slaven1

komentáre

slaven1

Ukrajina - nástroj ako skalpovať západ o peniaze.

Samozrejme, že v Ukrajinskej armáde je mnoho ideových Banderovcov. Nachádza sa v nej aj veľa rozumných ľudí, s ktorými sa je možné dohodnúť sa. Najnovšia ukrajinská zásielka francúzskej pomsty na Mali - samohybné húfnice Ceasar - sú už predané :D

Nevie niekto pokoľko idú naše Mi17ky?

slaven1

Kam smeruje správanie sa dnešnej politickej elity Poľska len jedno slovo: "Danzig"

A čo, čudovať sa? Veď mocenská vetva ochotná spolupracovať s Rusmi nešťastnou náhodou umrela pri leteckej nehode - Lech Aleksander bol to lepšie dvojča s bratov Kačinských ;-)

slaven1

Včera som si v zastrčenej krčme na Slovensku kupoval "spičky" , slovu zápalky krčmárka nerozumela. Ďalej ona, že "pažalsta zdes" a ja že "spasiba"... a išiel som opekať za dedinu na lúku.

slaven1

Do BRICSu si podal žiadosť o členstvo Irán.

https://t.me/bigshocktheory/23428

Medzitým sa zišlo aj sterilné G7, kde sa zmohli iba na "photosession", ktorá by sa dala zhrnúť: "spravme si drsnejšiu foto ako má Putin"

https://t.me/indeec1937/6648
https://t.me/bigshocktheory/23433

V Gay Britain vďaka veľkým úspechom v hospodárstve chystajú turbo-plandémiu: kombináciu chrípky, obrny a kiahní:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10955071/Could-Disease-X-just-c...

Škótsko ohlásilo ďalšie referendum o odtrhnutí.

https://www.bbc.com/news/uk-scotland-scotland-politics-61968607

slaven1

Polícia urobila na vojenskom letisku v Kuchyni a našla laboratórium na výrobu extázy.

Že vám na tomto príbehu niečo nesedí? No áno, Slovenská polícia a ani žiadny iný orgán štátu nemá právo vstupovať do zariadení americkej armády na našom území.

https://www.youtube.com/watch?v=xEHMwDEDhmg (J. Blanár: Vystúpenie Generálneho prokurátora SR M. Žilinku, ktoré mu vládna koalícia neumožnila)

Takže takéto príbehy nie sú možné u nás doma, ale napr. v Belgicku.

https://www.rt.com/news/558028-ecstasy-lab-busted-nato-base/

Mimochodom, na základni sa skladujú aj jadrové hlavice.

slaven1

To nie je mlčanie, to je ticho pred búrkou. Jeseň sa blíži. Je uhorková sezóna, tak nezabudnime pravidelne zalievať záhradku. K internetom sa vrátime keď bude sychravo.

Jo.. a kupujte rubeľ. https://nadhlad.com/comment/43693#comment-43693

slaven1

Bude euro? Nebude euro? Po každej vojne nasleduje menová reforma. Bude aj po tejto. Píšem aby sme sa pripravili...

slaven1

Elitárni homosexuáli z Benelixu predĺžili základný kameň plandémie - povinnosť „covidpasov“ sa navyšuje o ďalší rok.

https://t.me/dannykollar/2409

Veď v Číne to tak pekne funguje.

https://nadhlad.com/comment/43683#comment-43683

slaven1

> Na druhej strane je pravda, že každý sa nad zavretím webov pohoršoval, ale nik, žiadna polit. strana nehovoriac nejaké mimovládky, im neprišiel na pomoc. Žiadne právne poradenstvo, žiadne bubnovanie v Bruseli (na zastrašenie domácich potkanov, človek nikdy nevie ....) nič také. Holt, Slovensko, toto je už naozaj vojenská základňa USA.

Kde je podanie s pomocou Čarnogurského (alebo koho) na Ústavný súd (v Košiciach) sťažnosti proti vymazaniu informačných portálov. Veď v ústave je jasne napísané "cenzúra sa zakazuje". Ak rozhodnú inak ako v prospech HS tak to bude iba ďalší dôkaz - čierne na bielom - že politická elita krajiny zhnila a treba ju vymeniť.

slaven1

Čína používa zneplatnenie QR kódov, zavedených pod heslami "ochrany zdravia spoločnosti", na politické účely. ľudia chceli ísť protestovať proti miestnym banksterom. Nepustili ich do metra lebo nemali platný QR kód.

https://www.reuters.com/world/china/china-bank-protest-stopped-by-health...

"A protest planned by hundreds of bank depositors in central China seeking access to their frozen funds has been thwarted because the authorities have turned their health code apps red, several depositors told Reuters

...

Rights groups have warned China could use its vast COVID surveillance infrastructure to stifle dissent. Without a green code on their smartphone app, citizens lose access to public transport and spaces such as restaurants and malls, as well as the right to travel across the country."

Prosím, elektro-bankový koncentrák v praxi.

slaven1

Ja sám som bol od začatia ŠVO až do apríla vypnutý. S upadnutou náladou som prežúval začiatok 2. fázy vojny na okrajine (1. začala na jeseň 2013).

Z informačného okolia vypnutia HS bolo cítiť že to pre vedenie bol šok. Kým ostatní (aeronet.news, protiproud.info, zvedavec.news, infovojna.bz) premigrovali na doménu mimo dosahu britského SK-NIC, správcu domény SK, vedenie HS k blokácii zverejnilo na FB iba nejakú plačlivú citáciu z biblie.

Nechcem robiť ramena lebo nie ja vediem významný informačný zdroj v SR, nie na mňa sú nasadení kurátori. Nechcem mu dávať rozumy, lebo máme iný spôsob uvažovania - na určitý "zásah" potrebuješ redakciu s rozpočtom, a nie ja som ju zostavil - no viac bojovnosti, dpč!

slaven1

> Teda suma sumárum len 3 príspevky za 3 mesiace.

Slabota, že..

> Ja netvrdím, že by mali preniesť celú svoju agendu na Telegram

Dodajme, že Telig zhnije jedného dňa tiež, zatiaľ drží ako betón

> Ale predsa len by mohli informovať o stave problému, o cieľoch či zámeroch, to by si azda verejnosť zaslúžila. Nie?

Jedna správa denne nestojí tak veľa, na to netreba rozpočet 25tis é. S približujúcou sa jeseňou bude treba aj ich info-výpomoc.

> A naopak, práve HS nikdy neboli režimu naozaj nebezpečné, vždy to bola umiernená kanalizácia hnevu, a pomaly sa z nich stával len akýsi vyvarený náboženský denník. Proste main stream.

Zásadne nesúhlasím, že režimu neboli nebezpeční. Keby neboli nebezpeční tak ich, rovnako ako Hlavnýdenník.sk, koloniálna administrácia nedá zablokovať. Stával sa z nich "nový" hlavný prúd. Okupačné hovnomety oligarchov mali silné zrkadlo. O jeho hladkosti by sa dalo sporiť, no ich info mala silu. Košice mali na Slovensku váhu. Teraz nič. Bratislava zašlapila Košice. Pažravá na Dunaji je predsa len ďalej od fronty: 500km, 7 hodín jazdy autom (heh, maďarskou diaľnicou).

> Tvrdia, že "nám vláda zničila povesť" - v skutočnosti je to práve naopak.

Sedí vec. V čase prebiehajúcej okupácie nášho domova ("obranná dohoda") je vládne vypnutie webu ako pečiatka kvality, najvyššie ocenenie "novinárskej" činnosti (šírenie informácie, svojej verzie videnia príbehu).

slaven1

Koalícia dnes hlasmi svojich 73 poslancov odhlasovala zákon, ktorým predĺžila zablokovanie Hlavných správ a ďalších webov, minimálne do 30. septembra.

Týmto spôsobom vládna moc naďalej predlžuje stav, keď je týmto politickým rozhodnutím znemožnená sloboda prejavu, ale hlavne je znemožnené dotknutým subjektom poznať dôvody blokovania a teda je im odopretá možnosť adekvátne sa brániť. (Podali sme správnu žalobu, ale nepoznáme dôvody blokovania. Hlavne správy stále nemajú žiadne rozhodnutie a nepoznajú dôvody blokovania)

Blokovanie Hlavných správ a ostatných webov je politické a jeho cieľom je znemožniť kritiku vlády a jej rozhodnutí. Predĺženie ich blokovania pravdepodobne súvisí aj s blížiacimi sa jesennými voľbami a strany vládnej koalície sa tak snažia získať výhodu vo volebnom zápase.

Správanie vlády, ktorá vypína voči nej kritické weby, na podnikateľov, ktorí ju kritizujú (Soták Klub 500) pošle NAKA, opozičným poslancom zariadi vypnutie facebooku, je neakceptovateľné a každý slušný človek sa musí voči týmto totalitným praktikám ohradiť.

https://t.me/s/hlavnespravy1

slaven1

Na cenu „blbce v EU“ protentokrát ovšem aspiruje nikoliv ČR (výjimečně), ale Slovensko, u něhož hrozí zničení firmy Slovnaft. Inu, odhodlání boje za Ukrajinu nezná mezí…

http://casopisargument.cz/?p=43163

Pripomeňme Ilonkynu knihu "Jak jsme se stali kolonií"

slaven1

Párové argentínske tango je krajšie, kultúrnejšie ako individualistický breakdance.

‘It takes two to tango’, but West ‘busy breakdancing alone’ – Lavrov

https://www.rt.com/russia/556945-lavrov-two-tango-breakdance/

Balet je krajší ako tupý "twerk".

slaven1

Aby informácia z mojich komentov nezapadla prachom, treba pravidelne pripomínať.

Cesta von z nastupujúceho hospodárskeho hovna je pre ekonomiku Slovenského alebo Československého rozsahu hospodársky priestor predstavovaný združením Euroázijského hospodárskeho zväzu založeného na popud Nazarbajeva.

Čo je Euroázijský hospodársky zväz:
https://en.wikipedia.org/wiki/Eurasian_Economic_Union

Čo bolo RVHP:
https://en.wikipedia.org/wiki/Comecon

Čo je Európsky zväz:
https://en.wikipedia.org/wiki/European_union

slaven1

The Irish Light: Zlyhania srdca u detí sú na vzostupe. [Sudden deaths of children soar as media stay silent]

https://irishlightpaper.com/
https://www.bitchute.com/video/W4ochYoziKRK/

slaven1

Tento týždeň sú to dve vlakové nehody vo východnej Európe:

https://www.rt.com/news/556591-germany-train-off-rails-bavaria/
https://www.zilinak.sk/prispevky/20163/policia-zacala-trestne-stihanie-p...

Kto v Žiline odparkoval ten vlak?

Ja len, že je "špeciálna vojenská operácia", bežia rôzne diverzné operácie a trestné výpravy organizované metropolou sú klasický nástroj na udržovanie disciplíny v kolóniách.

slaven1

Ak vezmeme všeľudové hlasovanie (voľby, referendum) ako ukážka vôle národa (to čo si národ želá), tak to skončilo ako fenomén.

Samotné prejavenie vôle národa je rýchle zozbieranie dostatočného množstva podpisov pod referendum.

O výsledkoch referenda rozhoduje volebná komisia + navyše referendum ako nástroj je na Slovensku zablokované aj podmienkou platnosti iba pri +50% účasti, takže sa na to kompradorská elita môže vysrať.

Môžu oklamať o výsledkoch referenda, môžu výhybkárčiť pri účasti. Sú bezbranní pri zbere.

Dôležité je ukázať vôľu, že národ si želá zmenu vlády a na to nám opozícia dáva krásny nástroj:

zber podpisov.

Takže do toto. SNP bez krvi, bez ničenia. Ideál.

slaven1

> Zopakujem - je to úplne zbytočná a beznádejná aktivita.

To záleží od úrovni chápania. Naopak, vyzbierať tieto podpisy v najkratšom čase je veľmi dôležitá aktivita.

Tzv. pokus riešenie stavu v krajine mierovou cestou. Pokus urovnať rozpor s časťou elity krajiny nasmerovanej sa na službu zahraničiu, hlavne USA/UK, malou obetou, politickou cestou.

Voľby chunta tupcov v hlavnej dedine už organizovať nebude. Jediné voľby budú tie, ktoré si zorganizujeme samy. Formu volieb je samotný zber podpisov.

Je to ukázanie, kto má na Slovensku reálnu podporu obyvateľstva. Banda lokajov z vlády by nevyzbierala dostatok podpisov ani na prevzatie dávok na pošte.

> Vhodnejšia aktivita je skôr organizovať domobranu, lokálne zásobovanie a podobne.

Jednoznačne treba organizovať aj domobranu, lokálne zásobovanie a podobne.

https://www.youtube.com/watch?v=ZKy43kSsM5g
[Tlačová beseda predstaviteľov SMER - SD po zasadnutí predsedníctva v Banskej Bystrici]

slaven1

Z netu:

OBUVNÍK, KADERNÍK UŽ ZISŤUJE ZÁUJEM RODIČOV O ANTIGÉNOVÉ TESTOVANIE NA JESEŇ

Rodičia pozor, je máj 2022 a už sa zisťuje záujem rodičov o samotestovanie žiakov AG testami "v prípade opätovného výskytu Covidu 19".
Samotestovanie absolútne zbytočnými, nepresnými testami, ktoré deti absolútne nepotrebujú.

Keby ste videli stav rodičov na škole, tak by ste odpadli. 95% rodičov súhlas.

Bezdetný obuvník, Sulíkova nevesta musí mať radosť. Normálne som nahnevaný.

Iba pár rodičov nemá záujem o testy. Ako padám na zadok, toto je totálny úpadok.

Pre rozumných rodičov na tomto kanáli - prosím Vás žiadne testy si neberte, je to podvod, nepresné, zbytočné. Rodičia, ktorí si ich zoberú, budú mať povinnosť míňať ich a testovať a robiť tak problémy ostatným spolužiakom. Zase sa naskočí na systém "pozitivity" a karantén. Totálne prízemnosti.

Ľudia, Bože môj, majme rozum

Medzi tým v anglicku:
https://www.cambridge-news.co.uk/news/cambridge-news/healthy-cambs-teena...

slaven1

K článku: Pekné pripomenutie dejín

Na Slovensku pokračuje demilitarizácia republiky, bude s tým treba začať niečo robiť

https://www.ta3.com/clanok/237540/vlada-schvalila-dalsiu-pomoc-ukrajine-...

https://t.me/s/casusbellilive/53121 - prevrátené BMP v železničnej stanici v Nitre aj s komixovou bublinkou "Ja nechcem ísť na Ukrajinu"

slaven1

Ešte na upresnenie: nevieme či je u MI6 samotnej samovražedné nastavenie. Možno sa touto správou v britských médiach úkoluje tak MI6 ako aj zradcovský nastavené okolie ruského prezidenta.

https://www.dailystar.co.uk/news/world-news/vladimir-putin-dead-body-dou...

slaven1

Ako sa vôbec robí takého drzé vyhlásenie v naše "moderné časy" keď "už je iná doba". Normálne takto, dáte článok:

https://www.thesun.co.uk/news/18718439/vladimir-putin-may-already-be-dea...
TYRANT'S FALL Paranoid & sick Vladimir Putin may ‘already be using body doubles & pre-recorded appearances to hide poor health’
Pád krvavého diktátora: Paranoidný a chorý Putin môže "už používať dvojníkov a predtočené videá na zakrytie jeho vetchého zdravia".

Slovenská verzia tu:
https://www.ta3.com/clanok/237324/putin-je-mozno-uz-tyzdne-mrtvy-moze-ho...

No milé deti, tak to sa v roku 2022 oznamovalo svojej piatej kolóne v danej krajine "zabite ho konečne".

slaven1

Okupačná banka Ruska opäť znižuje základnú úrokovú sadzbu. Z 20% na 14% a teraz zo 14% na 11%. Budú 3%. Nie preto, že by Nabiulina, guvernérka CB, zrazu pocítila závan vlastenectva, ale preto, že koloniálnej správe v CB nedajú dýchať ich vlastní spoluobčania.

2017 rok v Brezne: https://www.youtube.com/watch?v=9Xd6sDDjWfQ keď režim inštalovaný USA/UK po ďalšom puči na Ukrajine už 3 roky kalil dnešných nacistov.

https://t.me/casusbellilive/51395

slaven1

> Už aj preto, lebo fašistov tu široko ďaleko nie je ani jedného, zato boľševikov celé hordy, vrátane proamerických trockistov typu (antifašista) Osuský.

Trockisti nie sú bolševici inak by to neboli trockisti. Osuský je trockista, sedí vec: označuje sa za „antifašistu“ a nekoná tak.

> V skutočnosti NAKU a špec. prokuratúru doniesol NEOMARXIZMUS, a je to klasická boľšvická totalita (len tentoraz dovezená z Bruselu)

Žiadna bolševistická revolúcia z Bruselu dovezená apriori byť nemôže lebo bolševici v Bruseli ako systém nie sú (môžu byť jednotlivci). Brusel a EÚ je elitárska, tlupárska inštitúcia v štýle úzka skupina si prisvojuje zdroje väčšiny.

Ako sa prejavuje NEOMARXIZMUS v krokoch špeciálnej prokuratúry? Čo rozumieš neomarxizmom?

slaven1

Používam slovo "fašizmus" lebo sa objavila dobrá definícia. Podľa nej je napr. ideológia homosexualizmu zase len ďalšia forma fašizmu (a sedí to).

Čakám až ku mne opäť doputuje presné znenie a potom sem napíšem.

slaven1

https://plus7dni.pluska.sk/domov/samovysetrovanie-lipsica-vysetruje-podr...

Zopakujeme: špeciálna prokuratúra je nástroj na stíhanie politickej opozície. Na Slovensku sa túto chápadlo svetového hegemóna vďaka Kováčikovi dlhé roky od svojho vzniku darilo držať pod kontrolou no nič netrvá večne.

Zdá sa, že špeciálne prokuratúra bude rozpustená až po defašizácii Slovenska.

slaven1

Zatiaľ čo sympatizanti fašizmu v Bratislave vešajú po uliciach a kontrolovaných inštitúciách ukrajinské vlajky

https://t.me/casusbellilive/49493
https://t.me/casusbellilive/50141
https://t.me/casusbellilive/50128

tak Svidník, ktorí je bližšie reálnej situácii na Ukrajine než sýta Bratislava, vešia vlajky Slovenské.

https://t.me/magazinslovenskoonline/398

slaven1

Lámali si hlávu ako rozniesť po svete síce v ukrajinských labákoch vytunenú ale stále ťažko prenosnú chorobu (treba fyzický kontakt a mobilitu).

- Letiská?

- To stačiť nebude! Treba fyzický kontakt.

- Homosexuálni turisti?

- Ideálne!!!

Španielsko:

"Jeden z identifikovaných zdrojov prepuknutia opičích kiahní: Gay sauna v Madride. „Zdravotníckym technikom sa podarilo vystopovať pôvod jedného z dvoch prepuknutí opičích kiahní v Madride: skupina infikovaných ľudí sa nakazila vírusom v saune, ktorú navštevujú homosexuálni muži. Pre OKDIARIO to potvrdzujú zdravotnícke zdroje, ktoré diskrétne pracujú na izolácii akéhokoľvek zdroja nákazy a vystopovaní cesty vírusu, aby zabránili ďalšiemu množeniu epidémie. Madrid doteraz zaznamenal celkovo 45 prípadov (15 z nich podozrivých). Posledné boli do zoznamu pridané po 24 hodinách ako podozrivé prípady, no už tento piatok ich potvrdili laboratóriá, ktoré preverovali biologické vzorky odobraté postihnutým.“

https://okdiario.com/espana/identificado-uno-focos-del-brote-viruela-del...

Belgicko:

"Tri potvrdené prípady opičích kiahní v Belgicku súviseli s rozsiahlym fetišistickým festivalom v prístavnom meste Antverpy, informovali v piatok organizátori. Niekoľko európskych krajín hlásilo prípady v posledných dňoch a Svetová zdravotnícka organizácia vyšetruje, či sa nejaké ohniská šíria v rámci gay komunity...."

https://insiderpaper.com/belgian-monkeypox-outbreak-linked-to-fetish-fes...

V Brusely bude mať opičia pleseň mimoriadne škaredý priebeh :D

slaven1

Bill Gates warns of smallpox terror attacks as he seeks research funds
https://www.independent.co.uk/news/science/bill-gates-smallpox-terror-at... článok je z Tuesday 09 November 2021 17:25 :D

"Plandemici" uvoľňujú do obehu ďalšie výsledky práce z niektorého biolabáka v krajinách SNŠ
https://www.teraz.sk/zdravie/spojene-staty-hlasia-pripad-vyskyt/634621-c...

A predstavte si, že na to existuje vakcína. Z komentov pod statusom https://twitter.com/zerohedge/status/1417647005183135744 k článku https://www.zerohedge.com/medical/over-200-people-27-states-being-monito... z Wednesday, Jul 21, 2021 - 02:55 PM

„Well it is a good thing that the US government purchased monkeypox vaccines 2 months ago just in case for this rare rare virus.“

Prvé kolo s opičími kiahňami šlo pod radarom už minulý rok v lete / jeseň 2021. Ostrá vlna začína tento týždeň:

https://www.rt.com/news/555721-monkeypox-confirmed-massachusetts-canada/
https://www.rt.com/news/555709-monkeypox-outbreak-virus-spain/
https://www.rt.com/news/555764-fresh-cases-rare-monkeypox-located/

Uvidíme, čo z toho bude. Možno je to podporná PR akcia práve teraz, keď ide „rozhodovanie“ v európskych kolóniách či suhlasiť s vládou WHO ale nie:

Chcú nikým nevolení úradníci z WHO prevziať kontrolu na základe chystaného pandemického zákona?
https://zvedavec.news/vezkratce/18752/

slaven1

Americká kurva™ tu hlúpa ako tágo, klaun Zelenský v slovenskej verzie. Jej poradcovia sa rozhodli, že treba oprášiť fašizmus aj na Slovensku.

Tlačová beseda na tému: Prezidentka opľula SNP. Žiadame vládu, aby vetovala americké sankcie (17.5.22)
https://www.youtube.com/watch?v=LW4RVkU5N9M

Skrátená verzia: Prezidentka Čaputová opľula pamiatku SNP
https://www.youtube.com/watch?v=s07Hrxy1wDE

slaven1

Nečítam Blahu lebo sa zverejňuje na FB a čítať tam je to utrpenie (samé hlúpe cookies banery, vyskakovačky "nedovolíme čítať kým si nespravíš účet"). To isté RabínHá. Ten síce má Telegram no pridáva tam odkazy na FB statusy, ktoré sú nedostupné bez prihlásenia.

Najnovší status zase https://t.me/harabin/4411

Našťastie sa to ide zmeniť. Keďže už nikto neskrýva, že Facebook je nástroj metropole na riadenie svojich kolónií, tak najnovšie došli noty, že treba vyhodiť neproamerický segment z tejto "televízie pre mladých" (Facebook = televízia v zmysle sterilného, neplodného, nudného obsahu duchovne likvidujúceho svojich spotrebiteľov).

https://sk.news-front.info/2022/05/19/usa-su-nespokojne-s-proruskym-obsa...

Takže po zrušení Blahu pôjde do hlavného prúdu na Slovensku Telegram. Ten sa síce kontroluje Londýnom a Alphabetom (Google) no ZATIAĽ na ňom nie je toľko cenzúry.

Blaha by mal na konci každého svojho statusu uvádzať link na svoj kanál na Telegrame, kým ešte nejaký účet u amerického ideo-polizeia má :-)

slaven1

Radní z NYC vysvietili na covid-semafore (spomíname si ešte) opäť čiernu a odporúčajú nosic náhubky. Zlá ekonomická situácia v krajine núti neschopnú elitu opäť použiť dymovú clonu pandémie. Ktovie, možno pustia do obehu aj nejakú novú variantu zo zásob vypestovaných v biolabákoch na Ukrajine. Majú z čoho.

https://www.zerohedge.com/markets/new-york-city-raises-covid-alert-level...

slaven1

2 najsprostejšie ženy v slovenskej politike: Americká kurva™ a bábkoherečka Remišová pričom vyššiu spoločenskú nebezpečnosť predstavuje Americká kurva™.

Včera cez prezidentský úrad bol vykonaný ďalší krok smerom k militarizácii dnešnej spoločnosti, keď s mega-super štátnou pompou boli posmrtne vyznamenaní členovia Hlinkovej gardy lebo zabíjali Rusov (akože komunistov).

https://t.me/casusbellilive/48855 - podľa Praudy sa hnevá že dala ocenenie
https://t.me/casusbellilive/49072 - podľa nacikov z DenníkaN je hrdá

Ona je hlavné hlúpa a nebezpečná. Jej bábkovodiči ťahajú našu krajinu do (občianskej) vojny.

Americký klan domácich černochov likviduje Slovensko na dlhé roky
https://www.ta3.com/relacia/24320/slovenskemu-priemyslu-chybaju-suroviny

slaven1

https://www.youtube.com/watch?v=UVreb13hdkA

May 4, 2022
Martin Koller s dalšími komentáři současné situace.

slaven1

Likvidujú akúkoľvek opozíciu krok po krotu. Oného, Kotlebu, Slotu, Harabina, Fica a Kaliho. Cieľ je nechať iba americké strany. Robí sa to, tak ako sa hovoria pravidlá žánru, cez "špeciálny súd".

Pripomeňme, že Špeciálny súd po 2. svetovej vojne ústavne zakázali, pretože za Dučeho cez tento inštitút likvidovali politickú opozíciu. LOL

slaven1

Na jeseň ideme mať komunálne voľby. Vláda lúzrov už upravila volebný zákon tak aby sa udržali pri moci. Počíta s pandémiou. Technológiu popíše B. Susko vo videu s názvom "SNAHA O MANIPULÁCIU VOLEBNÝCH VÝSLEDKOV?"

https://www.youtube.com/watch?v=jL2Xkossfuw

Lúzri zas budú ničiť životy národu len aby sa udržali pri moci. A čo národ? Zase si na pisk natiahne poslušne obojok? Taký národ nebude ani žiť v prosperite ani žiť vôbec.

slaven1

Aby zakryli hospodársky prepad, zavedenie digitálneho eura, kontrolu pohybu cez QR-kódy, zavedenie pandemickej komisie OSN (koordinovanej Gatesom) plánujú zase pustiť "lebo covid":

https://t.me/bigshocktheory/22106
https://t.me/bigshocktheory/22120

Plandémiu majú satanisti-transhumanisti vypracovnú a vzdať sa jej nechcú.

slaven1

V "najlepších" banderovských tradíciách:

We have received credible information of torture, ill-treatment and incommunicado detention by Ukrainian Armed Forces of prisoners of war belonging to the Russian armed forces and affiliated armed groups.

Text je z tlačovky Matildy Bognerovej, vedúcej Human Rights Monitoring Mission z OSN na Ukrajine.

https://www.ohchr.org/en/press-briefing-notes/2022/05/plight-civilians-u...

slaven1

https://www.youtube.com/watch?v=0pBrNot_NY8

Názov videa: Chochol vzdavaj sa - Achmad sila

slaven1

Vidíš, a to som nevedel, že taký film je. Z komentov pod filmom:

"Nejak tak neveselo sa film sleduje. Je v ňom zaznamenané, ako Nemcov pripravovali k tomu, čo bude prebiehať za 2 roky (film z je z 1940 a Holokaust sa začal 1942)."

slaven1

Už sme čítali čo britský The Telegraph zverejnil pod menom poľského predsedu vlády Mateusza Morawieckeho? Že nie, no lepšie si prečítať:

https://www.telegraph.co.uk/opinion/2022/05/10/russias-monstrous-ideolog...
https://www.telegraph.co.uk/world-news/2022/05/10/vladimir-putin-dangero...

slaven1

Čo myslíte, je elita z kolónie Nemecko rovnaká ako elita z kolónie Ukrajina?

https://www.mojevideo.sk/video/3758d/nenavistnu_zelenu_slepicu_nemci_obh...

Spustia reverz na východ cez Nord Stream 2 alebo sa budú zúčastňovať na svojom sebazničení aj Nemci a Nord Stream 2 vôbec nespustia?

Spomínate si ešte na ten Nemcami zadržaní kamión s rúškami z 8.3.2020 (či kedy)? Tak 15.3.2020 „NĚMCI ZABAVUJÍ NA HRANICÍCH NÁŠ JIŽ ZAPLACENÝ ZDRAVOTNICKÝ MATERIÁL“ aj Čechom :D
https://m.facebook.com/480862355305905/photos/a.490922247633249/31784632...

slaven1

Čo už môže čo nejaká "Ukrajina" rozhodovať v globálnych veciach ako je transport plynu do Európy? Ako môže sluha určovať čo bude robiť pán?

Takže inak to napíšme, napr. takto:

V určitej fáze vojny Američania trúby na Ukrajine zničia
https://nadhlad.com/comment/43098#comment-43098

Inak USA/UK to robia pekne, vypínajú postupne. Potom príde na rad druhá tretina. To už bude úsečka s jasným vektorom aj pre ropu.

slaven1

Zovšeobecňovanie - všetci Rusi (Židia, Cigáni, Česi, Maďari) sú zlí - a dehumanizácia - Indiáni nie sú ľudia a preto sa k nim tak netreba správať - predchádza každému správnemu "zákonnému" zločinu n-tej vlády.

Na Ukrajine po americkom prevrate v 2014 začali dehumanizovať Rusov.

Na Slovensku po (čiastočne úspešnom) americkom prevrate v 2018 začali dehumanizovať Rusov (pomerne neskoro).

Čo nás učí história: nasleduje vystrieľanie ne-proamerickej zložky populácie a nasmerovanie proamerickej zložky populácie na vojnu proti RF. Tzv. likvidácia projektu "Slovenská republika".

Našou úlohou je zabrániť pogromom na objednávku okupantov a viesť osvetnú činnosť, o tom čo sa deje.

slaven1

Spamätaj sa :) NATO je kritickí príbeh pre presun vojsk USA a Commonwealth-u po európskom kontinente.

slaven1

Šéf maďarského parlamentu to trafil: EK má silu iba na to, aby sankciami zruinovala európske krajiny!

https://ereport.sk/sef-madarskeho-parlamentu-udrel-ek-ma-silu-iba-na-to-...

Inač na Srílanke, po vlne silných protestov, dala vláda voľnú ruku formovaniu eskadronom smrti:
https://www.hindustantimes.com/world-news/sri-lanka-crisis-troops-asked-...

Video:
https://t.me/bigshocktheory/22026

slaven1

To že je to v poľštine, ešte neznamená že to vytvorili Poliaci v zmysle ľudia zastupujúci poľské záujmy a nie záujmy metropole (USA-UK). Ak Poľsko vtrhne na okrajinu tak treba červenou zakresliť mapu až po nemecké hranice :D Ako vravím, je to forma vstupu Poľska do ekonomickej zóny Euroázijského zväzu, suky rafinované :)

https://nadhlad.com/comment/43437#comment-43437

Táto mapa predstavuje konzerváciu projektu "benderovci" (okrajinizmus) a opätovné rozdúchanie cez jeho ideových nositeľov ďalšej vojny za jedno-dve pokolenia (ďalšie rozjebávanie strednej a východnej Európy).

Stránky

texty

Stránky