Prvá krv

Mohla by byť reč o Afgáncovi, ktorý sa v skupinke ďalších pokúšal prekročiť hranice do Bulharska, a gulka pohraničníkov mu poranila hrdlo tak, že vykrvácal. Našťastie sa ukázalo, že to nebol zámer, ale gulka bola odrazená - čím sa nám uľavilo, lebo ináč by si Bulharsko ako jeden človek muselo trhať vlasy, sypať popol na hlavu a spáchať sepuku. Takto je nevinné, môže ďalej živoriť a my všetci vieme, ako môžeme strielať - zásadne s odrazom.

Reč je o (mne neznámej)  političke, ktorú (mne neznámy) nepolitik v Kolíne nad Rýnom napadol nožom tak, že je vo vážnom stave. Okrem toho poranil CDU politika, FDP poslankyňu a dvoch ďalších vriťsapchajkov na tribúne (vymenované tu). Snaživec.

Pointa je v tom, že páchateľ sa (vraj) vyjadril, že to urobil z dôvodu nesúhlasu s politikou podorujúcou ilegálnu imigráciu.

Nuž, ktovie, aké mal motívy. Ale dobre, verme masmédiám. To znamená, že z dôvodov súčasnej  imigrácie exotov bola prvýkrát cielene preliata politcká krv.

A svet sa nezrútil.

Vážne nechcem byť nectlivý, ale každá občianska vojna nejako začne. A popri tej krvi, čo ešte pretečie, je jedna zapichnutá politička vlastne decentný nástup. Bude horšie.

Sinuhe

a zo strany tých, čo sa tak láskyplne starajú o našu bezpečnosť a vôbec celkovú otupelosť, reakcia na tento incident s bodnoreznou zbraňou tu už je a dokonca v predstihu pred incidentom:

http://www.zvedavec.org/naokraj/2015/10/6626-bez-noze.htm

Truhlík

Je to príznak sociálnej degenerácie. Pozorujem to denne.
Na ZVS som sa oboznámil s pojmom "bager". Vojenský predpis hovoril o povinnosti vojaka odobrať jedlo (nie zjesť). Tak som videl ako holubi na konci radu si zobrali tácku s jedlom z jedného okienka a museli ho zjesť so sklepanou lyžicou do vedľajšieho okienka. Lebo čata už nastupovala vonku pred jedálňou na odchod. Tak potom aj používali mazáci bager to jest zabrúsenú lyžicu. Takže vidím, že byzantský vynález - príbor končí.
Tak som sa dnes dostal do konverzácie o strednej škole. Bývalá poľnohospodárska technická škola kde brali niekedy len s priemerom známok do 2 tak upadla, že tam už nemôžu učiť starí profesori lebo by 2/3 študentov neprešli.
Tu už nepomôže snívanie o eugenike.

Norman

Hm, snivanie?
No dobre - a čo pomôže?

Truhlík

Ľahšiu otázku nemáš ?
Bez pádu tohto kriminálneho režimu je všetko len sen.

Norman

Pobodaná poitička vyhrala cez víkend voľby na starostku Kolína. Vyhrala ich hneď v prvom kole. Je v nemocnici mimo ohrzenia života.

http://hn.hnonline.sk/svet-120/najprv-ju-dobodali-kvoli-utecencom-teraz-...

Vlastne jej pomohlo, že jej dotyčný zúfalec vopchal kudlu do brucha. Predpokladám preto, že nové poitické metódy sa ujmú.

afinabul
Norman

čo hovoria mnohí: že ISIS infiltrujú tok imigrantov.
A že sýrski kresťania sú prekvapení, keď v Európe počujú, že Asada má byť utláčatel, tyran.

Idril

Zaujímavý názor Sýrskeho lekára žijúceho v SR na tému Asad a migranti.
- zdroj: dokonca STV

http://www.lifenews.sk/content/kres%C5%A5ansk%C3%BD-lek%C3%A1r-zo-s%C3%B...

nové