Prvotnopospolní pretiekli na Západ

Márme boli nádeje Západu, že udrží lokálne prvotnopospolné formy spoločnosti vo Východnej Európe rôznymi dotáciami a tlakom na tamojšie vlády. Mlieko, kypiace z hrnca sa nedá zastaviť pokrievkou a tak cigánske komunity už pretiekli na Západ v takom množstve, že tamojší politici musia verejne uznať, že tie ich blbé rady, ktoré tak veľkodušne dávali nám, sú len prázdne tupé kecy.

Francúzsky minister vnútra Manuel Valls sa vyjadril, že prišlí "Rómovia vo Francúzsku sa nechcú integrovať" a okrem toho tvoria mafistické siete, ktoré ich nútia k prostitúcii a kriminalite. Vyjadrenie, ktoré keby predniesol nejaký minister z Východu, bol by bezpochybne celou smečkou prozápadných svíň označený za "rasistu". Nuž, páni multikulti západniari, čo ste si navarili, to si aj zjedzte. Pravda, najspravodlivejšie by bolo, aby sa tieto etniká zastavili až v New Yorku, lebo v princípe odtial pochádza gangréna multikulti ideológie - ale tam už majú dosť dosť všeliakej chamraďe, aj  z východnej Európy, takže ani tí nezostanú izolovaní tešiac sa na škode iných.

Európska Komisia má takzvané "Zastúpenie na SLovensku" (kedysi kremelskí bolševici hovorili týmto agentom "poradcovia"), a to má hovorcu, nejakého Andreja Králika. Ten sa vyjadril, že téma "začleňovania Rómov do spoločnosti" bude patriť medzi "priority programového obdobia 2014 - 2020".Tak nám teda súdruh vysvetlil, že byrokrati stále nechápu vážnosť situácie, a ani ich situácia ľudí nezaujíma. Hlavne, že tečú prachy. Bude sa zavádzať "stratégia" a bude sa rozhodovať, ktoré rezorty budú  môcť parazitovať na takto vyhodených peniazoch.

To je všetko.

Nemám žiadne informácie, že by občania organizovali domobranu, že by sa ozbrojovali oficiálne aj neoficiálne. Nemám informácie, že by niektorí politicky činní ľudia mali pripravené programy, ako naozaj riešiť problematiku kriminálnych prvotnopospolných etník. Nemám tie informácie. Ale som si istý, že sa tak deje. Ja verím v ľudstvo, no ... nehovorím, že sa to podarí, ale brániť sa budú. Ti bieli, ti sa brániť budú, s tým rátajte.

 
N

http://www.president.gov.ua/ru/documents/15628.html (ukrajinsky neviem, ale ak by niekto....)

 

Do roku 2020 prijme Ukrajina 2 milióny cigánov. Veď predsa musíme zachrániť ich "jedinečnú kultúru a identitu"

Naši tam, samozrejme nepôjdu, len tí zo Západu.( My musíme dúfať, že pri tom presídľovaní sa niektorí nezastavia v pol ceste.)

Veď tých Slovanov nejako zlikvidovať musia!

http://www.odnako.org/blogs/show_25045/

Norman

Skutočne pozoruhodná informácia, vážne.

 
slaven1

Baláž v Informačnej vojne z 12.4.2013 hovorí, ako to bolo s vízami, ktoré závádzali pre Slovákov západné krajiny po páde železnej opony. Má to 3 hodky, tak ja to zhrniem:

Zahraničné tajné služby spolu s SIS vytvorili 2/3 skupinky cigáňov a "poslali" ich na západ. Zaplatili skrachovalej cestovke aby zorganizovala cestu, vykúpili ich "domy" a natlačili do hlavy inštrukcie čo majú hovoriť aby im dali azyl. A tak sme mali statočné západné štáty (UK, Fínsko), ktoré dali azyl ľudsko-právnym utečencom a zároveň vytvorili vízovú povinnosť pre porušovateľov ľudských práv (tak zábránili voľném pohybu východoeurópanom  po západe).

Možno som niečo zdeformoval, takže epizódu z piatka 12.04.2013 s názvom Genocída si môžete stiahnuť tu.

Čestmír
Asi od polovice