Rusko vypovie ďalšiu dohodu

Rusko vypovie ďaľšiu dohodu s USA, tentokrát o spolupráci v oblasti trestného stíhania. Je to ďalší krok v kolotoči novej studenej vojny.

Na jednej strane je dobré, že sa Rusko začína a dokáže brániť infiltrácii zámerného rozkladu. Na druhej strane nie je dobre, že sa to rozrastá do otvorenej oficilálnej konfrontácie. Sionistické sily Ameriky potrebujú nového nepriateľa, a keďže Al Kajda sa ukázala ako neexistujúca, Irán ako prislabý a zároveň prešibaný, je staré dobré Rusko dlho očakávaná príležitosť. Okrem toho, nenávisť Chazarov voči Rusku je nekonečná a nikdy neustane.

Spoluprácu Rusko - Amerika treba podporovať. Svet má tri veľké centrá nordickej civilizácie - vymenované v západovýchodnom smere:  Amerika, Európa, Rusko. Všetky tri majú najväčšieho nepriatela v sebe, svojho vnútorného parazita a každé centrum sa s tým vysporiadava po svojom a s rôznym úspechom. Bolo by zlým nasmerovaním, ak by sa energia opäť raz zamerala na vzájomnú konfrontáciu a  provokatér si spokojne medlil ruky.

Skutočná konfrontácia prebieha v severo-južnom smere. Kultivácia prebieha v severo-južnom smere. Severný racionálny a morálny typ sa musí najprv sám zbaviť chýb, ktoré kedysi nemal: nenásytnosti a deštruktívnosti. Nenásytnosť - to je túžba vyciciavať celý svet, nekonečný kvantitatívny rast. Deštruktívnosť - to je nomádska snaha zničiť všetko, čo je cudzie. Tieto negatívne vlastnosti vniesli a vnášajú do kultúry severu sionistickí extrémisti.

Viac k tomu netreba hovoriť. Toto si ale treba opakovať.

 

 

 

Autor: 
Náhodný okoloidúci
Je možné striasť sa angloamerického a iného kolonializmu bez otvorenej konfrontácie? Oni sa snažia ovládnuť celý svet za akúkoľvek cenu a majú v tom náskok niekoľko storočí. Žiadna zbraň by v boji proti kolonialistom a za svoju slobodu nemala byť zakázaná, s podmienkou, že sa dokážeme včas ovládnuť a zastaviť, aby sa z nás nestali také obludy aké sa stali z nich.
Norman

je nutná, či už otvorená alebo skrytá, to je otázka okolností.

Je ale práve treba, aby sa nebojovalo s vonkajšími veternými mlynmi, ale s podstatou.

Čo sa týka nástrojov, samozrejme, že žiaden nie je zakázaný. Myslím dokonca, že bez podmienky, treba sa zbaviť tej obavy, "aby sa z nás nestali také obludy, aké sa stali z nich". Naopak, mám dojem, že toto heslo, "nie sme ako oni", je jedno z ich základných zbraní na podriadený plebs. "nie sme ako oni", "žiadne násilie", "len aby sme niekomu neublížili"... Dokonca ani nejde o to, že takto človek nemôže reagovať adekvátne, ale často stačí na porážku už aj to, že podobným rozmýšlaním stráca čas a energiu.

Napríklad aj práve teraz o týchto veciach znova debatujeme, namiesto toho, aby sme si hovorili konkrétne kroky. Ktorá "politická strana" bude reprezentovať, dá sa na Slovensku vytvoriť malý Island, ako sa sformovať do pevnej ale anonymnej siete ? Ako hovorí pán Džuleto Keza " ... a tak dále, a tak dále". :)

 

 
Náhodný okoloidúci
Možno sme sa celkom nepochopili. V boji proti parazitom si môžeme (a možno občas dokonca musíme) dovoliť byť takí ako sú oni voči nám, ale nesmieme takí zostať. Je iba jeden spravodlivý systém vzťahov, a to je reciprocita.
Norman

že používaním zbraní sa človek zdeformuje či pošpiní. Ale to je jedno z rizík konfrontácie, jedna z obetí.

Ja som ti nechcel oponovať, len som chcel zdôrazniť, že situácia pokračuje a podobne, ako sa nebude brať ohľad na vlastné bezpečie, nebude sa brať ohľad ani na vlastné zábrany.

Ono to ani neznie dobre, moc sa o tom ani nehovorí a asi ani nie je treba. Samozrejme, každý chce prežiť v plnej sile a čistote.

 
Norman

Skorodovaní a skolabovaní ľudia sa rozpadajú a snažia sa infikovať iné štruktúry.

Netreba ani rozmýšlať, čo s takými prípadmi. So špinou sa nedebatuje, špina sa odstraňuje.

Tu a teraz sa mohol Grigoriy presvedčiť, že nemá ani pravdu, ani silu.

Nie je to jednoduché?

baloo
Rusko vypoveda zmluvu sionistami ovladanej a preto nespolahlivej a zakernej Amerike ü vypoveda zmluvu TAKEJTO Amerike. Zrejme ta vzajomnost uz dlhsie chybala v celom vztahu a ak niekto, tak prave Rusi vedia najlepsie (a potom Poliaci a "Uhri") co v praxi znamena chazarska destrukcia. A zrejme FSB pozbierala par nepeknych informacii o "partnerovi". Mam dokonca taky pocit, ze to uz mali davnejsie urobit, a to ze neurobili, podla mna znamena tolko, ze nemohli.
Ema

Baloo, ak máš čas a chuť, pozri si na motejlek.com niečo malé o I&C Energo od Prahy až po Pešť i Budín. Je to len malá časť obrazu stredoeurópskeho energetického obludária.

Ozaj, Rosnefť včera oznámila, že oseká všelijaké zmrdispdostredkovateľké firmy navešané na ruskú ropu. To zas bude revu o ruskej nedemokratičnosti, to zas bude zákulisných zákerností.

N

čo ma Rusko rozpracované, aby sa zachránilo, aby vôbec prežilo. Momentálne beží ekonomicko-finančná vojna ( boj o Centrálnu banku, zákaz majetku v zahraničí pre úradníkov,........). Priučili sa "salámovej metóde" a priťahujú postupne. Všetko je to také krehké, že stačí málo, aby všetka Putinova snaha padla. Na druhej strane stačí, aby nabudúce na Poklonnuju goru prišli 3 milióny ľudí a Rusko má vyhraté.

http://rublogers.ru/2013/01/31/o-centralnom-banke-rossiyskoy-federacii-b...

Ak to niekto vidí ako otvorenú konfrontáciu, tak akoby uznával, že Rusko nemá právo robiť si, čo uzná za dobré.

http://www.zvedavec.org/komentare/2013/02/5336-exkluzivni-rozhovor-s-nam...

Norman

ale nemá právo zabúdať na vnútornú ekonomicko-finančnú vojnu a zaoberať sa zámernými vonkajšími provokáciami.

Ako si dala link - centrálne banky musia patriť pod kontrolu národa, tam je podstata. Zvyšok sú detaily.

Stefan
Pekný článok a hlavne myšlienky ktoré v sebe obsahuje.Podobne to vnímam ja a akákoľvek popudzovaná konfrontácia nepriniesla pre nikoho nič dobré, iba pre toho kto ju intrigami vyvolal.