Ako si vyrobiť otrokov

Najlepším spôsobom, ako niečo pochopiť, nie je o tom čítať, ani to obzerať, ale skúsiť to sám urobiť. To je stará overená pedagogická pravda - čo vám prejde rukami, čo sami skúsite zlepiť, to vás naučí najviac.

Keďže populácia na Slovensku je dlhé stáročia politicky deformovaná do pozície podriadených, nechápe niektoré základné pravidlá mocenského šlabikára. Aby sme to napravili, skúsime sa teraz pozrieť na problém z druhej strany. Z ich strany, zo strany tých, ktorí na ľudí hľadia ako na spotrebný materiál.

 

Začnime uvedomením si, že ľudstvo je najrozšírenejší vyšší živočíšny druh, určite najviac výnosný. Tak, ako je dobré mať stádo oviec či dobytka, tak je ešte výhodnejšie mať nejaké to stádočko ľudskej populácie a čerpať z neho. Napodiv, keďže ich je naozaj tak veľa, nie je až taký problém si ešte nejakých nájsť a pestovať. Treba ale poznať základné techniky ovládania, v podstate bezpečnostné zásady.

 

Človek je totiž, ako každá  bytosť, vybavený  niektorými obrannými schopnosťami. Nemožno povedať, že by bol ako tiger, ale nie je to ani ovca, má svoje zuby a nechty. Na to, aby ich otrok  nepoužil, slúžia zásady troch sugescií.

 

1. sugescia  neschopností

Otroka treba presvedčiť, že je neschopný. Neschopnosť sa dá deliť na dva druhy.

Prvá neschopnosť je neschopnosť poznania, teda tá, ktorá presvedčí otroka, že nie je schopný vnímania a pochopenia. Že nie je schopný pochopiť svet a jeho fungovanie, pretože je buď blbý, alebo, ešte lepšie, pretože svet a jeho pravdy sú "nepoznateľné". Ak u niekoho zachytíte podobné noeticko-relativistické názory, máte istotu, že ide o dobre spracovaného a dozretého otroka. Taký objekt je ako slepec, nie je schopný sa orientovať, má strach spraviť akýkoľvek krok, pretože je totálne neistý. Neverí vlastným očiam, neverí vlastnej mysli.

 

Druhá neschopnosť je neschopnosť konania. Je treba presvedčiť otroka, že nedokáže nič zmeniť, že je bezmocný. Treba mu vsugerovať, že aj keby sa potrhal a spolupracoval  s ostatnými otrokmi, aj keby povymýšľal akékoľvek finty a vynaložil akékoľvek úsilie - že aj tak nič nezmení. Toto je veľmi efektívny mýtus a dokázal zničiť naozaj aj tých najdivokejších jedincov. Najlepšie je ich presvedčiť, že sila, ktorá ich spútava, je metafyzická, buď božská alebo minimálne démonická. A máte od nich pokoj.

 

2. sugescia  nezmyselnosti.

Otrokov treba zásadne presvedčiť, že nejestvujú objektívne hodnoty, že jestvuje len subjektívny maglajz. Otrok si nemá byť vedomý, že existujú vyššie hodnoty, danosti, zákony, ktoré určujú  beh sveta, otrok má považovať všetko za subjektívne. Dokonca aj základné otrokárove pokyny, kamuflované ako božie pravdy, sú podávané len ako subjektívna božia vôľa. Otrok nemá mať sám vôľu ísť nejakým smerom, má sa venovať len vlastným najtriviálnejším motívom, chodeniu v kruhu, hraniu sa na svojom malom zašťanom piesočku. Má sa vyhýbať náročnostiam a rizikám, má sa venovať len svojím zábavkám a svojmu malomestskému šťastiu. V prípade nutnosti možno ešte zapojiť jeho požívačnosť, pudy a triviálne emócie - to je horizont otroka, za ktorý nemá dovidieť, z ktorého sa nemá dostať. A on ani nebude chcieť.  

 

3. sugescia  viny

Otrokom treba vsugerovať pocit viny za všetko možné. Za ich predkov, za ekonomickú biedu, ale aj za zabíjanie v Somálsku. Ak vsugerujete otrokovi pocit viny, nikdy vás nečakane neprekvapí, nechytí a nevyhodí z desiateho poschodia - namiesto toho príde, a skôr, kým niečo začne konať, alebo len požadovať, vždy najprv spustí dlhé tirády o tom, ako to nemyslí zle, ako je si vedomý svojej úbohosti a viny, ale predsa len by si azda teraz mohol dovoliť niečo vysloviť. Kým otrok prekoná túto dlhú sebaospravedlňujúcu fázu, vy už viete, o čo mu ide a ako to z neho vytĺcť. Najčastejšie sa ale stane, že otrok je tak zavinovaný a neistý svojou etickosťou či neetickosťou, že kým preberie a ospravedlní všetky zločiny svoje a svojich predkov, tak už aj zabudne, čo vlastne chcel. Otroci sú schopní hodiny a hodiny, vlastne celé dni, donekonečna, rozoberať svoju vinu, ktorú na nich hodíte. Preto je hádzanie viny efektívna a ľahká technika výroby otrokov a ak vidíte niekoho, ako rozváža namiesto močovky tony viny a hádže ich na ľudí, vedzte, že je to buď otrokár, alebo jeho aktívny pomocník.

 

Toto sú tri základné techniky, nepoužívajú sa ale u každého otroka vždy všetky tri, často  má otrok na krku len jednu alebo dve z nich.

 

Takže, nájdite si zopár objektov a overte si to na nich. Možno sa vám nebude celkom dariť, predsa len, vy nemáte tie tisícročné skúsenosti, ale zaručene vám bude jasné, aké je to vlastne triviálne.

 

A ak sa bojíte, tak si to vyskúšajte aspoň na sebe.

 

 

Sinuhe

K tvojmu rozboru doplním aj pekné video od Koleka:

http://www.mordechajkapusta.com/2016/03/osud-ludstva-podla-herdera.html

Ľubov

,získali sme vzniknutím tejto vlády nejaký oddychový čas?
Pýtam sa vzhľadom na to,čo písal Buheh,o jeho pochybnostiach a hlavne obavách,že títo nezabránia prijatiu TTIP ani náplav.
Ja za istý,no dosť dôležitý úspech považujem to,že sa k priamej výkonnej moci nedostali kiskovci-potkani. Každý mesiac k dobru sa počíta.
Tiež s Tebou,Buheh,aj keď sme väčšinou jednonaliaty kolektív,nemôžem súhlasiť s tým,že sa raz budeme zachraňovať útekom do Ruska.Je to síce jedna z možností,ale poznám osobne ľudí,čo tam dlhodobo žili,ale už len spomienka na chuť tresky a kofoly ich lámala k návratu.Neboli by sme šťastní v cudzine.
Už len dodatok. Cítim v kostiach,že Slovensko bude ešte prestížna adresa.Otrokov tu bude málo,som si istá.

Buheh

úprimne, myslím že sme týmito voľbami nezískali nič okrem dvoch pozitív: Kotlebovci prerazili do parlamentu a tým najhorším potkanom kiskoidom sa nepodarilo odtrhnúť z reťaze.

Pokiaľ ide o to, či človek môže byť v cudzine šťastný: do určitej miery samozrejme áno, ale čosi vždy už bude chýbať. Ja osobne by som nikdy nechcel odísť z rodnej hrude, hoci príležitosti aj dôvody boli. Neodišiel som, keď tu zúril socializmus, neodišiel som, keď tu zúri kapitalizmus a neplánujem odísť ani keď nastúpi prirodzená ďalšia fáza po kapitalizme, ktorou je kanibalizmus. To s odchodom do Ruska či Iránu som spomenul len ako takú poslednú zúfalú možnosť, keby to tu už fakt bolo na nežitie, úplne zamorené a otrávené.

Slovensko JE prestížna adresa, hoci si to mnohí často neuvedomujeme.

Dusanbe

emisneho skandalu:

http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/386871-europskych-klientov-v-sp...

Megapijavice maju svoj "case", ako hovoria....

Kto dal tejto pravnickej nenazranej bande pijavic pravo zastupovat mna - europana vlastniaceho automobil vyrobeny u nas europskou firmou ?!
O tom ani zmienka - len o investoroch na kapitalovom trhu - financnych hyenach, ktore zanuchali korist a narokuju si 3,2 miliard Eur !
Firma do ktorej investovali ma problemy - tak chcu vydatne odskodnenie.
Inymi slovami - konecny zakaznik-kupujuci, ma prispiet na znasobenie ich zisku. Plus tucne provizie pre pravnikov.

A to este nie je TTIP, to len potom bude !

slaven1

Informačne a duchovne podvyživení poslanci Košického mestského zastupiteľstva odhlasovali 85 ročnému zločincovi, prvému a poslednému prezidentovi Sovietskeho zväzu, Miškovi S. Gorbimu, čestné občianstvo.
Prečo teraz?
V Rusku bude na jeseň 2016 pokus o štátny prevrat. Západná oligarchia potrebuje ukázať vytipovaným zradcom, že o svojich sa vie postarať. Obzvlášť v čase, keď redne stolica aj samotnému Gorbimu.
Tohto živočícha idú čoskoro v Rusku stíhať za najväčšiu zradu v dejinách ľudstva, a tak agentúra dostala rozkaz, aby spravili Gorbimu svetlé PR, že "aký dobrý ujo to je". Cieľ je mediálny výstup, ktorý ukáže Rusom ako sa v Európe jeho spoločnosťou hrdia.
Prečo Košice?
Košice sú taká zlatá dedinka, kdesi v strednej Európe na neveľkom, no peknom Slovensku. To, že sa to deje celé práve tam, je ukážka, že nikto s budúcnosťou a európskymi ambíciami sa od "čokolády" zašpiniť nechce. Ideálna agenda na vidiek.
Kto alebo Rudy opäť na scéne
"Komu to dáme na starosti," premýšľajú v ambasáde na Hviezdoslavovom, keď tu zrazu padne zrak na starý zaprášený spis. "Šaškovanie" s čestným občianstvom dostal za úlohu, podľa správy zo SMEtiarne, dokumentarista Rudy Schuster.
A aj nám sa čím ďalej vyjasňuje: No nespravíte na Slovensku čerstvo po druhom-prevrate-v-priebehu-10-rokov (prvý 1989, druhý 1998) politickú kariéru pokiaľ nemáte podpísanú spoluprácu s okupantom, to je jasné.
Prečo je to chyba alebo položme mestským poslancom otázku
Miško od 1986 do 1991 v ZSSR zastrešoval takú perestrojku (prestavbu), na konci ktorej bola "najväčšia geopolitická katastrofa 20. storočia," ako sa svojho času nechal počuť súčasný ruský prezident.
Položme teda košickej Mestskej rade, konkrétne 25 poslancom z 38 hlasujúcich, ktorí si povedali "ta hej", či vidia nejakú súvislosť medzi Gorbačovom a:
- vojnou v Tadžikistane (1992 - 1997), 1. (1994 - 1996), 2. Čečenskou vojnou (1999 - 2009), vojnou v Dagestane (1999), Vojnou o Náhorný Karabach (1988 - 1994), Vojnou v Južnej Osetii (1991 - 1992), Gruzínskou občianskou vojnou (1991 - 1993), Vojnou v Abcházku (1998), Vojna v Podnestersku (1992), Vojnou v Novorusku (2014 - 20...), Vojnou v Iraku, v Sýrii...
- bombardovaním Juhoslávie, Lýbie...
- dnešnou okupáciou bývalého Československa, ktorú krásne symbolizuje ukradneté VSŽ (U.S. Steel)
- alebo napríklad útokom na školu v Beslane (2004)
Že nie? Začnime tým Beslanom. Je to taký primeraný príklad. Presne toto nám oceňovaním podobných živočíchov programujete, drahí poslanci. Beslan vám veľmi "erudovane" vysvetlia tu, bat it is nesesery tu nov also rašn lenguič.
And then ví ken múv on, and spík abou Jú. Es. Stíl from Kosice. Do slovenčiny sa veta prekladá nasledovne: A potom sa môžeme porozprávať o košických Východoslovenských železiarňach...
Kto je Gorbačov pre dnešné Slovensko?
Na Gorbačova by sa na dnešnom Slovensku malo pozerať ako na trár spojenú z najväčším pogromom na strednú triedu v dejinách ľudstva. V roku 1989, podľa Správy o chudobe OSN z roku 2002, žilo na území Východnej Európy (vrátane Európskej časti ZSSR) za hranicou chudoby 14 miliónov ľudí.
V 1996 roku za pod hranicou chudoby ocitlo 169 miliónov ľudí. Je to najväčší pogrom na strednú triedu v histórii, podstatne väčší, než Pogrom juhoamerickej strednej triedy, kde z nej štruktúrne reformy MMF v 80tych rokoch ubrali 92%.
Kto bude ďalší?
Počul som, že ďalší má vraj nasledovať Hitlel, ako by to vyslovil europoslanec Maňka. Ocenenie čestného občana chcú v Košiciach Dolfovi* udeliť za hospodársky rozvoj Nemecka medzi rokmi 1933 - 1939. Údajne je to ukážková "success story" na prekonanie dnešnej krízy.
Pomätení mestskí poslanci Košíc plánujú Gorbačova čestne prijať medzi seba. Buďme k nim "tolerant".

Norman

No, samozrejme, za všetko zlo môže Grobačov a Hitler.
Napíš sem aspoň, odkiaľ to je, aby sme vedeli, či už Chelemendíkovi sa celkom posunulo vnímanie:-))

slaven1
Špeciálne pre teba pribudla hviezdička pri Dolfovi umožňujúca vnímavému čitateľovi oddeliť pojmy "nacizmus" (v zmysle polittechnógia) a "nemecký národ". Teraz do Nemcov neslobodno kopať. -- Načo chodiť do Košíc, položme otázku rovno "z nadhľadu": Norman, a ty vidíš súvis medzi bombardovaním Juhoslávie, ukradnutím VSŽ, rozpadom Československa v 1992... rozpadom Sovietskeho zväzu a Gorbačovom?  
Norman

bol zbavený moci v roku 1990.
Chápem, že je symbolom začiatku tých zmien, ktoré pre Rusko nedopadli dobre, ale za to už priamo Gorbačov nemôže. Ešte aj bombardovanie Jugošky?
Zaujímavé, že sa v Rusku akosi málo kritizuje Jelcin, ktorý to všetko priamo riadil a naozaj všetko dokafral. Jelcin je príčina Ruského pádu, a tá skupina starých komunistických prasiat, ktorí Gorbačova zvrhli a umožnili nástup Jelcina. Tieto komunistické nemehlá ten pád spôsobili.

slaven1
Chápem, že je symbolom začiatku tých zmien, ktoré pre Rusko nedopadli dobre, ale za to už priamo Gorbačov nemôže. Akože by nie? Gorbi bol generálny sekretár CK KPSS, funkcia na vrchu piramídy moci vtedajšieho Sovietskeho zväzu (Ruska). Ako povedal, tak malo byť spravené. A tak aj bolo spravené, koniec koncov. Samozrejme nebol v tom sám, ale on bol hlavný. Okrem toho máme s čím porovnať. Obdobné prosesy šli aj vtedajšej Číne, ale nikto Gorbiho kvalít sa vo vedení čínskej KS neobjavil. Prevrat potlačili a dnes môžeme porovnávať kde je terajšia Čína a kde terajšie Rusko (hospodársky zostup zhruba na úroveň Ivana IV., 400 rokov späť). Obdobne je to aj s nami. Ešte aj bombardovanie Jugošky? Zničením Sovietskeho zväzu sa zničil aj tzv. bipolárny svet, ktorý bol v krásnej rovnováhe (aj keď sa to mnohým nezdalo). V čase bipolárneho sveta by nebolo možné čosi takého, ako je bombardovanie európskej krajiny strelami s ochudobneným uránom bez mandátu OSN. Výborná séria, ktorá vysvetlí prípadnému záujemcovi, okrem iného aj čo je to bipolárny svet je "Dvere do steny" https://janica9.wordpress.com/category/dvere-ve-zdi-prelozil-hamilbar/pa... Zaujímavé, že sa v Rusku akosi málo kritizuje Jelcin, ktorý to všetko priamo riadil a naozaj všetko dokafral Jasne, aj Jelcina treba prešetriť, ale najskôr Gorbačov. Pekne postupne.
slaven1

Vychádzajme z predpokladu, že Masaker v Srebrenici bola viac informačná akcia, než čosi založené na skutočnosti. Svetové rozmiestňovanie (globálnu distribúciu) informácie v druhej polovici 90. rokoch úplne ovládali USA.
Vidíte nejaký súvis medzi týmto rozhodnutím "súdu" (načasovanie, výška trestu), májovým obnovením bojov na Ukrajine a septembrovým štátnym prebratom v Rusku?
Ďalšie čítanie: Muslimsko-chorvatské tlupy začaly zabíjení, a v Haagu za to teď odsuzují Srby. Profesor Doleček rozebral podivný rozsudek nad Karadžičem.

Norman

Tie svine už dávno nevedia čo robia.

ps. ešte aj na medzinárodnom súde nevedia predčítať rozsudok dôstojne a všetci, okrem odsúdeného, vyzerajú ako roztrasení buzeranti

slaven1
Je to: - ukážka ruským národno-oslobodzovacím silám, čo sa s nimi stane ak sa v septembri pokúsia o odpor štátnemu prevratu (a nezvíťazia :-). - ukážka ruskému vrcholovému vedeniu, s akou ľahkosťou ho odsúdi medzinárodný "súd" za to, že v septembri nechá strielať "neznámymi odstrelovačmi" do "mierumilovných" demonštrantov "požadujúcich demokraciu, slobodu a spravodlivé voľby". https://en.wikipedia.org/wiki/Russian_legislative_election,_2016
Grigoriy Ilmoran

Urcite najvacsou tragediou ruskeho naroda, Slovanstva aj Europy bola vojna rokoch 1914-1918 a s nou spojeny zido-bolsevicky prevrat a rozvrat po roky 1917 v Rusku a následne vo Vychodnej Europe.
Gorbacov mal odvahu ist proti minulemu, ale nevedel definovat ani presadit buduce.
Nikto by mu take dnes uz nemal vycitat.
Zasluhuje si vsak uctu za to, ze bez neho by nebol Vladimir Putin.
(Vsakovaki ocislovani slavenovia su totalne osprosteni.)

Poznamka:
Vsimol si niekto niekedy, ze v poslednom štvtstoroci sa v Rusku prehodnocovalo takmer vsetko, okrem ulohy a spojení arcizlocinca Trockeho?
Vedeli by ste povedat, preco sa o nom doteraz natacaju na Zapade oslavne filmy, a z coho zil po svojom odchode z Ruska v roku 1929?
Tam je jedno velké talmudske tajomstvo.

Náhodný okoloidúci

Položil si otázku, aj si si ju sám zodpovedal.
Správne. Na natočenie oslavného filmu stačí na Západe správny pôvod.
A ja doplním, že ďalším, už nepovinným, ale významným kritériom môže byť boj proti Slovanom. Proti nám.

Ema

Veľa napodiv ukázal film Frida z roku 2002 o živote osoby, ktorá by bola s jej patlaninami úplne bezvýznamná, keby sa nekámošila s Trockým (a nemala ten správny pôvod, i keď nie v halachickom slova zmysle).
Dostalo sa do filmu nechtiac aj to, ako americkí bankstri prihrali jej prasáckemu manželovi tučný kšeft, pretože... poskytoval útočisko ausgerechnet Trockému.

slaven1
Gorbacov mal odvahu ist proti minulemu, ale nevedel definovat ani presadit buduce. Nikto by mu take dnes uz nemal vycitat. Zasluhuje si vsak uctu za to, ze bez neho by nebol Vladimir Putin. Grigoriy, pri tebe človek nikdy nevie či sranduješ alebo píšeš vážne. Myslím si, že aj Putin by uvítal nebyť prezidentom, než sa pozerať a riešiť ten marazmus, čo rozpad ZSSR priniesol. Stalo sa, neodstane sa. Gorbimu to netreba vyčítať, treba aby niesol zopovednosť. Posúdiť, odsúdiť a zavreť dedka do basy.
slaven1
20.5.2015 bola v Jemene zhodená arabskou F16 neutrónová bomba izraelskej výroby. https://www.youtube.com/watch?v=KoRIWXpHoxg
Norman

to už prebehlo webom, takmer iste to nie je atomová bomba, ani len menšia, taktická, neutrónova - je to (len) väčší výbuch.
Ale keby to aj bola nejaká taktická atómová, čo by to na svetovom dianí malo zmeniť?

Najpodstatnejšie je ale tá naivita, že keď ľudia vidia hríb, hneď veria blbostiam. Samozrejme, nie každý sa v tom vyzná a je nejaký odborník, ani ja nie som, ale nemožno byť blbcom a veriť každej blbosti. Izarel je zločinný štát, ukázal to jasne tisíckrát - takéto a podobné "objavy" skôr slúžia na diskreditáciu kritikov Izraela.

Kua, ako vám to hovoril váš vodca: Učiť sa, učiť sa, učiť sa!

Dusanbe

je na poli SMI (sredstva masovoj informacii) mozne oddelit coraz tazsie.
Velka cast dezinformacie je vytvarana riadene a roznymi kanalmi
vypustana do informacneho priestoru, kde sa ich zmocnia existujuce prudy a gradienty.

Jeden clovek si povie - dnes sa neda verit nicomu. Druhy uveri tomu, co sa mu hodi do jeho obrazu sveta a niektori jedinci veria takmer vsetkemu.
Presne to je cielom - urobit skutocnost nejasnou a nejednoznacnou, skreslenou.

Po tom, ako toto videjko s "izraelskou jadrovou bombou" niekolko milion-krat prejde
cez e-maily a odkazy hlavami ludi a uveria mu - u vecsiny z nich napriklad poklesne prah citlivosti pre pripadne skutocne pouzitie jadrovej zbrane Izraelom.
Tym nechcem povedat, ze bolo do sveta vypustene planovane s tymto cielom.
Mohol to byt aj bezny pripad "aktivistu" - lebo, ako vravi klasik:
"Iniciativní blbec, horší nežli třidní nepřítel !"

Vid napr. par ukazok z poslednych dezinformacii:

- ruske krizujuce rakety vypustene z Kaspickeho mora - najprv len udajne 2, potom boli najmenej 4 a mometalne v zapadnych mediach bezne pisu ako o fakte ze 6 z nich spadlo uz v Irane. Bezny zapadniar to berie ako fakt. Neviem, ci to uz nie je aj na WIKI.

- fotka ukrajinskeho MIG-u strielajuceho na Boeing /mali sme aj na Nadhlade, vsak/

- ruske bombardovanie syrskych nemocnic - v zapadnych mediach podavane uz ako fakt, aj s poctami zabitych lekarov a civilov

A tak dalej - mohli by sme pisat do nekonecna, lebo za tymto stoja institucie platene z federalneho rozpoctu v ktorych pracuju vyberani a prevereni ludia - sikovni a pracoviti.
Nezahalaju, takze - "Ludia bdejte !" - vieme o co kraca.

slaven1
- jední vravia že bola, druhí nie - správu dal Hizbaláh - vo vojnach ako v tej Yemenskej sa testuju kadejake nové "výsledky aplikovaného výskumu" - Izrael nie je podpisant zmluvy o Nešírení jadrových zbraní - nikto nemá akosi odvahu ísť spraviť inšpekciu do jeho výskumných zariadení - overiť cez internet ťažko, trebalo by ísť na miesto o pomerať hodnoty
Norman

To, že sa pri podobných vojnách testujú riadne špinavé zbrane, je pravda a je to to najdôležitejšie.
Žiaľ, keď sa povie, že je to "atómová" a potom sa ukáže, že to teda nie je, že je to "len" takmer normálna, dosiahne sa tým práve NEGATIVNY efekt.

Pretože aj tie "normálne" sú riadne svinstvo, čoraz väčšie, všetky tie MOABy, daisy cuttery a podobné.
Žial, izraelské bomby a ich svinstvo tu už boli jasne, pri prepade Libanonu, pri viacerých ničeniach pásma Gazy. A nepomohlo to moc, ak teda nevidíme do mysle ľudí.
Nejaká "atómová" bomba v jemene ... na to už každý kašle.

Dusanbe

aj malej jadrovej municie pri vybuchu je podstatne iny a silnejsi.
Taktiez nasledne dlhodobe radioaktivne zamorenie sa neda ukryt.

Mala neutronova bomba - do vzdialenosti 0.5 km smrtelne ucinky,
do 1 km pravdepodobnost smrti na chorobu z oziarenia 50%.
Taktiez tlakova vlna sa eliminovat uplne neda - cca do pol kilometra smrtelne ucinky
na nechranene osoby + zborenie civilnych budov.
Tak pise WIKI.

Neviem presne, co to bolo, napadla ma este termobaricka bomba, ale tie sa myslim prejavuju tiez inaksie.
Pokial to nebol priamy zasah niecoho vybusneho /sklad municie/ alebo horlaveho /pohonne hmoty/ - co by sa zrejme Izraelci pokusali zlikvidovat ako prve, tak to bol najskor vybuch bomby so zvysenym pyroefektom, :-)
Ohniva gula vysoko nad povrchom uz zjavne vela skody nenapachala, nemal som ani dojem nejakej silnej tlakovej vlny. Ale psychologicky ucinok takeho "atomoveho" hribu na neinformovane obyvatelstvo musi byt celkom slusny. Mozno to bol ciel ?!

A "trebalo" je vraj tak nebezpecne slovko, ze niektorym stredoslovakom a bratislavcanom
jeho hlasne vyslovenie poskodzuje usny bubienok, opatrne s nim !

Ema

http://calhoun.nps.edu/bitstream/handle/10945/11515/SI_V9_I1_2010_Greenh...

Merkelbaba, ktorej anglosionisti - poznajúc jej choromyseľnú samoľúbosť - v tejto vojne udelili hodnosť generála, práve vyšmarila z okna Turkovi 6 miliárd eur len za to, že jej osmanský magor dovolí voziť do Európy migrantov z Turecka, nasávajúceho čierny Flucht zo všetkých strán.
Občania EÚ sa môžu tešiť, že pašeráci utrú hubu a Fluechtlingovia sa k nám povezú pekne v komforte za peniaze EÚ.
Výdavky na tento "legálny" Flucht zacvakáme priamo Turkovi.

Fluechtlingovia môžu ušetrený peniaz minúť v EÚ ako nadšení spotrebitelia kupujúci korporátne sračky. Výsledok bude pekne vyzerať v excelovských tabuľkách - akože ekonomický rast. No a my si v novinách od presstitútskych teiat prečítame, aký má na nás zbraň hromadnej migrácie blahodarný účinok.

Nastrčená Merkelbaba proste urobí všetko pre to, aby bola zbraň masovej arabskej a černošskej migrácie použitá voči EÚ v celej sile a oslabila schopnosť Európanov zomknuto čeliť extrémne ťažkým časom, ktoré (rýchlo) prichádzajú.

Inak, čertvie, čím to je, že korporácie brutálne znižujú investície a vypchávajú sa finančným tukom (ktorý im v konečnom dôsledku aj tak bude nanič, ale to dvojganglioví tupci, riadiaci mega-molochy rozdupávajúce všetko živé na tejto planéte, zatiaľ netušia).

Buheh

neuveriteľné, nepredstaviteľné, nekomentovateľné.

nové