V Poľsku zabili Arabi 21-ročného Poliaka

V Poľsku bol počas silvestrovskej noci na ulici zavraždený 21-ročný Poliak kvôli potýčke s prevádzkovateľmi kebabárne. Zatknutí sú štyria cudzinci, semiti z Alžírska, Tuniska a Maroka.

To sú fakty.

http://www.hlavnespravy.sk/po-smrtelnom-bodnuti-21-rocneho-mladik-a-v-po...

Na druhý deň, teda v nedelu 1.1. sa pred kebabárňou zišiel dav domácich, ktorí zapálili na mieste sviečky a začali na protest rozbíjať výklad prevádzky. Zasiahla polícia, bolo 21 zatknutých. Tu sú zábery z protestu.

 

Treba povedať, bez nejakej nadmernej irónie, že to nie je správny postoj. Okná rozbíjajú len dvaja-traja aktivisti, zvyšok čaká a tlieska.
Takisto treba povedať, že na vine za zločin nie je budova, výklady a podobne. Dokonca aj osobný majetok zločincov je len to, čo je vnútri  - a tomu sa zrejme nič nestalo. 
 
Ďalšie video zobrazuje strety polície s demonštrantami:
 
 
 
Tu je najväčšia chyba: policajti v takýchto prípadoch musia nechať demonštratov konať a svoje zásahy obmedziť na nevyhnutné minimum. Nesmú predsa v najmenšom obmedzovať ľudské práva demonštrantov, že. Každý policajný funkcionár musí toto vysvetliť svojim mužom a tých, ktorí nepochopia a budú príliš aktívni, potrestať za prekročenie služobných právomocí. A vyhodiť. Veliteľ má vždy možnosti a treba predpokladať, že aj v poliícii je dostatok zdravých rozumných chlapov, ktorí chcú, aby ich rodiny mali aspoň nádej na slušnú budúcnosť.
 
Len bokom si človek priam nostalgicky spomenie, že kedysi za takýto zákrok policajtov proti demonštrantom v Prahe vraj padol zlý totalitný komunizmus. Samozrejme, na rozprávky neveríme, ale aj dnes by mohol padnúť zlý anglosionistický totalizmus a zaviesť sa paradigma, ktorá bude uznávať ako hlavnú prioritu národný záujem. Nie že by to bolo ideálne a všetko riešiace - ale v súčasnosti je to už jediné možné riešenie. Topiaci si nemôže vyberať medzi typmi člnkov, musí zobrať na pomoc prvé prkno, ktorého ho udrží - a to je v súčasnosti len národná jednota. Preferencia našich európskych hodnôt : to jest poriadok, čistota, ľudskosť (v protiklade s primitívnou beštialitou určitých imigrantských votrelcov).
 
Vráťme sa ale k polícii: naozaj, presne v rámci zákona, nemá zmysel a treba sa vyhnúť potýčkam s policajtami. Dokonca aj tie slovné hádky sú zbytočné. Apelovať na ich svedomie, to áno, ale bez hystérie a kriku. Dajte im radšej tipy, kde majú zasiahnuť, priveďte im rovno čierne papule s čiernymi dušami. Ak ich odmietnu zatknúť na základe vašej indikácie, nafilmujte si to. A vôbec, všetko filmujte. Možno sa to niekomu raz bude hodiť.
 
Ale všeobecne, budme senzitívni voči súčasným (novým) židovským zákonom a radám. Presne podľa takmudistickej tradície: nemá zmysel sa konfrontovať so silou, naopak, treba zasiahnuť na čo najslabšom mieste. Naši nepriatelia nie sú belosi v uniformách, ale černosi v handrách (slovo "černoch" tu používam nie ako indikáciu nejakej rasy, samozrejme, božechráň, nikdy, veď nik nie je naozaj čierny, to by bola blbosť -  ale ako metaforu na čierne duše, podobne, ako "handry" nie je kritika na ich odev, ale metafora ich značkového oblečenia ). Lebo aj prezident Kiska povedal, že sa máme o svoje okolie starať - tak sa o to, chlapi, postarajte. Porozmýšlajte, rozmyslite si to, ale potom sa starajte. Keď príde správna chvíľa.
 
Možno už tento rok. Ako hovoria Poliaci: Es kommt der Tag.
A tých dní bude viac. A budú horúce.
 
 
 
 
Dreamer

Treba radikálne prehodnotiť všetky občianstva SR získané po roku 1990!

Treba sa zamyslieť nad politikmi, ktorí do krajiny naviezli zločineckú svoloč.

Iba tak sa podobné udalosti nebudú opakovať. Násilie nič nevyrieši.

Norman

Dobre, preto v článku vyzývam policajtov "... zásahy obmedziť na nevyhnutné minimum"