Kotlebove hliadky vo vlakoch zakázali?

Tak sme sa dozvedeli z masmédii, že  Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) "zakázala hliadky ĽSNS", ktoré sa od volieb pohybujú vo vlakoch.

ZSSK vydala nový prepravný poriadok, ktorý od začiatku júla nedovoluje žiadne aktivity vo vlakoch. Dajme sem aj my citát:

„Bez písomného súhlasu ZSSK je zakázané podnikať alebo vstupovať do vlakov ZSSK za týmto účelom, vykonávať predaj, propagáciu alebo uskutočňovať politickú agitáciu, podporu alebo popularizáciu názvu, značky, programu alebo hesiel politickej strany, politického hnutia alebo kandidáta, umiestňovať alebo rozdávať letáky, respektíve realizovať na tento účel alebo v súvislosti s tým akékoľvek úkony“.


Za prvé politické hľadisko: hliadky sa stretli s pozitívnym ohlasom. Je jasné, že niekomu je akákoľvek aktivita národovcov proti srsti - ale s tým sa musia zmieriť, formálne nie sme v totalite a tak sa musia s nimi konfrontovať inak - nie zákazmi. Ovšem - ako vidno - aj keď formálne teda nie sme, v reále žijeme v despocii, ktorá zakáže čokoľvek, čo sa jej zachce. Sloboda? Sloboda slova, sloboda podnikania? Veď vidíme v citovanom: zakázané je popularizovať čokoľvek, názov, značku,  politické hnutie. Akým právom? Budú zakázané aj reklamy aj charitatívne plagátiky? Bude sa môcť vo vlaku vysloviť vlastný názor? Bude ľuďom so zlými politickými názormi zakázané cestovať vlakom?

 

Tu prechádzame do praktického hľadiska: Ako to komukoľvek dokážu? To má byť celkom v právomoci bežného sprievodcu, aby rozhodol, čo kto propaguje?? Aj tričko s nápísom je zakázaná propagácia? Tričko s nápisom legálnej parlamentnej strany? Aj poslanci budú z vlaku vyhodení, lebo sa súdruh sprievodca rozhodne?


A tu je pomaly tretia rovina: nepochybujem, že tieto hliadky ĽSNS uvítali v prvom rade sprievodcovia a cestujúci. Myslia si byrokrati a antinárodná sionistocká banda, že sa sprievodcovia budú nejako angažovať proti hlaidkam? Kto ich bude naháňať či nútiť? Dáme ku každému pracovníkovi dráh jedného žida, aby na neho dozeral, či spĺňa kapitalistickú ideológiu?

Zas raz sionistickí mudrci ukázali realitu systému a svoju neschopnosť.

Myslím že po tomto úspechu je načase tvoriť hliadky domobrany, ktoré by sa prezentovali aj na uliciach miest. Francúzsko práve v posledných dňoch založilo Národnú gardu, treba spraviť to isté aj u nás. Netreba ale samozrejme čakať na schválenie parlamentom - demonštračný pohyb osôb po uliciach nemôže nik zakázať. A ak majú príslušný zbrojný pas, ani nosenie zbraní. 


 
JKPT

Hajzľovina najhrubšieho zrna.... Svojím spôsobom ľutujem "súdruha sprievodcu", ako si ho nazval, pretože ten bude v tomto prípade obyčajný chudák... Za všetko toto môže Procházkova arogantná stupídna banda idiotov na čele s Brecelym a ním dosadení šašovia, plniaci politickú objednávku. Skutočne ľutujem sprievodcov. Viem o čom hovorím, tie pomery tam tak trochu poznám...

afinabul

Som hľadal nejaký pochod, ale toto ma odrovnalo:
"Od 1.7.2009 je Vojenská hudba OS SR Bratislava začlenená ako súčasť Veliteľstva posádky Bratislava"
https://www.youtube.com/watch?v=OPQ7yNFKYqQ
Som myslel, že máme niečo takéto:
https://www.youtube.com/watch?v=XReu57DW6ts
Ale potom som pochopil, máme vlak od Žiliny ...

nové