slaven1

authenticated user

texty

Stránky

komentáre

slaven1

Tým som chcel povedať, že Rádio Slovensko obsluhuje viac záujmy Izraela než záujmy Slovenska, z ktorého cez svoju informačnú činnosť tupí zamestnanci rádia robia vinníka druhej svetovej vojny (lepia na Slovákov historícku vinu - takto zlikvidovali dnešný Nemcov).

Úplne vygumovalii SNP či fakt, že armádu 3. ríše zlikvidoval v prvom rade Sovietsky zväz. Prosto Rádio Izrael. Zapneš a tupé slovo, tupá, globalistická hudba. Je to hnus. A toto korona-nekorona.

Joker s jeho kreténmi sa tvária, že v máji-júni sa všetko vráti do starých koľají.

Asi vedia niečo čo my nie. Možno zamýšlajú nejaké "veľmi-predčasné" voľby, alebo čo :-)

Mimochodom, Česko vyčlenilo obrovskú sumu na bleskové zabezpečenie potravinovej sebestačnosti.

Neboj, zasiate máme. Jesť tento rok bude čo. Nárazníky z Jaguárov zjeme až v 2021.

Zdanlivý luxus,ten bude chýbať len hlupákom,chudoby sa skutočne nebojím,ale divočiny, chaosu,vrahov a zlodejov,tých sa bojím.

Ľubov, neboj. Slováci nie su takí ako ich vykreslujú médiá patriace zahraničnej oligarchie vysielajúce v slovenčine. Vlastnú krajinu si nezapálime. Aj keď protesty poslušných onucí nemali od požiaru ďaleko. A hej, náme hasičov.

No a niečo na zasmiatie. Vetvičák si na svojom elektre-kole ide svoje: Pohadka o pokaženych netopyrach, keři zničili svět.

slaven1

Nie tlačovku, ale plačovku viď.

Dávam tip, že si mohla zapnúť aj rádio. Na Rádiu Izrael vždy v nedeľu o 10:00 beží židovská omša, "Encyklopédia spravodlivých" sa to volá či ako.

slaven1

Prešlo viac ako dva týždne s cirkusom okolo rúšok. Je už nejaká továreň, ktorá pre Slovensko chŕli 100000 rúšok denne? Znárodniť, modifikovať výrobu, vyrábať. 2 týždne. Je?

Bolo treba, tak ZSSR za mesiac vykalibroval linku na výrobu T34. Náročnosť výroby rúška vs. tanku.

V strategických štátnych podnikoch v Maďarsku sa objavili vojaci

slaven1

Ministerka spravodlivosti je zo strany zlodejov Ža-ľudí. Čo tam títo ľudia chcú robiť. Likvidovať štát? To je cap záhradníkom, alebo pedofil vychovávateľom v škôlke.

Harabin odišiel na dôchodok, neuspel vo voľbách. Následne sme mali puč v Súdnom systéme, keď skrz falošné (neoveriteľné) prepisy v Tréme zatkli členov (aj predsedníčku) Najvyššieho súdu SR. https://dennikn.sk/1820154/dalsia-velka-zmena-novej-vlady-najvyssi-sud-o...

Homo-kaderník Moravec na poste ministerstva školstva sa už nechal počuť, že sa mu pozdáva zrušiť známkovanie a bude v školách len "ústne hodnotenie".
https://www.hlavnespravy.sk/mozno-sa-prejde-znamkovania-slovnemu-hodnote...

slaven1

Za vlády Matoviča došlo k zničeniu malých a stredných podnikov, A TO SME LEN V DRUHOM TÝŽDNI.

slaven1

Zlatá zem - dokument ako si frakovači vylámali zuby na Východe bude mať premiéru dnes na na Dvoje o 21:05.

https://www.youtube.com/watch?v=eLZxJ80pvE8
https://www.facebook.com/RopaSmilno/posts/1143651215974479

slaven1

Firma formálne predaná. Ako politická bábka sa nesvedčil. Čo robí teraz? Vychováva deti? ..a bolo mu to treba celé.

slaven1

By si mohol nejaký cvaknúť a poslať, taký že bude niekde v piesku napísané "nadhlad.com" (to je teraz moderné).

slaven1

SIS slúži hlavne SISkárom na materiálne obohacovanie sa, viď ten cynický názov "centrum ekonomických informácií". No dúfajme, že nie všetci tam prepadli mamonu a je tam aj niekto, čo sa derie za štát.

slaven1

Youtuber František Kubásek a jeho "POLITICKY NEKOREKTNÍ ZPRÁVY" https://youtu.be/LL2VTCNeQlo?t=97

..aj ked podľa mňa sú "politicky správne" :)

slaven1

Aha, kadečo nechápem, a áno vo veľa veciach sa nezhodneme (napr. pohľad na SNP). Chválim ťa za adminovanie a veci s tým spojené (pluralita názorov). Správa pitvora ti ide na jednotku (s mínusom).

K tej vyzve samotnej, ktorú šíri user "shipka45". Je strašne lacné v diskusii vyhlasovať toho druhého za "blázna" a "debila". Robia to ľudia, ktorí nemajú argumenty. Ja som za, kritizujme Šašoviča, no na základe odovzdanej práce, na základe výsledkov.

slaven1

Tvoj prvý príspevok stojí za toľko ako Matovič na poste premiéra :)

slaven1

https://t.me/casusbellilive/5444

 

Inak v Taliansku si dnes podáva kľučky kde-kto. Tuto napr. došli aj čínski "odborníci" tak naľahko s kufríkmi. Aj tlačovku mali, že rúška by mali Taliani viac nosiť.

Tuto Vučič si tiež nevie Čínu vynachváliť :)

"Единственная страна, которая может нам помочь - это Китай. Я верю в моего друга и брата Си Цзиньпина (лидер КНР) и верю в помощь китайцев," - добавил Вучич.

slaven1

Píše sa rok 1947 a z povojnového Sovietskeho zväzu prišiel do suchom zasiahnutého povojnového Československa prvý vlak so pšenicou.

Mimochodom, Korčok je práve v USA. Ako to, že sa už na Slovensko odtiaľ nevalia aspoň dve veľké transportné lietadlá naplnené po strop produkciou od 3M?

Od tých "milých ľudí" vo Washinktone príde akurát tak vojenská diktatúra, na "vlaky so pšenicou" môžeme zabudnúť.

slaven1

sú verný akurát tak výplate. Autentický investigatívec má od skorumpovaných sudcov zakázané zverejňovať veci.

Neviete ako je to, už pustili z basy šefku Najvyššieho súdu? Či koho všetkého to zavreli. Kde si môžem k tomuto prečítať overené info?

slaven1

Pomoc z Ruska už priletela do Talianska.

https://t.me/casusbellilive/5440
https://t.me/casusbellilive/5441
https://t.me/casusbellilive/5442
https://t.me/casusbellilive/5444 <-

A oni, Rusi, ako nebudú potrebovať tie zdroje uvolnené pre Taliansko? Ja tieto vlaky so pšenicou nechápem.

slaven1

Jednu východu má dnešný stav. Slovensko si môže naplno vychutnať "penta-život": súkromné polikliniky, nemocnice, ambulancie, poisťovne vyvážajúce ročne zo systému verejného zdravotníctva 400 mil. EUR..

Pamätaj, že Fico to chcel stopnúť, ale ty predsa nie si ovca.

...a príde aj účet za rozdrbanie školstva. Aj za buzeranta na čele ministerstva, ktoré vychováva deti.

slaven1

Matovič vysvetlil meškanie na odovzdávanie vlády tým, že "trošku dlhšie som pospal." Znaková udalosť. Mohol radšej pravdu povedať (že trtkal milenku alebo čo).

Držia sa od seba ďalej

https://www.facebook.com/pravdadennik/videos/934829753615904/

slaven1

Tuto europoslanec Uhrík mudruje o hospodárskom dopade cirkusu okolo COVID-19. Ešte sa to dá počúvať, ešte nežije v Bruseli pridlho.

Ja som fascinovaný nad celou konštrukciou. Je to ako kríza na tlačítko. Zatlačíš spínač a značná časť sveta vypne hospodársku výrobu. Útlm ekonomiky na lusknutie prstov.

Čo sa týka automobiliek sa netráp. Keď nebude čo do úst, budeme jesť nárazníky od Jaguárov.

slaven1

Putin je pri moci 20 rokov, s podporou národa a overený viacerými voľbami.

Som si prečítal nejaké články ako o ruskom referende 22.4. referuje oficiálna propaganda. Obracia pozornosť smerom, že referendum je pokus Putina predĺžiť svoje pôsobenie vo funkcii. Je to klasické výhybkárčenie smerom "zlý diktátor Putin".

Putin podpísal návrh zákona o ústavných zmenách. Hlavou štátu by mohol byť ešte 16 rokov

Referendum Ruska je hlavne o dekolonizácii od zahraničného riadenia. Od spojených štátov v prvom rade (MMF ovládajú v prvom rade USA). Je prvé zo série referend, ktoré ide v horizonte 2-3 rokov nasledovať.

nejaké formalizmy, to je pre Rusov aj Američanov úplne nepodstatné.

To to že nie. Ak referendum prejde, Rusko spustí vo svete vlnu suverenizácie aj s finančnými dôsledkami pre "jednopolárny" (v prvom rade) americký svet. VSŽ je naše, patrí Slovensku.

slaven1

Prvotná je epidémia, následok je (okrem iného) pád búrz, posuny ceny ropy a iných zdrojov a podobne.

- Ďakujem za poučenie i názor. Dúfam, že svoje 120 000 EUR akciové portfólio sa ti v týchto turbulentných časoch podarí zobchodovať s čo najmenšími stratami :D A keď i nie, netráp sa. Sú to len virtuálne nuly a jednotky :)

 

 

- K umelému pôvodu koronavírusu dva odkazy:

https://youtu.be/xVRv3QwT00U?t=1333

The Head of Iran’s Civil Defense Organization, Brigadier General Gholam Reza Jalali, said Tuesday that media fear-mongering over the new corornavirus and the spread of the disease in his country bolsters claims that the virus is a biological attack on China and Iran.

https://www.timesofisrael.com/virus-is-biological-attack-on-china-and-ir...

 

- Neviem nakoľko majú znefunkčnený zákon o referende v Rusku, či aj tam treba aspoň viac ako 51% oprávnených voličov aby bolo platné, lebo vo Francúzsku voli teraz komunálne voľby a hádajte aká bola vďaka "epidémii" účasť.

Dodatok: Zákon o referende treba ho nastaviť: tí čo prídu, tí rozhodujú, nie tí čo neprídu.

slaven1

Čo v najkratšom texte zhrnúť pár veci bol cieľ toho komentu. Cieľ komentu bol poukázať, že s "vírusom ako technológiou" sa aktívne posledné roky pracuje a hlavne, kto pracuje. Čo, že všetko nezapadá do nášho aktuálneho prípadu. Že tento vírus je umelá vec, pripravená, načasovaná, spustená.

Ruské referendum je jedna posratá nepodstatná vec, zvlášť za týchto okolnosti.

Vidíš, tak toto si netrafil. Je to taký ten bod, od ktorého sa veci menia. Koronavirus je dymova clona ekonomickým otrasom. Kukni si Dow Jones index (15.3.2020)

slaven1

Ta Knoxova to bola ukášková americká príšerka, aké tam teraz sériovo produkuje systém. S našimi európskymi ženami to nebudeme rovnať. Zatiaľ ešte nie. I keď, rozprávať sa s nemeckými študentkami, to je vždy zážitok.

slaven1

Vymývajú oni naše deti, my ich tu učíme ľúbiť krajinu v ktorej žijú :D

slaven1

Najskôr pozdrav,

https://www.mojevideo.sk/video/31a25/cinania_sa_po_novom_zdravia_inak.html

No a teraz otázka: Kde majú dnes zdrojové zázemie a morálny profil vytvoriť vírus? V USA, Británii, Izraely a Číne.

Pochopiť stavbu a štruktúru aktuálneho SARSu by sa dalo v nejakom laboratóriu. Vojenskom najlepšie. Najbližší, o ktorom viem je v Užhorode. Ani nie ďaleko. Defense Threat Reduction Agency neznie veľmi ukrajinsky, že. Sme tu o Američanmi financovaných labákoch na území Ukrajiny písali. V komentoch sa nedá vyhľadávať, takže odkaz priamo neuvediem.

Pripomeňme, aj fakt keď ani nie 2 roky dozadu vystúpil v ruských televíziách bývalí minister obrany Gruzínska s dokladom o pokusoch, ktoré robia na Gruzíncoch v Amerikou financovaných labákoch. Aj o tomto sme tu písali.

https://ru.armeniasputnik.am/world/20180917/14517992/bez-imen-i-familij-...

Písali sme aj o upozornení Putina, že niekto cielene zbiera veľké množstvá vzoriek (aj slovanskej) DNA v Rusku.

https://www.rt.com/news/408416-russians-biological-samples-research/

Kľúčová udalosť dnešného "jednopolárneho sveta" nastane 22.4. keď bude v Rusku referendum o dekolonizácii ústavy. Takže môj odhad je, že vypustenie takéhoto SARSu je akýsi manéver na prípravu k udalostiam, ktoré výsledky referenda vyvolajú.

https://en.wikipedia.org/wiki/2020_Russian_constitutional_referendum

Úroveň výplaty koloniálnej dane Ruska je viac ako 1 000 000 000 USD/deň (vyplácajú tiež ostatní vrátane Slovenska). Z tohto žije Západ na čele s USA.

Nejako bude treba obyčajným ľuďom vysvetliť prečo rozpočtom jednotlivých krajín zrazu "nevyšlo na cigarety". No a mnohí sa na tejto epidémii snažia odohrať ešte svoju partiu.

Viac sa mi to rozpisovať nechce, hlavne som chcel poukázať na 3 veci: labáky Pentagonu na Ukrajine, pokusy na ľuďoch v Gruzínsku a zber DNA vzoriek v Rusku. A toto sú len veci, ktoré došli ku mne a na ktoré som si za posledné dni spomenul.

http://nadhlad.com/comment/35260#comment-35260

slaven1

Erazmaci - vysokoškolskí študenti, ktorí "študujú" jeden semester na partnerskej univerzite v inej krajine EU - z mojej skúsenosti nehodnotím ako rozmaznané dietky globalizmu.

Skôr na opak. Na Erazmus ťa materská univerzita vypustí, iba keď sa dobre učíš. Takže sú to "pilnejší" z toho čo v krajine je (ako je to dosť chabé, nechcem vedieť čo ostáva doma) plus sú to často deti z chudobnejších rodín, ktoré by si normálne takýto dlhý "poznávací zájazd" dovoliť nemohli.

Erazmus je dobrá vec čo ide z Eurozväzu.

slaven1

Prešovská polícia budúcnosti

Slovensko v dôsledku okupácie (kontrola komunikácie zahraničím) a slabosti súcastného vedenia krajiny ma mizerný demografický vývoj. Pôrodnosť v SR v 2019 dosahuje 1.46 pričom 0.7 predstavuje cigánska pôrodnosť.

Zhruba v roku 2030 dosiahne Slovensko pomer obyvateľov Cigáni vs. Slovania 50 na 50 pričom najväčšia koncentrácia cigánskeho plemena bude na východe.

Aby štát udržal kriminalitu Indo-slovákov ako tak na uzde, bude musieť "zvýšiť" úroveň výzbroje radového policajta (viď fotka).

Túto situácia pomáhala zostaviť aj ignorantská TASR, ktorej zamestnanci si odpojení krochtajú v bratislavských problémoch.

K fotke: Nie je úplne presná, medzi polícajtmi Prešovského kraja 2040 bude aj zopár Cigáňov.

Inak zbraňami to nepôjde.

slaven1

https://www.hlavnespravy.sk/richnave-doslo-dalsiemu-utoku-obyvatela-osad...

Som zvedavý či o tomto napadnutí bude informovať bratislavská TASR cez portál Teraz.sk. Počkáme a (viem že ne)uvídme (pretože sú odpojení od zvyšku Slovenska).

https://www.hlavnespravy.sk/nove-hlavne-mesto-slovenskej-republiky/2029831

 

slaven1

Z HS:

Ústavný súd (ÚS) SR už dostal žiadosť generálneho prokurátora o súhlas na vzatie do väzby sudcov, ktorých v stredu polícia zadržala a sú obvinení z korupčných trestných činov v súvislosti s Threemou Mariana K. Vo štvrtok bude o žiadosti od 9.00 h rokovať plénum ÚS, ktoré zvolal predseda ÚS Ivan Fiačan. TASR to potvrdila hovorkyňa ÚS Martina Ferencová.

Najskôr sudcovia súhlasili s tým aby neoveriteľné prepisy boli pripustené ako "nepriestrelný dôkaz" (tichý súhlas s ohavnosťou) a teraz s tým likvidujú samotných sudcov.

Najskôr samozrejme z konkurenčného klanu, no ako to už chodí, príde aj verzia Trémy, kde sa budú spomínať americkí sudcovia čo nespravodlivo odsúdili na objednávku sionistických klanov obvinených v prípade Ruskove zmenky.

Však pripomeňme si čomu nás učí história, Robespierra zrušili jeho vlastným nástrojom :-)

slaven1

Celé ako je:

Jaroslav Paška začiatkom týždňa upozornil na to, že nemeckými úradmi došlo k „zhabaniu“ kontajnera, ktorý obsahoval osobné ochranné pracovné prostriedky, ktoré boli objednané a určené pre slovenské nemocnice. Ministerstvo zahraničia tieto tvrdenia odmietlo a uviedlo, že žiadny kontajner nebol v žiadnom prípade zhabaný, či skonfiškovaný ale iba dočasne zadržiavaný. Paška vo svojom najnovšom príspevku na sociálnej sieti v tejto súvislosti upozorňuje na to, že Nemecko nezadržalo dočasne zdravotnícke ochranné prostriedky len nám, ale aj Rakúsku a Švajčiarsku

O zadržaní zdravotníckych pomôcok Švajčiarska a Rakúska tento týždeň informovala aj agentúra Bloomberg. Ako píše Paška, Švajčiari si okamžite po zadržaní ich prvého kamióna prepravujúceho 240 000 tvárových masiek v Nemecku predvolali nemeckého veľvyslanca, ktorému tlmočili dôraznú žiadosť, aby nemecké orgány okamžite uvoľnili transport s ich zadržiavanými ochrannými maskami.

Ďalej sa Paška v statuse odvoláva aj na informácie denníka Neue Zuercher Zeitung, ktorý v tejto súvislosti informoval, že lekári v ich nemocniciach už v dôsledku spôsobeného nedostatku ochranných pomôcok používajú len jednu masku až osem hodín, namiesto predpísanej výmeny po dvoch hodinách.

Na informácie o zadržaní pomôcok zareagovala zakrátko rakúska ministerka hospodárstva Margarete Schramboecková, ktorá novinárom pripomenula, že ide výrobky určené pre rakúsky trh, preto je nemecké správanie neprijateľné a verejne požiadala Nemcov okamžite uvoľniť ich tovar.

„Po dôrazných diplomatických aktivitách Švajčiarov a Rakúšanov nemecký minister zdravotníctva nakoniec podvečer pripustil, že by Berlín mohol zmierniť svoje nezákonné obmedzenia, pokiaľ ide o európskych partnerov. Keďže Slovensko doposiaľ žiaden oficiálny protest voči zabaveniu ochranných prostriedkov určených pre naše nemocnice neurobilo, v uvedenej správe sa ani nespomína,“ píše Paška.

Pre našu verejnosť by mal podľa neho pri tejto kauze stáť za povšimnutie aj markantný rozdiel v správaní sa slovenskej štátnej reprezentácie a mainstreamových médií v porovnaní s Rakúskou a Švajčiarskou vládou a médiami v týchto štátoch.

Rakúska a Švajčiarska vláda totiž v tejto veci okamžite reagovali, oficiálne a verejne protestovali, predvolávali si veľvyslancov a požiadali nemeckú vládu zjednať nápravu a informovali o tom svoju verejnosť. Naopak slovenská vláda podľa jeho slov o zadržaní transportu zdravotníckych pomôcok neinformovala a neurobila žiadne oficiálne úkony voči Nemecku.

V súvislosti s týmto prípadom poukazuje Paška aj na to, ako bolo táto informácia na Slovensku MZVaEZ rýchlo zahmlené stým, že nejde o žiadne zhabanie, len „dočasné zadržanie“. Polícia SR zas Paškov status v ktorom na tento incident upozornil označila za hoax.  Až nakoniec na tlačovej besede, po zasadnutí krízového štábu v pondelok, potvrdil zhabanie premiér Pellegrini, keď priznal, že jeden dodávateľ nakoniec cúvol s tým, že má na hraniciach zabavený  tovar v Nemecku a dodal, že „naša ambasáda to skúša riešiť“.

Paška dodáva, že kým zahraničné média o tejto téme od začiatku vecne informovali, niektoré slovenské médiá (Denník N, Plus 1 deň, …) sa naopak vrhli na človeka, ktorý poukázal na problém a správanie cudzej moci, voči nášmu štátu a našim ľuďom.

„V toľkých redakciách naozaj nikomu nedochádza, že voči svojvoľným praktikám nielen zabavovania, ale aj ‘zadržiavania’ zdravotníckeho a medicínskeho materiálu musíme vo svojom existenčnom záujme dôrazne a nekompromisne bojovať? To ako by fungovali naše nemocnice, keby nám podľa vzoru Nemcov začali zadržiavať spotrebný medicínsky materiál aj ďalší susedia? Bez liekov, injekcií, infúznych roztokov, dýchacích masiek, ochranných okuliarov, oblekov, rukavíc …?,“ pýta sa Paška v závere svojho príspevku.

Premiér Peter Pellegrini dnes na tlačovej konferencii uviedol, že Nemecko je už ochotné pustiť na Slovensko kontajner so zdravotným materiálom, nikto sa však u nás k nemu nehlási.

Tatiana Stará

 

https://www.hlavnespravy.sk/paska-masiek-uz-medzinarodny-skandal/2081071

https://sk-sk.facebook.com/jaroslavpaska.sk/videos/635160040618100/

Čo za kriplovia to sedia na Ministerstve zahraničia.

slaven1

Mocenské vákuum ktoré po voľbách nastane využívajú policajti na zatýkanie tých, ktorí mali silnú strechu za predchádzajúcej vládnej garnitúry. Rozkrádači prišli o ochranu.

https://www.teraz.sk/slovensko/naka-zasahuje-v-suvislosti-s-korupciou/45... - Čarodejníci z Pôdohospodárskej platobnej agentúry

https://www.teraz.sk/slovensko/brief-naka-zasahuje-v-areali-jadrovej/449... - Dostavba jadrovej elektrárne

No a zasahuje v prípadoch, aby sa zapáčila nastávajúcej vláde (aby si vedenie polície zachránilo pozície - ukazujú že vedia poslúžiť). Dajme si ale otázku: Je postavené zatýkanie sudcov z tvojho článku, Norman, opodstatnené, alebo je postavené na vode?

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/545208-naka-zasahuje-u-viacerych-...

Ak Polícia vyčistí jednu vetvu sudcov. Bude treba vyčistiť aj tie ostatné vetvy korupčných sudcov, ktorí na objednávku amerických klanov odsúdili lotra Ruskove za je právoplatné zmenky. A treba zatknúť aj dozorujúceho inkvizítora Šantu.

Treba prijať zákon o zahraničných agentoch, mediálnych i mimovládkarskych.

slaven1

Čítam si tu zážitky z ruskej fronty od Františka Matoviča, starého otca premiéra SR uverejnený v roku 2008 v je tam všetko prečo ukradli tie rúška. Hlavne časť, kde hovorí ako prebiehal ústup s Krasnodaru a ako bolo na kaukaze.

slaven1

Nemecko ukradlo Slovensku rúška, predvolá si senecká* smetiarka nemeckého veľvyslanca?

Tuto dal Paška, takúto správu:

MERKELOVÁ ZHABALA OCHRANNÉ PROSTRIEDKY
NAŠICH ZDRAVOTNÍKOV.

Minulý týždeň bol pri vybavovaní formalít v prístave Hamburg nemeckými úradmi zhabaný kontajner obsahujúci osobné ochranné pracovné prostriedky (respirátory, a pod.), ktoré boli objednané a určené pre slovenské nemocnice a zdravotné zariadenia, kvôli ich akútnemu a kritickému nedostatku na pracoviskách, zabezpečujúcich liečbu pacientov nakazených koronavírusom.

Nemecká vláda týmto škandalóznym, arogantným, egoistickým krokom, ignorujúcim nielen základné pravidlo o voľnom pohybe tovaru v Európskej únii, ale aj elementárnej ľudskosti a humanitárnych princípov, zabránila transportu nedostatkového, pre nás a našich zdravotníkov v tomto čase existenčne dôležitého, legálne objednaného, aj legálne prepravovaného zdravotníckeho materiálu a sprosto nám ho bez náhrady zoštátnila, pre okamžité použitie v Nemecku.

V Slovenskej republike nemáme výrobcov špeciálnych osobných ochranných pracovných prostriedkov, preto sme odkázaní len na dovoz.

Ak by sa každá z vlád susedných štátov v tejto kritickej situácii začala správať tak, ako sa zachovala Merkelová (a zhabala pri transporte cez ich územie našimi nemocnicami objednané životne dôležité ochranné medicínske prostriedky), tak by sme ostali voči vírusu SARS-CoV-2 absolútne bezbranní.

Mlčanie našej vlády a ministra zahraničných vecí po takomto bezprecedentnom, nehoráznom incidente, ohrozujúcom zdravie a životy nielen odborného personálu, či vírusom nakazených pacientov v nemocničných zariadeniach, ale pri prudko, geometrickým radom sa šíriacej epidémii aj široké masy našich ľudí je naozaj nehorázne a neospravedlniteľné.

V porovnaní s týmto absolútnym ignorantstvom sa veľmi zvláštne javí, akú pozornosť a úsilie dokázala začiatkom februára venovať vláda na krytie súkromného biznisu pri leteckom vývoze, aj u nás potrebného zdravotníckeho materiálu do Šanghaja v Číne, keď na komplexné zabezpečenie epidemickej ochrany letu nechala zneužiť svoj štátny odborný aparát.

Dosť podlí krok od Nemecka. Aj keď.. no.. sme zvyknutý.

 

*pezinskú skládku presunuli do Senca, to dosiahla.

slaven1

Hlavná cena je Hagia Sofia, najväčší kostol v Carihrade.

slaven1

https://www.youtube.com/watch?v=Wcze7EGorOk

- S takou koncentráciou bojovníkov na svojich západných, európskych hraniciach to vyzerá, ako keby Turecko otváralo druhý front.

- Najlepšie situáciu monitoruje Ruptly https://www.youtube.com/user/RuptlyTV/videos?flow=list

- Všetci majú oči pre Grécko, ale veď v časti pri meste Edirne má hranice aj Bulharsko, ďalšia krajina Eurozväzu. A to je vzorová kolónia USA. Mi to príde, že cez Grécko sa odvádza pozornosť a zatiaľ sa vojaci navážajú cez Bulharsko.

slaven1

Do tankov a na Bratislavu alebo na čo je Maďarom 44 nových tankov Tigropard.

The Hungarian Ministry of Defence bought 44 brand new and modern Leopard 2A7HU type tanks

https://dailynewshungary.com/germany-started-to-build-the-new-hungarian-...

slaven1

Školstvo má dostať do rúk Branislav Gröhling (SaS), hlási Pravda. Je to homosexualista, hlásia HS.

Štatistický úrad zverejnil štruktúru slovenskej spoločnosti. 5. ročné deti až 24 ročná mládež má nízku početnosť pričom 50% dnes narodených detí sú Cigáni. Potrebovali by sme duchovne povzbudiť množenie sa slovanskej zložky nášho štátu, inak nás za 20 rokov Indo-slováci pretrtkajú.

A namiesto toho čo sa nášmu národu dostane? Ministerstvo školstva ide deťom propagovať homosexuálny životný štyl.

Beží to už teraz. Niektoré "progresívne" riaditeľky, učiteľky 30 rokov vychovávané okupačnými informačnými zbraňami (televízia, tlač, rádio) už teraz s nadšením otvárajú dvere na triedach rôznym "likvidačným" mimovládkam.

Kto bol Emanuel Moravec:

Emanuel Moravec (* 17. apríl 1893, Praha – † 5. máj 1945, Praha; pseudonym Stanislav Yester) bol český politik, legionár, vojak z povolania, vojenský teoretik, publicista a minister školstva a ľudovej osvety protektorátnej vlády. Patril k najaktívnejším predstaviteľom českej kolaborácie s nacistickým okupačným režimom počas Protektorátu Čechy a Morava v rokoch 1939–1945.

Tých 30-rokov anglo-americkej okupácie nám nerobí dobre. Likvidácia slovenského národa "jeho" rukami.

slaven1

"Všetci ho chápu rozdielne." (™ slaven1) Niektoré veci nechápem ani ja. Prevládajú veci (od Piakina) čo krásne sedia.

Jeho pozeranie (čítanie ešte lepšie) zvyšuje (moju) úroveň chápania celospoločneských procesov. Odporúčam ho každému. Dopniť treba ešte o Fjodorova z NODu, Katanasova a hlavne Fursova. Niekedy priamo vidíš, ako Pjakin zahovoril myšlienkami Fursova :)

KOB je okrem iného rozpracovaná teória systémov (kybernetika). Tuto to prípadným záujemcom vysvetlí Cholopov (SPB).

Ty vyčítaš, že sa Blaha zmýlil pri odhade veku toho zmrda? No a? Len kto nič nerobí, sa nezmýli.

Tak tak, a hlavne to nie je dôvod prestať sledovať Blahovu výbornú činnosť.

Skôr je čudnejšie, ako si ty dospel ku slovu "prasekútor"? Pár preklepov prepáčime, prosecutor, ale veď to je z angličtiny, nie ruštiny, tam je "prokuror".

Za "prasekútora" môže Vaského anglická vyslovnosť. Prakticky to označuje predajného/kariérneho prokurátora typu Šanta (taký čo sa skurvil voči pravde a spravodlivosti). Taký prokurátor, čo svoju kariéru postavil nad záujmy štátu. Prosto prasekútor.

slaven1

prakticky akýkoľvek výsledok si takto dokážu zinterpretovať tak, aby im zapadol do teórie

no hej, niektorí v diskusii na vodaksb.eu riadne ulietajú. Ale to sú individuality, a nie úkaz na úrovni "KSB ako systém".

Extrémne konšpirologická

"Aký išiel takú našiel."

Práve naopak, treba do toho kopať.

Smelo! Nech žije antitéza!

KSB nie je pranierovaná na žiadnej Zomri

KSB je za horizontom udalosti adminov zo Zdochni. Pozerám, že na zoznam alternatívy stránka už pripudla. Inak v tomto zozname je aj plno fejkov, ktoré slúžia ako "riadená opozícia".

Je niekoľko imitačných (resp. pokúšajúcich sa) webov. Za všetky spomeniem Aeronet, ktorý tiež občas dá "KOBovský" článoček.

KSB je v prvom rade teoria, ktorej materiály je najlepšie čítať v pôvodnom znení (lebo toto).

slaven1

Karafiát

Emuška, Ľubov (i ďalšia ženská časť nášho autorského kolektívu) - všetko dobré k MDŽ

slaven1

"Zdroj tých údajne Pjakinových citácií ? Ten odkaz v tvojom článku to neobsahuje. Neber memo Pjakina do úst nadarmo!"

Už len dodať "áááámen". Norman, ber meno Pjakina do úst nadarmo (i meno kohokoľvek). Neriaď sa slovami s nábožensko-fanatickým charakterom od nejakého "Tom-a". Veď kam by sme bez krytiky došli?

Bez antitézy nie je syntéza, Tomáško.

slaven1

Henten článok sú myšlienky nejakej Janky Šťastnej. Niečo si prečítala, niečo si napozerala a imituje analytiku ala Piakin.

Pjakin ten článok nepísal. Nespomínam si, že by sa vyjadroval k slovenským voľbám :D Nesprávne prilepenie autorstva slov, respektíve nie priame uvedenie v tvojom článku, že cituješ slová nejakej p. Prešťastnej, mi pripomína Blahovho "25 ročného" prasekútora Honza.

Autorstvo je dôležité, hlavne v dnešnej dobe, keď si môže články po internete vypisovať kdeaký lolo :D Týmto pozdravujem náš autorský lolektív :D :D

Celkovo ku KSB:

Aký išiel, takú našiel. S akou mysľou (svetonázorom) človek číta text, tak ho pochopí.

slaven1

Odišiel si doprdele? Tak tam buduj krajšie kapitalistické zajtrajšky, tu to zvládneme aj bez teba. Za zahraničný okrsok - voľba poštou - vyhrala liberálna chamrať: PS: Spolu (33%), Za ludí (27%), OLANO (14%), SAS (9%).

https://www.hlavnespravy.sk/zahranicni-slovaci-ziju-odlisny-zivot-domoro...

slaven1

Akého máš mobilného operátora, Norman. Oranžového? A značku telefónu?

slaven1

A ilustračný obrázok k článku:

úd

 

slaven1

Referendum je vôľa národa. Na boj sú potrebné dve veci:

vôľa (bojovať, vyhrať) a technické prostriedky. Tých máme málo, takže nám ostáva vôľa. No a tú vôľu pekne pomali 30 rokov cez svoje média* obrábajú.

* TV Narkóza, TV Hnoj, rádio Express, Aktuality.sk..

slaven1

Koruna vírus mal generálku v spolupráci s nadáciou "milovníka ľudstva" Billa Gatesa mesiac pred vypuknutím.

Popis videa "Event 201 Pandemic Exercise: Highlights Reel" z Nov 4, 2019 na kanaly 
centerforhealthsecurity je:

Selected moments from the Event 201 pandemic tabletop exercise hosted by The Johns Hopkins Center for Health Security in partnership with the World Economic Forum and the Bill and Melinda Gates Foundation on October 18, 2019, in New York, NY.  The exercise illustrated the pandemic preparedness efforts needed to diminish the large-scale economic and societal consequences of a severe pandemic.
 
Drawing from actual events, Event 201 identifies important policy issues and preparedness challenges that could be solved with sufficient political will and attention. These issues were designed in a narrative to engage and educate the participants and the audience.

For more information, visit: http://www.centerforhealthsecurity.org/event201/

EVENT 201 IS A FICTIONAL EXERCISE AND DISEASE


https://www.reddit.com/r/cvnews/comments/eusoid/201_scenario_created_a_m...

Stránky