Možno príde aj kúzelník

Na jednej strane sa skupinka historických romantikov na Martinskom cintoríne ide venovať pamiatke nespravodlivo popraveného Jána Husa ... nie, Jozefa Tisa, stále sa mi pletú tie tisíce mučeníkov, ktoré si sapienti vytvárajú a modlia sa k nim, na druhej strane sa asi pragmatickejšia skupina disidentov ide venovať reálnejšiemu odporu voči prípadu diskriminácie a odporu voči cigánskemu rasizmu - Pochodu slušných ľudí. Dnes o 15 00 na Hlavnej stanici. A to je dobre, oboje je dobre, aj to rozdelenie, aj to spojenie.

Z neznámeho dôvodu skupinka anarchistických radikálov mieni tento pochod slušných ľudí násilim zastaviť. Aspoň tak vyznieva výzva tých, ktorých som už pred pár rokmi osobne videl  provokovať a nechutne mlátiť pomenších aziatskych cudzincov pred prezidentským palácom, keď tam bol na návšteve čínsky prezident Hu. Vtedy im nik ich svojvolnú a neodôvodnenú brutalitu nevrátil, naši hostia museli ustúpiť a iba polícia pro forma zopár najviac vystrájajúcich hlupákov (napr. Michal Havran) odviedla na zistenie totožnosti - ale na popud samého ministra vnútra následne prepustila.

Pozvánku na dnešný Pochod slušných ľudí ( ako aj zdokumentovanú výzvu na násilie "... zastavíme ich na Palisádoch ... ")  je na fasbúku.

 

Neviem, koľko slušných ľudí sa nájde v Bratislave a okolí, neviem ani, či ja som dostatočne slušný človek - ale napriek tomu, že mi to tiež časovo moc nevyhovuje, určite prídem slušných ľudí podporiť. Chcem to vidieť, ked teda možno príde aj kúzelník.

Počasie je hnusné, do lesa sa ísť nechce, určite teda nič nehrozí, iba ak nuda. Uvidíme.

Prídte aj vy podporiť Oskara Dobrovodského a zvyšných slušných ľudí na Slovensku.

Ide o vašu budúcnosť a o budúcnosť vašich detí.

 

idar

správal obozretnejšie a hladeľ sa držať Flašíkovej cundry. V ľuckej reťazi, aká to znamenitá talmudistická metafora. Žeby zmena doktríny? Ani né. Každopádne sa na kultivovaných neonáckov svädomito teoreticky predpripravil, každý si mohol ten slaboduchý slint prečítať.

Norman

aj Flašíkovú išiel od zlosti šlak trafiť, čo si musela vypočuť. To už ale v novinách nepočuješ, iba jej historickú reakciu trocha vidno.

 

PS k "neonáckom" - prečo používaš tento sionistický slovník? Ty si tiež pussyriot? 

idar

ale pripúšťam, že mohli označiť cundru za "historickú". To by ma vzhľadom na povahu režimu vôbec neprekvapilo. A čo sa týka toho havchánovho slovníku, prečo sa na to pýtaš mňa? Ja jeho mentálnu aktivitu nemienim ani len technicky analyzovať. Bolo by to zbytočné, je toľko dôležitejších vecí.

Norman

ako som už v debate s Buhehom žartoval ... človek aj keď sa pomýli, pravdu napíše.

 

Čo sa týka iných výrazov - len sa teda čudujem, že svoje príspevky nepodpisuješ Havchan - lebo ja ako pozerám, tak pozerám, stále tam vidím Idar.

Ale to mi tiež nič nehovorí.

fon

pohoršovať nad skutkami mačičiek treba byť obozretný, aké úskoky sledujú. Schvaľujú milióny zvrhlostí a pobúrene horekujú nad vtrhnutím do chrámu nášho Pána, ktorého prítomnosť nedokážu vystáť.

Norman

Samozrejme, že dementné pornosuky sú najhorší úpadok spoločnosti. A naopak, chrámy so svojou mystickou monumentalitou sú to najlepšie, čo kresťanstvo vytvorilo. Kresťanstvo nie je celé zlé, je len do veľkej miery pokazené. Podobne, ako vlastne všetky staré  takzvané náboženstvá. Ľudia potrebujú duchovno a priestory, kde by mohli nad sebou rozmýšlať. Aj ty, Fon, to potrebuješ.

Preto sa vás zastávame.)

 

slaven_povodny

Hmm... vsade tí istí ludia:

http://youtu.be/J08kecbzrVs - PROTEST 9.9.2012 - TLAČOVKA

http://afinabul.blog.cz/1209/lucny-aktivista-pussy-riotak-gorilista-a-so... Lúčny, aktivista, Pussy Rioťák, Gorilista a Sorosovec

http://youtu.be/uJaAb8TQnxs - OCCUPY GP - ŠTVRŤ ROKA OKUPÁCIE !!!

http://www.youtube.com/watch?v=HvLhzajk3TU - POLICAJNÝ ZÁSAH - POCHOD ZA SLUŠNÝ ŽIVOT 13.10.2012 - Ten s tou ruzickou

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/525879_503652369653278_138...

http://www.nadhlad.com/sites/default/files/pictures/OSOBY/pussyritaci.jpg

Lúčny je horúci kandidát na Nobelovku za mier na rok 2013.