Komunita oslavuje

Bavorský šéf polície práve oznámil, že zabijak z mníchovského obchodného centra Olympia "nemal žiadne spojenie s Islamským štátom, ani utečencami."

Koho to zaujíma? Na dokreslenie situácie stačí, že islamisti bujaro oslavujú a dávajú o tom náležite vedieť aj na sieti.

Keď padli newyorské dvojičky, chrapúnske korporátne médiá nám podhadzovali oslavujúcich Palestínčanov, pričom toto staré video vytiahli z videoarchívu. Zneužitie archívneho záznamu vyšlo najavo až neskôr. Zato dnes máme autentických videí, na ktorých moslimovia oslavujú masaker v mníchovskej Olympii na kvantá - a korporátne mediálne žumpy o nich ani nemuknú.

Inak, chudák nemecký minister vnútra de Maziére. Už druhý raz musel prerušiť dovolenku. Prvý raz, keď mu asýrsky brav, ktorý si voľkal v Nemecku so štatútom refugee - unaccompanied minor ťal sekerou do ľudí v regionálnom vláčiku. No, snáď sa mu najbližšie podarí potiahnuť dovolenku aspoň desať dní.

V Mníchove ešte na chvíľu ostaňme. Ľudí, ktorí uviazli na stanici a v iných verejných priestoroch, museli pri uskladnení do bezpečia vyšupovať do ministerských budov. Bavorsko má totiž všetky telocvične a podobné priestory, používané na účel evakuácie, narvané Fluechtlingami - až tak, že deti v nemeckých školách majú zrušené hodiny telesnej výchovy a nemeckí olympionici sa pripravujú v garážach. Hlavne, že si podľa hesiel nemeckej vlády "nenecháme zobrať náš spôsob života".

 
Autor: 
Truhlík

Dávali to v priamom prenose z ulíc a rozdávali rady drin bleiben. To je asi heslo nového života - Zvyknúť si a schovávať sa.

Ema

vykotil Chef des Bundeskanzleramts Peter Altmaier, že ...nesmieme dopustiť, aby teroristi dosiahli svoj cieľ, a to zneistenie našej spoločnosti. Jo, jo. Tí prchajúci členovia spoločnosti neboli ani trochu zneistení. Hľadali úkryt s absolútnou istotou.

Mimochodom, kde je Merkelbaba, že za ňu krákorí šéf jej kabinetu a po tej chcípnutej rybe v gaťách sa zľahla zem? To nie sú nemeckí občania hodní svojej vláde ani toľko, aby im povedali, že Merkelka je ...ja neviem, v špitáli s kolikou, na urlábe, v tureckom háreme...

slaven1

Sezóna ešte len v polovici, a Neviditeľný pes pre udalosti v Niče už píše články typu "ESEJ: Nice - selhání nejen multikulturalismu".

Však vyčkajte apoň do konca leta, atómoví inžinieri čo sem neustále pochodujú nehodľajú len tak prestať. Bude toho viac. Sľubujem.