e-mail-web

Toto je reakcia na diskusie z posledných dní.

Dnes sa demonštruje kde kade po svete ba aj v Blave, bol pochod 14. marca, sú stretnutia pri Čarnogurskom. Kedže ale to nie je ono, a ľudia si chcú overiť, či si tí druhí naozaj myslia to, čo sa neodvážia napísať, chce to asi osobnú bunku.

V čase internetu to nie je problém, ale treba si dávať pozor. Ako sa ukázalo, vraj všetci tvorcovia kryptovacej siete Thor boli napojení nejako na tajné služby, čo je neisté, lebo podobným zneisťujúcim fámam sa tiež nedá úplne veriť, ale je to smutné.  Pritom jestvuje ľahké a efektívne šifrovanie zmeneným významom, alegóriou a sémantickým posunom, ktoré takmer vždy zabráni oponentovi pochopiť význam. Nerozumiete? No vidíte, ako to dobre funguje.

Treba si uvedomiť, že ako o oponentovi nie je reč o amerických inštitúciach magorov ako NSA alebo JeBnais´v´Briť, ale o lokálnych pripečených benčíkovcov na smatane, prípadne iných šibnutých amatérskych židoidov. Verte, takí sú. Sú to amatéri, ale reálne šibnutí a fanatici.

Ergo - na obídenie toho póvlu by sa dala aj tu spraviť rubrika len pre našich insiderov a dať sa dohromady. Ale odmietam to robiť takto a tu, lebo poznám necharakter neurotikov ktorí po tom, ako všetko dokefujú, hľadajú, na koho to zhodiť.

Napriek tomu sa dá využiť to, že ste tu už niektorí registrovaní dlhšie a poznáte sa.

Stačí, keď sem k tomuto článku dá Baloo do komentára svoj novozaložený email na nejakom povedzme bezpečnom servri a stamgasti sa mu tam môžu prihlásiť. A tu v komentári len verejnou informáciou potvrdiť, že to sú oni, nie provokatér. Niečo ako verejný klúč, súkromný klúč. Verejná vrstva, súkromná vrstva.

Potom Baloo môže tým zaregistrovaným jedným emailom oznámiť, respektíve dohodnúť, kedy a kde bude súkromná demonštrácia. Na všeobecné pokyny sa môže ďalej použiť tunajší priestor.

To je jednoduchý a efektívny mechanizmus.

Dalo by sa to samozrejme robiť aj cez facebook prípadne iné podobné soc-siete, ale tie sú naozaj priamo napichnuté a sledované, takže je lepšie ich obísť ... aby nebola zámienka, prečo to nejde.

 

Pripomínam, že je to mimo mňa.  Pre vašu bezpečnosť aj preto, že, hoci tomu viacerí neuveria, nie som egocentrik, práve naopak. Rád by som sa s ľuďmi stretol osobne, ale bola by to z mojej strany čistá detinskosť. Ale verím, že vám toto posunutie na email pomôže, prinajmenšom si vyskúšate svoju vôlu a naozajstnú ochotu. Nedajte sa zahanbiť, ale ani odradiť malým množstvom, kedysi triumvirát ovládol Mesto a potom celý stredomorský svet.

Myslím, že tu skúsenosť potrebujete. Už pridlho sa pohybujete v závetrí Nadhľadu a asi bude dobrý nejaký kontakt s realitou.

 
1488

nadhľadový mejl redakcie nefunguje ?

Norman

ale redakcia už moc nefunguje:)

Ale veď cháp, že v rámci nepresakovania informácie to treba robiť mimo.

Norman

Podivné. Najprv toľká aktivita a zrazu nik nechce pokecať, keď to má byť akosi len vo vlastnej réžii.

baloo

len som si vymyslel isté robuôtky okolo paláca a na okolitých latifundiach a dosť nestíham.

Ľubov

Toto všetko sa zbehlo tak náhle a do toho Veľká noc. Vždy je dobre dva tri dni počkať na názor "vnútra". Pravdaže,to sa týka Vás,mužov v najlepších rokoch,nie osoby,ktorá je rada,keď prejde križovatku.Hehe.Urobte to ! Rozhodne je to dobrý nápad . Ale ak môžem povedať svoj skromný názor,keď sa stretnete,dvaja,traja ,nehovorte o tom,čo Vás spája,ale skúste hľadať,čo Vás ro
zdeluje. Pretože tak by sme mohli vychytať naše najslabšie miesta.Rozdelovalo nás všeličo od toho nepodarku v 89. Kto by si to všetko pamätal. Politické strany-dnes je to celkom jedno,národnostné cítenie-nuda,náboženstvo-tiež to spí. Pravdaže,vždy ma naštve postoj osobností k Ukrajine,ale to naozaj hlboké,čo cítim,že bude zásadné v najbližších rokoch,je postoj k Biblii,vlastne k niektorým pasážam. Budeme tí,čo ju stále chápu ako niečo nedotknuteľné a tí,čo šípia pekný podraz.Tam sa to bude lámať. Práve čítam ZV,objavuje sa tento motív aj tam.

Ľubov

prepáč,že s tým otravujem,ale v B.Lehôtke kde je zeolit? Mám info,že je tam len pemza. Keď budeš mať viac času,prosím Ťa ,či by si nenapísal niečo o Slovensku z geologického hľadiska,ak Ti to tu šéf dovolí,samozrejme.Vraj sme veľmi pestrá,bohatá krajina,čo sa toho týka.Tak dík vopred.

1488

s tou bibliou ?

Ľubov

v podstate. Sama som pod jej vplyvom,aj keď .....ako vlkovi samotárovi mi je to jedno Ale predsa, uvedomujem si,že je spustený nejaký program autocenzúry,že nie kvoli sebe,ale iným,ktorých by mohli moje názory uraziť,a pod. to radšej nehovorím. No čoraz častejšie si kladieme otázky,ako mám zistiť,kto som,keď je tu tá obrovská žaba na prameni,západná kresťanská kultúra a ten divný mýtus o vyvolenom národe,keď už aj absolvent osobitnej školy chápe,že to je absurdné.

1488

ten púštny opiát bol na nadhľade viac krát popretrásaný, tak ja len, že či máš nejaké nové klepy.