FP 2017

 

 
FP je umelecký zámer, ďakujem.
Autor: 
region: 
Náhodný okoloidúci

A čo my vieme... možno to gesto je znázorňuje požadovaný / ponúkaný kaliber.
U dámy s jej záľubou v južanoch nepochybujem, ale u pána, ktorý tak rád útočí na politickú konkurenciu - no neviem... možno je okrem iného aj rybár.

Ema

Aby sa predišlo neskorším nedorozumeniam. Dámy nemusia byť nutne zo slobodomurárskej lóže.

Aj tak nechápem, načo dal afinambul vedľa beštiálnej Merkelbaby šéfa SNS Danka. Mal tam dať kreténa Hlinu.

balu

kovbojku. Možno Merkelica vie čo ukazuje ale Danko takmer isto nie, akurát, že "som poj.bateľný". Aj to nechápem, že keď je niekde solárny symbol tak hneď je ozvena, že "jééééj, slobodomurár, iluminát". Nevým, ale podľa mňa Slnko bolo pred slobodomurármi, všade všetky národy sa z neho tešili lebo dávalo život a ako ináč sa dá nakresliť? Ilumináti a podobná zberba Slnko a jeho symboly nevymysleli, akurát uzurpujú.

Buheh

a mňa napríklad dosť hnevá termín "slniečkari". Kua, čo majú priaznivci temného satanizmu spoločné so slnkom, odvekým symbolom čistoty a svetla, aj toho duchovného? Je mi jasné, že to je zámer, chceli by nám slnko ukradnúť, a to teda nie! My sme slniečkari, lebo sme na strane dobra a pravdy, a nie oni!

Buheh

obyčajným Slovákom, ktorí sa nezaujímame o rafinovanú a sofistikovanú symboliku a podprahovú komunikáciu, je z toho jasné, že tá pani je pizda a pán Danko nápodobne. A vlastne to vieme aj bez toho, aby to ukazovali.

Norman

jediný, kto tu robí tajomné gestá, je afinabul.

Veľmajster FM

obyčajný neangažovaný občan ako ja prakticky nemože porozumieť.

SNS má dlhú tradíciu. Pred tým, ako významná časť Čechov dobrovoľne akceptovala komunizmus, bola SNS seriózna stálica na našej politickej scéne.

https://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Ceskoslovensk%C3%A9_parlamentn%C3%AD_...

Jej výsledky nepotrebujú komentár!

Po roku 1989 spolu s KDH to mohol byť najsilnejší konkurent prefarbených komunistov.

Nemôžeme sa čudovať, že sem smeroval okamžite prudký spoločný útok štbákov a českých šovinistov. Kádre rozhodujú o všetkom! Myšlienka Jozue Stalina je hlboko vrytá v srdciach exkomunistov a exkomsomolcov.

Spoločnými silami Mórica a Pepa Prokešú strana rýchle spela do záhuby, ktorej meno bol asociál arogantný ožran Slota.

Dankova zásluha je, že dokázal stranu vyvliecť z totálnych sračiek. Dnes SNS celkom úspešne lavíruje na hrane medzi slušnosťou a poslušnosťou. Realita volebnej matematiky ukazuje, že farizejsky slušná poslušná ale amorálna politika Dzurindu a neslušná neposlušná politika Slotu nemajú šance na úspech.

Priznám sa, že nachápem aškenáziho, ktorý keď Danko nakŕmil blázna Matoviča liberálnymi drístami jeho spojencov, cítil potrebu osloviť ho "rabín". Besná krv Chazara sa nezaprie.

Nechápem útoky "radikálov" na Danka pred voľbami a po nich.

Ale im to nestačí! Útočia aj na Kotlebu, zdá sa im moc slušný!

Ak sa pozriem na súčasnú parlamentnú matematiku a pevné postoje V4 proti multulti politike, pýtam sa

ČO CHCETE PÁNI ? DOKÁZALI BY STE VIAC ?

Slovensko bude v roku 2017 čeliť synergickému efektu dvoch hrozieb:

1. Hrozba pádu bláznivej politiky kvantitatívneho uvoľňovania (rozumej púšťania do obehu virtuálnych peňazí nekrytých reálnymi hodnotami) a následnej hyperinflácie.

2. Za pomoci riadenej násilnej imigrácie vytvorenie amorfného politického gulášu, ktorý pozorujeme na dnešnej politickej scéne Nemecka, ktorý podporovali spojenci po II. svetovej vojne v snahe eliminovať nemecký nacionalizmus.

Keď Vám nevonia ani Danko, ani Kotleba, tak potom KTO???!!! A hlavne ČO???!!!

Nájdete si nejakého nového mešuge chucpe sefarda, alebo aškenáziho, čo Vám bude tárať svoje radikálne ohnivé reči? Na to sú majstri!

Svetomír

tak ešte k tomu dám niečo. V posunkovej reči toto gesto znamená "mám vás v srdci". Netvrdím, že Angela, alebo Andrej to robia zámerne. Možné to je.
Ale odteraz vás nechám chápať všetko cez emócie. Aby som vám tu nerobil fackovacieho panáka :-).

Norman

Nič v zlom, umelecký zámer - ale opäť - aká je pointa, aký zámer?
A prečo je tá fiča taká malá?