Design and security

V poslednom čase sa podarilo trocha oprášiť design.

Vzhľadom na to, že je teraz kľud a nik sa tu prudko neháda, a je teda aj to výročie, je správny čas vrátiť sa k pôvodnému spôsobu komentárov - len registrovanými čitatelmi.
Poprosím všetkých tých, ktorí zadávajú nick pri každom komentári (a možno občas aj iný), aby sa zaregistrovali.

Naozaj vás nerád obťažujem, ale je to bežný spôsob na väčšine servrov a uľahčuje to situáciu. Naozaj to nie je namierené proti nikomu z vás, kto ešte nie ste registrovaní - ale to, čo bol ochotný urobiť priateľ Baloo - registrovať sa, môže urobiť každý.

V podstate to nestojí za toľko slov, len taká malá technická poznámka. Vlastne len záznam do internej kroniky.

.

virus

Som sa registroval,aj ked velmi nerad. Nemam rad ak ma niekto do niecoho "nuti". Povazujem to za zasahovanie do mojho sukromia. Ako keby som kdesi zanechaval svoje odtlacky prstov,alebo DNA,alebo sa mal pred neznamymi ludmi vyzliect do naha.
No nevadi. Len som zas po navsteve na SME trochu v depresii. Mne nevadi,ze su to bezcharakterne noviny,mne ale vadi kolko sprostych Slovakov tam diskutuje. Tento narod fakt nema perspektivu. Neviem komu za to nadavat,Sturovcom,ze nas nenechali pocestit,ci pomadarcit,alebo uz tym po nich co boli,alebo az tymto co su teraz. V historii sa moc nevyznam. Poradte.

Ema

To čo je za zásah do tvojho súkromia, že po registrácii nikto nemôže používať tvoj nick.

Chceme tu snáď niečie meno? Adresu? Číslo OP? Alebo nebodaj RČ?
Zostávajú tu ľudia anonymní.

Nikto ťa do ničoho nenúti. Tu u nás v pitvore nikto nie je nasilu.
A kto má ten pocit, nech sa mi tu prihlási a ja ho rukcuk vyšupnem pred dvere.

virus

Uz dlhsie zistujem,ze slova vobec nie su az taky dobry sposob komunikacie medzi ludmi ako sa zda. Vadi mi,ze v slovach nie je rozoznat nalada ktoru ma ich pisatel. Stava sa mi casto,ze cosi napisem v nejake nalade a zamere a potom zistujem,ze ma ludia vobec nepochopili,ze moje napriklad vesele slova zobrali ako slova vazne. Mozu sa sice davat rozne citoslovcia do textu ako haha,alebo smajliky,ale je to take naivne. V tomto je riziko pisaneho textu pred osobnym kontaktom. Tymto nemyslim len teba. Stava sa mi to casto aj inde.Tak bud je chyba vo mne,alebo v inych.
No ved ja som sa ani nestazoval,ja som len vyjadril svoj subjektivny pocit. A ten je pre inych ludi nepostihnutelny.
Vidis,zase mam pocit,ze toto co som napisal,je nieco uplne ine,ako to co som chcel povedat.:)

Ema

Lebo na kritikov pitvora som ja drsná.

JKPT

Málokedy sa zapájam do diskusií, ale čo už?! Neobesím sa... :-)

1488

stačí osloviť Lojza, tento kybernetik je práve na voľnej nohe, vravia na smetisku

http://www.sme.sk/c/7495542/sef-stb-dnes-konci-s-podnikanim-odmietam-ter...

http://youtu.be/11xJnLrkq1Q?t=48m48s

--v tomto dokumente sa vyjadruje Lorenzo aj k´89, dal by sa pekne zostrihať (inšpirácia pre afíka), v 48:48 je však krásna myšlienka a dnes vieme ako sa projekt nežnosti replikuje v rôznych formách, úspešne bez geografických mantinelov--

nové