authenticated user,redaktor

komentáre

Ema

Matovičovo smoklenie je nákazlivé ako koronavírus - v Smetiarni je titulok: "Predseda SAV: Po útokoch Matoviča uvažujeme, či to má zmysel."
Nemá, vy teatrálne mrcky. Spáchajte samovraždu. Alebo ešte lepšie - odtiahnite všetci do výroby :)

A na ŠÚKL mimovládky zorganizovali akciu na štýl kuciakiády - za blýskania bleskov fotoaparátov z korporátnych mediálnych splaškov priniesli veľké bukéty. Inšpiráciou bola mrochta zo skládky, ktorá Baťovú za dobré služby pre západný korporátny farmabiznis verejne obšťastnila kytkou. Baťová s vytrešťenými očami sa motala medzi tými mimovládnymi kyticami a vykríkala Ja ešte žijem, ja ešte žijem. Hlavne po tom, ako ju tupý vražedný Kolík označil za bielu vranu.

Ema

Heger - bývalý pracovník amerického vojenskopriemyselného komplexu - bol včera na americkej ambasáde prisahať vernosť a vyjadriť nadšenie z amerických sankcií voči Rusku a Korčok - zombie, ktorý zožral americkú vlajku a kus mu stále trčí z papule namiesto jazyka - dostal od USA za úlohu oduševnene vyjadrovať podporu USA v korporátnych mediálnych splaškoch.

No ale takô dačo. V USA vraj odporučili svojim leteckým spoločnostiam, aby nad územím Ukrajiny a Ruska lietali "opatrne". To ako v tom vtipe "synček, lietaj opatrne. Pomaly a nízko."? V prípade ďalšieho vyostrenia konfliktu s Ruskom by som im odporučila, aby lietali opatrne nad územím USA.

Nezabudnime, že ak USA vyprovokujú plnohodnotnú vojnu, Slovensko schytá takú vlnu utečencov, že vo všetkých oblastiach skolabuje. To potom uvidíme, čo sú skutoční vojnoví utečenci - na rozdiel od tých mimovládkami organizovaných turistov v roku 2915, ktorí tiahli na Európu s cieľom doraziť ju svojou arabskou rodivosťou, podvraťáckou mentalitou (o ktorej svedčí stav krajín ich pôvodu) a nedozernou žravosťou.

Ema

Po ďalších sankciách, ktoré dnes oznámil gerontopimprlák Biden, Rusko odporučilo americkému veľvyslancovi v RF, aby odtiahol domov a Lavrov osobne pohrozil americkému biznisu v Rusku bolestivými opatreniami. Vyzerá to, že okrem pandémie si skúsime aj vojnu a Korčok pošle našich startupových mileniánov bojovať za Kyjev.

Rusko zakázalo vstup na svoje územie týmto americkým zmrdom:
Merrick Garland
https://en.wikipedia.org/wiki/Merrick_Garland
Christopher Wray
https://en.wikipedia.org/wiki/Christopher_A._Wray
Susan Rice
https://en.wikipedia.org/wiki/Susan_Rice
Avril Haynes
https://en.wikipedia.org/wiki/Avril_Haines
John Bolton
https://en.wikipedia.org/wiki/John_Bolton
Robert James Woolsey Jr.
https://en.wikipedia.org/wiki/R._James_Woolsey_Jr.

Zelenskij včera vrešťal, že "Nord Stream-2 je akt vojny" a dnes sa snažil primäť Macrona a Merkelovú, aby zbombardovali Rusko, a to hneď.

Ema

Neviem, koľkým ľuďom jeho kniha Tajný život stromov ukázala skutočnú krásu, skutočné hodnoty a koniec-koncov aj dokonalú technológiu, ale isto je ich nemálo, aj na Slovensku.

Ema

3 miliardy obyvateľov. Dnes ich je 8 miliárd a počet rastie.

Rusko malo v roku 1961 asi 122 miliónov obyvateľov. Dnes ich má 146 miliónov a posledných 30 rokov je tento počet cca rovnaký. Ak si Rusko ubráni zdroje, má nádej ukázať, že všetka antropomasa nie je len beznádejná žravá tlama a kotivá ... oná.

Ema

...a je asi rovnako opiči (akurátže po ľudsky) ako oxfordský Trombopich, len "o Sputniku nič nevieme".
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/583991-sputnik-sa-podoba-astre-ne...

Takže tých pol milióna sputnikachtivých Slovákov dostane AstraZenecu s acylpyrinom a vybavené.

Ema

Slovensko žiadny Sputnik V nedostane. Koniec, hotovo. Zaplatíme len za zničenie časti vakcíny "testovaním", zbytočné držanie v sklade atď. Načo sa trnavský trt ometal po Budapešti. Ale ak chcel na vlastné oči vidieť Szijjártóa, zaočkovaného verejne Sputnikom V, tak dobre, radi sme mu exkurziu zaplatili.

Vzgľjad málokedy venuje nejakej téme takýto veľký priestor
https://vz.ru/world/2021/4/9/1093700.html

V hlavnom spravodajstve RTVS práve ľudu oznámili, že si majú dať Astra Zenecu a acylpirín, aby z nej nestrombovateli. Kto umrie, bude obvinený, že acylpyrín odignoroval. Sám si je na vine. Astra Zeneca bude široko dostupná, pošle nám ju celá EÚ.

Ema

naďalej v prevádzke a prináša seriózne výsledky: za chrapúňom ako ten doktor zájde mužský príbuzný. Alebo aj dvaja. Porozprávať sa.
Už sa viac potom nestáva, aby si doktor vzorne neplnil povinnosti.

Ema

otvoriť atlas na stránke s Kaspickým a Čiernym morom, deti :)

Ema

nechal zomrieť, pretože mu nevadilo, že máš tri týždne v kuse horúčky?
Za to, že ťa nechal napospas covidu bez akejkoľvek terapie, by v normálnej krajine sedel v base.

Ema

spýtať sa Pétera Szijjártóa (zaočkovaného Sputnikom), či im nejaké krabice s vakcínou nezvýšili pre felvidék.

ŠUKL je nová skratka pre imbecilitu? Baťová - mentálna subnorma, ale vystužená správnou ideológiou - sa ide vyhovárať, že nevedela o ruskej požiadavke, aby boli vakcíny overené v AKREDITOVANOM laboratóriu a nie na morčatách nakúpených v košickom Zoohite - ale zároveň filcka klamárska dodá, že oslovila 30 akreditovaných laboratórií po Európe, ale "boli vyťažené". A nezabudne zapindať, že Sputnik V dodaný na Slovensko vlastne ani nie je Sputnik V, ale akési štiny. To už heglo aj šéfom Gamalejovho inštitútu.

Ako už bolo povedané, núdzový stav sa raz skončí.

Ema

A tak chce spolkový minister zdravotníctva Jens Spahn (CDU) rokovať s Ruskom o dodaní vakcíny Sputnik V. Nemecko sa rozhodlo obstarať vakcínu na základe bilaterálneho rokovania s Ruskom po tom, ako včera pri online konzultácii s ministrami zdravotníctva Európska komisia oznámila, že nemieni uzatvárať žiadne zmluvy na dodávky vakcíny z Ruska - a názor Európanov ju tradične vôbec nezaujíma.
Vakcíny zo Šarišských Michalian presunú napríklad do Bavorska.

Veď sa raz ten núdzový stav skončí.

Ema

Patrušev obvinil USA z vývoja biologických zbraní v blízkosti ruských hraníc

Rada bezpečnosti RF má dostatočné dôvody domnievať, že USA vyvíjajú biologické zbrane v blízkosti hraníc Ruska, uviedol tajomník Rady bezpečnosti RF Nikolaj Patrušev.
Upozornil na skutočnosť, že vo svete rastú ako huby po daždi biologické laboratóriá pod kontrolou USA a väčšina z nich sa nachádza blízko hraníc Ruska a Číny. „Tvrdia, že ide o výskumné centrá, kde Američania pomáhajú lokálnym vedcom pri vývoji nových spôsobov boja proti nebezpečným chorobám. Vlády krajín, kde sa tieto objekty nachádzajú, však nemajú najmenšiu predstavu o tom, čo sa deje za ich múrmi," uviedol.

Podľa Patruševa tieto objekty pripomínajú americký výskumný ústav na vojenskej základni „Fort Detrick“ v Marylande, kde USA už desaťročia pracujú v oblasti vojenskej biológie. Tajomník Rady bezpečnosti tiež zdôraznil, že na územiach okolo amerických biologických laboratórií sa často vyskytujú ohniská chorôb, ktoré nie sú pre tieto oblasti charakteristické.

Ema

Musíme být rychlí nebo rychlejší než ruská vojska, nabádá generál Hodges

https://www.idnes.cz/zpravy/nato/hodges-vojska-mobilita-presuny-rusko.A2...

Príspevok z bujnej diskusie pod článkom:

Rusko už teď prohrává v počtu transgender vojáků, žen ve velitelských pozicích nebo pilotů z menšin a rozdíl v moderním pojetí armády se bude už jenom prohlubovat. Teprve teď Rusové zavedli ponožky, v době, kdy západní armády už řeší těhotenské uniformy!

Až bude transformace západních armád dokončena, Rusové budou bez šance.

Ema

nespájať súčasnú egyptskú antropomasu so starým Egyptom. A neobdivovať jej upadnutosť.
To stačí.

Ema

dorazila delegácia vojenského atašé USA.
Len či sa Európanom bude chcieť bojovať proti Rusku za Kyjev šaša Zelenského. Euro-Borell síce pre titulky korporátnych médií bľaboce o podpore Kyjeva, ale je to roztrasene slabučké.

Pfizer údajne zastavil dodávky vakcíny do Izraela, lebo neplatí. Ako odmenu za rozpútanie vojny ich bratské USA presmerujú na Ukrajinu, môžu tam zaočkovať tých, čo prežijú.

Ema

súčasných Egypťanov zo staroegyptskej civilizácie zaujíma, sú zisky od návštevníkov jej pozostatkov.

Videl si diaľnicu smerujúcu do Gízy? Jej okraje lemujú stovky zrazených psov. Číra hrôza. To bude zrejme vyjadrovanie úcty Anubisovi spôsobom súčasným obyvateľom Egypta vlastným, spontánnym a úprimným. Len nech odo mňa nikto nechce, aby som sa dojímala, pretože nič viac nedokážu.

Ema

už vtedy "sprevádzali" etniká, ktoré si neodpustia nechutný teatrálny kravál pri akejkoľvek príležitosti. Výstrely do luftu a rozodieranie kože do krvi.
Neverím, že niečo takéto mohlo pripadať Brugschovi pietne. Mohla ho ale rozcítiť predstava že ho niektorý z tých magorov omylom odfaklí.

Transport (myslím, že plne financovaný UNESCO, pretože Egypt už pomaly nemá čím živiť svoju neustále prudko rastúcu antropomasu) bol dosť gýč. Ak ho veľké egyptské neznámo sledovalo z pásu Oriona, muselo upadnúť do nauzey a skončilo s nami, akože posledná kvapka v pohári beznádejnosti.

Ema

Chochli utrú hubu, nebudú môcť vyberať tranzitné poplatky.
Plus Bidenov syn má konkrétne záujmy v ťažbe plynu v Donecku a na Kryme. Na tú sviňu jedna lokalita čisto ruská, v druhej prevažuje ruské obyvateľstvo.
Aj toto je jeden z aspektov aktuálnej chochliády riadenej z USA.

Ema

No dobre, sprasili tam 15 miliónov vakcín Johnson&Johnson, ale prečo Biden nariadil zastaviť aj výrobu Astra Zeneca? Čo to tam majú za procesy, že si nedokážu ustrážiť čistú výrobu?

President Joe Biden's administration has stopped a Baltimore manufacturing plant from making AstraZeneca's COVID-19 vaccine after it ruined 15 million doses of Johnson & Johnson's vaccine.

https://www.nytimes.com/2021/04/03/us/politics/emergent-vaccine-plant-jo...

Ľudia nie sú úplne blbí, keď ide o ich zdravie. Aktuálny prieskum: Pfizer je na čele vďaka megamasívnemu marketingu, Sputnik V na druhom mieste napriek nevídaným hejtom a cirkusom, ktoré tu predvádzala aj tá pizda Baťová - verím, že si ju karma nájde.

Spomedzi sedmičky vakcín proti ochoreniu Covid-19, ktoré sú buď registrované, alebo aktuálne posudzované Európskou liekovou agentúrou (EMA), Slováci najviac dôverujú účinnosti a bezpečnosti látky Comirnaty od spoločností Pfizer/Biontech. Hneď za ňou nasleduje ruská vakcína Sputnik V, ktorá na svoju registráciu stále čaká. Prieskum zároveň potvrdil naštrbenú reputáciu vakcíny AstraZeneca, Najmenšiu dôveru z registrovaných vakcín Slováci vyjadrili látke Janssen od firmy Johnson & Johnson.

Asi sa v ankete vyjadril aj Biden po tom, čo sa dozvedel o závode na výrobu vakcín v Baltimore. Vôbec nedbá na názor EMA a Baťovej zo ŠÚKL, no otrasné.

Ema

k histórii kontinentu, ktorý obývame, spomenula kultúru Tripolie-Kukuteni (5000 - 2600 rokov pred naším letopočtom), ktorá bola rozšírená od Ukrajiny po Rumunsko. Určite bola spojená aj s kultúrou Vinča.

Genetika (ostatky, datované 3500 rokov pr.n.l., analyzované v roku 2017): mtDNA - H, H1b, H5a, H5b, HV, T2b, U8b1a2, U8b1b, K, W. Y-DNA - G2a a E.

Kukuteni
https://www.youtube.com/watch?v=i0HKD74UvbE

Výstava, ktorú mohli Európania vidieť, len ak si kúpili letenku do New Yorku
https://www.youtube.com/watch?v=ab_yA4QByyk

Vinča
https://www.youtube.com/watch?v=mVxiUEFK-_0

Ema

Magor zostáva na ihrisku a na pozícii premiéra má svoj chvostík, ktorý dokonale kontroluje.

Ema

nič nechápe. Ani nutnosť skutočnej rekonštrukcie vlády, ktorú ľudia očakávajú namiesto jeho slintu "ospravedlňujeme sa občanom", aby ich už úplne nedrblo, ani nebezpečenstvo prirovnávania sa k Ježišovi Kristovi a vyplakávania o svojej obete "na začiatku tohto veľkého týždňa". Ťažko odhadnúť, do akej hĺbky sa veriacim po tomto extempore megalomanský úchyl definitívne sprotivil.

Márne hovoril Lao-c', buďte vláčni a ohybní ako voda. Nie. Hentí tuponi vytrvalo stoja ako snopy slamy.

Dobrá správa: globalisti dnes prehrali.

Ema

mi je toho starého mamrda ľúto. Ale snáď má nárok na ruskú posteľ v Oválnej pracovni a kvalitné pleny s okom božím a nápisom Novus ordo seclorum.

Ema

pretože je pandémia a na čele vlády kokot.

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/581817-slovensko-je-podla-rebricka-...

Správa hodnotí 149 krajín sveta na základe faktorov, ako je napríklad hrubý domáci produkt (hehe), predpokladaná dĺžka zdravého života (hehehe), miera korupcie (muhehehe), sociálna podpora (muhehehehe) alebo osobná sloboda (tu už človek stráca od rehotu dych ako pri covide).

Vzrastie naše drobné slovenské šťastie pri Hegerovi ešte viac? Či naopak? Tipnime si.

Dnes samé srandovné správy: Turecko odstupuje od Istanbulského dohovoru.
Ešteže majú hlavné mesto inde.

Ema

k strašnému odhaleniu, že slávne mRNA vakcíny sú nanič. "Kombinujte vakcíny - prvý opich marketingový Pfizer, ktorého CEO ide aktuálne účinkovať v predvolebnej kampani Netanjahua, vlastným menom Mileikowského, druhý opich ako-tak (dočasne, možno, u niektorých) funkčná AstraZeneca". Prečo nie ako druhá Moderna, napríklad? O tej už ani nepočuť.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-pavel-bostik-kombinace-va...

A očkovanie detí? Skúšajú na malých izraelitoch, ale o omračujúco skvelých výsledkoch - ako obvykle v prípade Izraela - tento raz akosi nepočuť.

Ema

a znovu si treba pripomenúť slová Kaddáfího, že ak bude Líbya zničená, Európa sčerná.

Každopádne z Európy sa šíria do Afriky zvesti, že kšefty s drogami pre nekonečné lockdowny viaznu a mladé černošské hordy - populačné prebytky Afriky - dopravené do Talianska mimovládnymi dredovými taxíkmi čaká teraz dlhá a nepríjemná karanténa na lodi, z ktorej sa nedá dostať na breh a zdrhať, čo sa v Taliansku v záchytných táboroch stávalo pravidelne, vrátane nakazencov. A na týchto lodiach sú tí odporní bieli ešte belší, pretože sú obalení v igelitových ochranných oblekoch a strkajú im ponižujúco do rypákov tyčinky ako keby boli nejakí Slováci.

V uplynulých týždňoch vykydali mimovládky v prístave Augusta približne 800 ilegálov černochov, 99 % tvorili mladé statné hovada túžiace po dobrodružstvách. Všetci skončili v lodnej karanténe, časť z nich bola už nakazená a všetci veríme, že to nebola ebola, ktorá je momentálne v Afrike na vzostupe.
A tak včera došlo k šokujúcej udalosti. Mimovládna pašerácka loď Ocean Viking na svojej "humanitárnej misii" konečne po 4 dňoch obsmŕdania pri líbyjských brehoch zočila čln s desiatimi černochmi a vrhla sa týchto "survivorov" zachraňovať. Keď zbadal jeden zo "survivorov" svojich záchrancov v respirátoroch FFP3 a ochranných štítoch, spomenul si, čo mu písal v esemeske Jussuf pred dvoma týždňami z karanténnej lode v talianskej Auguste a začal vrešťať, že chce ísť späť do Líbye. I musela byť privolaná k jančiacemu magorovi líbyjská pobrežná stráž, ktorá ho bezpečne dopravila späť tam, kam patrí - do Afriky.

Ema

https://www.bbc.com/news/world-52103747

Najúžasnejšie bolo (a stále je) ticho. Nastalo vo Wuchane a odtiaľ sa ako vlna šírilo do celého sveta. Keď chcem myslieť na niečo výnimočné a krásne, tak si predstavujem túto vlnu. Revúce monštrá sklapli a nastalo to, čo je pre túto planétu prirodzené. Vietor, vtáctvo a len sem-tam nejaký let Dubaj - Frankfurt, Doha - Londýn.

Ema

"Because human civilization has such a large footprint, if it were to collapse, that could have a negative cascading effect on the rest of the planet."
No to hej :) To by planéta nerozdýchala, keby holá opica s jej "human civilization" zmizla.

Ema

To je újeb. Panspermia v primitívnej holoopicovej verzii:
https://vat.pravda.sk/vesmir/clanok/581047-vedci-chcu-vytvorit-spermoban...
Ktovie, prečo sa úvode videjka ozve plynulý ivrit :)

To nie je ako banka semien rastlín, toto by potrebovalo teplotu najmenej ako koronagebudzina od Pfizera.

Ema

Už vyliezla z brazílskeho pralesa, už je tu. Nepomôže ani podpáliť dom.

Žravú holú opicu, ktorá za - z planetárneho pohľadu - krátkych 10 000 rokov spôsobila živým formám na Zemi, tak nesmierne cenným a krásnym, toľko utrpenia a škôd, aby planétu nakoniec premenila na haldu odpadu, nahradí vyššia forma existencie.
Nezabránia jej v tom veru ani bojovníci proti skládkam, model 1973 Pezinská mrochta.

Ema

Zaujímavé čítanie
https://zurnal.pravda.sk/neznama-historia/clanok/579752-niekolko-pliag-s...
Hlavne je škoda, že odborníci zostali bez nástupcov.
Namiesto výrobne vakcín sú tu "logistické centrá", čiže sklady. Tam si vystačia s úspešnými absolventmi ZŠ.
Hlboký úpadok.

Ema

že Sputnik V je súčasť hybridnej vojny a Rusi nás chcú Sputnikom očipovať.

Ema

A zároveň som prehrala stávku, že ma nič neprekvapí.
Je to ale veľmi nepsychohygienický dar, pretože jedného môže z tých N-slintov fakt drbnúť.

Ema

nikdy nebola ani arogantná, ani ukecaná.
Ak by som niekedy v živote mala zájsť s dôverou za nejakým lekárom, tak za tebou.

Ema

je práve dnes rozhovor s patofyziológom Celecom. Odhliadnuc od jeho chrapúnskeho kopanca do Európanov (citujem: O vakcíne od Pfizeru/BioNTechu hovorí: „Pokiaľ viem, životy tu aktuálne zachraňuje najmä nemecko-americká vakcína vyvinutá tureckými moslimskými migrantmi, ku ktorej sme neprispeli ničím. Len sa sťažujeme na pomalé dodávky.“ - ako keby tomu pažravému tureckému moslimovi aj s jeho babizňou z BionTechu neustlala na vankúšikoch nemecká veda s jej dlhou tradíciou), tak hlavnou témou sú práve klinické štúdie. Hneď v titulku Celec hlása, že v Nemecku neliečia vitamínmi ani izoprinozínom, ale v celom nekonečne dlhom článku sa nedozviem, čímže tam teda kurva liečia. No a nezabudne si dochtor do nás kopnúť za akési naše správanie, ale zato v celom článku nie je ani raz zmienený syslí ksicht, svätoduchovská oštinoha Krajčí, ktorý je za celý tento bordel a plné márnice osobne zodpovedný. A do Jokera len tak slabučko hryzká - hlavne ho nemenovať.

Mám všetkých týchto utáraných smradov doktorov fakt plné kecky. Sú to mechy arogancie, nie je v nich ani štipka ľudskosti.

Ema

https://www.youtube.com/watch?v=CjPe5t7PB_U
Málo ľudí - málo koronavírusu.

Ema

Tam si nájdu cestu "jej" baktérie a vírusy. Z Konga, tejto čiernej kolísky hrôzy, sa už ebola roztiahla do štátov Guinejského zálivu a do toho tam aktuálne začal prudko vyčíňať bubonický mor.

Medzitým zdegenerovaná svoloč zgrupovaná v tzv. mimovládnych organizáciách vyslala k pobrežiu Líbye na zber afrických populačných prebytkov ďalšiu loď. V Líbyi už IOM hotuje nové várky ilegálov nadržaných vyžrať Európu, pretože Sea Watch bude zajtra-pozajtra na mieste, pripravená naberať čiernotu na palubu.
A potom ju zas a opäť odvezie vykydať do Augusty, Pozzalla či Agrigenta a my sa zas nič nedozvieme o tom, čo tu tie osoby bez identity chcú a hlavne aký je ich zdravotný stav - špeciál tých z Konga.
Nedozvieme sa nič, rovnako ako o tej predošlej takmer tisícke, ktorú loď Ocean Viking v dvoch kolách vyklopila nedávno v Auguste. Oficiálne sa len vyslintalo do médií, že nejakí majú koronavírus.

K počtom utopených ilegálov pri pokuse o čierny prienik do Európy by mal dementom z pašeráckych mimovládok, ktorí nad nimi vyplakávajú, niekto s zdravým rozumom vysvetliť, že každá invázia si vyžaduje obete.

Ema

od počtu úmrtí a počtu novonakazencov za predošlý deň. Včerajšie čísla zverejnia až v pondelok, lebo Národné centrum zdravotníckych informácií má odstávku systému. Upgradujú ho podľa nového SBK (SalaraBanda koeficient), a zároveň čakajú, či medzi obete započítať aj Františka Böhma.

Patologička: Kolega, akú príčinu úmrtia mám napísať do úmrtného listu?
Patológ: Napíšte Covid-19.
Patologička: No dobre, ale čo ten čistý priestrel hlavy?
Patológ: Hm. Tak napíšte Covid-19 s komplikáciami.

Ema

Jediní sme použili atómovú bombu.

Ema

Hovado cestuje rovno z Anglicka, žiadne rúško na papuli a dobrácke teliatka - prevažne tiež bez rúšok - mu idú ochotne pomáhať.
Čas 36:10
https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/13982/259699#2175

Koho by za týchto okolností prekvapovali počty nakazencov.

Ema

Teraz je už Slovensko skutočne mafiánsky štát.

Ema

po respiračných ochoreniach detí bude Slovensko potrebovať.
Vlastne nebude. Syslia letničirska papuľa Krajčí hovoriaca jazykmi tu nechá deti scípnuť hneď po ich starých rodičoch.

Ema

do prístavu Augusta. Ani to dlho netrvalo.
Zo 422 afrických populačných prebytkov je oficiálne 8 nakazených koronavírusom, mutácia neznáma.

https://twitter.com/SOSMedIntl

Tešíme sa, ako sa zas ďalší kus Európy premení na Afriku. Dúfajme, že sa obmedzenie pohybu bude vzťahovať aj na tieto negramotné tlupy bez dokladov a nezopakujú sa situácie, keď v Taliansku lovili domáce mačky a opekali si ich priamo na ulici.

Ema

nielen z východu.

Víkend v Kodani -videjká:
https://www.rt.com/news/514837-denmark-covid-passports-protest/

Pre inšpiráciu po skončení núdzového stavu. Tu bude, samozrejme, vážnejší dôvod než u rozmaznaných ožralých Dánov. Ten náš oprávňuje defenestráciu.

Ema

Mohli z toho urobiť palindróm. Škoda.

Syslia papuľa božia Krajčí povedal, že Sabol "sa správal ako cár". To je momentálne v Podkarpatí dostatočný dôvod na voľný výkop.

Ema
Ema

na svojich kloačných partnerov, Jokerovu hordu nevynímajúc.

Nakoniec sa začnú žrať medzi sebou dve náboženské sekty: sekta ortodoxných sionistov reprezentovaných oduševnelým trtom v českých švejkovských maskáčoch a odutou - teraz už špeciálne - gambou a sekta syslej papule božej Krajčího a jeho prázdnej okresnej nádoby Matoviča, do ktorej Krajčí nalieva jedy ducha svätého. Obidve sekty sú presvedčené, že "boh, v prípade sionistov b*h, má so Slovenskom veľký plán".

Ema

nakúpil za ťažké peniaze tony Remdesiviru - v čase, keď už bolo dávno známe, že americký farmagrc má len šikovný marketing, nič iné - a tak ho treba vymíňať a poslať do hrobov zabalený v telách "liečených" zosnulých.

Ema

v nitrianskom Jaguari a jeho cicvor Holý ju pri rodinnom pendlovaní medzi Slovenskom a Spojeným kráľovstvom priniesol rovno na rokovanie vlády, keďťe na ňu dostal výnimku. Plus k tomu otvorené hranice a voľné prúdenie davov z Anglicka. Niekto im kontroloval karanténu?

Rozumne rozmýšľajúcich ľudí už nikto nepresvedčí, že Matovičovej horde záleží na zdraví obyvateľov Slovenska. Zlý epidemiologický vývoj znamená viac testovania, viac štátnej šikany, predlžovanie núdzového stavu - pre Jokera samé dobré veci.

Stránky

texty

Stránky