franklin

authenticated user

komentáre

franklin

Servilnosť Infovojny voči Sulíkovi je už dlhšiu dobu zjavná. Azda okrem Huďa. Aj v najnovšej relácii Dopoludnie s (akýmsi) Adriánom (neviem, kto to je, čo sa mi zdá prinajmenšom nedôveryhodné), kde je to už zjavné. U neho je Sulík "Rišo", ostatní politici majú všakovaké prezývky. Redaktor "Adrián" sa veľmi často uchyľuje len na siahodlhé monológy, ako vystrihnuté z Matovičových tlačoviek. Už to ani nepočúvam. To si môžem naladiť Rádio Aktual, a je tam skoro to isté.

Za SaS to pravidelne schytáva len Poliačik. Naposledy kvôli LGBTI pochodu. To, že Ďuriška uverejnila na Facebooku oficiálny list, doplnený prejavom, kde oficiálne s podpisom preberá záštitu nad dúhovým pochodom, nepadlo ani slovo. Tak isto v čase procesu s Rybaničom o vynášaní informácii z Tatra Banky dokonca bola Infovojna vysielaná s témou "Boj o planétu a mysle ľudí"... A je tu zjavná spojitosť trestného činu s poslancom za SaS... Samozrejme, na druhý deň ani ťuk. U "Adriána" len suché konštatovanie ako flash správa.

Lichtnera azda uzemnil len Harabin, keď mu Lichtner víťazoslávne pustil nahrávku so Sulíkovým vyjadrením sa k odvolaniu Plavčana. To, čo mu Harabin naložil, sa redaktorovi zrejme veľmi ťažko počúvalo. Spochybnil dokonca jeho vzdelanie a školy... darmo sa ho snažil zastaviť, len koktal... Odporúčam vypočuť. Asi od 30-tej minúty:

https://www.youtube.com/watch?v=G_W_-VA1k8M&t=37s

Vysvetlenie ku servilnému prístupu k Sulíkovi by bolo, no nebudem radšej konšpirovať. A bolo by to veľmi smutné, keby to bolo tak, ako si myslím...