authenticated user

komentáre

Xoc

Nadhľad som objavil len dnes, ale svoj názov už so cťou obhájil. Kvalitka, gratulujem.

Veľa zaujímavého a poučného čítania, ale aj veľa dohadov, hypotéz špekulácii, a niektoré aj nedoargumentované
či nekonzistentné.

Napríklad "stále jasné" riešenie, problému "koho voliť" okamžite stmavne v skutočnom svetle Nadhľadu:

"... človek ovláda viac svoje okolie, ako sám seba... Hodnotový sytém zdegeneroval ...
... nie je tvoriaci, je naopak ničiaci. Miznú nenahradteľné zdroje Zeme ... a to aj ľudský.
... plutokracia zámerne šíri morálnu slabosť, zbabelosť a toleranciu zla.
... používa sústavu mýtov, masmediálné siete, politickú totalitu, revolúcie a vojny."

Tak ako?

Kotlebu objavili a negatívnou reklamou spropagovali liberálne masmédiá, lebo ho potrebovali do tandemu s liberálmi. Ich riadili štruktúrne a predvídateľných kotlebovcov bezštruktúrne, väčšinou provokáciami.

1. Kotlebu stačilo odfotiť v uniforme a svetle fakiel, pridať logo a mali nálepku, ktorej porozumejú aj škôlkári v Alabame.

2. Kotleba zo seba sám urobil karikatúru hurápatriota a bez ohľadu na jeho reálnu, nie mediálnu osobu, či jej vývoj, čo liberálom stačilo aby pre svojich mali mobilizačné strašidlo a "podčloveka", ktorým možno dehumanizovať všetkých čo sa k nemu hlásia alebo len súhlasia. Liberálne detičky malo "ZLO" z ktorého si môžu robiť srandu, ale ktorého sa treba báť ak sa žiada. Patrioti, čo to neprekukli a nechali sa zatiahnuť do hry liberálov mali martýra, protest, a vodcu, ktorého sa liberáli "naozaj boja".

3. Konzervatívni konformisti mali konkurenciu a rozkol, Liberáli mobilizovali stádočko proti "hrozbe" fašizmu ktorý je na smiech a ako bonus pronárodné hlasy umlčané v bezzubej ĽSNS, ktorú môžu súdy kedykoľvek zrušiť, čo už aj s veľkým humbukom naskúšali, aby náhodou niekto nebol šokovaný či nefrflal, keď ich zrušia naozaj. Zatiaľ nemajú dôvod lebo ĽSNS je politicky impotentná a v izolácii (funguje nálepka podľudí)

4. Kotleba kopal do SMERU - presne to potrebovali, v tejto zásadnej disciplíne mohol súťažiť s liberálnym nepriateľom a v praxi nielen súťažil ale zažiaril ako šampión.

PRÁVE TU sa Kotleba zapísal do dejín Slovenska, Práve tu splnil historickú úlohu, otočil koleso dejín, vyoral brázdu, naplnil túžby, zhodnotil investície a hlavne nebetyčnú nechápavosť na (či za?) hrane národnej zrady.

Najväčší úspech:

1. miesto v kopaní do Fica za vykopnutíe úžerníka Kisku do prezidenského paláca vybojoval Marián pre Slovensko úžerníka v Paláci. K smiechu dojatý Kiska nikdy nevynechal žiadnu príležitosť poďakovať za tento výkon Mariánovi verejným ogrciavaním a pľuvancami.

Dodnes nie je jasné, či už Marián ukončil kariéru alebo ešte drží formu a nemá dosť rozumu, aby chápal čo je skutočná a čo fiktívna a akútna hrozba pre Slovensko, kto je skutočný súper a kto užitočná rekvizita pre liberálnu mafiu.

5. Z Kotlebu ľahko urobili fašistu (chlapec sa vymakal sám) a z davu liberálov s toxickou genocídnou fašistickou agendou urobili antifašistov. (vymakaní fašisti, nenávisťou a stupiditou stáda ďaleko pred kotlebovcami, len to o sebe nevedia)

5. Tak to robia všade, aj na Ukrajine mali hurápatriotov, nemuseli byť všetci blbí, stačlo si vybrať len vygumovanú spodinu, ešte trochu pregumovať precvičiť a už mali bandy schopné v mene národa a v službách liberálnych pučostov vraždiť vlastných. Koľko naivných pomýlencov by zrekrutovali na Slovensku aj vďaka ĽSNS?

7. Kde sa berie istota, že kotlebovci nie sú kolík v slovenskej ale ich riti a že to nie sú oni čo majú kladivo?