authenticated user,redaktor

komentáre

Ema

Stromy už skúrili a uhlie dochádza.
Práve na Indii vidno, ako veľmi môže sapient zdegenerovať od čias Rigvédy po Bollywood.

Ema

Heger to včera sľúbil Leyenovej. Dokonca to označil za "kľúčové". Slovensko asi dodávky plynu pre chochlov aj zaplatí.

Každopádne globálny kolaps bude rýchly. Zatiaľ je na nočnej snímke z družice vidno vypnutý Libanon a časti Indie.

Ema

Toto je pred Modrým kostolom - Guldanove obkladačky z rekonštrukcie hajzla a navrchu to, čo sa k nim automaticky pýta.

 

Turisti sa vždy rozpačito tvária a spravidla to nefotia.

Ema

Dnes je v Pravde článok o MOVIR a cholerický slizniak Veľký vykotil toto:
"Armáda je podľa neho (Veľkého) do projektu zapojená s cieľom výskumu zaradenia bezpilotných prostriedkov do systému ochrany vyhradeného priestoru v kompetencii Centra výcviku Lešť. „A teda v žiadnom prípade nie na použitie proti obyvateľstvu. Centrum výcviku Lešť je uzatvorený vojenský priestor, kde civilné obyvateľstvo ani nemá prístup,“ vysvetlil minister Veľký.

Jo. Únosca v lietadle vytiahne sapík a vyhlási: "Tento sapík je otestovaný v centre výcviku Lešť, ktorý je uzatvorený a do tohto vojenského priestoru civilné obyvateľstvo ani nemá prístup. Nie je teda určený na použitie voči civilom." A spustí paľbu.

Ináčky, že vraj ten Veľký, čo má v holej gebuli globsečku, povedal čosi, že MOVIR nie je na koronanírus, ale pre prípad, že by sem prišlo niečo horšie, konkrétne ebola. Odkiaľ by k nám do Podkarpatia to svinstvo dokapalo? Buď ho dovlečú africké populačné prebytky, fúrikované do Európy po stotisícoch, alebo nám ju tu roztrúsi labák Pentagonu. Riešenie je jednoduché: uťať nekonečný prúd biomasy z Afriky, potenciálne ebolickej, a vypráskať Američanov z Európy.

Ema

je od septembra v Humennom. Pamätník Jánovi a Martine.

Autor bol vybraný zodpovedne. Ožran Guldan. Svoj humenský počin z lešenárskych trubiek a drôtikov natrénoval na pamätníku Nenarodeným deťom pri Modrom kostolíku, ktorý vyzerá, že sa na vápencový šuter vysral pes.

Ema

Čo sa už také zmení, keď budú Lajly dávať svojim synom mená Jean či Alain.

Ema

svedčí neodstrániteľnosť Ušatého a čistky, ktoré spúšťa v polícii "dočasná" Krivá papuľa, ktorú si vie Ušatý, riadený Gambatým, predstaviť ako trvalú Krivú papuľu. Celému tomuto bordelu sa Brusel, pobočka anglosionistikých globalistov usídelných v USA, blahosklonne prizerá, ba dokonca chváli.

Jediná šanca na zmenu je, že USA s ich šírením pažravosti, teroru a beštiality konečne definitívne zhnijú a zmiznú zo svetovej scény. Pretože tam sú korene takýchto experimentov - tam sú ideológovia všetkých možných zvráteností.

Ema

To bolo kecov, ako "Rusko používa energie ako zbraň". Preto láduje Nord Stream 2, v septembri vytrhlo Čínu z energetickej smrti navýšením dodávok elektriny o 90 % a je pripravené dodávať Európe aj uhlie, ktoré zasype veľkohubú utópiu s názvom, ktorý je z nepochopiteľných dôvodov v angličtine - Green Deal. Má však pri dodávkach uhlia podmienku - zrušenie všetkých tých hysterických protiruských sankcií. Uhlie by Rusi dodali aj Číne, nie je však príliš ako. Čína nakupuje uhlie po celom svete ako besná - cena nerozhoduje.
Zato vidíme, ako Francúzsko oznamuje Spojenému kráľovstvu, že ho odstrihne od silovej energie ťahanej z kontinentu, ak nedá francúzskym rybárom licencie na rybolov. Jo, jo, to nie je používanie energií ako zbrane.

Nemci nacvičujú správanie obyvateľstva počas blackoutu - a u nás nič. Zvykli sme si na blackout v hlavách magorov z vládnucej vrstvy a už nás od marca minulého roka nič neprekvapí. A práve my by sme mali trénovať, pretože našu elektrinu má pod kontrolou Nemecko a ak bude treba, vycucnú ju zo Slovenska a nechajú nás, nech si osvetľujeme salaše fakľami. Neutrápia ich výčitky svedomia.
Kamaráti z energetiky majú všetci vo svojich rodinných domkoch nakúpené agregáty a zásoby benzínu. Bude to super účinné. Ako 2x2 cm leukoplast na pacienta, ktorého prešiel vlak.
Nepekný konflikt máme aj tu za humny pre Turów - Poliakom ide životne o uhlie a Čechom o vodu. Už si nielen obrazne dávajú miestni po pysku.
A hlavne netreba zabúdať na americký sen o Európe - úhlavom americkom konkurentovi a nepriateľovi - bez energií. Pre zastavenie Nord Streamu 2 urobili všetko až po hranicu otvorenej vojny a využili na to aj svojich poľských a pobaltských psov. Ak by sa Európa spoľahla na americký LNG, mohli by sme sa vyhrievať akurát tak na ich jalových sľuboch.

Obávam sa, že sa táto ťažká kríza bude riešiť ako obvykle trieskaním zbraňami a agresívna nenažraná holá opica stiahne so sebou do hrobu celú planétu.

Ema

Bieli ľudia sú vraj “genetically defective mutants” who were driven from Africa by the black natives a že nedostatok melanínu z nich robí eticky inferiórne hovada.
https://www.rt.com/uk/536432-black-history-month-white-racist/
Presne sem vedie ideologický blábol "out of Africa".
Prečo nám svorné vylezenie z Afriky "veda" nepodsúva napríklad pri orangutanoch. Ani nedávam otáznik, odpoveď poznám.

Ema

Pri technológii moci je však v Európe predsa len iná situácia. Máme tu fenomén, ktorý v Amerike nie je - povinnú politickú podriadenosť Amerike. Bez toho nikto veľa nenavládne.

Ema

Pre tie úbohé zvieratá je podľa mňa prirodzenejšie zomrieť na koronavírus, než sa dať stiahnuť z kože len preto, aby sa holá opica mohla hrať na norku, hoci si môže obliecť syntetického Mammuta.

"Fínsko začne vakcínou proti ochoreniu COVID-19 očkovať norky chované na tamojších farmách. Severská krajina sa tak rozhodla po tom, ako tamojší regulačný úrad schválil na podmienečné použitie experimentálnu koronavírusovú vakcínu určenú pre norky. S odvolaním sa na vyjadrenie tohto úradu o tom v piatok informovala agentúra AFP.

Povolenie na podmienečné očkovanie noriek platí vo Fínsku do konca decembra, pričom následne musí výrobca vakcíny predložiť regulačnému úradu ďalšie údaje, priblížila Liisa Kaartinenová z Fínskeho úradu pre bezpečnosť potravín (Evira), ktorý dohliada na rastlinnú a živočíšnu výrobu v krajine a napríklad aj zdravie chovaných zvierat."

Jaká popiči útlocitnosť, že vakcína je podmienečná, pretože je experimentálna ... majngot, len aby norkám neublížila.
Fakt hnus.

Ema

pre ich agresívneho Afrofína, ktorého mentalitu vymodelovali predkovia zo Sierra Leone, že si minister zahraničných vecí Česka predvoláva veľvyslanca Spojeného kráľovstva. Asi sa budú baviť o futbale.

Ema

 

Novickij s Dubrovym cvakli z ISS pekný záber 

 

Momentálne sú ale pre Kanárske ostrovy väčšou pohromou než vulkán hnedoidní ilegáli, o ktorých obdivne píše akési teliatko v Denníku N priamo z Kanárskych ostrovov. Títo statoční a hrdinskí černoškovia na rozdiel od odpudivých lenivých belochov, ktorí chodia na Kanárske ostrovy hlivieť, prichádzajú "za vysnenou prácou v Európe". 

Ema

Zatkli mu dodávateľov kokaínu.

Aj trnavského potkana si nájde.

Ema

Berlínčania dali v referende najavo, že si prajú vyvlastnenie štvrť milióna bytov

https://www.ta3.com/clanok/213127/berlincania-v-referende-zahlasovali-za...

Nemecku by prospelo, keby razantne schudobnelo. Myslím, že na tento ozdravný proces nebude treba čakať dlho.

Ema

Jediný dôvod, prečo sem dekadentná mrochta nalákala pápeža, bol návrat biskupského prsteňa maniakálnemu Bezákovi.
Ďakujeme bodkatýždňu za stručné obrazové zhrnutie, kde sa František a Róbert teplo usmievajú, mrochta drží rizmanovské vajce pri koši so špinavou bielizňou tejto vlády, Matovičovu mačku alternuje pes a Jezuliatko s ufúľaným nosom a krvavým boxerom v ruke symbolizuje lipšicovské Spoločenstvo prsteňa. The mission is accomplished.

Pravdu mal Mikloško, ktorý sa sám pred vatikánskou návštevou čudoval, čo tu pápež chce, že veď sa dozvieme. Aj sme sa.

Ema

Výstižný symbol na záver nekonečného vládnutia beštie. Obludná Merkelbaba a pestrofarebná háveď nacicnutá na Hartz IV.

Zábavné je, ako ju korporátne mediálne splašky obdivne označujú za "manažérku kríz". Beštia krízy nemanažovala, ona ich po celý čas na povel svojich globalistických vládcov vyrábala.

Ema

To žlté vľavo. Šaštínsky ženšeň či čo?

Potom sa globalisti čudujú, že sa tu šíria konšpirácie o tom, ako nás prišlo temné vatikánske médium odinštalovať od našej panenky Márie šaštínskej i skákavej a vrhnúť do pažeráka Satanovi.

Ema

ktorý robí čoraz premnoženejší druh invenčných zabijakov bola ako prvá podrezaná definícia kvality. A potom aj zúfalý pokus o jej znovunastolenie. Táto posledná snaha o záchranu sapienta bola paradoxne nazvaná genocídou.

Ema

a pozajtra si už nikto ani nespomenie.

Márnosť nad márnosť.

Ema

že ušatý latinoamerikánsky pápež František dokáže prekvapiť originálnymi slovami a skutkami.
Jo. Umyje Čapute nohy a bude mrmľať "pánbožko je liberál a ti odpúšťa, že si rozkopala referendum o odchode súčasnej vládnucej čvargy."

To bude vskutku ešte originálnejšie, ako keď ilegálom z Afriky, ktorí si za násilné trestné činy v Taliansku odpykávajú trest, v pokľaku umýval ich chrontavé hnáty - na čom sa mladí kriminálni černosi ujebávali a potom v base rapovali v rodnom bantu o bielom starom kokotovi - a mrmľal, že sú im ich zločiny odpustené.

Ema

Afgancov, ktorí kooperovali s hnilým Ghaniho režimom, aj priamo s okupantmi. Vlastne, hm... zatiaľ ich doviezli do nemeckého Rammsteinu a vraj väčšina požiadala o azyl v Germoney. Aj tých pár stoviek, ktorých odlifrujú do USA, musí počkať, pretože sú aktuálne lety pozastavené pre "zdravotní riziko". Údajne osýpky. Hej? To sa v Európe smiechu nezdržíme, ak spolu s vlnou afganských zabijakov prišla aj nipah.

Každopádne časť afganských skurvysynov, ktorí vo vlastnej krajine podporovali okupačnú silu, ide byť odlifrovaná do Kosovaru.
https://svet.sme.sk/c/22735059/kosovo-prijme-evakuantov-z-afganistanu-kt...

Čo budú robiť afganskí zabijaci, predstavujúci pre USA bezpečnostné riziko, v kosovarskom Camp Bondsteel a blízkej lokalite (kde majú byť zas pod vedením NATO dočasne ubytovaní evakuanti smerujúci do iných krajín NATO)? Ležať na gavalci a čítať korán? Z tých kuriev amerických vystane, že im tam dajú tvrdý výcvik a pošlú týchto "evakuantov smerujúcich do iných krajín NATO", aby v týchto iných krajinách NATO v Európe urobili riadny bordel. Očakávať takéto zámery od USA - stvoriteľov Talibanu je priam nutné. Americká posadnutosť nenávisťou voči Európe nijako neopadla. Naopak. S každým neúspechom Ameriky rastie.

Zatiaľ prvá odpoveď na nebezpečnú situáciu: Maďarsko ide koordinovať vojenské akcie proti votrelcom so Srbskom.

Ema

https://tv.zoznam.sk/cl/1003001/2137959/Sulik-prekvapil-a-na-vladu-odsof...

Ale asi mu ho tankuje Kollár ako pokračovanie svojej bývalej kariéry.

Ten Matlák vraj nedávno "jazdil pre charitu". Predpokladám, že so spolučurákmi jazdili na svojich opachách po Slovensku a vyberali od chudoby po eure za možnosť siahnuť si na kapotu. Výťažok asi venovali na opravu mosta v Trstenej, ktorého zrútenie majú na svedomí aj také pažravé chrápy ako sa zgrupovali v SaSke.

Skutočne charitatívnou jazdou Matláka však bola táto posledná.

Ema

Táto planéta počas existencie extrovertného homo-jokera, vyžívajúceho sa vo vraždení a šokujúcich bláznivostiach - napríklad jazdení v tonách železa - zažila všeličo, ale klimatická zmena doteraz nikdy nezasiahla naraz celú planétu. Vždy boli refúgiá. Ale už nič také nie je. Len hnedoidní nenažranci tiahnu do Európy predĺžiť si svoju agóniu a urýchliť tú európsku.
Ako tučniaci v Madagaskare:
- Povieme im, že je koniec?
- Nič nehovoriť. Usmievať sa a mávať.
A tak sa usmievam a mávam :)

Ema

Žiadna z flóry a fauny, ktorej sa podarí holoopicino besnenie prežiť, za ňou slzu neuroní.

Ema

Ale toto je dobré: ...keď presuniem ukazovateľ na pätu stromu, tak mám symbol motorovej píly a môžem ho spíliť." Nech sa vybláznia s motorovými pílami vo virtualite. Potom nebude treba "spúšťať rastovú simuláciu".

Ema

na smetisku pozliepame z najrôznejších črepín bordelársky hrnček. Nefunkčný a škaredý.
Čím ďalej od neandertálcov, tým väčšia bieda. Všestranná.

Ema

"Keď sa slovenské lesy rozpadnú, zachránia nás umelé? Syntetickým náhradám veria Bill Gates aj Elon Musk" ... hlási ekonomická sekcia mediálnej žumpy dennikn.
Ja zas verím akejkoľvek syntetickej náhrade za Elona Muska a Billa Gatesa. Napríklad dva nafúknuté igelitové pytlíky.

Ema

a takto dopadnú, vrátane tupého Kolíka vľavo
https://www.youtube.com/watch?v=YwKY3I5sLI8

Ema

Medzi bioNemcami vyvolal takú šokovú vlnu, že musela dobehnúť Ančagréta Karrenbauerová a dištancovať sa.
https://www.welt.de/politik/ausland/live233143529/Afghanistan-Live-Ticke...

U nás trtko Naď práve oznámil, že evakuačné lietadlo z Afganistanu mieri na Slovensko, ale viac nemôže povedať, lebo by sa na US ambasáde hnevali.
Uvidíme, čo sa vykydne na Slovensku z paluby.

Každopádne prísun afrických populačných prebytkov neustáva. Naopak, zdvojnásobil sa
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/migranti-more-evropa-italie-uprch...

To je divné, že keď sa takejto humanitárnej misii venujú Bielorusi (len v malom - v porovnaní s počtami vylovených čiernych dobrodruhov) a pomáhajú hnedoidom dostať sa zo zlého Bieloruska do dobrej Litvy, tak litovskí ozbrojenci úbohých utečencov z Afganistanu, Iraku, Sýrie, Sierry Leone, Nigérie, Pobrežia Slonoviny či Bangladéša nechutne tlačia späť.

Ema

oslavovať víťazstvo v Svojom národnom povstaní. Malí Afgani sa o ňom budú učiť v školách a zaslúžilí talibanci budú chodiť na besedy do škôl a vykladať o tom, ako hrdinsky natrhli Američanom prdel. V Kunduze si zriadia Múzeum SNP a požičajú si Mičeva a Jankovičove gypsové ponožky v nadživotnej veľkosti - tieto dve osvedčené povstalecké relikvie.

Ema

Západ sa starostí o dodržiavanie základných ľudských práv a osud žien v Talibanstane. Dianie v Afganistane ale nie je taliban, to je ISLAM. Presne, úplne presne ten, o ktorom trasľavá Merkelbaba vehementne tvrdí, že "patrí do Európy".

Mimochodom, to, že sú Afganky obalené a príliš nevychádzajú z domovov, ich chráni. O tom, akí zhovädilí dokážu byť Afganci, by vedeli rozprávať desaťtisíce Európaniek, prípadne aj nie, ak sú už pod drnom ako tá devätnásťročná študentka medicíny z Freiburgu či naposledy 13-ročné dievča od Viedne. Treba sem doviezť ešte viac Afgancov - v záujme afganských žien a dievčat, ktoré tak ležia na srdci ministrovi zahraničných vecí SR. Keď už budú všetci Afganci v Európe, afganské ženy a dievčatá budú môcť slobodne odhodiť čádory a vyraziť radostne a bezpečne do ulíc užívať si svoje základné ľudské práva. Veď aj na dnešných videách z medzinárodného letiska v Kábule sme zas videli len tisícky vychechtaných mladých dobrodruhov, ktorí sa rozhodli využiť chaos na inváziu na Západ.

Ema

Spoločný nemajú domicil, ale dve vlastnosti. Pažravosť a krutosť.

Ema

Ako trnavský mamľas s hlodavcovitým predajcom teplej vodky in einem.

Ema

puška... My veru nechceme nikam a pred nikým utekať.

Je to blbosť, ale tá Štefečeková má úplne modro-modré oči, málokedy sa také vidia.

Ema

Ilegálna čierna čvarga dovezená vykorenenými dredovými fetkami sa odvďačila podpaľačstvom
https://twitter.com/matteosalvinimi/status/1416846220035821571

Ema

že tie skokotelé medvede nevedia hrať golf, keď už sa im v teritóriu vyskytlo také pekné rozľahlé golfové ihrisko.

Ema

sa v Starom Meste zvolá dav na večernú pohybovú aktivitu - plnenie vriec pieskom.
Ale v hlavnom meste Igistanu nič. To sa len potom bude bedákať nad škodami.

Pozrela som Die Presse a hen, dve hrajúce sa dietky postrelené. V Štokholme. Sme si vydýchli, že neboli terčom streľby a nie sú v ohrození života. Čiže sa vlastne nič nestalo a na našom spôsobe života, ktorý si všakáno nedáme vziať, sa nič nemení.

https://www.diepresse.com/6009684/zwei-kinder-in-stockholm-beim-spielen-...

Ema

aby zabil človeka.
Ale táraniny okolo zabitia, ktoré spáchal súčasný špeciálny prokurátor Odujgamba Lipšic z nedbalosti, bolo ako v šteku z Monaka.

Ema

aká je biblia hnusný zlepenec. Z ničiacich/tvorivých síl sa pokúsila vytvoriť akože monoteistické božstvo - a vyjde z toho bradatý klientelistický jebo, ktorý ide akože všetko zničiť potopou, ale nasúka do archy svojich adorantov a aby mali okrem seba čo zabíjať, tak aj zvery.

Ema

skvelý a rozhodný jedinec do kokpitu vesmírneho letúňa, ktorý už dnes vie, čo chce. Tiež bude reprezentovať Česko:
"Štvorročný chlapec v Monaku s autom svojho otca zrazil chodca a vážne ho zranil. Rodina dieťaťa, ktoré skúšalo šoférovať Bentley a spôsobilo nehodu, je arménskeho pôvodu a žije v Prahe. Vodič vystúpil z vozidla, aby kľúče od auta odovzdal zamestnancovi hotela a v tej chvíli podľa svedkov dieťa sediace na zadnej sedačke vystúpilo a sadlo si za volant. Potom stúpilo na plyn, auto poskočilo dopredu a zrazilo muža, ktorý práve vychádzal z hotela."

Ema

A toto blbé sebastredné hovado bolo celé roky na čele Nemecka.
Aké symbolické, že si nasadzuje americkú oprátku v čase, keď kus Nemecka vyhlásil stav katastrofy.

Ema

tak prší.

Ema

vymýcovat násilí do Nigérie hneď. Priamym letom z Prahy, načo okľukou cez Mesiac.

Ema

...rúcanie civilizačnej nadstavby bude pre Európanov šokujúce a nebude bezbolestné. Aj včera pani odkiaľsi z Ahrweileru stála na kope ruín a konštatovala, že niet energie, niet mobilného pripojenia, niet pitnej vody, cesty totálne rozbité, mosty strhnuté, železničné štreky podmyté ...všetci na nás zabudli. No, v tomto budú veru odkázaní sami na seba a všetok ten hnedý hnoj, ktorý tam stihla Nemcom "neviditeľná ruka trhu" navoziť ako na skládku - a určite kolonizujú aj postihnutú oblasť - sa stanú nebezpečnou komplikáciou. Nemci nebudú mať energiu a zdroje, aby sa o hnedú pažravú háveď starali a napĺňali jej "sny".

Inak, záplavy sú svinstvo. Keď opadnú vody, začne všetko hniť a ak nie je dostatok dezinfekčných prostriedkov, nejaký koronavírus je v porovnaní s pozáplavovými zdravotnými rizikami smiešnosť. Oblasť po záplavách nie je príliš vhodná na život.

Ema

Merkelbaba im odkázala, že s nimi súcití.
Toto ma vždy udivovalo. V Európe je aj pri veľkých nešťastiach obetí relatívne málo. Navyše, mŕtvym je všetko už egál, vrátane kecov Merkelbaby. Napriek tomu sa vždy spomínajú, ako keby boli nejakým meradlom rozsahu tragédie. Skutočnú hrôzu ale zažívajú tí, ktorí v šoku pozerajú na zničenú, zmrzačenú krajinu, v ktorej majú ďalej žiť.
Opravia po jednej pohrome, opravia po druhej pohrome - ale tretí raz ich to už zlomí, už nebudú vládať ani fyzicky, ani emočne.
Európania nemajú mentalitu individuí príznačných napríklad pre Haiti, ktoré sú schopné žiť a chechtať sa aj na ruinách.
Veľa plaču bude v Európe. Živí budú závidieť mŕtvym - ale korporátne média budú naďalej počítať rakvy.

Inak, Buzibelgiu tiež vytápa a už škemrá o medzinárodnú pomoc. Jo, nech jej pošlú z Talianska tých skoro 600 párov usilovných čiernych rúk, ktoré sa minulý týždeň vygúľali z pašeráckej lode Ocean Viking v talianskej Auguste.

Ema

po finále na twitteri.
Anglická celebrita vysvetľuje: Posledné, čo si pamätám, že ani tretia čierna huba nedala, potom som upadol do mdlôb a prebral som sa až ráno, takže ja som rasizmy na mojom profile v noci písať nemohol.

Ema

na linke Kandahár - Bondsteel Kosovar priamo Afganci, ktorí kooperovali s utekajúcimi americkými okupantmi a ryčia od strachu, že ich Taliban zabije. Má za čo. Osud zradcov.
Čoskoro tak skončí aj mrochta :)

Stránky

texty

Stránky