Turecko na strane zločincov ISIS

Turecko sa prejavilo. Ako už zrejme všetci viete, dnes zostrelila turecká armáda raketou zem-vzduch ruský stíhací bombardér Su-24. Podla Turkov to bolo nad Tureckom, stroj ale dopadol na sýrske územie. Akokoľvek, nie je najmenší racionálny dôvod, aby turecké ozbrojené sily boli takto agresívne.

Je iba jeden úplne iracionálny dôvod - a to zlosť Turkov na Rusko, ktoré  v posledných dňoch rozbilo cisterny a ďalšie zariadenia, pomocou ktorých ISIS predával ropu Turecku. Toto Rusi spravili - a zrazu sa ukázalo, na koho strane stojí Ankara - na strane moslimských fundamentalistov, extrémistov a neľudských zločincov.

Pravda, prečo by s fanatikmi nedržali basu Turci, keď tak robí aj Izrael a USA. Lenže tí to robia "tajne", kým Turecko bolo minimálne teraz pristihnuté sa gaťami dole.

Turecko nepatrí do Európy, a nepatrí ani do NATO. Respektíve - nemalo by patriť to žiadnej obrannej organizácie európskych štátov. Lenže NATO je len slúžkovská organizácia armády USA  - a otrok Turek týmto pánom submisívne slúži už storočie, a tak je aj v NATO. Čierny sluha robí špinavú robotu.

Turecko bolo vyhnané z Európy, aj keď to spôsobilo zemetrasenia a svetovú vojnu. Vtedy prišlo definitívne aj o svoje arabské kolónie. Táto krajina, stavajúca svoju identitu na minulosti kočovných osmanských primitívov niekde spoza Uralu, má ale zrejme stále privelké ambície a hlavne stále tupú turkoidnú povahu, neschopnú domyslieť dôsledky svojich činov. Treba ďalej zatláčať tento nezdravý element a treba si uvedomiť, že CELÉ Turecko je vlastne stále neprávom uzurpovaná kolónia - ale časy kolonializmu sa skončili. Mesto na Bosporskom prielive, Konstantinopol, založili a vystavali Rimania, celý Anatólsky poloostrov mal skvelú minulosť bielych civilizácii. To všetko skončilo a upadlo príchodom turkoidných votrelcov, imigrantov a kolonizátorov.

Aké poučné. Dnes je tam bezútešnosť a úpadok. Bývalé etniká vyhnané, vyvraždené.

Také myšlienky človeka napadajú, keď sleduje činy dnešnej Ankary. Pravda sa z histórie nevymaže, následky minulosti sa často ozvú aj vtedy, keď si už zločinec myslí, že sa na všetko zabudlo. Nie, nezabudlo, prozreteľnosť má svoj rytmus a ozve sa. Hovorí sa tomu aj karma, že.

 
Autor: 
téma: 
afinabul

ISIS zabíja najmä moslimov, koho bude zabíjať Kresťanský Štát?
http://afinabul.blog.cz/1511/isis-zabija-najma-moslimov

Ema

V tom čase bol SU-24 vo výške 6 kilometrov a asi kilometer od tureckých hraníc.
Ako povedal bývalý šéf generálneho štábu Armády RF, ak neboli ostatné ruské stíhačky schopné v moment útoku použiť vojenskú silu, teraz bude nutné použiť vojenskú silu pri riešení následkov.
Mimochodom, svojím idiotským zločinom postavilo Turecko, člen NATO, na stranu Daeša celé NATO.
Neviem, či sa mi to iba marí, ale nie sme náhodou súčasťou tohto zoskupenia aj my - Slovensko?

Už sa niekto z našich šašov politikov vyjadril, či budeme ďalej zostreľovať ruské stroje bojujúce proti beštiám z Daešu, ktoré nedávno zaútočili na Paríž a zavraždili vyše 130 ľudí?
Teraz nejde o maličkosť.

Mimochodom, ten ropovod na kolesách - stovky cisternových TIRákov s ropou - prevádzkuje v kooperácii s Daešom priamo Erdoganov syn. Nie je to žiadne tajomstvo, všetci veľkí západní demokrati a bojovníci proti teroru Daeša o tom vedia.

Lavrov mal zajtra odcestovať do Turecka, táto cesta je samozrejme zrušená. Témou mal byť aj Turecký prúd, ktorý by dodával zemný plyn do Európy. Po rozbití a totálnej mafianizácii Ukrajiny to mala byť náhradná cesta pre energiu do Európy. Môžeme na ňu zabudnúť.
Jediný spoľahlivý zostáva Nord Stream. Plán na jeho posilnenie, projekt Nord Stream II, sabotujú... hm, samé známe hviezdičkovo-pásikavé papule, od kokotkov Šefčoviča či Kisku po top zmrda Junkera.

Turecko saturuje 60 % svojej spotreby ruským zemným plynom. Doteraz Rusi energie ako zbraň nikdy nepoužili, aj teraz váhajú, či zastaviť export uhlia na Ukrajinu ako reakciu na vojnový akt odpojenia Krymu od dodávok elektriny, pretože by tým vytrestali státisíce obyčajných Ukrajincov.
Uvidíme, či budú rovnako úzkostliví pri Turkoch.

prasiatko Mlsko

Nie, nie sme...to iba skupina skurvysynov z SDKÚ okolo vlastizradcu Mikuláša Dz. si uzurpovala moc a vykonala niečo čím chcela pošpiniť nás všetkých, aby im v prípade potreby, šašovia (profesionálni vojaci) chránili ich nakradnuté majetky.
Kroch, Ako by Slováci mohli byť členmi NATO, veď je tam turecko - smrteľný a úhlavný nepriateľ nás i Maďarov, teda všetkých Uhrov.. V NATO je iba akési Slovensko, ale to je iba mŕtve nič neznamenajúce slovo..

prasiatko Mlsko

Nie, nie sme...to iba skupina skurvysynov z SDKÚ okolo vlastizradcu Mikuláša Dz. si uzurpovala moc a vykonala niečo čím chcela pošpiniť nás všetkých, aby im v prípade potreby, šašovia (profesionálni vojaci) chránili ich nakradnuté majetky.
Kroch, Ako by Slováci mohli byť členmi NATO, veď je tam turecko - smrteľný a úhlavný nepriateľ nás i Maďarov, teda všetkých Uhrov.. V NATO je iba akési Slovensko, ale to je iba mŕtve nič neznamenajúce slovo..

Sinuhe

Reuters reports, citing a deputy commander of a Turkmen brigade in Syria, said Turkmen forces shot dead the two Russian pilots as they descended by parachute after the Su-24 jet was downed.

Neplatí náhodou nepísané pravidlo, že na katapultovaných pilotov pristávajúcich na padákoch sa nestrieľa pokiaľ visia na padáku vo vzduchu? Ale gentlemanské nepísané zvyky tej zbabelej bradatej primitívnej tupej turkmenskej čvarge nič nehovoria. V televízii sa jeden z ich vodcov dokonca tých chválil, že pilotov zastrelili ešte na padákoch a na zem dopadli už prestrieľaní ...

Ema

Turecko už minulý týždeň škrečalo, že ruské stroje nemajú čo lietať nad cca 10-kilometrovým pásom sýrskeho územia pri hraniciach s Tureckom - dokonca s touto agendou utekalo na Bezpečnostnú radu OSN. Je tam v tom páse usalašená al Nusra a Rusko ju mieni, pochopiteľne, bombardovať. Po dnešku o to viac.

Aj takýmito napohľad malými zločinmi, ako je rozstrieľanie katapultovaných pilotov na padákoch sa docieli, že prestanú platiť akékoľvek pravidlá - na všetkých stranách.

Ľubov

veľa z nás rozmýšľalo,čo bude ráno.Kto nemá celkom nas...né v hlave,chápe,čo všetko sa môže stať-za pár hodín,za týždeň.

Dnes sa mám stretnúť s dobrou priateľkou,ani neviem ako,stala sa z nej taká iná bytosť,nie,politicky je to v poriadku,ale je proste...duchovná.Hovorí mi,že sa nesmiem báť,lebo to živí temných. Ale ja sa aj tak bojím. A navyše,ľúto mi je Putina a Rusov. Z debát sa nám vytrácajú invazisti,Ukrajinci,zima,Vianoce.....taká je Katarína 2015 .Tak som mala rada toto obdobie magických mien,cez Ondreja,Barboru,Mikuláša,boli tie dni také iné,tiež ste to tak cítili?

Nie,neberte to prosím ako défetizmus(Normanov často používaný termín,už som zistila ,čo to vlastne znamená)nie sme porazeneckí,len niektorí z nás zmeraveli od tej ťarchy,ktorú cítime. Naozaj by bolo nanajvýš dobré,aby IN začala vysielať o mesiac skôr,kým máme ten striedavý prúd.

Norman

Obávam sa, že stále robíš jednu bežnú chybu, a to stotožňovanie osobnej kondície s tendenciami prírody. Ja v žiadnom prípade nedávam rady v tejto oblasti, ale keďže toto je taká jednoduchá vec, už aj spomínaná, azda ti pomôže zbaviť sa strachu a dodá trocha energie či lepšej nálady, keď to nielen tebe pripomeniem.
Teda:
Každý jeden z nás skončí v chorobách, bolestiach, smrade a osobnej beznádeji. Taký je ľudský osud. Všetci múdri to hovoria. Ale --- príroda pôjde veselo ďalej a ani prd ju to nebude bolieť.
Tieto dve veci treba zásadne rozlišovať, oddelovať.

Ja túto tézu nazývam tuším personálny pesimizmus a ontologický optimizmus.
Vieš, každý deň prinesie niečo nové, pre prírodu pozitívne. Takže ráno, ešte pred vstaním z postele, sa treba zamysleiť a povedať si: Čo drbnuté ma dnes stretne, čo mi dnes prinesie bolesť, poníženie, strach, kedy mi dnes dôjdu nervy a sily? A podla toho uvážiť, či sa vôbec oplatí vstať.
Potom máš ale celý deň radosť, lebo vždy, keď sa niečo stane, si povieš: "Á, ja som to vedela, zas som mala pravdu".
Dúfam, že som zas pomohol :)

Ľubov

aj Ema sa Ti podobá,po mne najviac nostalgický je tu už len Buheh,ale akosi sa vytratil,našťastie viem,že je ok(veď preto sa nevypytujem).

Dôležitosť zachovávania dobrej nálady, je mi to jasné a zrozumitelné-podľa toho som hneď vedela,á,chlapec inklinuje k budhizmu.:))Aj podľa iných indícií. Ďakujem za trpezlivosť k mojim drobným nedostatkom:).AUM.

Norman

neviem, či je Buheh ok, neviem, či inklinujem k budhizmu, a neviem, či budhizmus je o dobrej nálada. Budhizmus je o hocijakej nálade, o tom, že je jedno, akú má človek náladu. Že musí mať nejakú náladu, tak čo narobí.
To som sa nedávno dočítal. Chápeš, Je druhoradé, či sa darí alebo nedarí, ale je aj druhoradé, či to človeka teší alebo umára.
Ale či je to pravda, za to neručím - nedávam žiadnu záruku.

Sinuhe

buheh OK, to je jedna z mála dobrých správ v ostatnom čase. Dúfam, že ho tu zase budeme čítať :-)

Buheh

priatelia za starostlivosť o moje zdravie, až na nádchu som v poriadku. Akosi sa nakopila práca, a popri tom, ako som sľúbil, sa snažím študovať DVTR, aby som zistil, či ten pudel má aj nejaké jadro. Keď doštudujem, prídem. Zatiaľ nepoľavujte v úsilí. Lidé, bděte.

Ľubov

kamarát náš,ako sa hovorí,kým žijeme,tak Tvoríme.Veľa zrealizovanej akčnosti Ti prajeme,nech Ťa duša dovedie do tých správnych dverí! A pretože je práve spln,tak sa to splň! (To sa hovorilo voľakedy ohladom kozmologických súvislostí na našej dedine:))

1488
Norman

Podla podania semého tureckého predstavitela, US velvyslanca Cevika, preleteli dva ruské lietadla celých 17 sekúnd cez tureclký vzdušný priestor.
Celých 17 sekúnd.
A Turci následne jedno z nich zostrelili nad Sýrskym územím.

Ak tento turecký zločin Západ neodsúdi, nesmie sa potom čudovať.
Tých 17 sekúnd príde Turecko draho.

Truhlík

Zostrelený ruský pilot-navigátor tvrdí, že neboli v tureckom vzdušnom priestore a oblasť dobre pozná lebo tam už veľa lietali.

lecce

rusom prilis neprospieva, mozno aj rovno skodi, ked ich niekto zo zapadu chvali alebo sa ich zastava

rusi by mali teraz tyzden pockat a potom poslat 4 kalibre rovno na domovske turecke letisko.
a lopta by bola zasa na polovici turecka

-eru-

Toto Turecko nespravilo bez suhlasu urcitych zapadnych kruhov. Umyselne pisem zapadnych a nie USA, pretoze v USA je elita rozdelena na dve casti, okolo Obamy (Kerry atd) a Clintonovej (McCain atd). Teraz je otazne, aka budereakcia Ruska, dobry clanok na tuto temu tu:

http://chipstone.livejournal.com/1285753.html

Náhodný okoloidúci

Včera som zachytil v akejsi diskusii poznámku, že Rusi si v záujme predchádzania konfliktov s Amíkmi vymieňajú informácie, v ktorej oblasti budú lietať ich lietadlá. Prekvapilo by ma, keby Amíci tieto údaje neposkytovali Daešákom alebo Turkom. Tá večná ruská dôverčivosť...

-eru-

dohoda bola, myslim ze aj s Tureckom... no staci citat co teraz hovori Erdogan... mne osobne sa zda, ze vsetky tieto vyjadrenia su silne dokonca aj pre domace pouzitie

lecce

Priatel

err.. doga n
ma nepokojny sen
nie je vsetko ako ma byt
dal si preto ruky pod rit
ja nic
som len doga n

Norman

Vicekancelár Gabriel je síce tiež pako, ale zareagoval kriticky voči Turecku.
http://romanbednar.blog.pravda.sk/2015/11/25/vicekancelar-gabriel-ostro-...

Znova treba vyjadriť slabú nádej, že systémoví poskoci (v Nemcku) sú síce ochotní výrazne kolaborovať, len aby bol kľud,- ale ak im systém už ponúka len nový výrazný až vojenský konflikt, tak to musia odmietnuť.
Systém ich proste podvádza a raz si to bude musieť mnohý z nich priznať a odmietnuť robiť sluhu.

Ema

...ktorému v roku 2014 narušilo Turecko svojimi vojenskými lietadlami vzdušný priestor vyše 10 000 (!) ráz. Dnes oznámili, že ich budú zostreľovať.

Kerry už vyvoláva Putinovi a dohadzuje schôdzku ruských predstaviteľov s tureckými, aby zachránil Turkom riť.
Cena bude vysoká.

-eru-
Grigoriy Ilmoran

Natanyahu takú vec nikdy nahlas nepovedal.
Niežeby si niečo podobné nemyslel, ale pre ľudí v jeho pozícii to jednoducho nie je rozumné.
Iné je to u ľudí ako bol vrchný rabín Josef Ovádia, ktorý otvorene hlásal, že len Židia sú naozaj ľudia, a ostatní sú len hovädá, ktoré sú na svete len preto, aby Židom slúžili.
Tvrdil, že aj keď goy zdochne, je to pre Žida len niečo podobné, ako keď zdochne somár, lebo Žid príde o to, čo ešte pre neho mohol urobiť.

Keby také niečo povedal o Židoch Rus, Nemec alebo Slovák, mohla by z takej veci byť aj tretia svetová vojna.
V ich prípade je to len niečo, čo si väčšina z nich samozrejme myslí. Každý si takú vec môže sám zistiť v ich "svätých" knihách, aj keď také zisťovanie je už klasifikované ako antisemitizmus.
Dobre nám celé ich myslenie v tomto smere ozrejmil jeden slušný Žid menom Israel Shahak, ktorý svetu prezradil, čo je skutočne napísane v Talmude. Teda v Talmude napísanom v ich jazyku, kde nemusia skrývať svoje skutočné myslenie.

Pokiaľ ide o toho Hovádiu, ten, keď nedávno zomrel, Izrael mu vystrojil najväčší pohreb v dejinách krajiny. Osemsto tisíc ľudí vrátane vedenia a elity sa mu prišlo poďakovať za to, že im tak veľmi lichotil, že im povedal to, čo všetci tak radi počujú, o čom zmysel je celej ich existencie.
Americký prezident Obama síce na pohreb nešiel, ale aby si to Źidia ani náhodou zle nevysvetlovali, poslal sústrastný telegram, kde vyjadril poľutovanie nad stratou vzácneho a múdreho človeka.

Ema

The ‘Sultan’ has been warned. From now on Russia has three major priorities:

1. A de facto no-fly zone already in effect south of the Turkish-Syrian border enforced by the S-400s. Ankara is so scared it grounded even owls and crows.

2. Already in effect; Russia will hit – hard - anything that suspiciously moves on every transport corridor in and out of Turkey. Turkish "humanitarian" convoys – carrying, what else, weapons – were pulverized in Azaz, which is only five kilometers from the Turkish border. And truck distribution points were also bombed near Raqqa.

3. Already in effect; Russia massively bombing the whole wide region where CIA ops run a cash and weapon highway to the Free Syrian Army (FSA) and “innocent” Turkmen. Russia started carpet bombing the Jabal Turkmen area immediately after Russian pilot Lt. Col Oleg Pershin was rescued.

Putin and Hollande go after Ergogan´s racket

 

V súvislosti s Escobarovým textom treba vedieť, že dnes bol v Turecku zavraždený významný pro-kurdský právnik Tagir Elci.

Náhodný okoloidúci

EÚ sa oficiálne pridala na stranu islamistických teroristov operujúcich v Sýrii tým, že uzavrela vzdušný priestor pre ruské vojenské lietadlá, likvidujúce základne teroristov.

http://www.zvedavec.org/vezkratce/11952/

Úprimne dúfam v silnú a výrazne asymetrickú ruskú odpoveď.

Norman

by mala prísť od občanov Európy.
Čo tak spýtať sa svojich poitických zástupcov, či sú na strane teroristov alebo na strane Ruska, a ak sa rozhodnú pre teroristov, okamžite im rozmlátiť lebku o betón?

Alebo musia Európania naozaj čakať, kým islamisti spravia ešte horší a potom ešte horší a ešte horší vojenský masaker pramo tu? Aj tak sa nakoniec tomu rozbíjaniu lebiek nevyhnú, srabi.