senil

authenticated user

komentáre

senil

Je na čase. Migranti ve Francii si moc dovolují, tenhle problém je zapříčiněn tím, že kolaborantské elity toho těm občanům moc dovolují. kdyby tam panovala přísnost vůči přistěhovalcům, tak by situace mohla být jiná.
http://www.epshark.cz/clanek/211/francie-novi-kolaboranti

senil

Orbán má pravdu. Fico by mal spolupracovať s ním a nie s Macronom. Západ je už ztratený. Východná Európa se ešte zachrániť dá. Polsko s Maďarskem majú rozum. Západ je asi ztratený a može byť zachránený iba za cenu občianskej vojny. Bohužial Fico sa chce do toho západu čo najviac integrovať. Pritom pred volbami ešte hovoril niečo iné a bol silne proti migrantom.

http://www.epshark.cz/clanek/287/vychodni-evropa-drzi-zapadni-civilizaci

senil

Lidé už mají plné zuby politické korektnosti a multikulturalismu. Multikulturalismus štěpí společnost přináší rozbroje, násilí a konflikt. A to přesně asi politici chtějí aby tím ospravedlnili vznik totalitního režimu.

http://www.epshark.cz/clanek/160/multikulturalismus-rozbiji-zapad

senil

Švédsko je naprostá tragédie. Migrace selhala tak, že policie už ani neřeší případy znásilnění, nemá na to kapacity. To bude vést k jěšte více znásilnění... Prostě katastrofa.

http://www.epshark.cz/clanek/144/svedska-policie-nestiha-resit-obrovske-...

senil

Myslím si, že Zeman vyhrál ne proto, že by byl oblíbený a neporazitelný. Vyhrál proto, že Drahoš byl velice slabý protikandidát. Bez charismatu, bez originálních názorů. V debatách slabý. Jakýkoliv alespoň trochu charismatickým osobitý a rétorický zdatný kandidát by Zemana porazil. Ale protizemanovské elity nebyli schopny během 5 let vybrat zmysluplného kandidáta, tak mají co si zasloužili.
Možná se báli, že kandidát s vlastním názorem by je naslovo neposlouchal.

http://www.epshark.cz/clanek/395/povolebni-premitani

senil

V Sýrii válka skončila, je čas jít domů. Byly to přece takzvaní uprchlíci. Pokud je Německo nedeportuje, tak tos ním dopadne hodně špatně. Už teď tam vznikají no-go zóny a kriminalit aje na vzestupu
http://www.epshark.cz/clanek/210/nemecko-policie-je-proti-zlocinnym-gang...