slaven1

komentáre

slaven1

https://t.me/casusbellilive/81447
https://www.rt.com/news/567367-slovakia-bmp-ukraine-germany/

> Slovakia has delivered 30 BMP-1 vehicles to Ukraine in exchange for revamped German main battle tanks, Defense Minister Jaroslav Nad said

Súčasná slovenská politická elita sa naďalej zúčastňuje na zabíjaní a ničení v susednom území zosilňujúc tak bod, z ktorého sa prenesie bieda a smrť aj k nám domov.

https://www.xe.com/currencycharts/?from=EUR&to=USD&view=10Y

A ešte ako tupo: Poskytnutá služba nič nestojí. BMP bolo poslať až keď nemecký koloniálny úradníci dohodnutý šrot dopravia na Slovensko. Jarko so svojim intelektuálnym rozsahom by sa neuživil ani ako prostitút. Už vidíme, ako Nemci idú plniť nejaké dohody (ako s tým zhabaným kamiónom s rúškami 2 roky dozadu, heh).

Minister demilitarizácie Slovenska, preto aj koment pod týmto článkom.

slaven1

Vedeli ste, že deň pred smrťou (26.11.2022) sa Vlado strelol s tradičnými travičmi - Vatikánom:

"Belarusian state media reported that Belarusian Foreign Minister Vladimir Makei had died suddenly at the age of 64 [...] and the day before his death he met with the Vatican’s representative to Belarus, Ante Jozic."

Aj u Lavrova je dusno:

https://www.rferl.org/a/russia-denies-report-lavrov-hospital-g20-/321299... 14.11.2022

Russia's Foreign Ministry on November 14 has denied an AP report that Foreign Minister Sergei Lavrov had been taken to a hospital, casting the report as the "height of fakery." AP, citing three Indonesian government and medical officials, said Lavrov was taken to a hospital soon after arriving in Indonesia's Bali island for the G20 summit.

A potom: "Псевдожурналистка попыталась дотронуться телефоном до Лаврова в Камбодже" 16.11.2022

https://lenta.ru/news/2022/11/16/lavrovprovoked/

slaven1

Je december, pokus usmrtiť veľké množstvo populácie prostredníctvom jedov označovaných ako "vakcíny" aplikované do ľudí pomocou národných systémov ochrany zdravia (#platylekárov), toľko čo skončil 24.2.2022 a mi neprestávame monitorovať jeho výsledky.

https://www.elespanol.com/deportes/otros-deportes/20221118/behobia-muest...

V Španielsku sa uskutočnil tradičný beh Behobia-San Sebastián. Výsledok: 3 infarkty, 33 hospitalizácií a 125 ľudí sa obrátilo na medikov. Bolo 26C, vraj príliš teplo. V tomto smere Španieli dosiahli „lepšie“ výsledky ako Američania na tohtoročnom Brooklyn Half Marathon.

https://americasfrontlinenews.com/post/3-heart-attacks-33-hospitalizatio...

Keď sme pri USA tam hnojomety miestnych oligarchov pokračujú rozbíjať informačný model „pandémie“ článkami typu „Zaočkovaných ľudí na Covid prvý krát zomrelo viac ako nezaočkovaných“.

https://www.washingtonpost.com/politics/2022/11/23/vaccinated-people-now..."

slaven1

Pokračuje zametanie vraždy policajného prezidenta pod koberec. Ten raz po línii oficiálnych inštitútov. Rezorty formálne riadené kryvákom Mikulcom, Kolíkovou či agentom Lipšicom odobrili správu prešovskej prokuratúry, že Lučanský sa obesil na „Tódovej rukáv teplákovej bundy“ potom ako sa dva týždne obúchal o podkladu a spadol z invalidného vozíka (či aký tupý príbeh to vymysleli).

https://t.me/extraplus_sk/1684
https://www.extraplus.sk/clanok/prokuratura-milan-lucansky-spachal-samov...

„Krajská prokuratúra v Prešove vylúčila v prípade smrti bývalého prezidenta Policajného zboru Milan Lučanského cudzie zavinenie. Vyplýva to z rozsiahleho vyšetrovania prípadu. Na tlačovom brífingu v Prešove to uviedol prešovský krajský prokurátor Pavol Matija.“

slaven1

O migrantoch sa neprestáva informovať ako o Sýrčanoch. Naša historická skúsenosť hovorí, že je to nepravda. Sú to Turci. Osmani. Klasickí „misionári“ z Tureckej ríše.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ottoman_Empire#/media/File:OttomanEmpireMa...

Pozrite si pod koho spadalo územie odkiaľ prichádzajú v čase, keď sme ich z nášho územia boli nútení vyhnať prvý krát.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ottoman_Empire#/media/File:Vienna_Battle_1...

slaven1

> The European Parliament has adopted a resolution declaring Russia to be a “state sponsor of terrorism”

Európska únia prestala existovať hlavne vďaka tuposti svojho riadiaceho korpusu (Uršula von Grófka a ďalší).

Telatá v Europarlamente nabrali plnou parou kurz "Assad must go", keď Rusko označili za štátneho sponzora terorizmu. Keďže „teroristom“ sa nepredávajú výrobky, torpédujú tak aj Slovenské hospodárstvo na nové dno. Nemecký export do Ruska od začiatku druhej fázy vojny poklesol o 60%.

https://knowyourmeme.com/memes/assad-must-go

slaven1

ktorí majú za tieľ terorizovať život obyvateľov susedného územia. To sa nám vráti ak to budeme ako krajina tolerovať:

https://www.rt.com/news/567009-croatia-ukraine-president-troops/

Another EU country rejects training Ukrainian troops. Croatian President Zoran Milanovic has said that there are no legal grounds for Ukrainian troops to train on his country's soil

slaven1

Včera bol Medzinárodný deň študentov, ktorým pripomína ako časť Nemcov zhypnotizovaná ideológiou Nacizmu pozabíjala českých študentov, ktorým sa nepáčilo obsadenie ich krajiny, pričom Nemci českému národu počas svojej správy zakázali vzdelávať sa (uzavreté vysoké školy). Zákaz trval až dokým vyššia sila rukami Sovietov nepremenila Berlín na prach. Dve podstatné body z prvého odstavca: „zákaz vzdelávať sa“ a „Berlín“.

[78. výročí uzavření českých vysokých škol]
https://www.zivapamet.cz/wp-content/uploads/2020/12/TZ-17.11.-1939.pdf

[Flying over the ruins of Berlin in 1945 (in color), Part 1]
https://www.youtube.com/watch?v=ss2FuoFHkIc

Od roku 2020 do roka 2022 sa aj u nás doma rukami súčasnej politickej elity odohrával pokus o fašizáciu spoločnosti na základe ochrany zdravia pomocou „znásilnenej“ vedy, keď dochádzalo k zákazu pohybu, cestovania, zhromažďovania sa (neskôr povinného zhromažďovania sa). Aj pod hlavičkou WHO a Londýnskeho inštitútu na výskum tropických chorob boli na nás vykonávané medicínske pokusy látkami oficiálne označovanými ako „vakcíny“, prebiehal zákaz chodenia do práce, celým ročníkom bolo odopreté právo na vzdelanie. Zákaz vzdelávať sa.

[Avatar Janka oslavuje 33 rokov od nežnej s rúškom pod krkom a píše o slobode.]
https://t.me/casusbellilive/79833

Tento týždeň médiami prebehla správa, ktorá podľa denníka Prauda znie „Nemecko bude opravovať na Slovensku zbrane pre Ukrajinu“.

„Slovensko sa významným spôsobom nepriamo zapojí do vojenskej pomoci pre Ukrajinu. Nemecká ministerka obrany Christine Lambrechtová oznámila, že jej krajina plánuje zriadiť na slovenskom území stredisko údržby zbraní, ktoré Berlín poskytol Kyjevu. O jej pláne informovala televízna stanica ARD.“

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/647218-nemecko-bude-na-slovensku-op...

Hlavná vysielacia správa „nemeckého“ rádia Express (akože už len „Nemci“ môžu vlastniť média) za utorok znela odlišne, že „Slovensko bude opravovať“ [zbrane bandám z okrajiny]. Toto sú chvíle, keď treba formálne Berlínu povedať „bež do piče“. Nech sú Briti-Američania vynútený konať napriamo, bez svojich avatarov. Berlín.

slaven1

Zoznam zo Zoznamu:

17:00 - Slovenský komorný orchester
17:20 - SKO + Jana Kirschner + Michal Kaščák
17:25 - Bez ladu a skladu [Vypreparované zvieratká z múzea]
17:30 - Chalani z chatrče [Nepoznám, ale názov bude za chvíľu veľmi aktuálny]
17:35 - Drť + Fedor Gál [Naftalín zo skryne]
17:40 – Neha! [Ak je to „nežné“ tak prečo to kričí cez vykríčník? Asi nejaké nespokojné staré dievky]
17:45 – RozpoR [Znie to ako vypatlaní rap-otači]
17:50 - Štefan Štec [Kto?]
17:55 - Vec, Tono S. feat. Zuzana Mikulcová [Slovakofóbna malomeštiacka klasika]
18:00 - Jana Kirschner [Londínska expat]
18:15 - Muzička + Varjos [Imitárori]
18:25 – Para [Liberálna bratislavská kaviareň]
18:35 - Chasidské piesne [Aby sme nezabudli, kto vec organizuje]
18:40 – B-Complex [Samolikvidačné kultúrne vzory + narkománia]
19:00 - Alina Pash (UA) [Hlavná príšera večera, nájdime si na internete]

Ako sa volá tá žena so psychikou realitnej maklérky čo robí ministerku kultúry? Keď rozdávala s.r.o.-čkám tých správnych „umelcov“ 100000ce „koruniek“ počas plandémie, dávala im za Ministerstvo kultúry podpisovať zmenky. To nevedeli cez tento bič pritiahnuť nejaké vábivejšie mená s estetickejším prejavom ako hentú lúzu?

[Live: Pandodotácie poštára Janka Gorduliča. Kompletná analýza pandoparazitov #ginn21x128]
https://www.youtube.com/watch?v=jXUj-EiJ77k

slaven1

Ukrajinci v úvodzovkách lebo na okrajine riadia ozbrojené skupiny USA-UK (pod nálepkou NATO). Aby sme rozumeli: vojna na európskom kontinente zatiaľ čo oni sedia za vodou.

https://t.me/s/casusbellilive/79454

Aj nejaký traktor naaranžovali na miesto dopadu.

Prvý krát banditi trhali aj na západnej strane svojho územia. Asi sa v Poľsku s niečim cukali, možno nechcú Poliaci skapínať za cudzincov. Tak im objasnili aby držali hubu a krok.

https://www.rt.com/news/566591-poland-nato-article4-ukraine/

Takto na druhý deň tieto ďalšie Gliwice môže byť formálny dôvod aby NATO mohlo vstúpiť do konfliktu premeniac tak ŠVO na plnohodnotnú vojnu. Vojnu na našom území. Americká kurvaTM Čapútová a ďalši, ktorú dostali k moci média ako Facebook, Instagram, Markíza, Express - nám nesú vojnu a smrť.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Prepadnutie_vysiela%C4%8Da_v_Gliwiciach

A možno je to iba ďalšia neschopnosť „Ukrajincov“, keď strieľajú ako chcú len aby zasiahli cieľ už nerozmýšľajúc kam dopadne. Obyvatelia obytných domov po celej Ukrajine by vedeli hovoriť.

Vraj to bola raketa z S-300- Protiletecká. krátkeho doletu. Hmm, prečo by Rusi strieľali rakety zo západnej okrajiny?

slaven1

Ja americké média - radio Express, RTVS, Narkoza, Facebook, Denník N, JOJ, TA3 - nesledujem, ich virtuálna realita ma nezaujíma a tak info, že "manifest fraha" mal 60 strán a bol v angličtine, prišla ku mne až teraz. Tuto na Zvedavcovi, výborne zhrnuté:

https://zvedavec.news/vezkratce/19195/

Info na Zvedavcovi je od Švajčiarov, ktorí samozrejme "manifest fraha" majú:

"Lenže manifest, ktorý strelec napísal v angličtine a ktorý bol chvíľu dostupný na internete, hovorí niečo úplne iné. Po prečítaní manifestu prekvapujúco zistíme v rozpore s Príbehom, že gejovia boli pre strelca až asi tak treťoradým nepriateľom. Stručnú zmienku o nich ako o vhodných terčoch nájdeme na troch či štyroch miestach šesťdesiatstranového textu,.."

https://standard.sk/268858/manifest-vraha-zo-zamockej-ukazuje-ze-vsetko-...

Bože aký talent ten mladý! Známych deti v 19 - 20 vedia po anglicky napísať ledva dvoj-stranovú "essay" a nie 60 stranovú diplomovku! Aký lingvista! Aký talent!

"Manifest" je informačný vhod vrámci psyop. Navyše podľa starých, už nefungujúcich archetypov. Vo vedľajšej krajine USA-UK rozkrútili vojnu, ktorá príde aj sem, a my tu máme plakať nad smrťou dvoch výmierok, nositeľov samolikvidáčných kultúrnych vzorcov?

Defakto na Slovensku, pod očami verejnosti prešla vražda syna člena opozičnej strany. Forma kárateľnej operácie.

https://www.dnes24.sk/otec-strelca-zo-zamockej-bol-u-kotlebu-moj-syn-to-...

Možno by ešte stálo za zistenie, koho synovia boli dotyčné zastrelené vymierky. To že zahalená postava anonymného útočníka zastrelila „náhodných“ nemusí byť tiež pravda.

slaven1

Ukrajinci nebudú "bojovať, bojovať a bojovať" lebo sa zachviľu minú tak prídeme na rad mi - muži z východnej Európy.

Inak pripravme sa na situáciu keď bude fronta pri Lvove, bude tu husto.

https://www.rt.com/news/566377-us-uk-russia-drills/
https://spectrum.ieee.org/quadrupedal-robot-shins-turns-biped

Ako za Hitlera či Napoleona

https://www.youtube.com/watch?v=Lp5e9Pdx6fk

Pripomeňme si ako pred Napoleonom vyzeral Devín:

https://www.skyscrapercity.com/threads/slovakia-hrady-z%C3%A1mky-a-kosto...

Devín bol rozstrieľaný inváznymi vojskami ako demonštrácia sily miestnej elite.

slaven1

Malé á lebo „afrika“ ako sociálny úkaz, nie ako kontinent.

https://t.me/s/casusbellilive/78656
https://t.me/s/casusbellilive/78659
https://www.rt.com/news/566183-trump-midterms-polls-lines/

Na Slovensku sa falšujú voľby podstatne elegantnejšie

Štátna komisia pre voľby stále zasadá a rozhoduje tajne?! Kto to ukáže - do basy #ginn22x108
https://www.youtube.com/watch?v=1he-fsDXzeU

slaven1

Účet za elektrinu pre cukráreň Tortiva od zahraničných kobyliek pôsobiacich v našej malej zlatej kolónii

Rok 2021
191,55 evri

Rok 2022
698,35 evri

Medziročné navýšenie
364%

https://t.me/casusbellilive/78512

Ako je toto možné v krajine s 4 jadrovými reaktormi pre 5.4 mil ľudí?

https://www.skupinazse.sk/Uvod/Investori

Blackrock a podobní idú v Európe riadne delá.

https://www.google.com/search?q=blackrock+lipska+burza

slaven1

Priemyseľná inflácia, to za aké ceny sa vyrába, je na Slovensku 62.8%. Je to bomba! Z veľkej časti Americká.

Die industrielle Inflation in der EU betrug:
78,2% – Bulgarien
67,5% – Ungarn
62,9% – Rumänien
62,8% – Slowakei
62,4% – Lettland
53,0% – Italien
49,5% – Belgien
48,0% – Litauen
46,9% – Deutschland
46,2% – Dänemark
37,1% – Niederlande
28,5% – Frankreich

https://t.me/s/fctkobdotu/448

slaven1

https://nadhlad.com/comment/44245#comment-44245

Mimochodom, nebudú to už "košermolekuly"? :D

slaven1

Hodnota vytvorená v Slovenskom štáte, satelitnom území Tretej ríše, vyhorela. Vyparila sa počas náletov ako bol ten zápalnými bombami na Dráždany. Prestala existovať tak ako kolóny techniky na východnom fronte v takých bojoch ako bol Kurskom.

To že brali našu hodnotu je minulosť. Stále berú. Aj keď je to komplikovanejšie - s plusmi aj mínusmi - no fakt je, že hodnota odchádza zo Slovenska (Česka, východnej Európy) na západ aj dnes (Škodovka sa zase volá Reichswerke Hermann Göring či ako, Tatra rovnako ako VSŽ patria Američanom).

Resp. hodnota odchádzala. Do 24.2. Potom industrializácia "skončila". Ale tak sama Európa za nechala zatiahnuť do Americkej hry o likvidáciu Európy cez vojnu na Ukrajine.

Správa z čižmy: Z 10 talianskych vysokotechnologických podnikov sú 2 predané do USA, 2 do Číny, 1 do Indie, 1 do Turecka, 4 prosto skrachujú tak ako boli "demokratizované" naše závody v 90tych.

slaven1

> o covid pandémii už ani nehovorím, našťastie

Nebola to žiadna pandémia ale plandémia. Celé to bolo naplánované. Riadiaci manéver, pokus natlačiť ľudí niekam. Kam je napísané v švábovej knihe Great Reset.

https://yandex.com/search/?text=%22plandemia%22

slaven1

Voľby do amerického senátu, keď sa ide zmeniť vládnuca elita z demokratov-financistov na republikánov-priemyselníkov sú za týždeň, nasleduje kritických 7-9 dní dokým ešte demokrati môžu "kopnúť do šachovnice". Dúfame, že budú bez gama žiarenia :)

slaven1

Toto vyskakuje už druhý deň:

https://www.theatlantic.com/ideas/archive/2022/10/covid-response-forgive...

The Atlantic zverejnil článok navrhujúci amnestiu za zdravotné pokusy na ľudoch prostredníctvom "vakcín" počas Plandémie Controlla-vírusu. Článok sa volá "Let’s Declare a Pandemic Amnesty". Čo dodať, teší ma, že si aspoň uvedomujú, že sú kriminálnici.

slaven1

"Minulý týždeň prišlo okrem zvláštneho IT incidentu v parlamente aj k ďalšej zvláštnej udalosti v štátnom IT a to počas volieb, ktoré sa konali v sobotu 29. októbra. Kvôli posunu času totiž štát v noci na nedeľu na 70 minút pozastavil elektronické zasielanie zápisníc volebnými komisiami, na centrálnej úrovni bolo teda pozastavené sčítavanie výsledkov volieb."

https://dsl.sk/article.php?article=26650

Z technického pohľadu podobné pozastavenie nie je dôležité. Podobné zastavenie je potrebné na "korektúru výsledkov". Prečo dali voľby na víkend, na ktorý pripadol posun času? Zase nie su zverejnené výsledky za okrsky.

https://hnonline.sk/slovensko/96049031-sas-vyzyva-borisa-kollara-aby-sch...

Dobre to bolo zhrnuté tu: Okrem zosnulých si dnes pripomeňme aj to, ako nám pred 2 rokmi táto banda psychopatov vo vláde, ale aj v kooperácii z väčšej časti so znovuzvolenými primátormi a starostami zakázala návštevu cintorínov pod hrozbou pokút.

https://t.me/casusbellilive/77649

slaven1

od Anglo-holanských vojen https://en.wikipedia.org/wiki/Anglo-Dutch_Wars

Briti si želajú zostaviť vlastnú valutovú zónu rozkladajú euro po línii svojej agentúry. Na druhej strane aj Taliani sa chystajú vyjsť z eurozóny..

Po čo som však prišiel. Aha, Extraplus objavili koleso:

https://t.me/s/extraplus_sk/1500
https://www.extraplus.sk/clanok/mame-piatu-koloniu

slaven1

https://standard.sk/266478/holandsko-pripravuje-krizovy-plan-pre-pripad-...

Takže aj v Holandsku si uvedomujú, že Euro končí. Treba sa zbaviť euráčov na účte skôr ako bude neskoro. Treba ich previesť buď na ruble (nedá sa) alebo doláre (a sme doma prečo USA/UK financovali medzi rokmi 2013 - 2022 teroristický režim na Ukrajine - biznis plán ako okradnúť Europu)

slaven1

Keď riadenie štátu prebrala banka Goldman Sucks. Otázka je čo bude s horou Athos (je tam umiestnená knižnica Konštantínopolu).

Rusko-grécky rozkol nebude. Skôr bude táto vojna moderovaná Moskvou pre grécky národ očistná, keď sa zbaví zdegenerovanej elity (ide zmena elity v Grécku - opäť :-)

slaven1

Ako dôsledok svojej hrubej neadekvátnosti. Rusi Európe dávali šancu - Minsk 2 - no všetko šlo v duchu "keď chce boh niekoho potrestať, najskôr ho zbaví rozumu".

Toto euro nemôže vydržať.

slaven1

Do volieb o senát zostávajú 2 týždne (8.11). Kritická doba keď zdochýnajúca kobyla môže ešte silno kopnúť. Z pohľadu kobyle je posledná chvíľa vytiahnuť najsilnejšie karty.

Plutónia na špinavú bombu je na Ukrajine dosť.

http://nadhlad.com/comment/44153#comment-44153

Do Mriji toho vošlo...

https://www.rt.com/news/565190-moscow-france-dirty-bomb-warning/

slaven1

Ja pridávam videá pre vodičov kamiónov :) aby si niečim skrátili dlhú cestu.

V skratke je tam posudok aktuálneho rozloženia síl:

- administratíva Bidena je odpísaná
- Republikánci idú vyhrať voľby do senátu
- útlm vojny s Ruskom zo strany USA
- rozvoj USA smerom na reindustrializáciu
- Turecko ide viesť vojnu s Gréckom o Cyprus - aby sa mohlo stať plynovým hubom potrebuje získať kontrolu všetkých južných alternatívnych (izraelských) rúr.
- Anglicko ide ľahnúť pod USA
- Eurozväz je plný neadekvátov, ktorí nielen, že nie sú schopný riešiť situáciu, ale ani len nemajú poňatia o reálne prebiehajúcich procesoch (Nejaký príbeh o delegácii z Nemecka, ktorá bola silno mimo)
- V západnej Európe budú vládnuť islamský teroristi lebo sú najspôsobnejšia zložka miestneho obyvateľstva + majú plno zbraní od USA doručených cez Ukrajinu

Vcelku ma prekvapilo, koľko si pamätám.

slaven1

"V prípade priamej konfrontácie s Ruskom by armáda USA dlho nevydržala. Američanom chýbajú skutočné bojové skúsenosti, všetci si pamätajú na nedávnu potupnú evakuáciu z Afganistanu," zdôraznil hovorca."

Niekde som počul dobrý výsmech zdroja sebavedomia podobných "elitných" jednotiek: "trénovali na mačiatkach"

http://nadhlad.com/content/usa-spustaju-dalsiu-fazu-konfliktu-na-ukrajine

slaven1

Článok na Vzglade znie ako legalizácia faktu, že táto elitná jednotka zabijakov na okrajine už zabíja. Naši "spojenci" ich nepresunuli do rumunskej kasárne aby pozerali do steny.

Odkaz na niečo z odpojenej Európskej komisie môžem okašlať, nezaujíma ma (to nie je kritika teba, to je kritika úrovne riadenia idúceho z politbyra Eurozväzu). A ešte k tomu na americkom FB? Pod akým to je účtom, nejakým oficiálnym? Infantilné.

Toto má väčšiu silu https://youtu.be/ewKM2LL0cHQ

slaven1

Amatérsky pokus polície o prieskum verejnej mienky. Musela vypnúť komentáre
https://t.me/hlavnespravy1/3717

RTVS je štátnou televíziou. Jej pracovníci by to mali mať vždy na mysli
https://t.me/hlavnespravy1/3679

HS sú definitívne s5!

Ešte k nadpisu "Amatérsky pokus polície o prieskum verejnej mienky. Musela vypnúť komentáre". Ten mal znieť: "Amatérsky pokus policajného fejsbukára o prieskum verejnej mienky. Musel vypnúť komentáre"

"Fejsbukár" je funkcia v krajskom riaditeľstve PZ a na Prezídiu PZ, ktorá ma na starosti správu FB stránok. Ich názor sa často nerovná ani názoru policajného šéfa daného riaditeľstva nie to ešte názoru polície ako celku. Spravidla sú „fejsbukári“ ženy.

slaven1

Človek, ktorý má v súčasnej republike významné, slovo mal tlačovku:

https://www.youtube.com/watch?v=Av6pNwVQsxM
GP SR: Žilinka odmieta, že by šíril ruskú propagandu (Takýto tupý dali titulok v TASR. Predtým bol titulok: Vyhlásanie generálneho prokurátor SR Maroša Žilinku)

slaven1

Treba si všimnúť aké tématický ladené PSYOP sa odohrali v Európe v nedávnej dobe. Najviac nasilu - pri všeobecnej vôli národa - tlačili kultúru smrti v Srbsku.

Celá Kuciakiáda II. je zbúchaná podľa starých postupov. Archetypy, ktoré nefungujú na pozadí všeobecného hospodárskeho prepadu a likvidácii strednej triedy. Príde mi to ako scenár z pred 24.2.

Ďalšia etapa v salámovej metóde naväzovania európskym národom samo-likvidačné kultúrne vzorce. Či v Srbsku "Death Pride", či u nás doma posunúť normalizáciu zvrhlosti zase o kus ďalej (manželstvá a ďalšie nenáležite práva).

Celkovo PSYOP zapadá do časového plánu: potom čo dokončili robotu v Srbsku (cca dva týždne dozadu), tak sa koordinačná skupina presunula do ďalšej krajiny, pripravila veci a spustila ďalšiu PSYOP. Mimochodom, v Srbsku to bol pre globohomo dosť debakel.

Toto je len moja špekulácia.

slaven1

V Ruštine sú aj lepšie zdroje o Čine, napr Vavilov

https://www.youtube.com/channel/UCClCSK5loJ3Sl-Oa65C0FQQ
Николай Вавилов

Často sem dávaš Vzglad, kto ich vlastní? Narp. Rutube je Gazprom media.

slaven1

Len aby nám neunikli dôležité témy zo sveta.

KSČ má zjazd
https://en.wikipedia.org/wiki/20th_National_Congress_of_the_Chinese_Comm...

https://www.youtube.com/watch?v=doiO7VIVXWs
China's President Xi highlights Hong Kong, Taiwan, COVID-19 in opening speech

slaven1

1. Je rozdiel medzi jednotlivcom čo "dáva do hrubého čreva" a "informačnej robote" (filmy, klipy, hudba, učebnice, knihy, správy, kampane, školenia...). Ja hovorím o "informačnej robote".

2. "fašizmus" bol pre mňa vyprázdnený pojem, pokiaľ neprišla dobrá definícia. V prípade obviňovania Ruska z fašizmu ide o klasickú projekciu, keď svoje zločiny lepíš na svojho soka. Zároveň ide o ideologickú prípravu hláv radového obyvateľa na likvidáciu Ruska v prípade prehrania dnešnej vojny po vzore Nemecka.

3. Aj pojem "boľševizmus" sa obstojne naplnil poslednú dobu. Boľšenstvo, čiže väčšina. Boľševik je ten kto koná na blaho väčšiny a nie len svojho klanu alebo kmeňa. Sú dva druhy ľudí čo pojem zle používajú: tí čo pojmu nerozumejú (čo už, nie je je dokonalý :-) a tí čo pojem úmyselne zle používajú.

https://ekonomika.pravda.sk/energetika/clanok/643278-likviduju-ich-vysok...

slaven1

Táto psyop je forma riadenia davmi:

Západný režim sa rozpadá, ekonomika padá, Nemecko je bez hlavy (Pentagon zničil rúry), ide zima, rastie pravá-nefalšovaná nespokojnosť.

Rukami ambasády skúšajú (u nich doma) overené metódy. Potom čo nevyšla plandémia, skúšajú to s iným elitárnym fašizmom ("nepoškvrené počatie" našej doby).

https://nadhlad.com/comment/44170#comment-44170

Nie je to však úplné – hádzať vinu na elitu USA. Homofašizmus vychádza od globalistov a americkými (britskými) rukami sa hlavne vykonáva.

Aj amerika (britská) ako spoločnosť je obeťou homofašizmu (dievčatá si tam začali rezať prsia lebo chcú byť chlapci - jedna taká fotka za 1000 slov).

Fotenka kam smeruje dnešná kuciakiáda:
[doplniť foto tínedžerky na "puberty blockers" s jazvami po ufiknutých ceckoch]

Je to tak hnusné, že v hnojomete dali ilustračnú fotku „krajinky“:
https://www.theguardian.com/lifeandstyle/2015/jan/28/trans-life-surgery-...

Homosexualizmu je agenda na povalenie štátov v ktorých žijú spotrebitelia. Naviazať národom samolikvidačné kultúrne algoritmy.

slaven1

Mali sme tu fašizmus na rasovom základe, nad ktorým bola akože zvíťazené 8. mája. Minulý rok sa podarilo zastaviť fašizmus na medicínskom základe.

A je tu aj jeden plazivý fašizmus na základe rozmnožovania/nerozmnožovania. Ideológia homosexualizmu je forma fašizmu.

Slovo je a tak ho naplnme obrazom, definujme ho:

Podstata fašizmu je nezávislá od myšlienky, ktorou sa pokrýva, pretože je schopný použiť akúkoľvek ideológiu. Podstatou fašizmu je, keď dav "obyčajných ľudí" aktívne podporuje zneužívanie moci elitárskou oligarchiou, ktorá predstavuje nespravodlivosť ako spravodlivosť/pravoslávnosť a na tomto základe skresľuje svetonázor ľudí, so všetkou svojou silou kultivuje nespravodlivosť v spoločnosti, zabraňuje tomu, aby sa ľudia stali ľuďmi. A po druhé, pod rôznymi zámienkami potláča celou svojou silou všetkých, ktorí pochybujú o pravoslávnosti a politike, ktorú sleduje, vrátane tých, ktorí dokonca vyvolávajú takéto podozrenia.

slaven1

Vyšetrenie teroristických útokov na SP a SP2 je "neriešiteľný problém".

Problém je neriešiteľný vtedy, keď očividné riešenie žiadnu zo zainteresovaných strán neuspokojuje.

Ani Dáni, ani Nemci ani Švédi nikdy neukážu prstom na USA (alebo Britániu).

slaven1

Ku mne informácia prišla včera. Takže sa o ukrajinskom plutóniu mlčí minimálne od mája.

Poďme späť k tohto-týždňovej zástupnej téme.

Ďalšia vražda v okolí slovenského "mocenského" centra (parlamentu). Za dva týždne v bratislavskom trojholníku zahučalo násilnou smrťou 7 ľudí (Zochova, Zámocka a... na tretí bod si ešte musíme počkať :-)

- Psyop prichádza týždeň potom, čo agent Taraba predložil (dobrý) zákon o zákaze vešať na vládne budovy dúhové handry (homosexualizmus ako oficiálna štátna politika)

- Dva týždne pred touto psyop behali po Zámockej policajti a zháňali kamerové záznamy, lebo tam niekto znásilnil chlapca. Dozvedeli sme sa o tomto znásilnení aspoň v regionálnych správach, Bratislavčania? Nie.

https://www.youtube.com/watch?v=PJPuNPiGSq0

Zástupná téma, je mi to ukradnuté. Návrhy zákonov od agentu Taraba sú dobré a v kontexte s touto psyop návrhy týchto zákonov vyzerá ako pokus „nestratiť iniciatívu“.

slaven1

Súčasná elita na Slovensku a v Európe môže národom ponúknuť akurát tak análny styk (forma smrti). Nemajú budúcnosť.

slaven1

Banderovský, teroristický režim sa chystal vyrobiť a použiť v našej časti sveta jadrovú bombu.

Mali v Záporožskej atómke na sklade 30 ton plutónia. Ofiko info od IAEA z tohto týždňa a hnojomety vysielajúce v Slovensku, krajine vedľa okrajiny, začínajú roztáčať reklamu na elitárny homosexualizmus.

https://nadhlad.com/comment/44143#comment-44143

slaven1

Čisto k článku: všetky znaky štandardného psyopu vrámci starej paradigmy. No paradigma sa mení.

slaven1

Zapnem zo záujmom po cca 3 týždňoch TA3, že čím mútia mozgy. Pôjdu ekonomiku? Pôjde Valentova telka nejaké reportáže na „chlebovú tému“? Pôjdu energie - plyn, ropa, elektrika? Veď už aj v Pažravej na Dunaji vyskočila v bytovkách záloha za plyn z 50 na 200e.

NIE! 10 minút z úvodu reklama na elitárny homosexualizmus zo Zámockej.

Pripomeňme čo prebehlo posledné 3 týždne tak boli tieto zástupné témy:

- 2 týždne dozadu išiel kohutí zápas v krčme dvoch sliepok
- 1 týždeň dozadu išiel dopravná nehoda opitého vodiča
- tento týždeň ide reklama na homosexualizmus (boj proti „nenávisti“ a všetky tie mimovládkarske „kampane“).

Keďže redakcie hnojometov sú presýtené mužmi čo využívajú hrubé črevo na pohlavné uvoľnenie, táto zástupná téma môže vydržať aj mesiac. Dlhšie nie. Padajúci systém bude zvyšovať tlak na oligarchické média. Rodinu týmto nenakŕmiš.

Satanisti bez budúcnosti ťahajúci národ dole.

slaven1

Zdá sa, že fámy a vyzbrojení Ukrajiny minimálne špinavou bombou sa zakladajú na pravde:

Mr Grossi added that the IAEA is seeking to visit Ukraine’s Zaporizhzhia Nuclear Power Station, under occupation by Russian forces, to verify that the 30,000 kg of plutonium and 40,000 kg of enriched uranium stored there have not been deviated for other uses.

https://www.iaea.org/newscenter/news/iaea-grossi-at-davos-nuclear-power-...

slaven1

https://t.me/casusbellilive/74000

Sieťou dnes preletela informácia, že aj v našom národno-oslobodzovacom boji zahynul na okrajine Štefan Potocký. Moja myseľ sa o túto informáciu „zastavila“ ako auto o strom.

Je predsa vojna a vo vojne zomierajú ľudia. No sú cudzí. Smrť je anonymná. Tu zrazu konkrétny našinec. Zomrel v boji mladý človek, ktorého som poznal. V boji.

Rozhodol sa bojovať vo vojne a veď vo vojne sa zomiera. Vo „filmovej vojne“ spravidla zomierajú zlí nepriatelia. A v skutočnej nie. Zomierajú aj dobrí a statoční. Vojna si nevyberá.

Štefan Potocký bol to jeden z najlepších synov nášho národa. Korenie. Aktív. Víťaz.

Putin vo svojej minulotýždňovej reči pripomenul Rusom niektorých ich hrdinov. Zacharčenko. Motorola. Givi. A kde sú naši hrdinovia? Tu je jeden a ďalší stále bojujú.

https://www.infovojna.bz/article/video-exkluzivni-preklad-projevu-vladim...

Je plno silných slov. Prečítaš si ich, prejdu ti vedomím. Na chvíľu ťa zastavia a moment vyšumí.

Aby silné slová ostali v tebe na veky, treba k nim silného slovitela. Človek-nositeľ. Je to okamih textom ako tento neprenosný.

Vo mne až do smrti ostane hlboká a pravdivá myšlienka, ktorú mi dal práve Štefan Potocký:

Víťazi sa nevzdávajú, tí čo sa vzdajú nikdy nezvíťazia.

slaven1

https://zvedavec.news/komentare/2022/10/9342-kontrolni-zasah-do-hlavy-ne...
https://expert.ru/2022/09/30/gazoviy-gambit/

Biden reagoval rovnako ako na svoje "víťazstvo" vo voľbách 2020: Až na tretí deň. Môže byť, že atentát na plynovody ľudí okolo rezidenta USA prekvapil rovnako ako zvyšok sveta. Alebo len reakciu zdržovali aby nabudili taký dojem.

Tým chcem povedať, že SP a SP2 mohla byť sólovka nejakého klanu okolo Pentagonu alebo Británie. Ako Blackrock a Vanguard, ktorí "skúpili" všetku ornú pôdu, ktorá bude od zajtra, 4.10., Rusko, už sa zmierili s touto "stratou"?

Stránky

texty

Stránky