Nebojte sa, teliatka

Táto fotografia klamlivo tvrdí, že ukazuje bojovníka Daeša, aka Islamského štátu, ktorý je momentálne utečencom.

Áno, je na nej Latih al Saleh. Vpravo je odfotený v júli 2014 v plnej zbroji na území Sýrie, vpravo je v auguste 2015 zachytený naľahko ako "utečenec" na ostrove Kos. Zo septembra fotku z územia Nemecka zatiaľ nemá.

Fakt, že táto fotka koluje internetom, nakrkol korporátnu merdiálnu žumpu BBC tak, že jej domovskí presstitúti považovali za potrebné uviesť ju na správnu mieru. Nie je to bojovník ISIS, on IBA velil takzvaným rebelom z takzvanej Sýrskej oslobodzovacej armády a vraždil prílušníkov regulárnej sýrskej armády a civilov, ktorí ich šialenstvo odmietli. Do Európskej únie v auguste vstúpil zabijak, ktorý pomohol rozvrátiť Sýriu.

 

BBC nezabudne zaklamať, že al Saleh bojoval aj proti ISIS. A? Už je dobojované, že ho po nelegálnom prieniku do EÚ vidíme pózovať v buzerantskom tričku na európskom ostrove?

 

Keine Panik! V utečeneckom tábore bude iste vzorne rešpektovať pravidlá a trpezlivo čakať, kým sa ako nekvalifikovaná pracovná sila bez znalosti jazyka zamestná pri páse v nemeckom rybnom závode.

 

Článok v BBC

 

 

 

 
Aton

A podla čoho máme určiť že to je bojovník ISIL alebo Al-Nursa alebo FSA? Nemá insígnie, vidíme len že má maskáče, taktickú vestu, útočnú pušku AK-74, moslimskú bradu a čapicu. S toho vieme určiť že je to ozbrojenec. U mňa sú všetky tri možosti+niekoľko iných proti Asadovských frakcii, zlé. Našiel som dalšiu jeho fotku, drží na nej vlajku FSA, ale to nedokazuje že za ňu bojoval:

http://www.dailystar.com.lb/dailystar/Pictures/2015/08/17/446066_img650x...

Ako si správne poznamenala Ema, čo tu robí? Chce snád svoj hrdinský boj voči Assadovi či ISIL viesť na dne Lamanšskeho prielivu v Eurounely? Alebo chce ponúknuť svoje žoldnierske zručnosti nejakej súkromnej soldateske?

Tak som našiel tento článok yahoo news: http://news.yahoo.com/syrian-rebel-leader-seeks-europe-fleeing-govt-jiha...

Vraj je to štukatér z Aleppa, vraj viedol 700 člennú jednotku hrdinských rebelov, a teraz je tu aby pomáhal ostatným v exile. To je vskutku zvláštne že FSA pustí takého skúseného veliteľa, pritom jej bojove úspechy sú na bode 0 kelvinovej stupnice.

V ďalšom odstavci píšu aký je to usporiadaný normálny chlapík po 30tke, vraj má ženu a ako sa s tal jedným z mnohých utečencov čo nelegálne vstúpili do Schengenu. Otázka je, že kde je tá jeho žena?, prečo ju nemá po boku tento obyčajný usporiadaný chlapík?

Dalej píšu a citujú Saleha: "The situation in Syria is very bad, war is eating everything," Al Saleh told The Associated Press in an interview on Kos. "(The) government destroy everything, buildings, people, they kill children, women — there are no safe areas in Syria."
Toto ani nebudem komentovať, prosto: vytváranie obrazu hlúpeho zla z Assada je na dennom poriadku., to predsa on môže za všetko...aka podobnosť s Putinom :-)

Dalej: "Everyone wants to leave Syria," he said. "My (home) is the most dangerous city in the world. About 70 percent of the city is destroyed ... In Syria, Al Qaeda want me, Daesh (the Islamic State extremist group), the government — I fought them all. I don't care. Some people are afraid. I'm not."

Bojoval proti všetkým, nestaral sa to (má v pi*i), a niektorí ľudia sa boja, ale on nie(aha tak preto ušiel)

Pašerákom dal 1000 dolárov.

Stažuje sa že ľudia na ostrove Kos ich nenávidia, vraj im nedajú nocľah a ani jedlo a vodu, dokonca ho chudáka vyhodili z obchodu ked si chcel jedlo kúpiť.

Chce sa dostať do Holandska a potom tam chce doviesť svoju ženu a 3 ročneho syna(kde sú vlastne teraz?)

V prvých dňoch "revolúcie" bol zasiahnutý do hlavy, a potom ako sa vrátil znova do boja, vládna stíhačka naňho vystrelila raketu, ale tá ho minula o 2m.

Nakoniec dodáva: "Everything in Syria is beautiful. It is destroyed but it is beautiful for me. Our streets our buildings, my friends ... everything is beautiful in Syria," he said. "Maybe I will come back after my family is in Holland. I can't leave my country, I have a name in my country. I can't lose it. My friends are still fighting there."

Ema

Aj top korporátna agentúra AP sa išla posrať od usilovnosti, aby priniesla medailónik novej európskej celebrity - moslimského zabijaka:

http://news.yahoo.com/syrian-rebel-leader-seeks-europe-fleeing-govt-jiha...

Ema

https://www.youtube.com/watch?v=X9cid-8eW3g

Podľa popisu ho medzi tisíckami rovnakých zmrdov zavaľujúcich Európu nájdu len ťažko.
Okrem iného sú rovnakí aj v tom, že sa nevedia ovládať. Čoskoro si to odskáče ďalšie znásilnené decko.

buko

vsetko je v poriadku..
Odbornici to vsetko vyvratili.

http://www.sme.sk/c/7998452/odbornici-vyvratili-famy-o-dzihadistoch-medz...

diskutovat pod clankom zakazane. Vsjo jasno.

slaven1

http://www.gatestoneinstitute.org/6527/mape-germany?anid=7

Haha, srandujem. Zoznam je - zatial - len z Nemecka. Zoznam zostavili prisluhovaci Spojenych statov.

Náhodný okoloidúci

Nad znásilneniami Európaniek privandrovalcami sa môžeme pohoršovať donekonečna, ale keď sa vykašleme na sociálne a sociologické pavedy a psychológiu a pozrieme sa na náš druh ako na živočícha, začína to dávať zmysel. To, čo sa deje, tie znásilnenia, to je v skutočnosti genetická invázia na dobytom území, šírenie svojich génov. Dialo sa to a deje sa to asi v každej vojne, dopúšťali sa toho dokonca aj príslušníci mierových zborov OSN kdesi v Afrike, dopúšťali sa toho počas vojny aj príslušníci slávnej US Army v Nemecku a vo Francúzsku v nevídanom, ale zatajovanom rozsahu.

Ten Tebou uvedený článok som nečítal, ale predpokladám vzhľadom na autorov zoznamu, že to je len mizivé promile prípadov, ktoré sa nepodarilo ututlať a utajiť.

Tu je niečo v češtine:
http://www.czechfreepress.cz/evropa/epidemie-znasilnovani-zen-imigranty-...

http://www.czechfreepress.cz/evropa/nemecky-tisk-desitky-pripadu-znasiln...

Súvisí to čiastočne aj s dostupnosťou sexu v ich domovských krajinách. Tam je veľmi malá pravdepodobnosť, že si len tak vrznú pred manželstvom (navyše so ženou, ktorú im vybrali rodičia a pred svadbou jej možno nevideli ani len tvár). Zrazu sa títo neukojení nadržanci dostanú do Európy, kde je plno krásnych mladých žien a každá iná, nie všetky rovnaké ako u nich, a navyše bez čiernej handry, žiadne oplachtené zabalené strašidlá. Nikdy neboli vedení ovládať sa, prevládne u nich čistá biológia a už to ide, sú z nich hormonálni štvanci. Toto sa nedá integrovať, len izolovať v záujme ochrany celej spoločnosti.
Aby sme si rozumeli, dá sa to vysvetliť, dá sa to pochopiť, ale nedá sa to schvaľovať a nesmie sa to tolerovať.

Aman Againsttime

"Súvisí to čiastočne aj s dostupnosťou sexu v ich domovských krajinách. Tam je veľmi malá pravdepodobnosť, že si len tak vrznú pred manželstvom."

Hmm...nepovedal by som, že si v islamskom svete chlapi pred svadbou nevrznú. Vrznú si, ale to čo je na tom zaujímavé je to, že si veľakrát nevrznú so ženou :-)

Celkovo islamsko-semitský svet je pokiaľ ide o sexuálne vzťahy pre západného človeka celkom bizardný. Moslimský svet je totiž peknou ukážkou ambisexuality, ktorá bola pôvodne celkom bežná pre väčšinu tribalistických spoločností (sú tu antropologické štúdie, ktoré ukazujú, že formy rovnakopohlavných sexuálnych vzťahov - zväčša vo forme adolescent a dospelý - boli celkom bežné medzi pôvodnými kmeňovými zoskupeniami pred príchodom kresťanstva a ich pozápadnením).

Pred príchodom európskych koloniálnych síl bol moslimský svet, od sev. Afriky až po Turecko, známy častým výskytom homosexuality. Veď i v stredovekej a novovekej kresťanskej Európe bol známy pojem "turecká láska".

Navyše islamská sexualita v súlade s právom šaríja vlastne zdôrazňuje nekonsenzuálne násilie, či už voči žene, mladíkovi, neveriacemu alebo zvieraťu. Jednoducho povedané, muž- moslim môže penetrovať do čohokoľvek.

Buheh

by sa celkom pozdávalo aj starému Klimovovi. On teda o semitoch písal najmä v súvislosti so Židmi, ale pointa ostáva. Jeho axióma je, že židovstvo, homosexualita a psychopacia sú svätá trojica vyskytujúca sa prevažne spolu.

Aman Againsttime

S tou homosexualitou to bude v prípade židovstva predsa len komplikovanejšie. Judaizmus je totiž silne anti-homosexuálny. Po babylonskom exode a obzvlášť po následnej helenistickej perióde totiž hebrejská kultúra - ktorá predtým zahŕňala i uctievanie bohýň plodnosti a sexu, ako i mužskú chrámovú prostitúciu (typické záležitosti pre polyteistický Orient) - náhle radikálne otočila a zmutovala do silne anti-homosexuálneho kultu, čo bola o.i. reakcia na nenávidených Grékov. Neskôr bol tento anti-homosexuálny kult prenesený vo forme kresťanstva i na Rimanov.

Samozrejme, že neskôr začali Židia zneužívať homosexualitu ako jeden z nástrojov na rozvracanie gójskych spoločností, avšak treba si uvedomiť, že oni ju nepropagujú preto, že by si mysleli, že je dobrá. Naopak, robia to práve preto, lebo si myslia, že je zlá. :-) Navyše radikálnej marxistickej ľavici (ktorá je samozrejme židovským etnickým fenoménom) by sa nikdy nepodarilo tak výrazne polarizovať spoločnosť, keby v západnej spoločnosti nebol prítomný silný anti-homosexuálny feeling (vďaka kresťanstvu).

Islam je naopak v tomto veľmi odlišný od židokresťanstva, keďže k sexualite má pozitívny vzťah (viď predstavy moslimského raja) - avšak to platí len pokiaľ ide o aktívny prvok, t.j. sexualitu mužov. Naopak, islam absolútne neberie do úvahy sexualitu ženy a jej potreby. Tá ambisexualita prítomná v moslimskom svete však bude pozostatkom určitých kultúrnych vzorcov správania typických pre danú oblasť ešte z čias polyteizmu (mnou spomínané kulty bohýň, chrámová prostitúcia - skrátka dekadentný Orient), ktoré však islam (na rozdiel od židokresťanstva) až tak silne nepotlačil, ba niektoré z nich sám prebral.

Norman

sú prirodzene viac než čokoľvek spojené s rasovými rozdielmi. Južné rasy akoby mali viac tendenciu k polygamii, severné skôr k monogamii (i keď ruku by som do ohňa za to nedal :)
Prejavuje sa to aj v tom, že na severe sú naozaj ženy viac cenené - a to už zrejme odpradávna - žiadne sufražetky a podobné kraviny by nič nedosiahli, ak by to už dávno nebolo v ľuďoch. A to platí vlastne aj o určitej rovnosti spoločnosti a slobode, ktorá panuje odjakživa na severe, a nie je to výsledok akejkoľvek modernej "demokracie" - to všetko sú zámerné lži, ktoré severanov klamú, že ich spoločnosť je založená "modernými spoločenskými revolúciami".

Druhá vec je klascké potláčanie sexuality, ktoré je prítomné v tzv. náboženstvách, teda mocenských ideológiach, posledných pár tisícročí. Ovládanie či poltáčanie sexuality je kasický nástroj, ako zotročiť mentalitu a manipulovať spoločnost.
Komplikuje sa to s moderným "rozkladom morálky". To je v určitom rozpore a chcelo by to dlhší rozbor.
Ale všeobecne sa dá povedať: stále do týchto základných živočíšnych veci rýpu, aby sa tým ľudia zaoberali, a nemysleli na mocensky dôležitejšie veci.

Aman Againsttime

Samozrejme, že tie rozdiely spočívajú v rasovom profile. Veď už dávno pred kresťanstvom bolo u väčšiny indoeurópskych národov zakotvené povedomie o určitej cudnosti, zdržanlivosti a primeranom chladnom odstupe (vidno, že nás sformoval chladný sever). Avšak takéto správanie sa považovalo za aristokratické, a preto sa u bežného plebsu až tak striktne nevyžadovalo. Napr. v starovekom Ríme sa prostitúcii mohli venovať iba ľudia nízkeho pôvodu, v opačnom prípade ich postihovala tzv. infamia (tá postihovala napr. i hercov, hazardných hráčov, či neverné ženy) a bola spojená s odopretím istých práv.

Takisto rímsky spisovateľ Tacitus chválil germánske kmene vo svojom diele Germania za to, že žijú usporiadanejšie a morálnejšie životy než súdobá rímska lúza (kde je však nutné poznamenať, že jej už v tom čase chýbala pravá rímska krv a išlo o zmesku prepustených otrokov zo všetkých možných častí RR).

Na druhej strane sýrsko-fenická, babylonská či levantínska spoločnosť boli veľmi zhýralé a dekadentné. A bol to práve orientálny jed zo Sýrie, Fenície a sev. Afriky, ktorý postupne rozleptal čistú, skromnú a ušľachtilú kultúru Grékov a Rimanov (napr. kultúru z čias Sparty alebo Romula).

Ľubov

Možno si už čítal peknú knihu od Vladimíra Ferka :Láska na Slovensku. Ak nie,dávam Ti to ako typ ,bude určite v knižnici.Je tam pár kapitol venovaných aj "tureckej"láske,ale hlavne je tam aj niekoľko autentických historiek, priamo zo stredovekých kroník,z ktorých budeš mať dobrý pocit. Ale aj čosi o bačoch.

ps. Nezabudol si,spomínal si,že dáš článok o gnostikoch ? Ja sa už chystám konvertovať na poriadne kresťanstvo.

Aman Againsttime

Hej, spomínal som, že by som preložil niečo o kataroch pre prop, ale akosi sa k tomu nemôžem dopracovať. Navyše momentálne ma chytili zase iné témy. Však ešte uvidím... :-)

Inak dík za tip. Zdá sa, že by mohlo ísť o zaujímavú knihu.

nové