Nie šialenci, ale genetická vada

To sa to zbiera. Po masakre v Nice pokračujú incidenty, lepšie povedané tragédie. Sekerou a nožom v uzavrenom vagóne v Nemecku, nožom do matky s troma dcérami vo Francúzsku. Američanmi vedená sýrska skupina odreže hlavu 10-ročnému decku a videom sa pýši po svete.

Média nedokážu vzdorovať zhnuseniu, ľudia na webe sú oprávnene na konci s nervami a odmietajú to akceptovať.

Ale toto je naozaj len vrchol ladovca. Do médií, ba ani na web nepreniknú mnohé denno-dené ťažké strety medzi privandrovalcami a európskymi ľuďmi. Konflikty na ulici, násilie, vyhrážky, mobing a bordel. Strata pocitu bezpečia, strata pocitu istoty vo vlastnom meste, vo vlastnom byte. To je dnešná Európa.

Ak si náhodou niekto myslí, že "istoty nepotrebuje", asi nikdy nepocítol neistotu. Istoty sú najzákladnejšia ľudská potreba a bez nich človek aj spoločnosť skolabuje. Ale nebudem tu o tom nikoho presviedčať, realita to vykoná za mňa.

Ak si niekto myslí, že tieto pravidelné krvavé masakre a denný teror sú len prechodné obdobie zblíženia kultúr, tak je neospravedlniteľný hlupák a zločinec. Tu totiž nejde ani len o to, že stretávajúce sa kultúry sú nekompatibilné a nedokážu žiť spolu v jednom priestore, ale hlavne o to, že sa stretávajú dve protikladné biologické rasy, rasy s neprekonateľnými rozdielmi v základnej etike, s rozdielmi v charaktere a koniec-koncov aj v schopnostiach. Nijaká kultúra nedokáže človeku prikázať, aby pred kamerou odrezal hlavu desťročnému decku - ak to dotyčné prasa už nemá v génoch. A nie je to výčin úchylného jednotlivca, je to genetická predispozícia emočnej psychopacie, doložiteľne rozšírená v blízkovýchodných rasách už mnoho tisícročí (viď napríklad masakre páchané Asýrčanmi pred štyritisíc rokmi).

Povedané jednou presnou vetou: asýrska rasa sa vďaka medicínskemu a technickému pokroku výrazne rozmnožila a preniká masovo do Európy, kde hrozí doslovne rozmačkať domáci genofond.

Rady ani výzvy dávať nebudem. Každý to raz pochopí a zároveň bude aj vedieť, čo treba robiť.

A ten, kto to nepochopí včas, si zaslúži svoj osud.

atentatnik nemecko
Podľa úradov "nevinné dieťa". Typická ukážka južanskej rasy - po tom, ako v Nemecku dostal plnú podporu a opatrovateľskú rodinu - sekerou takmer zabil 4 ľudí. Ostatní invázisti majú rovnaký charakter a etiku - je to determinované génmi. 
0
Aman Againsttime

"Je to determinované génmi".

Toto je jedna z tých nebezpečných viet, po ktorej po tebe vybehnú kadejakí "Nithusovia" (http://www.rozumnypanko.sk/jak-spravne-vypravat-cast-1/) a začnú ti kopírovať a prekladať texty z úplne objektívnej, apolitickej a racionálnej rationalwiki o biologickom determinizme. :-)

Každopádne mohol by si nám ešte lepšie vysvetliť vzťah medzi etnicitou a islamom, resp. náboženstvom obecne? Ide o to, že islam naozaj robí z levantívcov a iných nebielych ešte primitívnejšiu a agresívnejšiu zberbu než už sú. Keď sa pozrieme na štatistiky tak vidíme, že tu nemáme napr. žiadne hromadné znásilňovania hinduistickými gangmi, či terorizmus, ktorý by páchali kresťania, budhisti či sikhovia z tretieho sveta.

Výnimku vidím len v prípade negrov, kde je fakt úplne jedno aké náboženstvo vyznávajú (stačí sa napr. pozrieť na to, čo robili čierni kresťania v Rwande, Ugande či v Zimbabwe). Avšak v prípade iných rás/etník naozaj vidieť, že tam náboženstvo istú rolu zohráva...

Myslím, že islam mal silne dysgenický vplyv na Blízkom východe: že znížil priemerné IQ v tejto oblasti (a netreba zabúdať, že tiež vyhladil bielu kultúru a rasu na Bielom východe: https://www.youtube.com/watch?v=0hch8ZEqtk0). (Všimnite si tiež, že i v Európe majú najnižšie IQ práve moslimskí Albánci a Bosniaci: http://www.dailystormer.com/wp-content/uploads/2014/09/IQ-Map-of-Europea...). Toto náboženstvo naozaj silne podporuje rozmnožovanie imbecilov a agresorov na úkor vyspelejších jedincov.

Norman

Nejakých Nithusov sa teda určite nebojím, vybehávať si môžu, ale len kým ja s nimi nevybehnem. A determinizmus je základom vedy, jeho popieranie je príznakom iracionalizmu.

Čo bolo skôr, vajce alebo sliepka? Bol skôr relevantný biologický rozdiel, z ktorého sa vygenerovala kultúra islamu, alebo bol najskôr islam a ten selektoval? Nuž, je to uzavretý kruh. I keď islam je z hladiska ľudstva mladý novotvar (1400 rokov je z tohto pohľaadu krátka doba), takže prvotný je biologický determinizmus, je pravda, ako píšeš, že kultúra islamu a abrahamovských dogiem všeobecne tieto tendencie znásobuje.
Islám možno teda definovať ako jedno explicitné vyjadrenie mentality "asýrskej" rasy.

Prirodzene, že zdravšia kultúra pomáha tlmiť negatívne tendencie - preto teda v hinduistickej Indii nie sú až také násilnosti. Ale ako sa tam postupne genofond mení, tak sa tam kultúra topí a nedokáže tlmiť biologický vývoj, biologickú determináciu. Ono černoši nie sú výnimka (nik nie je výnimka) - oni sú len extrémny prípad, pri ktorom sú biologické špecifiká tak veľké, že rozdiely v kultúre s nimi moc nenarobia, sú takmer nepodstatné.
Ja zaujímavé, že v Amerike v 60-tych rokoch černoši objavili islam ako "svoje" náboženstvo. Ale aj keď sa to celkom nepresadilo, a černoši vo väčšine sú kresťania, ich známy negatívny dopad na spoločnosť (kriminalita, asociálnosť) sa nezmenil. To je ten problém, ktorý teraz prichádza do Európy.

Reálny islam je možno považovať za postapokalyptickú kultúru, kultúru vzišlú z rozpadu blízkovýchodných civilizácii. Je ako Prokrustova postel - všetko zráža na svoju postapokalyptickú úroveň. Tá úroveň je zhubná pre Európu. Ale zdroj mnohých aj dnešných udalosti, činov a tendencií je v biologických dedičných vlastnostiach týchto etník.

Náhodný okoloidúci

Nebude zo psa slanina ani z vlka baranina.

Každé náboženstvo je verným odrazom mentality svojho tvorcu, človek stvoril svojho boha podľa seba.

lecce

ak tam bude dalsi podobny incident, tak provizornym riesenim by bola segregacia vo vlakovej doprave bavorska podla pohlavia
ak si to nemci nevydupu tak co uz s nimi..

taky a. bahn by mohol argumentovat
na bahn incidenty je stav 1:1
nemec sa hral s mobilom
afganec s kovacskymi produktami

Buheh

som sa v škole stretol s termínom "dynamika populácií". Išlo o výskumy, ktoré potvrdili to, čo dá aj zdravý sedliacky rozum. A síce, že príroda má svoje mechanizmy, ktorými reguluje početnosť jedincov daného druhu. Skúmali to na potkanoch a iných tvoroch, ale pozorovali aj najrôznejšie druhy v prírode. Závery sú jasné: keď sa nejaká populácia príliš premnoží, príroda použije choroby, chorobnú agresivitu, degeneráciu, parazitov, nechuť k rozmnožovaniu alebo naopak nekontrolované množenie poškodeného potomstva, patologické úchylky a celý rad ďalších prostriedkov, aby sa počet jedincov znížil na patričnú úroveň.

Populácia Homo Sapiens po väčšinu svojej existencie nedosahovala ani šesťciferné číslo. Dnes sa blížime k ôsmim miliardám a iba idiot nevidí, že to je viac, ako by bolo pre túto planétu primerané.

Je očividné, logické a nepochybné, že takto premnožené ľudstvo sa bude čoraz častejšie stretávať s fenoménmi ako sú "civilizačné" choroby, kmene mikroorganizmov odolné voči všetkým antibiotikám, jedinci atrofovaní fyzicky a mentálne... a okrem iného aj degeneráti všetkých možných druhov. Napríklad retardovaní nepríčetní frustrovaní imbecili s nekontrolovanou agresivitou.

Islam, sám o sebe najšialenejší a najagresívnejší mentálny vírus, aký ľudstvo kedy splodilo, už vyše tisíc rokov povoľuje a priam podporuje príbuzenskú plemenitbu. A rozmohol sa akurát v krajinách, kde vďaka priaznivému podnebiu premnoženie je najintenzívnejšie. Smutné výsledky sú aj medicínsky a štatisticky zdokumentované, tu niet o čom pochybovať.

K tomu si prirátajme evolúciou danú mentalitu púštnych národov, ktorá nezdôrazňuje altruizmus a kooperáciu, ako v prípade etník odkázaných na spoločné prežitie v nehostinných oblastiach, ale ktorá je postavená na schopnosti rýchleho útoku/úteku a ľsti.

Jedinou záchranou pre spoločenstvo, ktoré sa snaží existovať na nejakom území v rovnováhe s prírodou, je nepustiť si k sebe tento smrteľný jed. Niet žiadnej možnosti na integráciu či spolužitie – to sú iba pokusy dať záhube krajšie meno.

buko

jednoduche demonstracne video, fakty ktore asi vsetci poznaju, ale vizualizacia ma predsa len lepsiu vypovednu hodnotu

zaujimave, ze v krajine Arijcov - Persii, ked uz sa im nepodarilo tento virus porazit, zaviedli aspon jeho menej zhubnu verziu a preziva aj ked minoritne dodnes (Shia islam).

Z uvedeneho rozmachu je zrejme, ze Europa bola vzdy tercom islamizacie a len par stastnych nahod a vojensko-technologicka prevaha zabezpecili jeho odrazenie v minulosti.

Momentalne je Europa opat na hladaciku, a aj ked vojensko-technologicka prevaha tu stale je, sama o sebe nepomoze, ked sa z civilizacie vytraca idea spolocnej identity, a spolu s demografickym vyvojom klesa aj chut bojovat a vzdorovat.. 

Aman Againsttime

Iránci sú veľmi odlišní od zbytku obyvateľstva Blízkeho východu. Takmer každý, kto navštívi Irán vám spomenie typickú pohostinnosť a zdvorilosť miestnych ľudí. Osobne veľmi obdivujem Irán a myslím, že táto krajina je v istých aspektoch omnoho slobodnejšia než Západ.

Mimochodom, v súčasnosti je v Iráne celkom trendom vracať sa k náboženstvu pred-islamskej Perzie napriek tomu, že opustenie islamu je oficiálne sankcionované trestom smrti. Niektoré sociologické ukazovateľe naznačujú, že cca 1/5 populácie (najmä mladí ľudia) opustila islam a identifikuje sa s árijskou Perziou (mnohí Peržania napr. nosia prívesky so symbolom Faravaharu).
Rovnako i mnohí Kurdi (historicky signifikantní Iránci hneď po Peržanoch) sa viac a viac vracajú k zoroastrizmu.

Irán je i v tomto smere akousi svetlou výnimkou, keďže jednou z tragédií moslimského sveta obecne je, že ľudia sa v tejto oblasti málokedy identifikujú s obdobím pred Mohamedom (to je tzv. džahília - doba temna alebo ignorancie), nemajú k nemu vybudovaný vzťah. Skrátka tam chýba historická pamäť a zakorenenosť. Ja viem, že v Európe je to trochu obdobné s kresťanstvom (i tu na Slovensku sa mnohí tvária, že dejiny začínajú rokom 863), ale predsa len to nie je v tomto smere až také zlé ako v islamskom svete.

Norman

V Europe už nie je doba temna, pretože minulosť bola spoznaná. Stalo sa to v dvoch vlnách:
jedna začala približne v 15. storočí, keď bola znovaobajvená reálnejšia antická minulosť - Platón, Corpus Hermeticum a podobné veci, ktoré založili nový proces - proces poznania seba a prírody, modernú vedu (teda oživenie antického filozofického racionalizmu).
Druhá bola koncom 18. storočia, keď bola podobne objavená "indická", alebo árijská, indoeurópska civilizácia, ktorá tiež podnietila analogický proces poznania a boja o emancipáciu, ktorý doteraz neustal, ktorý vlastne ešte ani nedosiahol svoje skutočné víťazstvo.

V oboch prípadoch sa jedná "len" o renesanciu minulosti, ani jeden z tých procesov nebol či nie je dokonalý - ale tieto procesy sú to, čo najlepšie charakterizuje dejiny posledných storočí. Prirodzene, možno vidieť dejinné sily aj inak - ale tieto dva procesy mi pripadajú ako najvýznamnejšie, čo sa týka Európy, belochov, aj širšie povedané, kaukasoidov..
Proti obom týmto procesom boli a sú aktívne rôzne sily. Kedže tieto renesancie vychádzajú z kvality a tradície bielej rasy, boli a sú proti nim v opozícii hlavne nebelošské sily, a ešte presnejšie povedané, belošskí miešanci. Tí sa s pravdou nechcú či nemôžu zmieriť, z rôznych dôvodov vsádzajú na inú. deformovanú či nebelošskú tradíciu.
Sú to nebelošskí nepriatelia - ale konflikt zostáva v rámci kaukazoidnej rasovej rodiny. Celkom odlišné rasy, nekaukazoidi - ďalekovýchodní Aziati, rôzne tie uralské etniká, a austronézi ale aj africkí negroidi, sa ho priamo nezúčastnia, sú mimo neho. Aj tam môžu byť či sú konflikty a antagonistické záujmy - ale to nie sú tie problémy, ktoré zväzovali ruky i nohy belochom posledné storočia, či tisícročia. Problém je vnútri kaukasoidnej skupiny a teda máme samozrejme plné právo ba povinnosť sa s ním vysporiadať.

Buheh

sú naozaj iní ako väčšina obyvateľov Blízkeho východu. Tu ani tak nejde o to, že sa na cudzincov usmievajú, fotografujú si ich a pozývajú domov na návštevu – pohostinní sú aj iní. Iránci sú celkovo vzdelanejší a kultivovanejší ako ich susedia, a hlavne, sú iní mentalitou. Poviem to tak poeticky, neviem to lepšie vystihnúť: na rozdiel od väčšiny susedov, im v očiach neblčí taký ten plameň púštneho šialenstva. Oni sú dôstojní (až skostnatení), mierni a dobrácki. (Samozrejme, hovorím o celkovom "štatistickom" dojme, nie o jedincoch.)

Píšeš o vyznávačoch islamu, že sa málokedy identifikujú s obdobím pred Mohamedom, a to je veľmi dobrý postreh. Z Iráncov však priam vyžaruje ich monumentálna história. Prijali islam a spracovali ho na svoj obraz, ale v ich podaní je to niečo iné ako v prípade uterákových polobláznov z arabskej púšte. Nepochybne za tým rozdielom je genetika a kultúrne korene príbuzné tým našim.

Mimochodom, perzština je veľmi zábavná reč. Človek počuje desať úplne nezrozumiteľných slov a medzi nimi zrazu jedno veľmi povedomé, takmer slovenské – a ono to väčšinou znamená to isté, čo aj u nás.

Aman Againsttime

Iránci sú pekná ukážka toho ako ani hrubý nános votreleckej kultúry nedokázal zničiť národnú esenciu. Napriek tomu, že ich islam (spoločne s množstvom iných, pôvodne belošských, etník ako sú napr. Kurdi, Azerovia, Paštúni a iné) veľmi zruinoval (skrz genocídu, znásilňovanie a pľundrovanie semitskými Arabmi, ázijskými Mongolmi a Turkami), tak ich podstata stále silne presakuje cez moslimský povrch.

Myslím však, že pre mnohých Iráncov nie je a nebude ľahké prijať skutočnosť, že islam nie je ich národnou identitou, ani nejakým špecifickým bodom ich histórie (hoci ako som už spomínal mnohí od islamu odpadávajú a identifikujú sa s pred-islamskou dobou). Naopak, islam je anti-národná ideológia vedúca k rasovému miešaniu, stieraniu etnických a kultúrnych špecifík a celkovej arabizácii - skrátka objektívne jedna z najhorších vecí, ktorá sa tomuto svetu prihodila. :-)

Osobne mám za to, že vláda šacha by bola pre Irán omnoho lepšia než fundamentalistickí ajatolláhovia. Irán by bol ešte viac predchnutý zoroastrizmom a duchom árijskej Perzie. Vskutku, dajte do kontrastu majestátny obraz poslednej perzskej kráľovnej Farah Diba Pahlavi:http://dynamic.faz.net/red/2014/storytelling_kaiserin/content/images/int... s odporným čádorom - symbolom útlaku a ignorancie: http://s1.lemde.fr/image/2015/06/11/534x0/4651965_6_2292_des-femmes-iran...

Norman

za prvé treba islam vykázať z Európy ako cudziu nepriateľskú ideológiu.
Potom treba na islamské štáty aplikovať zbraň multikulti. Je to kruté, ale treba ICH rozložiť konzumom, sexuálnymi perverzitami, zničením akýchkoľvek hodnôt a štruktúr, demokratúrou a anarchiou (u južanov by to nemusel byť ani taký veľký problém).
Za tretie treba na iránske oblasti aplikovať podporu mystických súfijských smerov, ktoré sú azda viac zachovanou tradíciou predmoslimskej kultúry, ako čokoľvek iné.

Islam je proste novotvar. Islam nemá čo robiť v Indonézii, nemá čo robiť v Bangladéži, Pakistáne, Afganistáne, v Strednej Ázii.

Prirodzene, to je optimálna teória, nikdy k tomu nedôjde takýmto spôsobom. Realita bude taká, že sa premnožia, prepukne hladomor, vojny a skutočný pokles populácie. Potom v tých zvyškoch ktokoľvek, kto zostane pri moci, nastolí čokoľvek. India, Rusko, Čína preberú Áziu. Čo sa bude diať v Európe a v Stredomorí - to si netrúfam predpovedať.

Aman Againsttime

Súhlasím, že na Blízky východ treba importovať feminizmus, antikoncepciu a sekularizmus. Jednak ženské práva sú tam naozaj ťažký prúser a jednak je nevyhnutné urobiť niečo s ich premnožením - čiže v tomto prípade ide i o ich vlastné dobro.
Súfizmus a obdobné mystické smery sú tiež dobrá cesta. Ľudia týchto krajov sa musia lepšie oboznámiť s pred - islamskou históriou a nájsť v nej stratenú hrdosť a svoju skutočnú identitu. V tomto prípade by im mohli pomôcť intelektuáli, vzdelanci (ako napr. tento mladý perzský profesor. Vskutku zaujímavý rozhovor :https://www.youtube.com/watch?v=ppjg4Q-mCZg)

Pokiaľ ide o často spomínanú reformu islamu (rôzne tie ľavičiarmi papagájované názory, že islam treba reformovať alebo zlúčiť s demokraciou), tak tá nie je doktrinálne možná. Nikdy sa to nepodarilo a ani nepodarí. S islamom sa len ťažko robia kompromisy. Ako som už písal - v týchto krajinách vidím riešenie v podpore sekulárneho nacionalizmu a/alebo v dôraze na pred-islamskú históriu a identitu.

Norman

grécka filozofia nevznikla sama od seba, ale je "pokračovaním" iných zdrojov. To je prirodzené a racionalné pochopenie. A tento zdroj bol blízky iránskej kultúre. Zamlčanie tohto spoločného zdroja, potlečenie tejto spoločnej minulosti a na druhej strane jej objavovanie je to, čo sa dialo v tých hore spomínaných dvoch renesanciách.

Ten rozhocor je pekná ukážka, ako sa dá na svet pozerať z iránskeho pohľadu - a je vceľku ucelený a nedeformovaný taký pohľad.
Dobre zdôraznil perzský prínos či podstatu pre pozitívnu fázu islámu - iránsku. A dobre pripomenul, čo sme tu v tomto dialogu ešte nespomenuli - tragédiu "mongolskej" invázie, ktorá bola ešte horšia ako arabská a nastolila totalitu islámskeho sveta (nielen v Iráne). Mongolské dobytie islámskeho sveta - až po Egypt - výrazne zničilo konštruktívne sily v ňom (genetické aj kultúrne) a podpísalo sa na jeho dnešnom stave.

Aman Againsttime

Súhlas. Jason Reza Jordani (to je ten perzsko-americký profesor z videa) u mňa nedávno podnietil bližší záujem o zoroastrizmus a starovekú Perziu. Politicky je tiež "na našej strane" (okrem islamu je veľmi kritický i k liberalizmu a otvorene píše a hovorí i o rase a rasovom charaktere konfliktu Perzia či árijská civilizácia obecne vs. islam - skrátka takto nejako vidím zmysel a budúcnosť iránskeho nacionalizmu. :-)

Perzia bola podľa neho prvá veľká biela koloniálna ríša, ktorá prišla s veľmi unikátnymi konceptami (napr. odmietnutie cyklického pohľadu na čas, viera v budúcnosť a pokrok, atď.) čím sa veľmi odlíšila od predstáv ostatných indoeurópskych etník (ktoré neskôr mnohé z nej prevzali skrz Grékov). Podľa neho išlo o prvých "archeofuturistov". Perzia tiež bola (na svoju dobu) mimoriadne humanistická a tolerantná (zákaz otroctva počas obdobia 1.Perzskej ríše, prakticky úplná rovnosť mužov a žien, zákaz týrania niektorých zvierat pod sankciou trestu smrti, dokonca dôraz na ekológiu, veľmi pozitívny vzťah k prírode, úcta k rozumu, pravde atď).

Vskutku, islam je totálna negácia toho, čo reprezentovala árijská Perzia. Celkom sa stotožňujem s pohľadom, že islam predstavuje ideologickú revoltu voči árijskému svetu, ktorému vyhlásil vojnu takpovediac od svojho vzniku. Árijský východ (Perzia, India) sa mu už podarilo (z väčšej časti) zničiť, zatiaľ čo západnej časti arijského sveta (Európe) sa podarilo ubrániť - bohužiaľ, dnes to vyzerá, že sme na dobrej ceste dopadnúť rovnako ako naši východní "bratranci".

matus

Každý normálny človek keď sa pozrie na ten ksicht na fotke musí vidieť, že je to primitívny násilník, vek tipujem tak na 25. Ale v Nemecku ho považovali za "dieťa". Jasný dôkaz, že západniari majú propagandou už natoľko vymyté mozgy, že spochybňujú aj svoje vlastné zmysly a očividnú realitu. Našťastie my z "východného bloku" ešte nie sme takto poznačení, nádej máme.

Buheh

Potom, ako video s dekapitáciou chlapca obehlo svet, mnoho ľudí s malou dušou začalo o umiernených rebeloch, o týchto ušľachtilých bojovníkoch za lepší svet, pochybovať. Dokonca aj samotní ich sponzori boli šokovaní – oni si totiž predtým mysleli, že peniaze a zbrane posielajú niekomu, hm... no že tí príjemcovia sú niečo ako decentné ladies, ktoré organizujú krúžok šitia a šikovných rúk popri čaji o piatej.

Ale teraz aj ten najzarytejší rusofil a konšpiratívec musí uznať, že títo umiernení rebeli sú naozaj umiernení. Aha, tuto je dôkaz:

http://edition.cnn.com/2016/07/20/middleeast/boy-beheaded-in-syria/

Tu sami umiernení rebeli uznali, že odrezať hlavu tomu desaťročnému chlapcovi (a filmovať to a následne dať na internet) bola chyba. Oni to v podstate nechceli urobiť, bol to skrátka omyl. Akosi sa to stalo v zápale nadšenia pre demokraciu a ľudské práva, no veď chyby sa stávajú, nie? Napríklad dokonca aj mne samému sa občas stáva, že... ale to som odbočil.

No skrátka, oni normálne hlavy odrezávajú len zajatcom nad 12 rokov, veď nie sú žiadni barbari, ako tvrdia zlí zlí proruskí propagandisti.

Aman Againsttime

Sulík sa (na mainstreamové pomery) celkom tvrdo obul do islamu: http://medzicas.sk/tvrde-slova-richarda-sulika-na-adresu-islamu/

Popravde, diskusiu na FB som čítal a som nepríjemne prekvapený koľko moslimských apologétov má Sulík medzi svojimi voličmi (je síce pravdou, že väčšina diskutujúcich vyjadrila Sulíkovi podporu, ale nebola to drvivá väčšina). Tie tradičné argumenty typu "islam nie je len jeden" alebo "nie všetci moslimovia sú rovnakí" sú už veľmi únavné. Chápem síce, že na prvý dojem môžu znieť veľmi rozumne, a preto ich mnohí používajú, ale stačí zapojiť aspoň trocha logiky a zistíme, že tu v skutočnosti absentuje racionálny pohľad. Stále ma dokáže (nepríjemne) prekvapiť ako mnohým ľuďom, častokrát i veľmi vzdelaným a s vysokým IQ, uniká koncept štatistického priemeru. Priemeru, ktorý sa od majority odlišuje koncentráciou sociálno-patologických javov, hlúposťou, kriminalitou či impulzívnosťou a ktorý LOGICKY spôsobí zaostávanie spoločnosti ako celku (prečo sa asi Švédsko každoročne prepadá v rebríčku štátov podľa indexu ľudského rozvoja?). Jednoducho povedané, samozrejme, že sú i dobrí, slušní či tzv. umiernení moslimovia, avšak nie je ich dostatočne veľa na to, aby islam nepredstavoval problém.

Ema

...a dobroserovia sa vytešievali, ako je pekne integrovateľný. Klamársky špinavý zmrd, ktorý isto klamal nielen o krajine svojho pôvodu, ale aj o veku, sa "učil" za pekára. Ilúzia dobroserov o tom, ako celý život až do dôchodku pečie pre Nemcov chlieb, by bola vo svetle toho videa na uváľanie od smiechu - keby nešlo o vraha.
Viem si predstaviť, čo sú zač ostatní "refugees - unaccompanied minors", keď tento patril medzi top.

Náhodný okoloidúci

Dnes si pripomíname 71. výročie teroristického útoku na Hirošimu.
V jeho pozadí je genetická vada organizátorov a páchateľov útoku.