Ďalší globálny frankensteinovský zločin

Frankenstein je známa postava  šialeného experimentátora, ktorý z rôznych dielov mŕtvol stvoril monštrum. Je to forma starého motívu o zneužití poznania, motívu o obchodovaní s peklom pre primitívne ciele. Tento príbeh odráža oprávnené obavy ľudstva na prahu priemyselnej a vedeckej revolúcie.

Slovným posuvom sa meno Frankenstein prenieslo na umelú obludu, ktorá začala chodiť po svete a chtiac-nechtiac páchať  zločiny. Frankenstein je polepené monštrum, neprinášajúce nikomu, ani sebe, nič dobré - bez vlastnej identity a smrteľne osamelé, nohy z mŕtvoly sedliaka, hruď z mŕtvoly obesenca, hlava z mŕtvoly syfilitického kňaza, každá ruka inej rasy...

frankenstein

Polepené monštrum bez identity je hrozbou pre všetkých

 

Frankenstein je moderná spoločnosť, akú by si želali šialení experimentátori. Nemá minulosť a identitu, je závislá na svojom stvoriteľovi a slúži len jemu. Je to Homunkulus a Golem, večný sen židovských obchodníkov, túžiacich po zlomení bielych národov a po ich nahradení svojimi bezmocnými sluhmi. Je to komunizmus, ktorý skúša nahradiť zdravé tkanivo spoločnosti masou hlúpych konzumných otrokov. Je to kapitalizmus, ktorý skúša nahradiť zdravé tkanivo spoločnosti masou hlúpych konzumných otrokov. A je to najmä liberalizmus veľkomesta, kde ako potkany v stoke žijú paraziti, a kde sa z ich špinavej incestuálnej zdrogovanej krvi rodia patologické ideológie.

Jeden intenzívny pokus o vytvorenie umelého tvora sa odohral v roku 1948 implantovaním židovských kmeňových buniek doprostred islámskeho tkaniva. Tento experiment stvoril krpaté cholerické monštrum. Stvoril desťročia krvácajúcu ranu a tá spôsobila gangrénu a infekciu, korá sa rožšíria do celého islámskeho sveta, spôsobila jeho horúčku, agresivitu a nepriateľstvo. Široký pokojný a lenivý arabský svet sa zmenil na oblasti hektickej smrti.

Druhý podobný nezmysel páchajú šialenci teraz, keď milióny moslimských zárodkov vstrekujú doprostred kresťanskej a nordickej Európy. Toto má spôsobiť a spôsobí horúčku, otravu krvi, ceľkovú sepsu, rozklad a pravdepodobne smrť celého organizmu. Doprevádzané to bude beštiálnymi bolesťami, kŕčami a agresívnym šialenstvom všetkých proti všetkým - proste besnotou. Toto je zámer Jewyorku, ktorý sa otvorene pokúša Európu zabiť touto formou špinavej biologickej vojny. Snažia sa Európu nahradiť hlúpym hnedým monštrom.

Pred 70 rokmi sa vrhli sionisti na semitský svet s predpokladom, že ho ľahko ovládnu. Keď sa im to ani s mohutnou americkou pomocou nepodarilo, lebo vysvitlo, že židia sú rovnakí pakoši ako najhorší Arabi, tak sa teraz v zlosti aspoň pokúšajú tú sračku, ktorú tam medzičasom vytvorili, hádzať do Európy.

Dosť.

Povedzte sionistom, že keby bolo čokoľvek a akokoľvek, história ich zas presne vidí. Nikdy nepreskočia svoj tieň, ich pôsobenie je jasne zreteľné a zanecháva na nich večnú hanbu. Sú naveky odsúdení prozreteľnosťou a ak Zem prežije, bude sa na nich spomínať len ako na slabochov, ktorí dali prednosť prízemnosti a špine pred duchovnom.

 

 

 

 
Ľubov

Tuším mi čítaš myšlienky.

Buheh

Pekné podobenstvo.

Pekne si to napísal, Norman. Až mi je to divnô.

Je to tak ako vravíš. Azda až na tú neutešenú perspektívu. Lebo možných scenárov je viac, sú aj nejaké optimistickejšie.

Napríklad sa môže stať, že napadnutý organizmus sa konečne začne brániť, rana vyhnisá a začne sa hojiť.

Totiž milión a dokonca možno ani sto miliónov votrelcov nemusí byť pre Európu rozsudkom smrti. Isteže, nejaké gény tu ostanú, ale veď tie dobré privítame a zlých tu koniec-koncov aj svojich máme v zásobe tiež dosť.

Podstatnou okolnosťou je, či sa Európa dokáže konečne oslobodiť a začať fungovať sebazáchovne. Zatiaľ tomu nič nenasvedčuje, Európa je plne ovládnutá vieme kým. Ale keby sa to stalo, keby začal fungovať mechanizmus, ktorý efektívne odstráni plutokratickú rakovinu a volení zástupcovia národov začnú konať v záujme svojich krajín... viem, neznie to veľmi realisticky. Ale veď ani v 89-om neznelo príliš realisticky, že sa situácia zmení, a ona sa zmenila.

Predstavme si hypoteticky, že veľký brat spoza mora naozaj skolabuje, ako to mnohí avizujú. Situácia v Európe sa medzitým stane natoľko neúnosnou, že v Nemecku vyjdú do ulíc nie stotisíce, ale milióny Nemcov. A osvietený nordický národ konečne zlomí mentálne okovy a použije osvedčené historické metódy účtovania so zradcami – pouličné osvetlenie tam majú kvalitne vybudované. Keby sa to začalo v Nemecku, bolo by otázkou pár týždňov či mesiacoov, a rozšírilo by sa to po celej Európe.

No a imigranti by veľmi rýchlo utekali tam, odkiaľ prišli. Viem, sprevádzali by to veci nepekné a často nespravodlivé. Tak ako v histórii nespočetnekrát. Tí úbohí ľudia nie sú príčinou toho, čo sa deje, mnohí chcú len lepší život, ako každý z nás. Ale za záchranu Európy a svojho teplého miestečka pod slnkom, ruku na srdce, by asi väčšina z nás priložila ruku k dielu. Dokonca aj tí zaprdení blaváci, ktorými Norman tak pohŕdaš, by si sa možno čudoval, akí by boli horliví, keby sa prestali ostýchať.

Najťažší je prvý krok. Ale keď sa raz lavína odtrhne, už niet sily, ktorá by ju mohla zadržať.

Ale to je ten optimistický variant. Pesimistický je, že sa žaba v polievke postupne uvarí.

nové