako ...ako Poseidon. Hm.

Ema

...že oni na nič také ani nepomysleli.
Ako pokus overiť si, do akej miery ešte americká administratíva hryzie, to nebolo zlé.

Ema

Kurz USA/RUB nie je meradlom ničoho.

Ema

V mediálnom hNojisku dnes pĺž smoklí, že: Minister Naď: Migy hlásili chyby v častiach, kam mali prístup len Rusi. Videli sme v tom zámer.
Podajte niekto tomu usoplenému konšpirátorovi papierovú vreckovku, nech tu na Slovensku všetko neoslizí.

Pé es: Z Naďa sa už stal medzinárodný šašo

https://vz.ru/news/2023/4/7/1206613.html

Ema

...ešte horšie sucho ako minulý rok.

Európska komisia na čele s latou z americkej latríny si už robí zásobu balených minerálok a korporáty sa rýchlo sťahujú do svojho epicentra za oceánom.
Bez vody sa nevyrobí nič, a navyše nebude čo žrať. Toxínmi a americkými "hnojivami" vylepšené zrno a GMO mckukurica z besnej Chochlandie to nevytrhnú.
Málo je platné utešovanie v Nature, že takéto katastrofálne suchá sú "normálne".

Ema

...videl balistické strely.

 

Ináčky, kto by si myslel, že dočasne poverený Svätý Heger z Buče a dočasne poverený cholerický pĺž Naď sú najväčšie infantilné CEE hoviadka, tuhľa je dôkaz, že im na krky dýcha nová česká reprezentácia:

Nevídaně velkorysý dar poskytne Česká republika Tchaj-wanu, který hodlá vybojovat nezávislost na komunistické Číně. Letadlová loď CZN Masaryk, jejíž stavba započala zhruba před pěti lety, se právě dokončuje v indických docích.

Redaktora České televize, který se zeptal, proč letadlovou loď Masaryk neposkytneme Ukrajině, která už více než rok svádí heroický boj s ruskou armádou, Pekarová Adamová uklidnila slovy, že to už vůbec není potřeba. „Ukrajina během pár měsíců definitivně porazí Rusko, což znamená, že se těžiště boje za demokracii a pokrok přesune na Tchaj-wan,“ vysvětlovala předsedkyně sněmovny.

„Nápad Markéty hraničí přímo s genialitou. Jako první významné političce vyspělého Západu jí totiž došlo, že administrativu amerického prezidenta Joea Bidena válka na Ukrajině plně zaměstnává, všechny zbraně musí posílat Kyjevu, což znamená, že se úkol vyzbrojování Tchaj-wanu posunul minimálně na druhou kolej a jeho realizace je v nedohlednu. Vyslání Masaryka na Tchaj-wan musíme dvojnásobně ocenit. Nejen z důvodu, že kdo rychle dává, dvakrát dává, ale i proto, že tato pomoc vykryje výpadek plánovaných amerických dodávek zbraní. Tento krok nás katapultoval u spojenců do absolutní extraligy, troufám si tvrdit, že rovnou po bok světových velmocí,“ chválila rozhodnutí Pekarové Adamové ministryně obrany Jana Černochová (ODS).

Málokdo ví, že cesta ministra zahraničí Jana Lipavského (Piráti) do Dillí na konci února neměla za cíl pouze přesvědčit Indii o potřebě izolovat Rusko, ale hlavním – přísně utajeným – bodem návštěvy bylo dohlížet na dokončovací práce letadlové lodě.

Z toho, co na vlastní oči viděl, byl Lipavský po návratu do republiky tak nadšen, že navrhl vládě, aby Masaryk na Tchaj-wan plul pod pirátskou vlajkou.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/april-ceska-letadlova-lod-czn-masaryk-tchaj...

Aj šaša Zelenského za prezidenta vyzeralo v istom bode ako prvoaprílový žart. A hľa, kde je dnes. Ministerstvo zahraničných vecí Ruska mu dnes poslalo srdečné blahoželanie k profesijného sviatku, Dňu tupcov.

Ema

Sú to medzinárodné záväzky, ktoré sú zvlášť ostro strážené, aby sa nestalo, že kdejaký Čvargistan bude posúvať napríklad stíhačky tam, kde sa to jeho aktuálnym potkaním vodcom zdá "morálne správne".
Je to vážnejší aspekt odletu slovenských stíhačiek do Čiernej diery než porušenie ústavy a dôvod, prečo okrem pĺža Naďa v amerických trenkách a svätého Hegera z Buče nikto Chochlom stíhačky nevalí.
A istota, že Slovensko bude nakupovať bojovú techniku podstatne drahšie- s takzvanou Hegerovou prirážkou, vulgo prirážkou pre rizikových kokotov.

Ema

No tak vitajte a nechajte sa fascinovať.

Ema

Kam presne odfrčal ten vlak a kto sú pasažieri?

Koľajnice ukradli Heger s Naďom. Skončili v susednom Nacikove, kde idú Poliaci v rámci tichej anexie budovať železnicu s normálnym rozchodom.

Hm, valašky nieto. Ale keď sa budú tí z toho vlaku behom vracať späť na moju stanicu, počkám si na nich v guľometnom hniezde.

Ema

...najmenej od stredoveku, keď chaldejská rozkladná háveď parazitovala na nemeckých menách, a dokonca aj na jazyku.

Súčasná ruská elita dobre pozná ruskú históriu. Vie, kto v Jekaterinburgu vystrieľal ako zajace Romanovcov, kto popravil v RUSKOM Kyjeve premiéra Stolypina - tento politik je veľký Putinov vzor, len sa na rozdiel od neho nemieni dať zabiť - a kto je tetka Nabulina. Tej osobe nedovolili zdrhnúť, pretože ju kontrolovane potrebujú. Základná poučka boja o život: neútoč na protivníka tam, kde je stále silný.

V tejto vojne je najväčším generálom čas. Netreba sa unáhľovať, netreba robiť pózy, len aby sme vyzerali pekne. Chorý západný systém scípol, len ešte z neho vychádzajú jedovaté plyny a Nabulina je čosi ako plynová maska pre ruský systém.

Ema

tri roky basy krát dva, pretože sú ZZ a to všetko ešte raz, lebo top. Za Vagnera by tiež niečo nafasovali.
Sa radšej držia Texasu.

Ema

Ema

a na jeho poškodenie bolo treba iba necelú tonu trhaviny. Ideálna misia pre výletnú jachtu s partiou freediverov. Dokonca aj lekárka tam bola, ak by potrebovali predpísať recept.
Nemecké vyšetrovacie orgány vraj už jachtu zadržali a na stolíku v kajute údajne našli zbytky novičoku či čo.

Podľa mňa to boli Saša Petrov a Ruslan Boširov s trhavinou z Vrbětic.

Ema

aj ďalšie chaldejské špinavé semeno - Arméni.

Odstrihnúť stámilióny Európanov od spoľahlivých a lacných energií, to je v poriadku. Ale zobrať kšeftárom zásobujúcim globalistických Uebermenschov ruské diamanty, ojvej. Nečudo, že Rusi na toto západné pokrytectvo - nielen pri diamantoch - hľadia s úprimným opovrhnutím.

Ináčky, hurá. Do Česka dorazila pravá americká nafta z Louisiany. Tomu sa povie grín díl.

https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/ropa-z-usa-dorazila-do-cr-nafta-be...

A tiež tu už máme skvelý, prevažne americký LNG z frakovania. Len sa obávam, že čoskoro budú vo východne Európe - okrem Hungárie - korodovať nielen trupky na kotloch, ale celé mestské plynové infraštruktúry. To bude zábava. Možno na tom až tak nezáleží, keďže USA pre nás plánujú jadrový shutdown.

https://www.lidovky.cz/byznys/kotel-plyn-rusko-norsko-francie-spotrebic-...

Keď už sme pri energiách, americkej mašine na politický marketing a propagandu úplne dochádza fantázia. NYT hodil do globálnej mediálnej žumpy správu, že Nord Streamy odpálila nejaká úplne neznáma "proukrajinská skupinka", o ktorej doteraz nikto nič netuší, ale NYT vie, že konala mimo znalostí a vôle akýchkoľvek štátov, vrátane Chochlánie a jej krvavého šaša. Jasne. Partička amatérskych nadšencov si kúpila šnorchle, do trenek napchala šúlky s dynamitom a poďho odjebať plynovody. Je to proste také - jak z amerických novín.

Ema

Už je pekne vypapaná a nemal by kto podpísať novú vládu. Tak načo voľby.

Ema

...starý plán Šoroš-báčiho na zvýšenie akcieschopnosti NATO pri presadzovaní záujmov USA, čiže schránky na korporáty, sa naplnil. Spočíval v rozšírení NATO na východ, aby v mäsomlynčeku skapíňali menej hodnotní východní vojaci. Vrátane Slovákov. Zatiaľ otŕčajú kopytá malorusi a veľkorusi, ale je to vítané.

Filantropove vrecia ma mŕtvoly

https://magyarnemzet.hu/velemeny/2023/02/a-filantrop-hullazsakjai

Magyar Nemzet nie je, samozrejme, žiadny "alternatívny web".

Keď už sme pri Sorosovi, Escobar práve zmienil jeho slint: Must Read toxic trash. Please refrain from vomiting.

https://t.me/rocknrollgeopolitics/6376

Zaujímavá je aj lokalita: Mníchovská bezpečnostná konferencia. Kto tam tú špinavú obludu Sorosa zavolal, aby tam drístal? A kto to vrece hovien Sorosa volil? Z čoho pochádza jeho moc? Koho reprezentuje? Komu sa zodpovedná? Nikto a nikomu? Tak čo potom robí na stretnutí, kde sa rozhoduje o desiatkach miliónov ľudských životov?

Ema

Производитель танков Leopard захотел построить завод на Украине
4 марта 2023
Планируется строительство завода немецкой компании Rheinmetall на Украине с возможностью выпускать до 400 танков Leopard в год, рассказал немецкой газете Rheinische Post гендиректор компании Армин Паппергер.

По его словам, уже есть определенная договоренность касательно строительства завода, судьба сделки определится в ближайшие два месяца. По подсчетам Паппергера, строительство может обойтись в 200 млн евро, а мощности завода позволят выпускать до 400 Leоpard в год.

Ранее премьер-министр Польши сообщил, что страна направила Киеву первую партию танков Leopard 2. Германия и Швеция накануне также заявили об отправке танков Leopard 2 на Украину.

Ospravedlňujem sa, ale inak sa nedá: Vojensko-priemyselným korporátom vo vzácnej zhode s europolitikmi už úplne jebe.

Ema

...je Rusko riadne tučná kométa.

Ema

...a pri informácii, že bývalý feťák (zovňajškom čoraz podobnejší na židoboľševického člena politbyra Leva Kameneva, neé Lea Rosenberga, z čias, keď bolo Rusko okupované ideológiou boľševizmu) má aktuálne funkciu "zástupca riaditeľky NEPOLITICKEJ organizácie Globsec pomlčka Ukrajina" som to uťala.

Ema

Už takmer niet surovín. Presnejšie - niet pre všetkých.

Ema

...vo funkcii národných vlád okeťasili vlastné obyvateľstvo a vrhli do ukrajinskej korupčnej diery musia prejaviť. Chochli ich predsa nepožerú suché z transportných vriec ako obrok.
Korupcia v Chochlánii dosiahla vďaka obrovskému prísunu západných peňazí maximálne lokálne magnitúdo a nasledovať bude totálny rozval.

Bol by to ale zaujímavý experiment pripnúť chochloparazita na EU priamo cez členstvo a sledovať, čo sa bude diať.

Ema

Anketa: Skončí sa vojna na Ukrajine tento rok a ako sa po vojne zachovať k Rusku?
Odpoveď Mikloš, Duleba etc: Nóóó, ak vyhrá, oblížeme mu gule, poškrabkáme po chrbtíku, poovievame pávími perami a budeme hlásať, ako sme vždy boli v skrytu duše proruskí a proputinovskí a to nás len americká administratíva nútila brechať.

Stránky

texty

Stránky