Dajli mi nebo nedajli

Americká administratíva si už udeľuje navzájom ocenenia ako voľakedy komunistickí súdruhovia. Keď však prezident zavesí na krk metál svojmu viceprezidentovi Bidenovi, prečo Biden zohrá pred publikom zasoplené teátro? Že je Biden mentálne nestabilný, to nie je u sionistu jeho rangu, a teda ťažkého zločinca, žiadne prekvapenie. Ale prečo mu jeho staff nedal protiplakaciu tabletku a nechal ho hentak sa pred kamerami rozosrať? Nevedia tí sionisti ani len odísť na smetisko dejín so zdvihnutou hlavou.

 
Autor: 
Norman

hej, ako každá "curved" ríša pred krachom, medaile si dávaju navzájom. Prezident viceprezidentovi (a opačne). Možno tých debilov brať vážne? Má ešte niekto komplexy, že napríklad my na Slovensku potrebujeme hentaké s prepáčením hovná aby nám diktovali politiku?

balu

že sa nepodarilo ulúpiť koncesiu na ukrajinský pre synátora. A koniec zlatej doby, finito, súdruzi.

Sinuhe

verbálny aj nonverbálny, je čoraz vyprázdnenejší a dementnejší - v skratke to všetko vidno aj na tomto videu. Hussein Obama, ako tu ktosi pre rokmi trefne pripomenul pri jeho prvej inaugurácii, nemal skúsenosti ani s riadením staničného bufetu. Bol to jednoducho herec, bábka, ktorú najali do jeho funkcie. A na sklonku jeho účinkovania už aj na Babrákovom prejave vidno, že rola ho prestala baviť a len ako mechanická bábka nepresvedčivo predvádza hrané gestá a recituje slová podľa predlohy.

Buheh

som zámerne pozeral, či tam nájdem aj niečo iné, než len jedovaté psychomanipulatívne seno, ktorým sa štandardne vypcháva strašidlo demokracie vystrčené nad bielym domom. No, nenašiel som.

Ale zato som si všimol, že aj Barack si poplakal. Tak mi napadlo, sú dosť citliví títo demokrati. Napríklad aj pani Clintonová, ktorá po prehre vo voľbách údajne tiež bola veľmi rozcitlivená, až tak, že zmlátila svoj staff a museli jej dať odbornú pomoc páni v bielych plášťoch.

Je dobre, že kufrík s červeným tlačidlom a nápisom "WW 3" majú v rukách citliví ľudia. Človek sa hneď cíti bezpečnejšie.

slaven1

Zahraniční agenti, z NGO "Slovak Politikal Wačdog", Krempaská a Weisenbacher, idú blokovať prístup do RTVS. Takže je otázka, ako sa agenti zahraničia, Mika, riaditeľ RTVS, jeho poskok Dik-o, alebo sfetovaný trtko Braňo Dobšinský dostane do roboty a Slovensko tak nedostane svoju dennú "koloniálnu dávku" :D

Mika je bývalý riaditeľ TV Narkóza a čiže je to preverený človek Američanov (nadnárodného riadenia kolónie).

Aby ste pochopili, na kolonizovanom území musíte čo najskôr ovládnuť prostriedky komunikácie. Veľké média ako TV (rádio, tlač, socsiete) sú prostriedkom na masovú komunikáciu. Na všetkých významných postoch v masových médiách sedia americký emisári (RTVS, TV Narkóza, Hnojka, TA3, Nový čas, Plus sedem dní, Deutche Telecom, Orange, Radio Expres, Rada dohliadajúce na rádiové vysieranie, ejdžensi Medián zostavujúca zoznam najpocúčanejších rádiových staníc a tak riadiaca finančné toky cez cenu reklamy atď...).

slaven1

Cca 25 minúta v relácii Konšpiračný byt (SV) zo dňa 19.01.2017. Milan Uhrík hovorí:

Ja nerozumie ako niekto môže už 20 rokov po sebe navrhovať deficitný štátny rozpočet. Ako sa to dá? Chápem, že rok sa nedarí, dva roky sa neradí, ale keď sa nedarí 23 rokov, alebo 24 rokov tak to už je na zamyslenie. A chyba asi nebude v systéme, ale bude v tých ľuďoch, ktorý ten rozpočet navrhujú.

No a 23 rokov sú tam stále tí istí ľudia? Nie, nie sú. Takže logicky chyba nemôže byť v ľuďoch, ale v systéme. Vymeníš ľudí (za 23 rokov sa ľudia vymenia), ale systém (kolónie) ostane.

Taktiež ten systém "nie je" chybný, aj keď sa z pohľadu našinca chybným môže javiť. Systém bol tak navrhnutý. Deficit sa financuje úverom, ktorého úrok je súčasť koloniálnej dane, ktorú vypláca Slovensko.

A aj preto je ten rozpočet "a priori navrhnutý ako deficitný", aby nadnárodní bankári nešomrali, že Slovensko neplatí svoj desiatok, lebo s tymito kurvami nie su žarty.

No takže som v zázname relácie na 26 minúte a ešte mám 1h 20 min pred sebou. Čo sa ešte dozviem..

Norman

že si sa to, že zabili Lincolna, musel dozvedieť takto, od cudzích ľudí :(

balu

Ako? Kedy?

Včera som jedným okom sledoval inauguráciu Trumpa Trumpoviča. Nakoniec nebol ekšön (ergo atentát), al aj tek bolo pár zaujímavých cvíľ. Ako sa Clintonka družne baví s druhým masovým vrahom Dubya Bushom, alebo okolo 17.20 vystúpil rabín. neviem či TO práve nebolo to ozajstné "požehnanie".

Ináč aj to ma napadlo, že hystéria posledných dní, že bude atentát bola generovaná práve preto aby NEBOLA. Lebo keby bola, tak hneď každý vie kto ho spáchal, takže možno že aj vážne hrozil.

balu

kto sa pokúsil o zrušenie FED-u alebo aspoň odobratia licencie na tlač peňazí od nich. Andrew Jackson for example. JF Kennedy.

Uhrík je podľa mňa dostatočne inteligentný, aby prekukol ten systém, veď nakoniec nie je to také ťažké. Samozrejme, že je chyyba v systéme - a podľa mňa to aj on vie. Len sa nechcel zabočiť do tejto témy (lebo by musel skončiť pri antisemitizme :-)

Náhodný okoloidúci

Vissarionovič odmietol naviazať rubeľ na dolár a otrávili ho, aj keď boli za tým aj mnohé iné príčiny, prečo bol nepohodlný. Nikita Sergejevič ho až príliš ochotne naviazal a zároveň vymyslel (alebo mu to niekto pošepol), že Vissarionovič si pestoval kult osobnosti.

Truhlík
Náhodný okoloidúci

Michelle vyzerá mužnejšie ako Hussejnovič.

Norman

Michele Obama je šikovná a šarmantná, nebudeme predsa zaujatí. Samozrejme, nemôže šarmom konkurovať Melánii, to je iná trieda, ale nebuďme malí a nefér. Určite je desaťkrát lepšia, ako nové meradlo, miss Fínska, nehovoriac už o tej suke ... čo ju tu spomínal Balu .. už si nespomínam ... slintavá Tódová.

Náhodný okoloidúci

Ja som nikdy netvrdil, že Michelle nenosí minisukne, aby jej nebolo vidno gule a vtáka. Je to úplne štandardná černošská žena. Ale spomeň si na video Hussejnoviča vo fitnesscentre. To je to, na čo som narážal.
Barack
https://www.youtube.com/watch?v=bvBjDYydAIw
Michelle
https://www.youtube.com/watch?v=DFtkNok787s

Norman

je to fakt herec a šašo. Ale zas, buďme objektívni, našej kiske sa husejnovič nevyrovná :) Alebo že by?

(do fiče, ako sa mohlo stať, že tá opica dostala nobelovu cenu mieru? čo sme to za spoločnosť?)

Ľubov

na svojej posl.tlačovej konferencii 18.1.17. nazval európsku spoločnosť postkresťanskou.

Norman

je to síce faktická pravda, ale to je len taký formálny názov, hovorí o minulosti.

Ak ešte nemáme zabehnuté nazvanie "prímorská civilizácia", alebo tak nejako, môžeme použiť ekonomické označenie "kšeftárska civilizácia".

Ale ak by sme zostali na úrovni prírodnej vedy, a vybrali psychologický charakter doby, spomedzi toho, čo príroda vytvorila, museli by sme to nazvať "potkania civilizácia". Nie plazia, nie vtáčia, nie antilopia, nie vlčia, nie levia, ani nie opičia, ale potkania. Poslednch 500 rokov sa začala civilizácia uberať týmto smerom, je to tým tlakom v mestách. Z ľudí sa stávajú (mentálne) potkany.
To si dovolím tak na rovnu napísať len preto, lebo je také pekné ráno. :)

Rudo

za čo ju dostal? No má skrátka politicky korektnú farbu pleti! Aj to už dnes môže stačiť...

Náhodný okoloidúci

Ako všetko pôjde podľa plánu ruských hackerov, USA majú šancu očistiť sa od desaťročia hromadenej špiny. A postupne sa očistí aj Amerika. Tak Severná ako aj Južná.