Ahmadínedžád v CNN

Najskôr však zašiel za generálnym tajomníkom OSN, tupým byrokratom Pan Ki-Munom, aby mu oplatil nedávnu teheránsku návštevu - ktorá Pan Ki-Munovi očividne prospela - a znovu mu pripomenul, že OSN potrebuje reformu, aby vypláchla sionistický Augiášov chliev. A tiež hovoril o zhovädilosti sionistov v rámci sekcie Valného zhromaždenia OSN venovanej dodržiavaniu práva. Toto je pikantné, o tomto si povedzme viac.

Keď prezident Iránu Mahmúd Ahmadínedžád vystúpil v rámci sekcie venovanej dodržiavaniu práva na pódium, reprezentanta Izraela Rona Prosora pochytil zrádnik. "Tu nie je žiadna spravodlivosť a žiadny sudca," vykríkol a pratal sa ku dverám. "Predstaviteľ outlaw country (toto nech si preloží každý sám), ktorá je sériovým porušovateľom základných princípov právnosti nemá čo robiť v tejto sále!" A odišiel.

Mimochodom, Izrael zavelil, že vypadnúť zo sály na protest proti Iránu majú aj reprezentanti ďalších štátov. Nik iný sa však nezdvihol.

No a potom sa Ahmadínedžád objavil v CNN, aby kopol do amerického zlatého teľaťa s čepičkou. "Za šírením informácií, že iránsky jadrový program je pre svet nebezpečný, stojí Izrael, ktorý sa snaží vyprovokovať vojenský konflikt. Irán sa bude brániť. Každý štát má právo na obranu. Chcel by som sa však spýtať, prečo svet dovolí vyhrážať sa štátu s hlbokými koreňmi a históriou, akým je Irán? Vy si myslíte, že štát iks sa môže vyhrážať útokom na štát ypsilon len na základe podozrenia, že robí niečo neprípustné?"

Ahmadínedžád sa tiež vyjadril k povestnéu vymazaniu Izraela z tváre zeme - výroku, ktorý mu pripisuje západná propaganda a za ktorý je schopná vojensky zaútočiť na Irán. Konštatoval, že mal na mysli len odpoveď na agresiu Izraela voči Palestínčanom (vzdelávacie video). "Ak niekto vtrhne do Spojených štátov amerických a začne ich okupovať, ak demoluje domy so ženami a deťmi, odvláka do väzenia mladých Američanov a začne päť vojen so susedmi a ďalším sa vyhráža - čo budete robiť? Čo by ste na to povedali? Pomáhali by ste agresorovi? Alebo by ste pomáhali národu USA? Ak hovorím, že bude niečo vymazané, tak bude z tváre zeme vymazaná okupácia. Bude vymazané vraždenie žien a detí. A my ponúkame cestu: právo Palestínčanov na sebaurčenie."

Marcel

Som rád, že niekto má aj iný pohľad. Je hrozné, pokiaľ hovado byciklista, právnik zo Skloobalu a pár chumajov, ktorý sa prezentujú s prachmi, ktoré

nám ukradli,  v telke, v smotánke a v podobných reláciach, nám dokazujú aký sme idioti.  Asi je dobré keď prezident povie čo mu vadí. Akurát mne vadí, keď bycklista ktorého platím z mojích daní povie, že niečo podobné by som asi nemohol hodnotit, pretože na toto je nutné odborníkov. asi toho fuzateho .....

Norman

 "Predstaviteľ outlaw country (toto nech si preloží každý sám), ktorá je sériovým porušovateľom základných princípov právnosti nemá čo robiť v tejto sále!" A odišiel.

 

:-)))

Marcel

Som rád, že niekto má aj iný pohľad. Je hrozné, pokiaľ hovado byciklista, právnik zo Skloobalu a pár chumajov, ktorý sa prezentujú s prachmi, ktoré

nám ukradli,  v telke, v smotánke a v podobných reláciach, nám dokazujú aký sme idioti.  Asi je dobré, keď prezident povie čo mu vadí. Akurát mne vadí, keď bycklista ktorého platím z mojích daní povie, že niečo podobné by som asi nemohol hodnotit, pretože na toto je nutné odborníkov. asi toho fuzateho .....

fon

ktorí voči nemu vraj vyjadrujú nevôľu. Aká reforma OSN? Že sa už neskrývane vyhlási na pochopenie aj najzaostalejšími pravý úmysel jej vzniku, svetová vláda? Vláda jedného nad každým jedincom sveta, vláda antichrista.
„prečo svet dovolí vyhrážať sa štátu s hlbokými koreňmi a históriou“
Čo by ten svet mal vykonať, vynikajúci a slušný svet potrestá zlý Izrael, pretože svet je dobrý a správny ale Izrael je zlý a dobráci majú právo na rozdiel od zlých, dokonca musia potrestať zlých? Bláznivý globalista si volá na pomoc svet, aby svet konal, aby svet zdochol, aby svet zabránil a svet zničil Izrael a popri tom sám skapal, len aby chudáci v iráne netrpeli. Želá si to isté, čo vykrikujú izraelskí teroristi voči nim. Ja som Irán dávno zavrhol, nepredstavuje nič z čoho by som sa tešil, keď sa irán kvôli moslimským teroristom v Palestíne sporí s Izraelom, tak nech z týchto potýčok malých detičiek vynechá svet, irán a Izrael a nie svet sa nenávidia, prečo by mal svet škodovať kvôli vypatlancom, čo nemienia ustúpiť. Isteže majú vykradnuté lebene, sú blbí a zlí, a mohlo by sa ich šialenstvo rozšíriť, ale prečo by mal ktokoľvek mimo tieto 2 magoristany sa do toho miešať, dokonca sa postaviť na niečiu stranu a tým zapliesť celý svet do sporu 2 superdebilov, choromyseľnú satanovu synagógu a magorov čo očakávajú skorý príchod mahdiho, toho istého antichrista, pre ktorého židia chcú postaviť Šalamúnov chrám. synovia satana sa nenávidia kvôli priazni pred ich otcom.
Ak má irán hlboké korene, nie sú Ahmadínedžádove, nech neparazituje na diele iných, protimoslimov a dokonca aj židia, ktorí sa majú za Hebrejov by mohli dejiny iránu pre seba, aspoň čiastočne brať, pre ich súčasť istých udalostí.

Ema

Keď už chceš smoliť traktát o antichristskom iránskom NWO, kde si toho tvojho Krista vážia zrejme viac ako ty, potom začni Chameneím. Ahmadínedžád je bezcenná politická postavička se životem jepičím - dnes tu je, zajtra po ňom a jeho rečnení v Jew Yorku ňi pes neštekne.

Z tvojho binárneho sveta typu dobrý-zlý by starí Indoeurópania upadli do bezseba. Toľký primitivizmus.

fon

bezcennej politickej postavičky keď po ňom ani pes neštekne.
Christos je Boh, moslimovia si Ho nijako necenia, len Jeho meno bolo vložené „Gabrielom“ pre pomýlenie, aby pod rovnakým menom nevedomému ľudu prevrátili náplň a úlohu Christa, pre moslimov je len prorokom, aj to len bezvýznamným, lebo najväčším „prorokom“ je zvrhlík Mohamed.
Oni si „ctia“, ak vôbec, iného christa.

Ema

...že tu ideš vyšetrovať, kto o čom poreferuje. Napríklad o vyjadreniach démonizovného nepriateľa, o ktorom síce história ani nehlesne, ale to je momentálne jedno.
Ja neviem, koľko máte v tých abrahámovských mrdníkoch Christov a ani má to nezaujíma.

idar

ale ten pravý je vždy len jeden. Veď vo tom tá viera je. Príliš veľa vykladačov na jeden mizerný manuál. Patláma, patláta, vulgáta.