slaven1

komentáre

slaven1

Na dodanie čo najširšieho obrazu dodávam, že USA majú problémy doma v ekonomike. Tam sa to ide sypať, takže potrebujú - ideálne veľkú - vojnu na odvrátenie pozornosti. http://nadhlad.com/comment/40555#comment-40555

Pri tejto príležitosti navrhujem americkú prezidentku Zuzu iba ostrihať dohola, jednoznačne nevešať!

https://112.international/ukraine-top-news/swiss-proton-energy-group-sa-...

slaven1

Len aby sme to tu mali zálohované. Američania pripravujú vojnu na Ukrajine. Cez Slovensko sú presuny vojenskej techniky. Idú v noci, keď je zakázané vychádzať lebo (bratislavská) pandémia (mozgov).

https://davdva.sk/dnes-prichadza-upozornenie-na-presun-cudzich-vojsk-pre...
https://tv.pravda.sk/relacie/spravodajstvo/epizoda/6026-spojenecke-vrtul...

Včera sa americká "generalita" premiestnila zo základni Ramstein v kolónii Nemecko do Kyjeva. K Ukrajinským hraniciam sťahujú armádu aj Rusi a Bielorusi

https://t.me/vorposte/4765
https://t.me/casusbellilive/20841

Čo príde sa prostej Zuze ešte aj veliť "slovenskej" armáde? A nám narukovať?

Američania majú problémy v ekonomike, tak zase chcú kopnúť do šachovnice (pri našich hraniciach). A lokaji v našej vláde im ešte podržia.

Článoček bude? Všimli sme si?

slaven1

Odpovedal obyvateľ Bratislavy :-) Musím užnať, že náhubková disciplína je v BA silná. V našom hlavnom meste disciplinovane nosia rúška čo sa v regiónoch prekladá ako "dvíhanie pravice, vz. 2021".

Oficiálne zdravotné odporúčania počas tzv. pandémie

slaven1

Zaspomínajme si na Veľkú hospodársku krízu a jej priebeh v ČSR. Prvé články čo mi vyhodí Big Brother na frázu "ceskoslovensko strelba do robotnikov":

Vedeli ste, že počas tzv. „demokratickej“ 1.Československej republiky 1918- 1939 četníci mnohokrát strieľali do štrajkujúcich robotníkov ostrými a za zhruba 20 ročné pôsobenie 1.republiky bolo zastrelených do 150 ľudí, medzi ktorými boli aj ženy, deti a starí ľudia…

http://casopis.vzdor.org/?p=2543 (2017)

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/169736-hladove-pochody-rozhanala-... - oligarchický článok z 2011 ("kriza" 2008 roka)

https://www.pohorela.sk/obec/o-obci/historia-obce/9-jun-1932-strelba-do-... (Dátum poslednej aktualizácie: 25. 2. 2021 2:21)

https://davdva.sk/dnes-glorifikovana-prva-csr-netreba-vsak-zabudat-ze-st... (19. februára 2021)

https://forumsk.wordpress.com/2021/02/21/krompasska-vzbura-a-februar-1948/ (21 februára, 2021)

https://www.youtube.com/watch?v=8DlQ6N3pZxA Červené Krompachy 1971 (nahrané Feb 24, 2021)

Píšem tento príspevok na to, aby sme sa pripravili, že niektorí policajti budú strieľať na národ (na objednavkú odchádzajúcej, zdochýnajúcej "elity").

slaven1

Reálne z akých čísel? Tých vládnych, neoveriteľných? Tých chorých, ktorých v Kežmarku požadoval primátor aby mu ich z Bratislavy prišli ukázat?

slaven1

Venčím si tak svojho psa, keď tu sa dám do reči s 11-ročnou dievčinou. Prečo je v pracovnej dobe na lúke a nie je v škole v čase riadenia školstva homosexuálmi je jasné, to nezisťujem. Prečo som tam ja to je jasné tiež – lebo môžem :-)

Zisťujem, že časť jej spolužiakov sa učí normálne v škole (rodičia ktorých nemôžu pracovať z domu) a časť (aj ona) sedia pred počítačom kde imitujú vzdelávací proces.

Reč prišla aj na to ako strašne by sa chcela ísť pozrieť do Ameriky. Toto tak s odstupom pár dní mi ostalo v hlave z rozhovoru s ňou asi najviac.

Tu musím pochváliť súdruhov mediálnych politrukov slúžiacich zahraničiu (hlavne USA) v Podkarpatí a Českej kotline. Úroveň ich roboty je taká intenzívna, že už 11 ročné deti majú ten "správny názor": ísť sa vyplatiť ako koloniálna daň ("emigrovať" lebo tam je to naj-lepšie).

Alebo vec možno zle hodnotím. Možno už iba infantilné, detské mysle snívajú o živote v tejto krajine tretieho sveta.

Táto detská túžba odzrkadľuje našu spoločnosť. Úroveň informačného poľa (neprítomnosť našich národných – slovenských a českých – médií (HS?). Hovoriť, že TV Markíza je slovenská televízia môže len debil (človek z nižšou inteligenciou).

Je rozdiel medzi „slovenskou televíziou“ a „televíziou vysielajúcou v slovenčine“. Televízia vlastnená Američanmi vysierajúca na národ 95% americký „content“ nie je slovenská televízia.

A v takto ovládanom informačnom poli, ovládanom okupantom a nimi najatými „efektívnymi manažérmi“ vznikne nejaký info-produkt „Slovania“? Tak to bude nejaký skrytý protislovanský a protislovenský kód. Nemusím to ani pozerať. Z poznania teórie riadenia kolónií viem, že inak to byť nemôže.

Nepovolí okupant točiť točiť pravdivé seriály o sebe. Už tobôž nie na „Jukrajine“.

slaven1

Oficiálne zahynul, neoficiálne ho picli. Doteraz si zoskakoval z vrtuľníka a teraz - zrovna cez toto obdobie "konsolidácie trhov" - a zrovna na Aljaške, domácej pôde - mu nevydalo.

Tak ako sa Berezovskij oficiálne obesil vo vani (či-čo), alebo zlodej Fruni zomrel v londýnskej nemocnici na zápal pľúc (či-čo). Posielajú signál tým oligarchom (miestodržiteľom) východnej Európy, ktorí ostali na žive.

Oligarchovia sú miestodržitelia, ktorých naznačili z metropole na spravovanie majetku v dobytých územiach. Riadia sa hlavne z Londýna a Washingtonu. Cez nich sa rieši problém, že zahraničné riadenie ostáva na okupovanom území skryté (kryptokolónia = skrytá kolónia).

Na prvej etape takéto preberanie aktív menej bije domorodcom do očí, keď najväčšie bane (národné podniky) formálne vlastní nejaká sukromná osoba s českým menom ("Kabala") a nie americky investičný fond (ako sa volá ten čo po 22 rokoch od 1989 vlastní Severočeské bane?).

Teraz budeme svedkom, ako nejaký "Blackrock" postupne ovládne (akože) Kellnerove aktíva.

A možno to ozaj bula nehoda-náhoda. Nehoda bez fotky https://www.facebook.com/akmountainrescue/posts/4008978192494940 Uvidíme či preživší prežije.

slaven1

https://www.youtube.com/watch?v=FPN5S42eWm4

1) Samostatně vydělávat - zakazuje se!
Shlukovat se, protestovat - zakazuje se!
Bez testu a očkování mít normální život k mání,
toho střezte se - to zakazuje se!

2) Hrát fotbálek v jedenácti - zakazuje se!
Zpívat, tančit na pódiu - zakazuje se!
Sedět v sedmi u stolu dát si s rumem kofolu,
toho střezte se - to zakazuje se!

3) Slavit svatbu s velkou partou - zakazuje se!
Plesat, trsat a učit se - zakazuje se!
Na pohřební hostinu pozvat celou rodinu,
toho střezte se - to zakazuje se!

4) Smát se vtipům na Bureše - zakazuje se!
Nakupovat dětské boty - zakazuje se!
Chodit jen tak bez roušek šeptat zblízka do oušek,
toho střezte se - to zakazuje se!

5) Ve vlaku nemít respirátor - zakazuje se!
Vlasy, vousy nechat stříhat - zakazuje se!
Na horách se ubytovat, hračky dětem nakupovat,
toho střezte se - to zakazuje se!

6) Bazén, sauna, posilovna - zakazuje se!
Jít do kina, do divadla - zakazuje se!
Vyrazit si za hranice, v zimě koupit beranice,
toho střezte se - to zakazuje se!

7) Plesy, bály, průvod čertů - zakazuje se!
Dát si víno s kamarády - zakazuje se!
//:Vlastní názor, svoboda, štěstí, snít a pohoda,
toho střezte se - to zakazuje se! ://

slaven1

Čína boj vyhrala použitím tvrdých racionálnych opatrení. Teraz v Číne, aj v Indii aj Rusku, poctivo vakcinujú.

K Číne: kniha, youtube, telegram. Človek na rozdiel od nás dvoch v Číne žil a vie čínsky. #životRobotníka Máme aj Slováka čo žije v Číne. No chlap je taký prostoduchý čitateľ SME.

Kovid je očividne dosť vážna vec.

A chrípka nie je "vážna vec"? Mimochodom "vážnosť" nie je vyčísliteľná veličina (neexistuje "vážno-mer"). Odchodené dni školského vyučovania merateľné sú.

Nemôžeš to na jednej strane popierať a zároveň potom vyčítať vládam, že sa správajú nezodpovedne a hlúpo, prípadne dokonca korupčne.

Vlády rozkrúcajú divadlo na odvrátenie / zamaskovanie problémov hospodárstva, na ktoré skrz rozsah integrácie do svetového dollárového systému (svoju slabosť) nemajú dosah.

V Európe ("na celom svete") nie je krajina, ktorá by si financie spravovala sama. Ešte aj švajčiarsky bansktery platia pokuty USA keď ich tí o to požiadajú. A dollárový systém sa rúca pred (ako hoho) očami.

Motivácie ľudí ako ty pochádzajú z anarchizmu (potreby sa búriť), ale nie proti reálnym politickým zločinom, ale proti prírodnému fenoménu. To platí, bez ohľadu na to, do akej miery je ten fenomén dodatočne zneužívaný.

"Prírodný fenomén" mi príde ako napis Hospodárskych novín skrývajúci proces riadenia "pandémia berie sklárom robotu". Nie opatrenia danej vlády (konkrétny ľudia vydávajú konkrétne zákony a nariadenia), ale nejaká pandémia prišla a zobrala. Neviditeľný nepriateľ v rohu miestnosti skočil na sklárov a moju peňaženku. Maslo zdraželo.

"...neoveriteľné čísla")
Mám dojem, že už si prešiel do celkom iracionálneho popierania. Kde končí racionalita, končím aj ja s dialógom. Tento portál bude mať vždy svoju úroveň a covid si vyžaduje tiež určitú úroveň. Vynechaj covid, ten ti nejde.

Ale veď aj ty si sám si zaznamenal kontrakciu vo veci overiteľnosti čísel. Aj najhlavnejší z hlavného mesta sa postavil na zadné. Čo, je nebodaj overiteľné, kde / kto / zomrel / koľko mal rokov / aké mal pridružené choroby / zomrel s ARO alebo od ARO?

Nie, nie je to možné radovému občanovi urobiť. Môže ich overiť župan samosprávneho kraja, ale tí sa potrebujú s vládou dohodnúť. Ani ideologicky do veci rýpať nechcú.

Škoda, že si nedal článok k statusu starostu Rimavskej Soboty, kde zverejnil súhrnnú úmrtnosť na okres za rok 2020. Ukázalo sa, že k nárastu úmrtnosti počas "pandémie" nedošlo. Divná pandémia v Rimavskej Sobote, čo? Nie je dohodnutý. Život v Rimavskej Sobote je dosť pri stene, tam už nie je tak cúvať.

Je zaujímavé, i keď mnohými predvídané, ako málo znesú Európania pokazení 70 rokmi debilizácie. A to sa sa určite onedlho zas ohlási vysušovanie, oteplovanie a následky s tým spojené. Ako budú reagovať potom?

Presne tak, cez leto do MSM pridajú správy ešte o zničenej klíme. Ešte, že ich nesledujem. Moji spoluobčania však áno. Slovensko trpí tím, že 95% infopoľa je riadeného zo zahraničia.

--

Píšem tieto info aby sme sa vzájomne aktualizovali. Posledný koment na dnes, mám robotu ešte.

slaven1

Tzv. "pandémia koronavírusa" sa v tejto etape používa ako nástroj na objektivizáciu krízy ekonomického modelu (bože toľko latinčiny):

Prepad hospodástva nenastúpil preto, lebo sme si nakreslili trilióliny peňazí, ktoré stratili hodnotu, ale preto že sme vás pre vašu ochranu museli uväzniť doma a vy ste nemohli chodiť robiť na naše. Hospodársky prepad preto, lebo vy nepracujete, nie preto, že mi vás rabujeme.

Tento nástroj, dymová clona, umožňuje nezapojiť verejnosť do diskusie čo je príčinou krízy, ako z nej von k všeobecnému blahu väčšiny, a nie k blahu úzkej skupiny. Ako nastaviť nasledujúci model hospodárstva tak aby vyhrali všetci a nie iba hŕstka ľudí.

Ide byť niečo ako Menová reforma 1953. Rovnako ako v 1953, veľa obyvateľov z toho bude vyhúkaných. Ale ty nie, Norman. Vieš prečo? Lebo som ťa tu takto na to pripravil :)

Ja ti tu môžem dať plno odkazov, zo serióznych zdrojov, ale ty ich nejako odmietaš prijať. Nejak odmietaš prijať túto časť procesu.

slaven1

Meniť skúsenú vládu na novú vo voľbách 2020 bola (neslobodná) voľba občanov Slovenska. Chceli prerábať strechu, keď prišiel hurikán.

Pojem bolševik dnes definuje človeka, ktorý je na strane väčšiny. Pracuje na národ. Fico je bolševik. Preto sa aj tak dlho drží.

Pojem trockista dnes definuje človeka, ktorý je posadnutý nejakou myšlienkou, je hluchý ku kritike, presvedčení o vlastnej neopakovateľnosti, predurčenosti, zamieňa pojmy. Matovič, Krajči, Viera Dubačová.. sú "trockisti". Dlho nevydržia, nechávajú za sebou spálené pole.

slaven1

Minimálne 6 vecí ktoré by sa dali rozpísať. Poďme tu aktuálnu:

Boj proti hnusobe neviditeľnému nepriateľovi nie je "po celom svete". Čína má v pčku, Rusi majú v pčku, Kuba má v pčku, kamarátka z dovolenky na Kostarike hlási, že tam majú v pčku. Srbi majú relax. Celý svet nie je zdochýnajúci Západ, Európsky zväz alebo krajiny V4.

Čo ma najviac dráždi tzv. pandémii koronavírusu, je spôsob, že opatrenia Európskych koloniálnych administrácií sú spôsobom "zabijeme bolesť a pacienta". Všimol si to aj Šlosár, že "o vírus nejde".

Ja som úplne seriózny vo veci kovidu. Nie su s ním žarty, minulý rok zabil chrípku. Kadžý deň sledujem aké nové, neoveriteľné čísla vláda v lotérii keno-10 covid-19 vyžrebuje.

Občas pozriem správy na americkej Narkóze alebo britskej JoJke, v akom duchu pokračuje informovanie o pandémie (je to pre mňa taká príjemná nostalgia na roky 2008 - 2013 keď v týchto redakciách informačne obsluhovali "krííííízu").

A tak..

slaven1

Dolárový menový systém sa nám rozpadá pred očami. Ide byť "menová reforma". Podľa všetkého bude na spôsob 1953 roku :-)

Som zvedavý aký bude mať menová reforma priebeh po smere krajiny Eurozóny (z V4 jedine Slovensko) vs. krajiny s vlastnou menou. Troška trpezlivosti a zistím to :-)

V prípade nepokojov to polícia sama nemusí zvládnuť (aj v dôsledku vyhladovania časti populácie z pridruženého boja vlády proti neviditeľnému nepriateľovi). Aby vojaci neskolabovali z náhleho šoku, že majú niečo robiť byť zapojení do udržovania poriadku v krajine, tak ich úloha je priučiť sa od policajtov remeslu.

Podobná situácia je v Česku. Rovnako by malo zareagovať aj Poľsko, u ktorého má tiež „pandémia“ vážny priebeh (čítaj: hospodárstvo v probléme).

Maďari armádu prevetrali v lete. Tam navyše nedošlo k zmene vlády (zo zapracovaných na nováčikov, navyše menej vzdelaných), peniaze si kreslia sami a centrálna banka je pod kontrolou vlády od 2015.

Slovensko nesie vážnu daň za to, že má mimoriadne koloniálne informačné pole (masovokomunikačné prostriedky ovládané zahraničím). Je to dôsledok neexistentie dostatočného množstva národných elít, ktoré navyše dnešná koloniálna vláda ubíja.

Aby bolo z čím zozbierať na jeseň úrodu, ako sme na tom s ropnými zásobami?

Nevešajme hlavu, bude aj lepšie.

slaven1

Náš zdroj uvádza, že Ministerstvo zdravotníctva má tažkosti presvedčiť zdravotníkov aby sa nechali "očkovať". Problém začali riešiť pomocou tlaku na vedenie nemocnice hroziac prepúštaním a inšpekciami účtovníctva. Zdroj poukazuje na to, že zdravotnícky personál, ktorý bol prvýkrát očkovaný, indickou "vakcínou" COVISHIELD od Serum Institute India (analóg / franšíza AstraZeneca), sa teraz na 90% odmieta "očkovať" druhý raz. Problémom je, že lekárske prostredie malo veľké percento odmietania "očkovania" a teraz sa odmietanie mnohonásobne zvýšilo, pretože nikto nechce byť "testovacím potkanom". Táto očkovacia látka ešte neprešla klinickými skúškami a všetky skúšky nie sú dokončené, a preto môžu predstavovať hrozbu pre ľudský život.

Bábkoherci: Výnimočný stav nebude zrušený, dokým nebude zaočkovaných 80% obyvateľstva

PS: Naši učitelia ako? Nepoznám učiteľa čo si dal "vakcínu" a neskončil na druhý deň K.O. (až tak veľa učiteľov nepoznám). Propaganda vysielajúca v slovenčine však mala okamžitú odpoveď: "to účinné látky zaberajú" :-)

slaven1

Nepravda, zdravotníctvo bolo v roku 1989 doslova pred kolapsom. Títo to moc nevylepšili, ale zdravotníctvo za socíku bol jeden z hlavných dôvodov, prečo aj letargické obyvateľstvo vyšlo do ulíc.

Vidíš, toto neviem. Ja len vidím po Slovensku budovy postavené za predchádzajúceho režimu, slúžiace ako nemocnice, zdravotnícke centrá, stanice rýchlej záchrannej služby. Dnes sú buď opustené alebo polorozvalené (resp. nedostavané: v BA nemocnica Rázcochy, v BS nemocnica v centre). Zvlášť smiešne znie, tvoj koment tieto dni, keď "nedo-stratifikované zdravotníctvo" nedáva ani epidémiu silnejšiej chrípky. To je ten obrázok čo tu bol rok dozadu, ako kedysi stáli ľudia na banány, tak v malých mestách teraz stoja pred ambulanciou. Zdravotníctvo relatívne fungovalo, do minulého roka. Celkom dlho odolalo, 30 rokov!

-- školstvo,
Školy boli mizerné, až na výnimky nebola motivácia to nejako ťahať k výššej kvalite. Podporovala sa len kvantita v technike, v humanitných oboroch vládla ideológia marxizmu - aj to mŕtveho a bezduchého.

Však áno, technika je hlavná. Tá dnes degraduje tiež. Na Slovensku nie sú žiaci pre školy vychovávajúce kádre na udržovanie technickej infrašktrukúry. S odchodom do dôchodku poslednej "iskričky" bude nedostatok ľudí schopných udržovať vysokovoltnú rozvodovú sieť, vodovody, kanalizácie, železnice, cesty (dve hlavné stavbárske firmy - Váhostav, Doprastav - režim zlikvidoval).

Humanitky boli vždy o ideológii. Na tých dnešných sa učí hovno o liberalizme - niečo, čo je nepoužiteľné na horizont päť rokov (je 2021). Pričom ostatné, konkurentné ideológie zakazuje.

Odizolovaním sa od sveta socík v tomto bode dosť zahníval - čo bolo vidno na vedeckotechnickej podúrovni (nejaká raketová technika veru nie je všetko).

Teraz dochádza k rovnakému "odizolovaniu". Uzavreté systémy postupne degradujú. Áno. Dodajme, že na zjazd KSČ v 1991 sa chystalo "otvorenie" po vzore Číny. Čínska KSČ rok 1989 prežila.

Prechod na súkromné vlastníctvo výrobných prostriedkov bolo systematicky pripravované, viď prechod z filozofie "národných podnikov" na "štátne podniky" v 1988. Kapitulácia východného bloku začala v druhej polovice 60tych rokov. To čo si žil ty - 1960 ~ 1989 bolo dokonanie tejto kapitulácie (vzdanie sa nikdy neprebieha za prosperity).

--kultúru,
Ale neblázni, to už naozaj nie. Chobotnice rodinných klanov užívajúcich si privilégium štátnych umelcov? Odporné splašky, čo vtedy produkovali všetci, od literátov až po spevákov.

Človeče, nikto by nečakal, že tie priemerné televízne hry, ktoré sa masovo točili za socíku budú dnes, v čase dnešného "amerického kontentu" ešelonom kultúry, že :D V televízii, rozhlase, atď bol náš, národný obsah. Čo teraz púšťajú deťom na večerníček?

-- bytovú otázku,
Práve koncom socíku tiež došlo k zrúteniu sa aj tejto oblasti. Paneláky už zabrali všetky miesta okolo miest, ďalej sa nedalo ísť, lebo nestíhala doprava (napchaté autobusy tiež patria k bytovej otázke).

Infraštrukúra sa budovala, nehovorím, že bola dobudovaná. Takto, 32 rokov po "zmene k lepšiemu", ako v Pažravej na Dunaji, metro stoji? Čo "peniaze" nie su? Nevedia si ich natlačiť? A tlačíme "naše" peniaze vôbec my sami?

Štátne byty žiadne, na družstevné sa už čakalo desaťročia (ak si nemal tlačenku, teda peniaze, peniaze - socializmu bol štátny kapitalizmus, nič iné.

Ale, tak nejak tie byty za štátneho kapitalizmu boli. Dnes sú byty nástrojom finančného toku pre vrstvu rentierov (tý čo prenajímajú). Aby bol tok z takého majetku čo najväčší, nemie byť bytov veľa. Take otázka: Ako bývalý díler drog, Boris Dollár, už stavia cenovo dostupné nájomné byty, sľubované pred kortešačkami?

-- zamestnanosť bola istota,
Za otrockú mizernú mzdu. A vôbec to teda nebola istota, teda so vzdelaním nie. A aj ako robotník nič moc - bol si proste zviazaný, ako otrok. Istota otroka.

Norman, pochybujem, že si za predchádzajúceho režimu viedol život robotníka, a už tobôž pochybujem, že vieš ako vyzerá život nočná robotníka motroka v dnešnej montovni zahraničnej korporácii kdesi v okresnom meste. (hehovorím, že to viem ja).

Ja chápem, že dnes pociťujú široké vrstvy okrem iného aj určité sociálne zúfalstvo - holt, ale socík je falošná ilúzia. Ja viem, že anglosionistická propaganda robí z dôvodov "zlé Rusko" zo socializmu strašiaka, druhého Hitlera, ale aj tak - socík bol naozaj zdochnutý.
To platí o Východnej Európe, v ZSSR to nebolo lepšie, ale tam to malo iný historický substrát.

Ešte pôrodnosť by si mohol nejako okomentovať :) Ja viem, že tam nie je veľmi čo, lebo to je definitívny preval :-)

slaven1

Polícia SR navrhuje vrámci budovania väzenia pod otvoreným nebom sledovanie kto kde kam kedy išiel formou snímania ŠPZ vozidiel aj medzi obcami.

Časom vyvstane otázka: ako je možné, že napriek monitorovaniu obyvateľstva v rozsahu Východného Nemecka stále existuje predaj drog. Odpoveď: lebo predajcov prikrývajú pracovníci systému.

Vo veci "rozsiahlej kontroly obyvateľstva" (osobná nesloboda) sa vraciame do dôb predchádzajúceho režimu s tým rozdielom, že predchádzajúci režim ,na rozdiel od tohto dnešného, organizoval funkčné zdravotníctvo, školstvo, kultúru, bytovú otázku, zamestnanosť bola istota, deti sa rodili, národ nevymieral a nedochádzalo k etnickej zmene štruktúry obyvateľstva.

slaven1

Dodajme, že "dosiahnuť stav rezignácie obyvateľstva" by sa pokúšala akákoľvek vláda čo by tu bola. Pretože krajiny východnej Európy sa riadia so značnej časti z Fashinktonu (ktorý sa riadi https://brrr.money/ tlačiarenským strojom FEDu, ktorý riadia financisti). Nepíšem "výlučne" lebo sú tu, na Slovensku a východnej Európe, prítomné aj iné záujmy. Jednoznačne však vlády naprieč krajinami Európy (a sveta) nekonajú vo veci na blaho svojich národov (sú výnimky ako Rusko, Čína).

Došlo k rozpadu modelu garantujúceho vlastníctvo a nový ešte nevznikol. Povedzme to takto: Moc (majetok, peniaze) až na prvom mieste a "covidpandémia" ako dymová clona. Dokým sa svet nerozpadne na valutové zóny, tak „pandémia“ nezmizne.

Последний акт мировой дестабилизации. Михаил Хазин
https://www.youtube.com/watch?v=7PBSHSFZWtQ

slaven1

Parlament v ČR chcel zrušiť vojnový stav, či ako sa to volá. Niekto z Blackrock alebo Vanguard zdvihol telefón a vláda v ČR si to rozmyslela a ešte dodala: všetci dvojité masky :D

https://youtu.be/twHfB6BsY54?t=1377

"Pri každom pravitelstve jest malčiky dla bitia". Aj v krajinách ako Grécko, Taliansko, Česko, Slovensko, Poľsko... Krajči, Matovič, Remišová sú vrámci rozloženia moci "malčiky dla bitia".

Ak niekto nevie, kto je Blackrock, Fedelity.. tak sa vám ani nečudujem. Lebo.. kto má o nich napísať? Pripomínam, že Blackrock dohliadala nad zvýšením veku odchodu do dôchodku v jednolivých krajinách OECD. Aj u nás, aj v ČR, aj FR, aj RF...

https://www.afr.com/world/europe/why-blackrock-is-facing-backlash-in-fra...
https://www.tellerreport.com/news/2020-01-02---pensions--the-boss-of-bla...
https://www.nytimes.com/2020/02/14/business/france-blackrock-protests.html
https://www.rt.com/news/478351-macron-teacher-argument-france-pensions/

slaven1

Keby bola chlap, tak príde neoholená... A čo sa čudujeme, prácou z domu človek zdivočie.

slaven1

Už som sa zľakol, že ju nebude za čo odsúdiť (čítaj, uložiť do bezpečnej pre ňu basy - aj keď.. tie teplákové bundy). Nevzdelaná bábkoherečka, najskôr neposlankyńa Matovičovej 4 člennej strany, teraz ministerka strany amerického pozemkového mafiána.. aj jááj.

01. Juraj Šeliga
juraj.seliga@nrsr.sk

02. Jana Žitňanská
jana.zitnanska@nrsr.sk

03. Miroslav Kollár
miroslav.kollar@nrsr.sk

04. Tomáš Valášek
tomas.valasek@nrsr.sk

05. Marek Hattas
marek.hattas@nrsr.sk

06. Vladimíra Marcinková
vladimira.marcinkova@nrsr.sk

07 Tomáš Lehotský
tomas.lehotsky@nrsr.sk

08 Alexandra Pivková
alexandra.pivkova@nrsr.sk

09 Viera Leščáková
viera.lescakova@nrsr.sk

10 Miriam Šuteková
miriam.sutekova@nrsr.sk

11 Andrea Letanovská
andrea.letanovska@nrsr.sk

12 Ján Benčík
jan.bencik@nrsr.sk

Jednoznačne však: "odmietnutie kúpiť ruské vakcíny nevykonala nejaká Remišová, ale celá Matovičova vláda. Premiér Matovič je zodpovedný za činy tejto vlády".

Na zvyšok odpoviem dnes.

slaven1

Minister zahraničných vecí, Ivan Korčok k Sputnik V:

„Ak totiž európskou certifikáciou prešli doteraz všetci výrobcovia vakcín, nerozumiem, prečo Sputnik doteraz nepožiadal o schválenie v EÚ. Práve toto je hlavný dôvod, že okolo Sputnika je veľa politiky a neistoty,“ uzavrel.

Americký pofajčicikulis (aj s chamraťou ktorá ho obklopuje) ešte nepochopil koľká bije. Za koho zvonia zvony v kostole na Hlbokej. Zvonia za neho. A prečo zvonia za neho?

Ako reagovalo Ministerstvo zahraničia pod jeho vedením na zákernú vraždu slovenského podnikateľa bruselskou políciou priamo vo väzení? Nijak. Úradníci boli zaneprázdnení podporou farebnej revolúcie proti fúzatému traktoristovi v Bielorusku. Fico do nich musel hučať "konajte".

Kto je zvonár? Dajme takto otázku, ako chcú bratislavský a slovenský podnikatelia aby ich za hranicami brali vážne, keď ich policajti v Brusely môžu beztrestne vraždiť a slovenská vláda nič neurobí?

Dnešný štát je trojdelenie moci na zákonodarnú, súdnu a výkonnú moc (polícia). Zákonodarná moc (Kolíková) sa spolupodielala na (politickej) vražde hlavy výkonnej moci (polície).

Dodatočný otázka: Ako má byť Slovensko ako štát brané vážne, keď najvyššieho policajného funkcionára zbijú a zavraždia vo vyšetrovacej väzbe.

slaven1

Súd v Holandsku zrušil zákaz vychádzania, pretože:

The curfew is a far-reaching violation of the right to freedom of movement and privacy and (indirectly) limits, among other things, the right to freedom of assembly and demonstration.

Zákaz vychádzania [domáca basa, lockdown] je ďalekosiahle porušenie práva slobody pohybu a súkromia a (značne) obmedzuje, medzi inými, právo na slobodu zhromažďovania a protest.

Tak Česi zrušili výnimočný stav (aj oni mali nočný zákaz vychádzania lebo korona útočí v noci od 23:00 do 04:59) a na Slovensku nevládna vláda ďalej vytvára a udržuje "open-space" basu, keď na pohyb po krajine, povedzme v piatok, vyžaduje licenciu, kde je napísané, že ste v pondelok boli "zdravý".

Paru nebolo kde vypustiť, hrozila strata moci režimu alias Holanďania protiústavné zákazy zrušili hlavne pre tento záver článku:

Holandská vláda čelila niekoľkým nociam protestov proti zákazu vychádzania, ktoré vyústili do podpálenia áut, vyrabovaných obchodov, stretou s políciou a stovkami zatknutých [za chôdzu po ulici].

Informácia zrovna o tomto incidente rezonovala aj na stretnutí Borrell-Lavrov v Moskve, kde ho Lavrov poučujúcemu euro-úradníkovi oplieskal verejne o papulu. Alebo bola rozbitá hlava Češky spomínaná až v Lavrovovom rozhovore pre Soloviova? Neviem teraz..

-

Len tak medzi nami, porovnajte si tieto dva články k rovnakej udalosti:

1. https://www.rt.com/news/515699-hague-court-dutch-covid-curfew/
2. https://www.aljazeera.com/news/2021/2/16/lift-covid-night-time-curfew-co...

Ktorá redakcia dosahuje väčšiu kvalitu v ucelenosti informovania?

slaven1

Umelosť pandémie vírusu SARS-2-CoV si všimli, opäť, po 100-krát, aj na PL. Je to max epidémia.

Článok je rozdelený do týchto častí:

 •     O zlehčovačích
 •     O exponenciálním růstu počtu nakažených
 •     O PCR testech – co nám vlastně říkají?
 •     O počtech nemocných a vyléčených
 •     O počtech mrtvých „na covid“ a „s covidem“
 •     Dá se covid-19 srovnávat s chřipkou?
 •     O rouškách
 •     O očkování proti covidu
 •     O dobrovolnosti vakcíny
 •     O systému PES
 •     O dezinformacích
 •     O rozdílu proti roku 2009

 

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pravda-o-covidu-Vliv-imuni...

slaven1

Pôvodný nadpis príspevku bol ostrejší, škaredý. Vrátil som sa z polcesty do "najbližších potravín" aby som ho zmenil. Kultúra "zomri", stránky zo želaním smrti, je nesprávna a svojich vyznávačov privedie do slepej cesty. Na túto tému nie som ochotný viesť „žartovný“ príspevok.

slaven1

Prečo slovenský národ, ani ďalšie národy Európy, nepodržali svoje školské systémy v boji s "elitou" na život a na smrť? Kladiem si otázku, kde je masová požiadavka aby sa deti mohli normálne, dôstojne vzdelávať?

Odpoveď: Nikde, lebo systémy verejného vzdelávania pracujú proti verejnosti.

Ľudia to vidia, no je to tak veľké, že na individuálnej úrovni s tým mnohí nevedia nič spraviť. Sú bezradní a čakajú až to vyhnije (a s problémom zhnije aj čakajúci).

Ľudia vidia, že vzdelávacie systémy kaličia ich deti (homosexualizácia, odnárodňovanie, deracionalizácia...) a len krútia hlavami nad tým, akú mentálnu gymnastiku sú schopný vykonávať pracovníci na Ministerstve školstva, krajských úradoch či učiteľský zbor samotný. S akým klamstvom sú ochotní žiť.

Teraz keď učiteľky treba podržať, urobí to národ? To je moja otázka. Sám som zvedavý.

Ak národ nepodrží, je jasné prečo. Ak ich národ podrží, je jasné prečo: hoc aspoň takýto, iný vzdelávací systém nemáme.

Dnes je nezdravo veľká šanca, že keď necháš vzdelávať svoje deti cez systém verejného školstva Slovenska, Česka, krajín Europy, tak to povedie k duchovnej likvidácii svojho potomka.

Učiteľky* sa ukazujú národu ako nepotrebné. Učiteľky v zmysle konkrétny kádrový korpus radovej školy na Slovensku, nie učiteľ v zmysle povolanie To potrebné je.

Samé si za to môžu. Sám národ si za to môže.

Nie všetky učiteľky, samozrejme. 20% má ako tak rozum / silu / schopnosť. Ale čo budem... však vidíte samé, čo máte v zborovni.

slaven1

K deťom a ich dušiam. Respektíve k dušiam tých, čo deti učia a vychovávajú:

Krajčí: Na očkovanie sa prihlásilo viac ako 16-tisíc učiteľov

Zdravým ľuďom budú pichať do tela rôzne experimentálne látky aby mohli nastúpiť do zamestnania. Pôjde o tekutinu od spoločnosti AstraZeneca alebo pokusnú génovú terapiu od spoločnosti Moderna z USA (tú len tým starším, poživším lebo je "kvalitka").

Tuto správička zo včera 13.2.2021: Dva kraje vo Švédsku, Gävleborg a Sörmland,  prestali používať koronovú "vakcínu" od AstraZeneca pre nahlasované vedľajšie účinky. Našim učiteľkám, to nemá kto preložiť.

Niektorým z nich "program" trvalo poškodí zdravie a nebude ani koho žalovať. Moderna bude do 5 rokov skrachovaná právna osoba. V lepšom prípade ju niektorá farmakorporácia preberie.

To mi pripomína článok z 2017 na britskom Guardiane "Ministerstvo zdravotníctva prehralo súdny spor. Kompenzácie sa spôsobenie narkolepsie od očkovania proti prasačej chrípke zastavené nebudú":

Šesť miliónov Britov, a ďalších naprieč Európou, dostalo očkovaciu tekutinu "Pandemix" vyrobenú GlaxoSmithKline počas "pandémie" prasačej chrípky v rokoch 2009-10, no vakcína bola stiahnutá po tom ako si doktori všimli prudký nárast narkolepsie medzi tými, čo ju dostali.

Takáto je doba. Puťky musia v seba nájsť silu postaviť sa na stranu pravdy a obhájiť.. svoje právo žiť a pracovať. Nie všetky učiteľky to zvládnu a radšej aj naďalej nebudú "konšpirátorky" a budú sa vyhýbať "hoaxom".

Niektoré budú musieť zaplatiť vysokú cenu za prezretie, že správcovia koloniálnej administrácie im nechcú dobre. Za prezretie, že netreba byť kolónia. Bude im to mať aspoň kto vysvetliť?

PS: Od ruskej vakcíny sa (toľko) nekape. Takto sa o ňu žobrať nechodí.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Norimbersk%C3%BD_k%C3%B3dex

slaven1

Od policajtov človek očakáva, že vraždy budú vyšetrovať*. Hlavne tie štatonosné. Situácia je neľahká, no načo to takto explicitne - "v prípade smrti Františka Böhma v žiadnom prípade nejde o vraždu" - Kovařík formuluje. Lepšie byť ticho.

Životné skúsenostit hovoria, že budeme mať ešte 1 - 2 takéto "ne-vraždy".

Keď si agenti hrkútajú

Ešte žijúca Borisa Tód-nemcová si hrkúta so stajňovým kolegom agentom Lipšicom:

VIDEO: Daniel Lipšic o hodnovernosti výpovedí kajúcnikov v kauze Judáš. Na súde, ktorý rozhodol o väzbe pre Lučanského 6. 12. 2020.

--
*a niektorí aj normálne vyšetrujú

slaven1

Zo statusu v TG":

Samovražda kajúcnika Františka Böhma ma núti ako trestného sudcu položiť minimálne dve otázky. Aký mohol mať motív na samovraždu, keď ako kajúcnik získal v trestnom konaní proti nemu začatom, výrazný benefit oproti ostatným, že bol prepustený z väzby?

Ako je možné, že mal zbraň, keď po vznesení trestného obvinenia musel odovzdať zbraň aj legálne držanú?

Iba pre súhrnnosť v informačnom procese treba uviesť, že
„Milan Lučanský sa chcel stretnúť s každým, kto tvrdil, že vzal od neho peniaze alebo nejakú výhodu, vyplynulo z výsluchu pred policajným vyšetrovateľom. Odmietal, že by prijímal úplatky či už od Norberta Paksiho, zástupcu šéfa Útvaru zvláštnych policajných činností, alebo od exsiskára Františka Böhma.

Lučanský o Paksim a Böhmovi povedal, že sú „zmrdi“, ktorí na neho hádžu špinu. „Nikdy som od tých ‚zmrdov‘ nemal dôvod ani motív brať peniaze,“ vyhlásil Lučanský.
To je toľko peňazí, že by som nimi musel kúriť,“ mal podľa záznamu z výsluchu povedať Lučanský, keď si prečítal, že sa mal takto obohatiť o 510-tisíc eur.

Lučanský sa pred vyšetrovateľom zamyslel, že Paksi mohol brať od Böhma peniaze a tváriť sa, že sú pre neho. Dodal, že keď sa s ním chcel Böhm stretnúť, vždy tam bol Paksi. „Asi sa bál, že by sa ma sám Böhm spýtal, či som spokojný s financiami, ktoré mi mal poslať,“ dodal Lučanský. „

https://t.me/harabin/2592

slaven1

Česko ruší výnimočný stav. Spočítali si veci a zistili, že nemajú toľko peňazí, aby mohli tak dlho corona-šaškovať. Na Slovensku vláda zatiaľ počíta chorých na virózu, pričom za znamienko rovná-sa si vládni úradníci po ministerstvách dosadia čo potrebujú. Robia to tak vypuklo, až sa v Kežmarku dožadujú aby im ich chorých prišli z Bratislavy ukázať:

„Pred dvoma týždňami po celoplošnom testovaní, som sa ohradil voči klamlivým dátam, následne to hneď opravili a vyradili okres Kežmarok z plošného testovania. Po terajšom víkendovom testovaní nám opäť klesol počet pozitívnych na 0,31%. Tak sa pýtam, na základe čoho nás preradili nie nižšie, ale vyššie medzi viac-rizikové okresy a zároveň aj poprosím vysvetliť, kde máme tých 95 hospitalizovaných pacientov z okresu Kežmarok?“ pýta sa Ferenčák na sociálnej sieti.

Nie je to prvá informácia, že vláda nespôsobilá riadiť našu krajinu manipuluje s číslami: Bratislavskému Vállovi nesedia vládne čísla s výterom hláv.

Ako sa vraví, je klamstvo, veľké klamstvo a potom je štatistika :-)*

--
Zo štatistík zvláda najväčšie divy čínska štatistika ;-)

slaven1

Ja to skrátim. Údaje, ktoré zverejňuje vláda nie je možné overiť. Vládni úradníci ich zverejňujú tak, že radový občan nemá možnosť ako ich prevereriť:

„Ministerstvo zdravotníctva tvrdí, že z Kežmarského okresu je hospitalizovaných 95 pacientov a preto treba prijať v okrese tvrdé opatrenia, vrátane povinného týždenného testovania a zatvorenia škôl. Na konkrétne otázky, odkiaľ ministerstvo zobralo tieto dáta, keďže v Kežmarskej nemocnici je len hospitalizovaných 11 pacientov na covid, a stále sú tam voľné lôžka, nám doteraz neodpovedali. Minister Krajči tvrdí, že dáta kontroluje RÚVZ. Oni zas tvrdia, že dáta o hospitalizovaných má len ministerstvo. Tak všetci teraz hľadáme, kde na Slovensku je hospitalizovaných tých zvyšných 84 pacientov na covid z okresu. Dopad na bežný život to má ale na všetkých občanov,“ upozorňuje na sociálnej sieti Ferenčák.

Dáta majú úradníci a manipulujú s nimi tak ako to im nadriadeným vyhovuje.

slaven1

Nebolo to takto prostoduché, samozrejme. Bolo to veľmi diplomatické "bež do zadku". Presne tak ako treba aby sa dospelí ľudia medzi sebou rozprávali. Hlavne keď si uvedomíme, že dnešní karierni diplomati Západu to môžu považovať za pozvanie. No ale poďme po poriadku.

5.2.2021 bola návšteva Borrella, niečo ako MZV Eurozväzu, v Moskve. Na pozadí bežali americké protesty Navalného, súd s Yukosom v Holandsku, pokládka Severného prúdu 2 v dánskych vodách atď.

Pred stretnutím Borrella s Lavrovom MZV RF vykoplo z Ruska veľvyslancov "druhotriednych" krajín EÚ (poľského, švédskeho a nemeckého), ktorí sa drzo zapojili do procesu s Navalným. Účasť na súdnom pojednávaní agenta Navalného si prišli osobne pozrieť zástupcovia 16 krajín.

Potom bola tlačová konferencia čo stála za to. Bol to moment, ako keď Putin šplechol do tváre britskému premiérovi, že Rusko nie je "O.K." s podporou ISISáckych teroristov-kanibalov. 

O tlačovke napísali čo-to hlavné správy "Lavrov: „EÚ nie je spoľahlivý partner“, šéf diplomacie EÚ Josep Borrell utŕžil v Moskve studenú sprchu". RT už tretí deň chŕli články typu:

Karin Kneissl: From ‘megaphone diplomacy’ to aphasia: The deep disconnect between the EU and Russia

After backlash from hawks over cordial scenes in Moscow, EU’s foreign envoy backtracks, slamming Russia just days after visit

The ‘Liberal World Order’ is dead, but fallout from ill-fated visit of EU’s Borrell to Moscow proves much of West still in denial

Dnes bezmocní eurobyrokrati bezmocne búchali ručičkami do stola u seba v úrade. TASR k veci napísala takúto "hrôzostrašnú" správu: Borrell navrhne EÚ, aby Kremeľ riadne ale riadne opľula (vidno tú nízku kvalitu: "Kremeľ" nie je MZV RF ale Putin. MZV RF je "Moskva").

Došli lóve vo svete, ľudia začínajú byť nervózni. Aj dymová clona "pandémie africko-britských mutácií koronavírusu" sa rozpadá.

 

slaven1

Dnešná vláda je pre Brusel iba formálna výhovorka prečo poslali menej. Poslali by menej tak či tak z jednoduchého dôvodu. "Peniaze" Eurozväzu došli. A nie len im.

Ďalej čo píšeš, že bábkoherečka je tupaňa? A čo, nevšimli sme si to? Daňo "scénu" vo svojich videách pravdivo opísal.

Stretli sa dve, bábkoherečka a vyprázdnená bývalka britského agenta (vyprázdnená doslovne keďže muža čo jej "napĺňal život" po vražde bieleho koňa Kuciaka stiahli z aktívnej služby). Husa ziape na sliepku, potom ako obidve „torty“ vyleteli na poličku. Divadlo.

--

No pre iné som sa prihlásil.

Prišiel som zaarchivovať informáciu, že vláda otvorí školy a škôlky, do ktorej sa môžu vrátiť učitelia a vychovávatelia. Matovičova vláda láskavo dovolí vdelávať naše deti. No nie je to „šľachetné“ a „odvážne“?

Výchovávatelia a učitelia môžu nastúpiť do roboty potom ako si nechajú upraviť DNA experimentálnou génovou terapiou od amerického Pfizeru, ktorého s prebiehajúcim pádom "empire" čaká podobný osud ako I.G. Farben. Oficiálna propaganda typu Rádio Slovensko veci nazýva "ak sa nechajú zaočkovať".

Rádio Slovensko zahmlilo informáciu, že či je génová terapia povinná, povinná od nejakej vekovej skupiny alebo je dobrovoľná ("dobrovoľné" v duchu dnešnej vlády sa rozšifruje ako "budeme ťa šikanovať do vtedy do kým to nespravíš").

Treba vec odsledovať. Mám v kruhu dve pracujúce v škole a škôlke. Jedna je včerajšia liberálneho charakteru a druhá dnešná, vcelku rozientovaná. Ani jedna ešte nerodila.

Podobne postupuje vo veci úpravy DNA účiteľov aj americko-britské Poľsko, hlási oficiálna štátna propaganda.

slaven1

Z HS:

..a najnovšie „sa opustil“ aj štátny tajomník ministerstva zahraničia Martin Klus (SaS), ktorý chce odoprieť občanom ich doterajšie právo na referendum.

Dúfame, že nová vláda, ktorá z referenda vzíde, ho následne aj sfunkční (zníži hranicu potrebnú na jeho vypísanie a zruší minimálnu účasť na jeho platnosť).

slaven1

Emanuel Moravec, homosexuálny kaderník na čele MŠ, za ktorého vzdelávací systém prerazil nové dno - prestalo sa vyučovať* - pokračuje s ďalšou dávkou likvidácie nasledujúceho pokolenia Slovákov. Na základe požiadaviek síl z metropole zavádza v kolónii transgenderizmus z Istanbulského dohovoru. Viac na tejto švajčiarskej stránke https://dennikstandard.sk/31061/grohling-otvara-temu-transgender-debata-... (Dennikstandard.sk je švajčiarsky projekt viď časť "o nás")

Treba prestať byť kolónia, inak nebudeme.

--
"Vyučovanie" cez počítač sa za vzdelávací proces považovať nedá (opýtajte sa akéhokoľvek rodiča alebo mládežníka). Ešte aj za vojny v 1938 - 1945 sa vyučovalo.

slaven1

"tak robíte len preto, lebo" je kategórie "myslím si, že si myslíš".

slaven1

Diskusia sa presúva na rôzne chatovacie apky. Je ich viac.

slaven1

Tu článok zahraničného média píšuceho po slovensky: https://www.cas.sk/clanok/1083849/zvolen-bude-testovat-poslednykrat-prim...

Takto sa tých predražených testov kúpených bez výberového konania cez kontakt manželky Igiot nezbaví.

slaven1

Igiod si bol dnes omrknúť Eifelovku. Za štátne. Popri tom spichol aj návštevu francúzskeho Mikróna. O čom sa dohadovali? Že je čas na to aby Východná Európa pomohla odľahčiť Francúzsko od populačných prebytkov z Francúzskej Afriky? Sorošovec na patričnej funkcii už sedí.

http://www.nadhlad.com/comment/39554#comment-39554

--
Aktualizácia: Pardón, práve som ti prečítal celú diskusiu, už sa to tu preberá.

slaven1

Ale no, veď Herr "Štát je zlý vlastník" je taký zlatý, keď sa zhúli https://youtu.be/VrNwIC7ToPQ?t=39

slaven1

V časti článku "nepotrebovali a nepotrebujú na to žiadne vírusy" prudko nesúhlasím :-) Nadnárodná finančná mafia (takéto položartovné označenie SMEtiara Valčeka) potrebuje strach.

Strach pred nepriateľom, ktorého národom pomôžu financisti poraziť, keď národy prijmú ich riešenia (cifrového koncentráku totálneho dohľadu). Veď predsa to je konečná fáza návrhov typu "SMS hlásenia" či QR-kódové obojky v tejto fáze "pandémie".

Bubák, proti ktorému sa tento raz bojuje, má bomba vlastnosti. Vlastnosti amerického „superhrdinu“. Je neviditeľný. Takže sa dá proti nemu bojovať donekonečna, resp. dokým..

--
Predchádzajúci koment: http://www.nadhlad.com/comment/39673#comment-39673

slaven1

Určití policajní funkcionári zaťahujú Políciu SR do hybrinej vojny voči vlastnému obyvateľstvu. Defakto to čo prebieha v tejto fáze „pandémie“ je hybridná vojna v ére jadrových zbraní.

Klasickú konvenčnú vojnu majitelia finančného systému nemôžu rozpútať. Skôr či neskôr by došlo na použitie jadrových zbraní. Mesto (Washington, Londýn, Zurich, Franfurkt, Hong-kong, Singapur) zničené jadrových výbuchom je ďalej neobývateľné. Financisti sú preto odkázaní na zástupné proxy vojny prostredníctvom svojej piatej kolóny.

Zástupný dôvod na preformovanie platného finančného systému je tzv. "pandémia" SARS II. Scenár bol odladený na SARS I., ktorý medzi rokmi 2004 – 2006 použili v Číne na „rotáciu kádrov“ (nahradenie jedného funkcionára strany za druhého, mocenský boj).

V kontexte prebiehajúcej zmeny menovej sústavy za platnosti výroku "neprimeranosť opatrení voči rozsahu hrozby" to čo prebieha v tejto fáze je v prvom rade hybridná vojna financistov a ich prisluhovačov (ovládané vlády, kúpené médiá..) voči obyvateľstvu.

Píšem v tejto fáze, lebo fázy „pandémie“ SARS II. boli zatiaľ tri:

2019 – Mocenské boje v Číne, preformovanie čínskej ekonomiky.
2020 – Potreba americkej elity sfalšovať voľby prezidenta hlavne cez „bezpečnú“ voľbu poštou
2021 – Využitie financistami „pandémie“ na zmenu menovej sústavy na „ekonomický totalizmus“ (elektro-bankový koncentrák).

Pripomeniem, že ten posledný Bretton-woodsky menový systém (reformovaný v 1971) vznikol v júli 1944.

https://euractiv.sk/section/digitalizacia/news/bude-mat-euro-svoju-digit...

slaven1


Matelkova koloniálna administrácia, sudcovia musoliniovského Špeciálneho súdu, vyšetrovatelia z NAKA... likvidujú našu pučiacu národnú elitu.

 

Rozpis práce je takýto:

- Maletkova vláda v hybridnej vojne financistov (korona-cirkus v prvom rade ako dymová clona na odvrátenie pozornosti rozpadu menového systému (reformy smerom k elektro-bankovému koncetráku) likviduje malých a stredných podnikatelov (hotelierov, majitelov fitnescentier, radového človeka, dorážka systému školstva, zdravotníctva, kultúry, športu... )

- NAKA likviduje väčších ("národných") hráčov vykŕmených z korupčných peňazí Eurofondov (skutočný cieľ eurofondov je korupcia národných elít. Brusel si takto kupuje od nich vzdávanie sa moci).

- Špeciálny súd likviduje jednotlivcov v právo-chrániacich zložkách štátu (prokurátúra, sudcovia, policajti), ktorí pučiacu národnú elitu prikrývali. Pričom robí to dosť tvrdo, viď politická vražda Lučanského.

 

Vyprázdnené mocenské miesto berú pod kontrolu agentúra zahraničných sil - hlavne nekrofilní milovníci USA a Bruselu (EU sa rozpadla v 2015 Hungary-exitom - treba si pozrieť ako znela otázka maďarského referenda, ktorým Maďari vyradili nadradenosť práva z dielne Európskej komisie nad svojou národnou legislatívou). Sú to rôzni absolventi Fakúlt zahraničných vzťahov (Fakulta piatej kolóny) a predajných mimovládok.

Likvidácia pučiacej národnej elity (a s nimi i nás) je dôsledok toho, že elitka nevzala pod kontrolu masovo-komunikačné prostriedky v krajine keď mali šancu. Ako sa vraví: Nepřítel naslouchá. Neschopnosť dostať pod kontrolu obeh informácie je to slepé oko Fica (Fico jedno-oký štátnik medzi slepými správcami kolónie).

Kolónia 4 ever.

https://www.youtube.com/watch?v=lPuGUvguZAA

slaven1

Musím sa takto škaredou rečou opýtať. Navždy mi uviazol v hlave citát Carlosa Ghosna, CEO Renaulta, na tlačovke v Bejrúte po tom ako sa mu podarilo utiecť z Japonska. Miestny feudálny systém "spravodlivosti" komentoval slovami: I felt injustice. Nezabudnuteľné.

Tak ako Jankovská a ďalší prokurátori a sudcovia, ktorým komando robí domovky o piatej ráno, cítite "spravodlivosť"? Čo ste robili keď prof. Dudášovi alebo vydavateľovi Zem-a-vek prišli a spravili ráno o 5tej pred deťmi "domovú prehliadku". Čušali ste? Vnútorne ste sa s tým stotožnili? No vidíte, nastavili ste kultúru. Gestapácke maniere káratelných oddielov s nálepkou "polícia".

Káratelná akcia je pojem, ktorý nemá preklad v slovenskej wiki. To, že pojem nie je zavedení v slovenskom alebo českom jazyku neznamená, že neexistuje

Кара́тельная а́кция (карательная опера́ция, карательная экспеди́ция, карательный похо́д) от глагола «карать» (подвергать каре, наказывать) — термин, который может иметь следующие значения:

1. Репрессии против мирного населения с целью наказания и устрашения за неповиновение, осуществляемые вооружёнными силами государства как на собственной территории, так и на территории иного государства, как в мирное, так и в военное время.

2. Удар вооружённых сил одного государства по другому государству без объявления либо с объявлением войны, преследующее своей целью наказание за несоблюдение каких-либо договорённостей, невыполнение предъявленного ультиматума, как ответная реакция на агрессивные военные акции и по другим причинам.

Jankovské preložte si to. A zamyslite sa nad tým, či je v poriadku aby všetku komunikáciu (TV, rádio, internet, telefóny, média..) ovládalo zahraničie. Ako chcete prežiť? Zamyslite sa v tej base.

--
Moniku Jankovskú museli z väznice previezť do nemocnice po otrave liekmi. Pokúsila sa bývalá štátna tajomníčka o samovraždu?

Dcéra Petra Brhela opísala zásah NAKA: Ona sama od strachu omdlela

Pred 22 rokmi vytvorilo dzurindovské vedenie STV “koncentračný tábor” pre nepohodlných zamestnancov

Fugitive ex-Nissan boss Carlos Ghosn speaks after fleeing Japan

slaven1

Ako zistiť či s tvojim dieťom (vnukom) počítajú do budúcna?

Ak ho "učia" distančne, tak mám pre teba zlú správu...

slaven1

Šokujúca správa. Reportéri z RTVS ukázali Lučanského lekárske záznamy nezávislému traumatológovi: „Ide o typický úraz po bitke, po dobre mierenom údere do oka,“ tvrdí.

https://www.hlavnespravy.sk/sokujuca-sprava-reporteri-z-rtvs-ukazali-luc...

slaven1

To, že druh (ne)zvrejnených čísel pri januárovom celonárodnom výtere hláv umožňuje vláde podvádzať - čísla ľubovoľne prikrášľovať - si všimol aj bratislavský Vállov. Na fakt upozornili HS:

Bratislavský samosprávny kraj (BSK) zozbieral údaje zo všetkých miest a mestských častí Bratislavského kraja a zistil štatisticky významné odchýlky tak v počte testovaných, ako aj v podiele pozitívne testovaných na ochorenie COVID-19.

Podobné nezrovnalosti zistili aj ďalšie samosprávy. „Nevieme, aké dáta boli použité pre určenie pozitivity, pretože priebežné výsledky z našich odberových miest vykazovali výrazne nižšie čísla,“ upozornil primátor Bratislavy Matúš Vallo. Povedal tiež, že rozhodnutie vlády o okresoch, v ktorých má byť druhé kolo plošného testovania, bolo politickým rozhodnutím.

A ešte k tomu sa aj on pridal k tým, ktorí požadujú zverejnenie podrobnej metodiky získavania dát, ako aj detailné informácie o počte testovaných za každé jedno odberové miesto zvlášť.

Píše o tom TASR, je to taká nenápadná správička. Keď si to preložíme do normálneho jazyka: dokonca aj slniečkový primátor Vallo celkom otvorene hovorí, že súčasná vládna moc pracuje s veľmi podivnými číslami, na základe ktorých šikanuje ľudí, sledujúc tým politické ciele.

Neslovenská vláda nezverejnila dáta na každé odberové miesto, lebo im to umožňuje klamať. Takto nie je možná spätná kontrola, zo strany ľudí, ktorý dáta za svoje odberové miesto odoslali. V 2019 boli nadlho posledné "slobodné" voľby.

Prebieha zavádzanie elektrobankového koncentráku veľkosti Slovenska.

slaven1

Som ráz, že tento horor niekto spomenul.

slaven1

Dnešná vláda Igora Matoviča hádže Slovensko pod vlak globalistom typu Klaus Schwab* presne tak ako v 2017 hodili pod vlak Františka Gaulídera.

https://www.youtube.com/watch?v=ZSiVKYjsAjo

--
* vedúci WEF a autor knihy The Great Reset. (úžastné vynulovanie)

Stránky

texty

Stránky