authenticated user,autor

texty

Stránky

komentáre

Ema

ešte drzejšie teľa zo Zambie. Sólo Gréta je príliš biela.

https://www.welt.de/wirtschaft/article205193493/Greta-Thunberg-in-Davos-...

Africká aktivistka nemá ako tému klimatický rozvrat, ale "práva detí a žien". Už len stačilo dodať, že práva na život v Európe. V lepšom prípade doma v Čvargistne z európskych peňazí. Populácia Zambie v roku 1950: 2,3 milióna, v roku 2019: 17,8 milióna, odhad pre rok 2020: 18,3 milióna.

Lagardová a ostatní bankstri chcú zachovať šťavnatý environment pre korporátny kapitalizmus. Márna snaha.

Klimatické zmeny tu boli vždy. K tomu treba dodať povestné B: viedli ku kolapsu civilizácií. Je vcelku zaujímavé žiť uprostred ďalšieho v poradí.

Ema

Poznajú smrtiaci účinok geometrického radu.
Do Wuhanu dnes prišli armádni lekári s množstvom materiálu a Xi JinPing oznámil, že situácia je veľmi vážna.
Tá "nemocnica", čo západné korporátne mediálne splašky o nej toľko bľabocú, bude veľký poľný izolačný láger a už sa aj začal budovať ďalší.

Každopádne rok Kovového potkana priniesol našej planéte cenný darček. Desiatky miliónov holých opíc sa na 春节 nedali do pohybu, spaľujúc ako diví ropu a elektrinu a atmosféra zostala ušetrená od stoviek ton brutálneho svinstva z čínskej zábavnej pyrotechniky.

Len tak ďalej. Kiež by takto aspoň na chvíľu stíchla celá Zem. Všetkým by nám to prospelo.

Ema

že ho v extrémne vypätej, pre Irán smrteľne nebezpečnej situácii spôsobenej Američanmi zostrelili Iránci.
Taká je vojna. Odporné svinstvo, v ktorom sa Američania tak radi rochnia ako v bahne.

Ema

pri téme počasia dal Kachelman predvčerom toto:
Ich weiss, dass es ein schlechter Vergleich ist.
Ich mache ihn trotzdem.
Deutschland: 750 Millionen geschlachtete Tiere in einem Jahr. Und fast alle hatten kein nettes Leben bis dorthin.
Ich wünsche mir dafür wenigstens 1% der Empathie, die es für die australischen Tiere gibt.
https://twitter.com/Kachelmannwettr

Po rokoch mi došlo, prečo ho mám rada. Jeho fundamentálny súcit je proste prítomný vo všetkom. Aj v tom, ako píše o počasí.

Ema

Slovania jak cumel.

Ema

Matka všetkej irónie: Americkí veteráni sa vracajú do Vietnamu za "lepším životom"
https://www.rt.com/op-ed/477118-vietnam-veterans-pension-american-war/

Ema

dnes rokoval s iránskym a tureckým kolegom. Rusko si dalo záležať, aby sa o tom vedelo.
Špinavá Merkelbaba dostala láskavo o 5 dni termín v Kremli.

Úprimne, čudujem sa, že sa s týmto trasľavým nemeckým klonom švejkovského Pepka Vyskoča vôbec v Rusku bavia. Súhlasím s Weltom, že wäre besser, wenn Merkel ebenfalls zu Trump reisen würde.
https://www.welt.de/politik/ausland/live204792166/Iran-Krise-FDP-Chef-Li...

Ema

...hneď budeme vedieť, o čo ide.

Ema

Aj šaty mala hrozné. U krku jej trčali ako leguánovi.

Prečo tej tete nikto nepovie, že má nosiť seriózne štátnické kostýmy. A oceňovať židov, samozrejme.

Ema

...a východoeurópsky tupec Mileikowski, aka Netanjahu, je len symptómom.

Celý projekt východoeurópskych dobrodruhov držali pokope len veľké - skutočne obrovské prachy z USA a Európy, ktoré východoeurópski trtkovia radostne premrhávali, a holokauzou napájaná povinná politická podpora Západu pre štát, ktorý vznikol zločinom, a tak aj pokračoval.

Nič proti východoeurópanom, ale ich intelektuálny potenciál je mizerný, a hlavne v prípade, že sa najväčší východoeurópski blbci nakoncentrovali v zemi zasľúbenej a okorenili to násilným dovozom obdobne kvalitných bratov vo viere z arabských štátov.

Dobrodružstvo hlupákov, ktorí chcú poroučet větru a dešti a žiť v moslimskom svete tak, že ho pravidelne do krvi domlátia, vstupuje do finále.
Každopádne nebude nič príjemné mať tú večne bolestínsky vreštiacu a rozdrapujúcu sa hordu s mentalitou rómskych vykladačiek kariet znovu za susedov. Túto pakultúru oblbovania táraním a hnusnej perfidnosti.

Ema

si daj nad postieľku Rúmího: Narodili ste sa s krídlami, prečo sa radšej celým životom plazíte?
Ak by si to chcel aj vo farsí, dodám.

Každopádne, Peržanov neradno ponižovať.

Ema

Saudský štýl. Vylákať a zabiť. Ako pri Chášukdžím.
Spravodajské informácie boli od Mileikowskeho aka Netanjahua, zabijácky nástroj od Trumpa, ale spôsob bol od odporných saudských stredovekých gebulí - veľkého spojenca Západu.

Ema

Perzský básnik a mystik.

Ema

To len milióny ľudí sprevádzajú Solejmáního na poslednej ceste do mesta Kom. V Ahváze ho ľudia čakali symbolicky na Rúmího ulici. Tak si Rúmího pripomeňme aj my
https://www.youtube.com/watch?v=_e7DbCt78gw

Ema

Nabudenosť Američanov hrnúť sa do vietnamskej vojny a obhajovať tam svoje "values" bola priamo vyprovokovaná ich mýtmi o božskej roli Ameriky v druhej svetovej vojne pri "záchrane Európy" (kobercovými bombardovaniami). Na vyvolanie dojmu víťazstiev vo Vietname vyvinuli Američania body count - čím viac zavraždených, tým väčší úspech. A začal sa hon na civilné obyvateľstvo.

Je to šokujúci dokument (aj tie masakre neozbrojených demonštrantov v USA - máme holé ruce, jo - desiatky mŕtvych), povinne by som k nemu na celých 16 hodín priviazala všetkých idiotov, ktorí ešte v niečom dôverujú Amerike.

Naozaj je teraz najlepší čas nájsť si na ten dokument čas. Kto neverí, na stránke ČSFD mu povedia viac
https://www.csfd.cz/film/481721-the-vietnam-war/komentare/

Ema

Ak sa nemýlim, je to po prvý raz v modernej histórii Peržanov.

Kto dnes sledoval priamy prenos z rozlúčky so Solejmáním v Ahváze, vie, že v dôsledku kreténskych neospravedlniteľných židoamerických výčinov tu bude čoskoro oveľa ťažšie žiť, než zomrieť.

Ema

Skutočných politických väzňov mal socialistický režim sotva pár desiatok. Vašek Lahev dostal v USA inštrukciu vyprázdniť všetky väznice a vyvolať tak dojem masovosti disentu - že všetci tí zločinci boli obeťami režimu, politickými väzňami.
Jednou z obetí ožralého chrapúňa Havla bola polročná Barborka.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/jaroslav-oplistil-nemocnice-unos-znas...

Ja to zaujímavé video. Takto vyzerajú reálni disidenti. Unavení, zlomení a zabudnutí. Tí veru žiadny metál nedostanú.

Ema

a Pellegrini sa hneď rozbliakal, že čo si to dovoľuje, obviňovať jednu stranu. A ešte k tomu americkú.

"Pellegrini sa pripojil k vyhláseniu slovenského rezortu diplomacie, ktoré nabáda nájsť riešenie prostredníctvom rokovania, zabraňujúceho eskalácii napätia na Blízkom východe."
https://domov.sme.sk/c/22295475/pellegrini-kritizuje-danka-za-vyjadrania...

Ema

To je ten, ktorého Američania zlikvidovali, a tým ukončili demokratický vývoj v Iráne.

Pahlaví s jeho brutálnou tajnou službou - ktorá naložila s akoukoľvek opozíciou ako Saudi s Chášukdžím na ambasáde v Turecku - a jeho absolútnou otrockou oddanosťou Izraelu, keď v Iráne sionžidia rajtovali ako doma a rabovali, čo sa im hodilo (hlavne teda ropu), len pripravoval nástup ajatolláhov. Bolo to obdobie hlbokého poníženia.
Ak by americké špiny neodstránili Mosaddegha, zoroastriánsky hrdý Irán dnes mohol byť úplne inou krajinou, v ktorej by bol islam piatym kolesom u vozu.

Existencia a moc ajatolláhov je paradoxne americký zločin. Ďalší z nekonečného radu hrozných zločinov, ktoré USA stihli počas svojej krátkej existencie napáchať.

Ema

Je mi jedno, aké unctadstat unctad mi sem nakopíruješ, opakujem znovu: Irán NIE JE rozvojová krajina.

Rozvojová krajina sú USA. Napríklad. Či Británia.
Ja totiž rozvojovosť či pokročilosť hodnotím podľa etiky štátov a považujem to za jediné zmysluplné meradlo.

Ema

...ale každý jedinec, a špeciál v Afrike a v Arabistanoch, chce mať rovnakú spotrebu ako Američan.

V zásade som za to, aby platilo Veľa spotrebúvame, musí nás byť málo - Málo spotrebúvame, môže nás byť veľa. Ale v tom prípade treba verejne zastreliť úchylných ekonomistov, ktorí plne podporujú import populačných prebytkov z Afriky a Arabistanov, lebo my tu vymieramééé. A nemá na nás kto robiť. Aká kvalita populácie sem prišla, sme mohli vidieť naposledy počas silvestrovských osláv v Nemecku. A na aktuálnych výsledkoch ich Hartz IV.

Ema

Zájdi sa tam pozrieť. Na Gregoire Kayibanda International Airport ti prešacujú komplet batožinu a vyhodia všetky plasty (v Rwande sú prísne zakázané) a každú druhú sobotu sa môžeš zapojiť do povinného zveľaďovania okolia. Vlastne musíš. Čistota, disciplína, poriadok.
Navyše, prezidentovi Paulovi Kagamemu vďačíme za to, že Rwanda prijíma afrických akožeutečencov, zaseknutých v Lýbii a vyhliadajúcich spásne pašerácke lode európskych mimovládnych dobroserov, a pomáha tak pokryteckým západoeurópskym štátom zachovávať si tvár tej svojej povestnej falošnej humanity.

Irán má už vyše dve desaťročia cielenú politiku znižovania populácie, hlavne na vidieku, cez vzdelávanie, s heslom málo, ale kvalitne. Majú tam v mestách namiesto billboardov s prasaťom Kiskom vzdelávacie kampane, prečo je veľa detí fuj. Mimochodom, porovnávať Irán s Afrikou - nie je ti tak trochu hanba? Štát s vysokou vzdelanosťou - s najväčším počtom vysokoškolsky vzdelaných žien mimo Európy, napríklad - vysokou kultúrou, vieš čo, choď sa tam miesto kvákania v pitvore pozrieť.

Ema

a rozsah vyžratého, zničeného územia mení klímu. S tým nepohneš.

Apropo, čo sa "klimatického útoku" týče, Allenovi by mal niekto z globsekáčov nenápadne povedať, že už nie je v armáde, ale v mimovládke a mal by sa zdržať výrazov z komunikačnej brožúrky United States Marine Corps.

Ema

Ale ako vždy - neskoro a nesprávnemu. Bogdancovi namiesto Goldsteinovi.
https://hnonline.sk/svet/2056977-v-ukrajinskom-parlamente-sa-strhla-bitka

Ďalšia z ukrajinských poslankýň - etnická chochlyňa sa z povolenia predaja ukrajinskej pôdy cudzincom priamo vo Verchovnej rade usedavo rozplakala. Jo, to zaberá.

Ema

už má Sion pod kontrolou.

Ani o pokračujúcom tranzite plynu sa nerozhodovalo v Kijeve, ale v Izraeli.
Aj šokujúce sankcie uvalené na Nord Stream 2 majú svoj pôvod v Izraeli, nie v USA. Nemecko síce drobne hryzká, ale kúzlo holokauzy je mocnejšie. To vidno, ako hneď v panike odbehla tučná krysa Allseas so sídlom v sionistickej peňaženke s názvom Švajčiarsko.

Ema

Lavrov: Dobrý deň, prepáčte, že vás vyrušujem, môžem sa vás opýtať jednu otázku?
Pompeo: Samozrejme, jasneže, v pohode.
Lavrov: Čo si myslíte o situácii, ktorá vládne na Blízkom východe?
Pompeo: Na Blízkom východe je to dosť akože napiču. Ja si myslím, že je to úplne napiču, pretože tí americkí kokoti, čo tam akože vládnu, sú čistí kokoti, ja sa na to nemôžem pozerať. Vyjebaní úplní kokoti.
Lavrov: A vidíte nejaké riešenie tejto skurvenej situácie?
Pompeo: Áno. Odjebať sa z Blízkeho východu.

https://www.youtube.com/watch?v=08d74lMBSZU

Ema

Vraj po tejto špinavej vražde je Irán bližšie k "zmene režimu".
No, práve sa od nej o svetelné roky vzdialil.

Vidno, ako bohovsky hentie evangelikánske dvojčatá urezávačov hláv z tzv. Islamského štátu poznajú Peržanov.

Ema

Je to jeden región.

Čo tak položiť si otázku, načo tam lezú židoameričania. Niečo som prehliadla a susedia s Irakom?

Ema

Viac ako doteraz.
Ale popri tom potrebujú strategicky lokalizovanú európsku sioncentrálu na energetickej tepne do veľkej časti Európy. Nepočuješ ten vreskot okolo tranzitu plynu cez Ukrajinu?

Ema

vo svojej histórii - a najväčšiu v celej histórii ľudstva. Zdroje sa krátia, a tak sa USA potrebujú nacicnúť na posledné dostupné ložiská vo Venezuele, Sýrii, Iraku, Iráne, Rusku...
S psychotikmi posadnutými ich Manifestom Destiny, ktorí si zvykli žiť z nalúpenej koristi, je kontrolovaný zošup nemožný.

Ema

Filozof, nositeľ najlepších perzských tradícií.

Čepičkový zákerný vraždiaci odpad dnes bujaro oslavuje, pretože je o jedného ušľachtilého človeka menej.

Ema

Aj v dôsledku rýchlych klimatických zmien.
Chochloland zanikne a na jeho mieste bude vybudovaný štát rasistických agresívnych Aškenázov. Hrobky svojich zázračných Nachmanov (sic) tam už majú.

Ema

... всех времен.

Ema

Ema

Zvolen 29. decembra (TASR) - Najskôr verbálne a neskôr aj fyzicky napadli dvaja muži v nedeľu 22. decembra večer na Námestí SNP vo Zvolene piatich kňazov - dominikánov, vracajúcich sa z predvianočného spovedania. Ako pre TASR uviedla banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková, násilníkov hneď po incidente zadržala polícia. "Bolo voči nim vznesené obvinenie z výtržníctva," povedala. Na podnet prokurátora boli však prepustení a budú stíhaní na slobode.

Následky útoku na dominikánov: zlomený nos, vybitý zub a početné pomliaždeniny, medzi napadnutými bol aj 70-ročný rehoľník.

Denník N a čaro nechceného:

 

Náš brave new world a jeho prokurátori. A Žitňanská ako bonus.

Ema

že za strašnú smrť tej ženy môže fakt, že Slovensko nepodpísalo Istanbulský dohovor.

Čarom nechceného bude, ak je vrah z Istanbulu.

Každopádne známy tej ženy povedal, že vrah je cudzinec. O islamskej stope svedčí to beštiálne zohavenie, obdobné ako s Kaddáfím.
Aha, čo nám odkázala polícia:
„Policajný zbor tu je pre bezpečnosť občanov a jeho príslušníci sú tými poslednými, ktorí by si priali ďalší podobný trestný čin rovnakého páchateľa. Preto je ich rozhodnutie nevyvolávať zbytočnú hystériu postavené na racionálnom základe."
Môžu byť bez obáv. Na podobné trestné činy tu máme rôznych páchateľov, i keď niečo majú rovnaké. Pôvod a náboženstvo. Z Viedne, kde hosťujú v hojnom počte, už objavili Bratislavu.

Ema

Tuším včera či v piatok bolo prvé výročie protestov francúzskych Žltých viest.

Tak si pozrime ukážku naozajstných demonštrácií: https://www.rt.com/news/473660-icymi-yellow-vests-anniversary/ ...a všimnime si ich výsledok po roku: NIČ.

 

Komu by nestačilo, nech si kukne videjká z Hong-Kongu. Treba štrngať kľúčmi, chujkovia :)

Ema

Ale topka bola Škratarzia v štýle Annie Lennox, ktorá nadupala na pódium s vianočnými sviečkami na gebuli a vyla. Kamera potom prestala zaberať publikum, lebo otrlejší krútili hlavami ako muly a slabšie povahy grcali do kabeliek.
Si to užili, heh.

Ema

Auditórium rozcítené ako šestonedieľky - zo stareckého pobľakovania Mertu, akejsi cicy, ktorá napriek vystúpeniu na galavečere nechce stratiť tvár, huuu jsemhrabjeiks Kocába a opotrebovaného Snopka v roli stopárovho sprievodcu gala...večerom, v ktorom nedemoluje Zem čata Vogónov, ale horda malomestských tetiek a oblekových čurákov s pozvánkou na galavečer vo vrecku, potvrdzujúcou ich spoločenskú dôležitosť.

A na pódiu bežia archívne záznamy z novembra 1989, z ktorých je zrejmé, že v novembri 1989 to neboli žiadne demonštrácie, ale oslavné mítingy.

Ema

https://twitter.com/i/status/1195269480693276672
Títo domov dobrovoľne nevypadnú.

Ema

na chvíľu sebakontrolu :)

Ema

dokumentárny seriál Rok v kozme o Scottovi a Korňenkovi https://www.youtube.com/watch?v=It801fiqrvk
A potom sa namiesto úpravy Marsu na život sústrediť na udržanie života na Zemi. V prvom rade redukciou žravých vražedných holých opíc.

Ema

Zmárnila svojho kamarátika Al Bagdádího. Sú toho plné korporátne médiá, celý slobodný a demokratický svet radostne oslavuje.
Zhodou okolností pár hodín po tom, ako oficiálny predstaviteľ ruského ministerstva obrany generálmajor Igor Konašenkov informoval o rozsiahlom americkom banditizme na sýrskych ropných poliach.

No kto by im už teraz, po smrti číreho satana Abubakra Bagdádího, zazlieval, že sa po rýchlom odchode znovu napchali do Sýrie - lebo Izrael je s ropou na dne.

Ema

"Okrem toho práve tie strany, ktoré tradične predstierajú, že zastupujú záujmy nevlastníkov, t.j. sociálnodemokratické a ľavicové strany, si tiež do veľkej miery osvojili neoliberálnu ideológiu – v rámci nej sa obmedzili len na korektúry a drobné reformy."
To sú všetky tie CDU/CSU, ČSSD a samozrejme aj Smer.

Najväčším nepriateľom propagandy, ktorú nepretržite kotí tzv. demokracia korporátneho kapitalizmu, je klimatický rozvrat. Naň sú kecy krátke.
Pozorovateľom - začiatočníkom zatiaľ stačí sledovať Kaliforniu, tento "najbohatší štát USA", aby získali predstavu o rozliezaní globálnej gangrény, klimatickej aj sociálnej. Informácie si musia zohnať sami. V ponuke toxickej slamy, určenej na prežúvanie v tlamách zobchodovateľných jednotiek (niektoré vraj majú ľudské práva), korporátne propagandistické masmédiá túto tému nevedú.

Breaking News :)
Climate Apocalypse Is Coming: Mytygejšnendpreprejšn
https://climateandsecurity.files.wordpress.com/2019/07/implications-of-c...
A my si všimneme pekný obrázok na strane 6, aký vedia pripraviť len zelené armádne gumy - tento raz v dobrom.

Celkovo je to fajn materiál, zábavný. Americká armáda ho pripravila, aby pri jej kolapse, ktorý nastane čoskoro, mohli veliace zelené gumy povedať - šak sme už minulý rok písali, že to neustojíme.

Pravda je taká, že Američanom klimatické zmeny pokazia ich globálnu mašinku, nebudú môcť ťahať bohatstvo zo zámoria a zostanú trčať na svojom zasranom ostrove.

Ema

Kočnerovu Threemu.
Kočnerákulum vždy odpovie to, čo globalisti potrebujú a toto božské posolstvo je nespochybniteľné.
Napríklad, že Brucho je "inkognito akcionár" HS, čo je zjavné zo stavu HS personálneho i technického, a najmä z pravidelnej rubriky o umučených svätých.

On tento Abrahám sú taký citlivý a dobrý človek, ako zo židovskej anekdoty. Obáva sa o Bruchov krk. Alebo je to odkaz od Shaviva v rámci stratégie a kampane?
https://www.ta3.com/clanok/1162180/siahnu-kocnerovi-na-zivot-podla-polit...
V októbri Kočnera potichu previezli z Bratislavy do Leopoldova. Nevedeli o tom ani jeho advokátikovia. Len Denník N vedel a pohoršoval sa. Brucha im vyfúkli.

Ema

opäť vyprázdnili pár väzníc a ich chovanci mašírujú rovno do Pezinka. Nech si ich pani prezidentka dobre prehliadne, možno bude mať od nich vnukov.

Ema

Tak im zhasol - súkromná firma, ktorej sa neoplatí dodávať ľuďom elektrinu.

Je to environmentálny rozval spoločnosti - od príšerných, fakt zúfalých požiarov, ktoré ničia celú nádheru biodiverzity prírody, a tým nemyslím tých pár stoviek jeblých sapientích uhorelcov zo štatistiky obetí, takých tam miestni nakydajú ako náhradu i do zásoby skôr, než hentých stihnú pochovať - až po s otvorenou náručou vítaný ilegálny migrantský genofond.

Ema

V korporátnych mediálnych splaškoch dnes bliaka na ľudí samá ficokola. V Shaviv Strategy & Campaigns LTD (v holokauzovom písme שביב אסטרטגיה וקמפיינים בע"מ‎) sa zjavne rozhodli žmýkať pred voľbami zo suchej handry v presvedčení, že stokrát zopakovaná ficokola vyhrá päťgramovému bielemu voľby a budú sem môcť natlačiť do zbrusu nových lágrov celé mega čiernych, presunutých z vybývaných lágrov v Grécku plus ďalších, ktorí na svoj slávnostný príchod do progresívne liberálnej Európy iba čakajú.

To - a nič iné - bude pointa blížiacich sa volieb v ešte stále pokojnej a pohodovej podkarpatskej tejtokrajine.

Ema

je trestný čin to, že je všetko zajebané autami.
Je to len uhol pohľadu.

Ema

Skúsený oceanológ, ktorý riadi arktické výskumné laboratórium tichomorského oceánografického ústavu Ruskej akadémie vied - sekcia Ďalekého Východu. Jeho transarktické expedície sú orientované na hydrografiu a hydrochémiu. 

Len aby nevznikol dojem, že jeho výpravy sú niečo ako Cimrmanovo Dobytie Severného pólu

Stránky