Lupič u Kňažka?

Zaujímavé, koľko lupičov bolo postrelených v hradných vilách za posledné roky?

Koľko lupičov bolo vôbec  takých hlúpych, že vylupovali nejakú vilu v čase, keď boli domáci doma? Boli vôbec takí?

A koľkokrát vôbec došlo k vylúpeniu vily priamo pod Slavínom, kde sú policajné aj súkromné kamery a alarmy na každom metri?

 

Štatistika a pravdpodobnosť nepustí. Nie je žiadna konšpiračná teória, že najviac zabití a postrelení je medzi gangstrami pri vyrovnávaní si účtov - ako najznámejšie uvediem popravu advokáta gangstrov Ernesta Valka.

Koho sa to teda vlastne Kňažko pokúsil zastreliť? A ak dotyčný naozaj vnikol do vily neoprávnene, aké boli jeho motívy? Len kradnutie?

Priveľa náhod.

milan knažko

 

Milan Kňažko v jednej zo svojich obľúbených kreácií.

 

 
Autor: 
slaven1

Expolitik Kňažko postrelil muža, ktorý sa dostal do jeho domu
http://www.teraz.sk/slovensko/monitor-milan-knazko-mal-postrelit-m/23757...

Správa z 22.10:

M. KŇAŽKO: Pri kupónke skončili miliardy v rukách finančných skupín
http://www.teraz.sk/ekonomika/m-knazko-pri-kuponke-skoncili-mili/224146-...

Sinuhe

je veľa páchateľov s inteligenčnou subnormou a feťákov, takže aj keď mám na Kňažka zhodný názor s Normanom, nemyslím, že prítomnosť bežného lupiča vo vile je až taký nezvyčajný jav.

Rudo

Včera sa tu SMEtiarska propaganda nadúvala, až ju šlo roztrhnúť. LUPIČ. LÚPEŽNÍK. Dobre, že nenapísali, že to bol terorista. Aby obhájili sionistického lokaja Kňažka, ktorý, zdá sa, že strelil zlodeja a nie lupiča.
Väčšina bežných ľudí ani nevie, aký rozdiel je medzi zlodejom a lupičom. Lupič používa fyzické násilie, resp. vyhrážky smrťou, na odcuzdenie vecí. Zdá sa, že Kňažko nemal ani nôž na hrdle, ani nebol zbitý, ani naňho nemierila žiadna zbraň. Páchateľ bol obyčajný ZLODEJ, a nie lupič.
Podľa dostupných informácií mal pri sebe zlato a peniaze, čo bol zrejme dôvod, prečo ho Kňažko strelil. A nebolo to náhodou pri úteku?

Za takýchto okolností by šiel bežný človek jednoznačne do chládku. Kňažkovi sa však nič nestane. Je to lokaj tých správnych. Ani Lipšicovi doteraz ešte stále nebol zadržaný vodičský preukaz, čo je nonsens v takomto prípade.

Sinuhe

jednoducho nemal tam v cudzom dome čo hľadať a aj keď mi je Kňažko odporný (je to typický slizoň), tak ako správny demokrat mu nemôžem uprieť právo brániť sa. Myslím, že v danej situácii, danej nočnej dobe, v neposlednom rade aj s prihliadnutím na Kňažkov vek ak udalosti prebehli predpokladaným spôsobom, tak to, že zlodeja/lupiča postrelil, bolo správne.

Norman

Lenže všetkým bije do očí, ako sa po tomto zatiaľ vôbec nevyjasnenom prehmate hneď prokurátori vyjadrujú, že to bola nutná obrana. Ako to vedia? A prečo Kňažko ide (podľa jeho vlastných slov) vypovedať na políciu až v piatok? Aby si to dnes mohol všetko najprv rozobrať so svojimi právnikmi? Aby mohol všetko "obehať" a všetko vybaviť. A až podľa toho vypovedať?

Všetci vieme, že kriminalita nie je maličkosť a preto máme tendencie zastávať sa teoretického obráncu. Ale v tom je práve zádrhel - režim Žitňanských a Kňažkoncov zakazuje (neozbrojeným) ľuďom hliadkovať vo vlakoch, zakazuje im či fakticky zabraňuje sa vyzbrojovať doma proti cigáňom, zastrašuje ľudí pred použitím zbrane na sebaobranu, ba dokonca aj pred použitím akejkoľvek obrany - lebo vraj sme PROTI NASILIU a NENAVISTI --- ale pre seba si tieto špinavé amorálne hovadá vyhradzujú faktické výnimky a ak sa niečo vyskytne, strielajú ako na divokom západe.
To nie je spravodlivé. To nie je v poriadku.

A znova vám vážení prítomní pripomínam: doba od nás chce spravodlivosť, rovnováhu, harmóniu - teda trestanie ich zločinov, nie obhajovanie ich slabostí. My nie sme ich advokáti (nato majú stovky svojich platených grázlov), my sme ich žalobcovia. Osuský mláti ľudí na ulici, tak si zasluhuje dostať sám cez fuňu, Kňažko striela neozbrojených ľudí ľudí od chrbta ...
Ja nepoznám na všetko odpovede, neviem, čo je najspravodlivejšie, a nik to nevie - ale viem, čo všetko sa im môže stať. A niečo z tých trestov sa im stane, dúfam. Ja sa neobávam, že by sme ich mohli potrestať pritvrdo. Ak budeme zmierliví voči Kňažkovi, bude to výsostne nespravodlivé voči ľuďom na východe, ktorých cigáni vraždia v ich vlastných domčekoch.

Buheh

Obidvaja ste to presne vystihli, aj Sinuhe aj Ty. Dve strany tej istej mince. Netreba už nič dodávať.

Norman

no ja neviem, je zaujímavé ako ľudia posudzujú dokonalosť podľa toho, či s daným názorom súhlasia, alebo nie.
Ja také posudzovania cielene odmietam.

1488

..a by to mohol byť nový spoločenský úzus, že v dome si môžeš streliť aj na "chudáka" neozbrojeného zlodeja. Šak keď môže Milanko, tak prečo nie plebs. Vivat demokracia a divoký východ slovenska. A v tme noci etnický pôvod nevidieť, všetci sme si rovní.

Norman

áno, aby to mohlo slúžiť ako precedens, treba do toho čo najviac rýpať, aby to bol všeobecne známy prípad.
A dokonca ani nejde o to, ako by také prípady posudzovali sudcovia v budúcnosti (na to srať, sudcovia si aj tak súdia hlavne podľa toho, ako im moc prikáže) - ide skôr o precedens v mysliach občanov, aby si skutočne dodali odvahy, vyzbrojili sa a nebáli sa doma, na svojich majetkoch a v okolí strielať vždy, keď to spravodlivosť vyžaduje. Ako vidno, je to dovolené - a bolo by dobré, aby si to uvedomil aj ten posledný občan Slovenska.
Preto treba na Kňažka tlačiť, aby túto správu vrešťal čo najviac, ako potkan zahnaný do kúta: "Je to dovolené, je to dovolené, je to dovolené!".

Buheh

by mohol byť predsedens, že tak ako predseda, každý si môže beztrestne zraziť svojho dôchodcu na prechode sám.

Norman

ani sám Lipšic nepopiera, že spravil vážny priestupok či nedbalostný zločin a nik netvrdí, že je to v poriadku. Možno sa z toho právne vylíže, ale neprechádza mu to beztrestne.

Slav

na diskusiach SMEtiska:
Osuský smie fackovať,Kňažko strieľať,Lipšic zrážať

Myslím, že úplne trefne charakterizuje súčasný spoločenský marazmus. Odporúčanie pre tých, ktorí diskutujú na SMEtisku: vyjadrujte pravdu priamo v nicku. Príspevok scenzurujú, ale nick tam ostane svietiť!

Buheh

a najmä preto, že v dnešnej babylónskej dobe, keď každý kričí a nikto nepočúva, už nielenže dlhé príspevky nikto nečíta, ale pomaly aj krátky odstavec je veľa. Jedine krátke heslo, to ešte môže preraziť.

Norman

Nikde nevidím žiadne správy.

Norman

Určite ju potrebuje.

Platená, opakujem platená propaganda hraná ako názor .. občana, no, politika .. no, člena SaS.

Podľa liberálov je vraj strielanie dobré.

No, teraz už aspoň nik nepodpáli Kotlebovo auto, ako kedysi.

Srandy sa skončili, prešlo sa na ostré.

 

A tu je link na aktívneho Droba.

 

 

Dreamer

ktorý stojí za úvahu.

Zlodej vedel, kde má Kňažko trezor a dokonca aj kľúče! Obsah trezora niekomu stál za to, aby najal zlodeja z ČR!

Nie som žiaden Hercule Poirot, ale moje šedé buňky mozgové tieto fakty zaznamenali a nevedia sa vynačudovať ...

Norman

Ako vidím, postrelený volal políciu. ?? Neobvyklé. Azda chcel záchranku, hm, uvedomoval si vážnosť poranenia?

V dome bola počas noci aj Kňažkova exmanželka. No, Hercule Poirot by mal variantu- za väčšinou zločinov sa skrývajú príbuzní či blízki ľudia. Chlapík naozaj mal u seba cennosti, dostal sa k nim nejako rýchlo.