authenticated user,redaktor

texty

Stránky

komentáre

Ema

britská pediatrická spoločnosť, tak to tam budú mať ešte veselé

https://twitter.com/PICSociety/status/1254508725227982848?s=20

Ema

Pašerácka loď Aita Mari španielskych zločincov nám priváža ďalších 50 čiernych ilegálov, aby ich usalašila do Európanmi platenej "karantény" na luxusnej lodi kotviacej v Palerme. Môžu ich potom previezť do DSS v Pezinku, tam sa každodenne uvoľňujú ďalšie a ďalšie miesta, možno čoskoro bude celý objekt k dispozícii na nové a lepšie využitie. Pani prezidentka isto pristúpi na takéto humánne riešenie pre perspektívnych afrických mladíkov.

 

Ema

Koronavirus vznikl uměle při tvorbě vakcíny proti AIDS, tvrdí virolog
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-umele-vytvoreny-labor...

Pán je presvedčený, že pre všetkých je prioritou AIDS. Pre Virologický inštitút vo Wuhane to ale nebola téma, nepracovali na takejto vakcíne. Načo.

Ema

aby urobili dojímavé foto na štýl Alan Kurdi, ale bez ...hm ...hm... toho správne dojímavého konca.

https://twitter.com/seaeyeorg/status/1250849689248960518/photo/1

Najnovšie si na twitteri Sea Eye môžeme pozrieť celú skokotelú bandu, ktorá patrí na roky natvrdo do lochu za pašovanie kontaminátu do Európy

https://twitter.com/gorden_isler/status/1251410400450613251/photo/1

Inak tá tlstá tetka v zadnom rade tretia sprava je kapitánka tej prízračnej lode mŕtvch (Európanov). Dostatočne dlho bola v Nemecku vyplachovaná holokauzovými storkami a presviedčaná, že je špinavá nacistická mrochta a je povinná odčiniť svoj smrteľný hriech príslušnosti k nemeckému národu podkladaním sa čiernemu odpadu.

Ema

Po tom, čo jej najvyšších predstaviteľov pozvali osobne Trump a Pompeo do Bieleho domu s tým, že ich sakumpak kúpia a čo sa bruselskí buzeranti z čela EÚ začali dušovať, že CureVac musí zostať "európska", od druhej polovice marca o tejto téme akosi nepočuť. Naposledy len čosi o divných personálnych pohyboch v jej vrcholnom manažmente, ktoré ale vôbec nič neznamenajú, všakáno.
A tak nádejne vyzeral ten výskumný program.

Ema

Treba zoštátniť všetky súkromné zdravotné poisťovne. Rýchlo a bez matovičovského obsiahleho tárania.

Ema

S nástupom pandémie SARS-CoV-2 sa elektronické cigarety, ktoré potrebujú ako dodatok umelú ventiláciu pľúc, v Amerike zázračne prestali huliť. Američania, známi svojou disciplinovanosťou, určite uposlúchli rady odborníkov a fajčia niečo zdravšie.

Ema

...v USA prudko stúpala chorobnosť a úmrtnosť na divné poškodenie pľúc. Začalo sa to v štátoch Wisconsin a Illinois a pacienti potrebovali umelú ventiláciu pľúc. Nazvali to EVALI, lebo podľa amerických medicínskych géniov to súviselo s elektronickými cigaretami. Argument, že sa používajú na celom svete a nikde také dačo nezaznamenali, nie je v USA dostatočný na to, aby urobili exhumáciu aspoň zopár z tisícok obetí a pozreli sa na CoV. Najviac úmrtí bolo v auguste 2019, potom im to pozvoľne klesalo, ale ťahalo sa to až do januára 2020.

Ema

V Bruseli platí zákaz vychádzania, ale po tom, ako na to včera nejaký rýchly skútrista pozabudol, napikoval do policajného auta a dorazil sa, pestrofarebná bruselská mládež vyrazila do ulíc

https://www.youtube.com/watch?v=Gf7LBaxJ68E

Ema

Som si spomenula, že vedci, ktorí aktuálne vo Wuchane zbierajú a vyhodnocujú všetky možné dáta, si všimli nepomer v krvných skupinách postihnutých. Veľmi vysoko vedie A.
Neviem, čo to znamená, ale je to fakt.

Mimochodom, napísala som svoj názor na tému, ktorú si sem priniesol. Nabudúce buď tej lásky a daj tam disklajmerík, že si na túto tému neželáš diskutovať a dovliekol si ju sem len z prče.

Ema

Ja ti neviem, podľa mňa väčšiu rolu ako genetika hrá to, že Lombardsko sa stalo epicentrom nákazy (do Číny a späť odtiaľ pendlovalo najviac Číňanov, pracovalo ich tam celkom dosť) a neprijalo včas žiadne opatrenia - plus ten nešťastný futbalový zápas. Nákaza sa tam proste riadne zahusťovala.

Odtiaľ sa potom infekcia rozvlákala ďalej, avšak už v čase, keď sa vedelo, že opatrenia sú nutné.

To isté Španielsko. Tam mali 8. marca v Madride "pochod za rodovú rovnosť" so 120 000 jelitami z celého Španielska, ktorí poctivo z tej biohazard polievky (rodovo rovnej, ofšemže) odniesli dávku domov. Aj pani manželka pána premiéra sa tam nakazila, mimochodom. Keď bol vyhlásený mimoriadny stav, Madridčania sa rozliezli po Španielsku dovolenkovať. Aj moja známa, ktorá prenajíma pri mori skromný bytík, skončila v karanténe, lebo tam mala ubytovaných nakazených Madridčanov.

Toľko logika epidémií. Viac ako genetika je to zahusťovanie nákazy na určitých územiach v dôsledku rôznych okolností a jej rozvlákanie. Je podľa mňa vylúčené, aby na tak malom území boli geneticky tak odlišní ľudia, že ich nejaký vírus zomelie 23x silnejšie. Navyše v situácii, keď tam majú najlepšie zdravotníctvo z celej krajiny.

Ema

Som tak povinná postupovať v práci a akosi som to preniesla do celého života, povinnosť predvídať. Nie je to dobrodružné a zábavné, ale nevznikajú problémy. Prosto nuda.

Ema

A tých pár tigrov, ktoré sú ešte vo voľnej prírode, sa našťastie nestretáva s nakazenou pažravou holou opicou.

Ema

a zdravotnícky personál. V Lombardsku im za posledné týždne zomrelo vyše sto lekárov a tí, čo ešte vládzu fyzicky, majú odrovnanú psychiku. Hlavné je zatlieskať im z balkónov. Andrá tutto bene. Ale tuším už tí na smrť kontaktní Taliani prestali aj s týmto teátrom.

Tento opičí debilizmus bezcenných ďakovačiek sa objavil aj v Bratislave na budove na Landererovej 12, kde sídli Európsky orgán práce. Majú tam na stene obrovskú obrazovku a teraz na nej tepe srdce, je tam nejaký primitívny hashtag a nejaké komiksové postavičky lekárov s rúškami. Grc. Ale čo čakať od bruselskej chamrade. Mimochodom, v Belgicku idú riadne z kopca. Ale podstatné je usmievať sa a mávať.

 

Ema

...čo teraz považuje za najdôležitejšie :) Neposrať sa v bezvedomí na JIS-ke? Možno.

Ema

Číňania boli povestní svojím 排队 - pai dui. Ich schopnosť zoradiť sa končila vždy ako utáraný hmýrivý strapec. Keď ich vypustili teraz z karantény, stoja mlčky v rúškach v perfektnom rade v trojmetrovej vzdialenosti. Čakanie na ďalšie vlny.

Zato u nás tupé psychopatické jelito Sulík aktuálne v korporátnom splašku N vyskakuje, že od utorka treba otvoriť "všetky maloobchodné prevádzky a vonkajšie športoviská".

Videla som, ako kopú masové hroby pre mŕtvych Newyorčanov. Nebol to pekný pohľad.

Ema

kde do stredy premorovaco frajerili a dnes sú už posraní a zatvárajú Štokholm. Neskoro ofšem.

Pokiaľ viem, v Lombardsku vírus dorazil starších a teraz rabuje medzi mladšími kategóriami. Ani dement Boris Johnson nie je najstarší (ročník 1964) a nebyť špičkovej starostlivosti, už je s papuľou napevno oviazanou gázou šupnutý v igelitovom pytli.
Očividne známa epidemiologická matematika nefunguje, kovboji.

Ema

Aj jej fotografiu vlastne až teraz po smrti. Poznala som len jej texty. Možno nevyzerala ako žena, ale podľa mňa neuvažovala ako chlap, jej myslenie bolo unikátne rafinované.

Ema

Keď ho Babiš odstavil z čela Ústredného krízového štábu, zo dňa na deň mu drblo a začal vykrikovať u nutnosti "premoriť" Česko tým, že spustia normálny pohyb obyvateľstva. Babiš sa ho sýtal, či neplánuje premoriť Česko aj s AIDS.
Prymula mal za úlohu zaviesť v Česku "chytrú karanténu" a úplne zlyhal. Vidno, ako som sa v ňom mýlila, keď som sa domnievala, že sa nepostaví na stranu psychopatických ekonomistov/korporativistov, pre ktorých je jediným riešením akejkoľvek krízy znovu roztočiť besný tanec konzumu, teraz doslova na mŕtvolách.

Inak, v Turecku zaviedli zákaz vychádzania ich veselej mládeže. Tá bola tak presvedčená, že sa jej nič nemôže stať, že sa stala vážnym ohrozením verejného zdravia.

Ema

Tereza bola príliš bystrá na to, aby nevedela, čo bude teraz nasledovať.

Ema

Krásny deň, nad Slovenskom aktuálne JEDNO JEDINÉ lietadlo :)

www.flightradar24.com

 

Ema

Rakúsky minister zdravotníctva v noci rozhodol, že Rakúsko zatvára hranice aj so Slovenskom a Českom.
Prechod je možný s akýmsi papierom o neinfekčnosti, ale poznáme Rakúšanov. Žiadne potvrdenie o neinfekčnosti nie je validné - výsledky z PCR testov trvajú 2 dni a za tie dva dni sa môže človek s negatívnym výsledkom nadýchať koronavírusu do vôle. Nie je izolovaný pod skleným zvonom.

Treba sa od nich učiť. Kopa rečí o "uvoľňovaní", v realite pritvrdenie opatrení, pretože je to proste nutné.

Ema

Toto je Paríž dneška:
„Jediné, čím trpím, je skutečnost, že se nemohu vídat se svým partnerem,“ tvrdí režisérka. „On bydlí na předměstí a platí zákaz vycházení. Ven můžeme pouze na hodinu, a to pouze z důvodů nákupu nebo návštěvy lékaře. Musíme mít napsaný na kartičce odchod z domova a navíc se můžeme projít pouze kilometr od našeho bydliště. Zpočátku to bylo volnější, ale teď to hlídá policie a hrozí vysoké pokuty. Takže nemůžeme být spolu.“

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-rozstrel-andrea-sedla...

Rovnaké je to v Španielsku, ešte horšie v Taliansku - škoda, že naše korporátne mediálne splašky nenapíšu, ako je to vo Švajčiarsku, Dánsku, Belgicku...
U nás máme stále slobodu ako málokde.

Ale rozmaznaná stredná vrstva sa ide posrať, že sa nemôže rozvážať po Slovensku ako si zamanie a tupú obludu Sulíka ide drbnúť, že kdesi vznikali kolóny ako počas bežného pracovného dňa.

Ema

a to akémukoľvek, najmenej päťmetrová vzdialenosť.
Pápež pri mimoriadnom Urbi et Orbi nech ti ide vzorom. Ľudoprázdno, len hygienický dážď a jedna nenápadná postava pomocníka.

Vidia, a napriek tomu sú slepí, ako hovorí biblia.

Ema

Tu je video s doktorom Krčmérym z utorka
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/547229-krcmery-pendleri-su-casova...

Už vieme, kto o nás rozhoduje. Namiesto odborníka na epidémie Krčméryho odborník na odpad Sulík, ktorý dovolí hŕstke pendujúcich zmrdov držať v šachu 6 miliónov obyvateľov. My máme ZOSTAŤ DOMA (ako práve bliakajú v reklame v telke) a pendleri budú pendlovať cez hranice a prinášať nám nové dávky koronavírusu.

Bude tu zbytočne kopa mŕtvych. Nezabudnite na meno Sulík, keď vám na COVID-19 zomrú rodičia.

Ema

je na ceste do pekla aj Izrael.
Aj naše korporátne mediálne splašky oznámili, že koronavírusom sa nakazil Jákov Licman i jeho žena. Tohto ultraortodoxného poľského žida z extrémistickej strany má Mileikowski, aka Netanjahu, vo vláde a a keď mu dával kreslo ministra zdravotníctva, netušil, čo činí.
Koronavírus docestoval do Izraela,ale Jákov Licman ho nepovažoval za dostatočný dôvod na obmedzenie ultraortodoxného náboženského života. Dnes majú v Izraeli oficiálne skoro 9000 nakazených a celý ultraortodoxný Bnei Brak museli uzavrieť, pretože je koronavírusom premorený ako Licmanova brada.

Ema

ďalších 25 štátov - a nevyzerá to, že by si z roku 2003 niečo zapamätali.

Inak, nie je to ani rok, čo v GHSI - Global Health Security Index (odborný garant Johns Hopkins University) boli vychválené USA ako najlepšie na svete pripravené na pandémiu. Tak teraz v apríli uvidíme.

Ema

že jednou z prvých obetí COVID-19 v Južnej Afrike bude Gita Ramjee, odborníčka na hygienu a tropickú medicínu.

Laici vedia od januára, že treba zaliezť za pec, ale odborníci na hygienu a tropické choroby sa budú ďalej celé mesiace zliezať na opičích kongresoch po celom svete, Brazíliu nevynímajúc, oblizovať sa, funieť si do tvárí a obaľovať sa navzájom koronavírusom.
Gita Ramjee musela dostať v Londýne riadnu živú dávku, keď bolo za desať dní po nej. A to nebola až taká riziková kategória, v 64 rokoch a pri plnom zdraví.

Koronavírus oberie takzvaných top vedcov o všetko potešenie z vedy. Kongresy sú zrušené.

Ema

výnimočnosti. "Celosvetovo uznávaný americký neurochirurg James Goodrich, ktorý v rokoch 2004 a 2016 oddelil zrastené dvojčatá, podľahol vo veku 73 rokov pandemickému ochoreniu COVID-19. Informovala o tom v utorok spravodajská stanica Sky News. (TASR)"

Ema

na max. štvrť miliardy ľudí, ktorí bývajú inde ako ja.
A inde ako ty, samozrejme :)

Neveril by si, koľko ľudí začína byť z tohto vyľudneného stavu príjemne prekvapených a nadšených.

Ema

Kolabuje Taliansko, nie Vatikán. Asi tam Pjakin nedovidí, či čo.

Ema

Ivan Hoffman. Sľúúbäle zmäsilááásku.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Kolaps-globalizace-v-pri...

Európsky parlament je už rozpustený.

Ema

Kto nebol súčasťou žravého monštra, nič sa pre neho nezmení. Na Slovensku je takých väčšina.

Ani sa nezhorší bezpečnosť. Nebude sused ťať sekerou do suseda len preto, že sú na tom rovnako. Nechcem rovno napísať, že rovnako chudobní, pretože je to vec relatívna. A nebezpečných votrelcov spacifikujú hliadky "dobrovoľných hasičov", ako to vidíme pekne už dnes v Devínskej Novej Vsi pri Moste Slobody (bývalom moste Chucka Norrisa). No a dobrovoľných hasičov má asi každá obec, napríklad moje kamarátky sú v istom obecnom tíme aj s celými rodinami a majú užitočný výcvik v koordinácii a rýchlosti. Požiarnicka hadica sa už potom ľahko vymení za ... no, čo bude treba.

Ema

Toto musel napísať Korčok Slovákom v zahraničí:

Mám prosbu: komunikujme medzi sebou ako ľudia.

V týchto dňoch prežívame všetci extrémne situácie. Osobitne aj naši spoluobčania, ktorí zostali zaseknutí v zahraničí. Sú v strese, majú strach, chcú ísť domov. Ich prvými partnermi sú naše veľvyslanectvá po svete. Dnes ich máme najmä na to a nerobia nič iné. Preto moji kolegovia odvádzajú enormnú prácu 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Je mi preto ľúto, že si musia často vypočuť neadekvátnu, arogantnú komunikáciu. Verte mi, moji kolegovia, ktorí Vám zdvihnú telefón sú tiež len ľudia z mäsa a kostí. Majú strach o seba, svoje rodiny, starších rodičov, ktorých majú na Slovensku a nemôžu nasadnúť s Vami do lietadla a vrátiť sa tak ako Vy. Lebo slúžia Slovenskej republike a teda Vám. S nadhľadom prijímajú niektoré absurdné požiadavky ale prosím Vás všetkých, nenadávajte im.
Zostaňme aj teraz ľuďmi a majme k sebe rešpekt.

Vidíš, aké sú to odporné zmrdy? Keď si sa ty vedel vrátiť po vlastnej osi za dva dni z Afriky, hentie odporné štetky mohli byť už dávno doma aj z tej najväčšej diery.

Kedy im už konečne Korčok povie napriamo, že je tu PANDÉMIA - a že o tom vedia už dostatočne dlho? Veď bol donedávna v USA a nenaučil sa tam, čo urobili USA? "Máte tri dni, aby ste sa vrátili. Potom zatvárame". Toto odkázala Amerika svojim občanom v zahraničí. A čo robíme my? Bavíme sa s vážnym potenciánym rizikom pre verejné zdravie na Slovensku - a v konečnom dôsledku pre celé slovenské hospodárstvo - ako so slečinkami v cukrárni. Doboha s nimi.
Americká armáda už zalieza do horských brlohov vybudovaných pre prípad jadrovej vojny - a my sa tu stále hráme na dobrých a pekných.

Ema

Skutočne sa domnievaš, že je čas na hentaké vtákoviny? To čo si, Jokerov volič?

Nutne potrebujeme slovenskú verziu Prymulu. Jeho slová ľudia počúvajú ako Písmo sväté.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Roman_Prymula

Potrebujeme rešpektovanú ráznu osobnosť, o ktorej vieme, že jej na nás záleží. Nie bandu ekonomistických zdochliakov, ktorí sú nalinajkovaní v ich starých ekonomických schémach, ktoré už nikdy nebudú platné a ktorí presadzujú ktoviečie záujmy na úkor ZDRAVIA obyvateľov Slovenska. Majú nás dokonale u prdele hentí krasorečníci.

Európa je pred kolapsom a Joker s jeho kreténmi sa tvária, že v máji-júni sa všetko vráti do starých koľají. Už by nimi mohlo niečo zatriasť, aby si konečne uvedomili, že je tu PANDÉMIA a že je to KONIEC KONZUMNEJ SPOLOČNOSTI. Definitívne.

Mimochodom, Česko vyčlenilo obrovskú sumu na bleskové zabezpečenie potravinovej sebestačnosti.

Ema

Tí smradi z Nemecka a Holandska a Anglicka a Dánska a Belgicka ... už celé týždne vedia, že je zle. Do poslednej chvíle ale drepeli "na lepšom" a teraz - keď brutálne zaťažujú tunajší systém, ktorý je v ťažkom strese a ešte sa aj škeria jak chuji - si odrazu spomenuli na rodnú hrudu.
Každý deň ich pribúda. Denne ich je viac a viac, ktorí si nárokujú dovoz na Slovensko cez ministerstvo zahraničných vecí a karanténne ubytovanie v hoteloch. Teraz ich je dobre vyše 3000 a to ich už kopu MZV doviezlo. Sú všetci zo západnej EURÓPY (ak nerátam nejakých z Litvy či odkiaľ, ale aj to je v rámci EÚ).
Ty ich nepoznáš, tie ich arogantné papule.

Ema

je Alpa ideálna.

Ema

I keď mám nejaký špeciálny roztok, v ktorom je zrejme alkohol so správnou percentážou. Ale keď sa minie, táto informácia je užitočná.

Ema

posypali ich agentom Orange či ochudobneným uránom (a čertvie, čím ešte) možno očakávať čokoľvek.

Stačí, že sa USA zavreli. Čoskoro skolabujú ich vojenské základne všade vo svete.
V Taliansku je už Daniel J. Vogel, USAG Italy Garrison Commander, silne nervózny. Hlavne keď mu jeho ostrov vojenského šťastia čoraz viac oblizuje koronavírus a navyše prišli Rusi :)

Ozaj, Merkelka je v karanténe, jej lekár má pozitívny test na SARS-CoV-2. Celé Nemecko sa za ňu isto modlí, lebo bez nej to nezvládnu.

Ema

Slabší nefunguje. Dobrý je chlórnan sodný - bežné Savo. Nechaj ho na kľučke chvíľu pôsobiť.
Na ruky stačí bežné mydlo, ale umývať najmenej 40 sekúnd.

Buď vonku opatrná, nemožno vedieť, kde kto nachrchlil svinstvo, ktoré môže zabiť.

Ema

niečo riadne tučné, keď ten zbalil fidlátka a zaliezol do hôr.

Ema

A ten keď sa zrazí s naším podkarpatským Caligulom, kloačných partnerov dá nahradiť koňmi a jednou kobylou v ružovom.

Čoskoro bude všetko v Európe riadiť armáda, aby sa zachovali elementárne funkcie na prežitie. Keď včera guľatohlavý kokotko Naď pózoval pri prvom rozhovore v pozícii ministra pred rozvinutou vlajkou Nato, bola to posledná pocta euroatlantickej mŕtvole. Zbohom, kongresové centrum Globsecu. Po tomto masakri budeme potrebovať iné veci.

Ema

menej ako u nás.
Nikto nemá testovacie sady. Ešte aj Mossad, ktorý Izrael nasadil na zabezpečenie testov, priekupníci ojebali a dodali im 100 000 sád bez sterových tyčiniek a špeciálnej tekutiny.

Inak, mohol by niekto Caligulovi Igorovi opatrne oznámiť, že situácia je teraz v Európe taká, že Nemecko pred troma dňami zabavilo Švajčiarsku obrovskú zásielku vybavenia pre lekárov na infekčných oddeleniach od 3M, ktorá prišla z USA a mala prejsť cez územie Nemecka. A môžu sa Švajčiari aj rozdrapiť, nepomôžu si.
Ešte čerstvé správy z Česka:
Příští týden by měl být podle náměstka Prymuly představený nový systém testování nakažených. Bude mít pět koordinátorů, zapojí se i armáda.
Sto tisíc roušek pro Itálii zabavených v Lovosicích pošle ČR do Itálie příští týden. Ministr zahraničí Tomáš Petříček řekl, že situaci vysvětlí svému italskému protějšku.
A jedna relevantná pre Taliansko:
Ruská armáda počínaje dneškem přepraví do Itálie lékařskou pomoc a armádní experty, aby zemi nejvíce postižené pandemií pomohla v boji s koronavirem.

Ema

...a ešte k tomu šéfa takej dôležitej štátnej zložky - to je proste katastrofa.
Ale veď sme to čakali.

Ema

Lebopellegrini nezariadil. Vyřízeno, hotovo.

Inak, ku včerajším 41 pozitívnym prípadom sme sa po prvý raz nedozvedeli lokalitu a či ide o cestovateľskú anamnézu a či sú tí ľudia v karanténe. Nastúpil Caligula, zvyknime si.

Ozaj, kde sú naši investigatívci? Boja sa vypátrať? Je to tento raz, na rozdiel od nejakej Threemy, v záujme ich života. Ak sa cítia mladí a svieži, schopní odolávať, tak v záujme života ich rodičov. Zrejme im na tom nezáleží.

Ema

Zmija Kiska už zaliezla a u tej druhej je to otázka krátkeho času.

Ema

Je to ako spätný chod seriálu Norsemen.
Rímsky otrok a UMELEC Rufus: Ešte tu nie som ani dva mesiace, a už chystám inštaláciu.

COVID-19: Ešte nie som v Európe ani dva mesiace a už som im tie ich inštalácie rozdupal.

Ani petícia nepomohla.

Môžu sa tí smradi dožiť (pri troche šťastia) čias, že budú v pote tváre demontovať nitriansky Jaguar, aby zas bolo kde sadiť krumple.

Ema

nám pred cca dvoma mesiacmi nadšene vykladal, ako bude všetko po voľbách iné.
A fakt. Je :)

Ema

rozprávať, aká BOLA táto civilizácia drbnutá:)

Ema

Od čias Wernera von Brauna a ďalších nemeckých mozgov, vrátane chemikov/farmaceutov, ktoré sa stali najcennejšou súčasťou americkej vojnovej koristi, už predsa len ubehli desiatky rokov.

https://www.welt.de/wirtschaft/article206555143/Corona-USA-will-Zugriff-...

Konšpiračnou úvahou je, že vakcína nemá byť vyvinutá. Realitou ale zostáva fakt, že USA boli, sú a zostávajú nepriateľom Európy. Je to čoraz viditeľnejšie.

Ak nemecká vláda, ktorá práve teraz zadržiava zdravotnícke potreby (respirátory, masky a rukavice pre nemocnice) určené pre pre niekoľko štátov Európy, dovolí odpredaj takéhoto strategického výskumu, obesiť Merkelbabu je málo.

Stránky