"Izrael OPĚT víťězí"

To zas bolo mediálneho paviánieho haučania. Západná korporátna mediálna stoka to mala ako povinnú ideologickú jazdu - čo najbombastickejšie pojednať tému offshore ťažby plynu Izraelom. Kým smetiareň blábolila o "kroku Izraela k energetickej nezávislosti", citujúc východoeurópskeho chrapúňa Mileikowskeho, t.č. premiéra krajinky bez hraníc známeho pod menom Netanjahu, české média zašli - ako obvykle - ďalej.

Izrael opět víťezí. Izraelský zemní plyn začíná proudit z Levantské pánve, hlaholí česká tlač a veru to stojí za prečítanie. Aj odklik na ďalší agresívny slint, pre zmenu s názvom Izraelský zemní plyn mění pomer sil, nová bitva začíná. Jo, bitva. Z toho sú západné korporátne média na větvi. Shot, shot, killed, killed, battlefieldy také i onaké... v normálnych pomeroch by majitelia a šéfredaktori týchto extrémistických štvavých kanálov dostali štranok a ľudia by sa o tom dozvedeli len z toho, že média by sa odrazu venovali normálnym ľudským veciam namiesto rochnenia sa v násilí a psychopatickom vojnovom štvaní.

Predpokladám, že druhý diel hrdinskej historky o energetickej mohutnosti americkej vojenskej základne na Blízkom východe, ktorá má podobu akéhosi náboženského paštátu, západné média odignorovali, aby nekazil pekný dojem z izraelského "víťazstva". Americká spoločnosť Noble Energy, ktorá projekt ťažby z lokality Tamar riadi, pod hrozbou izraeslkých štátnych obštrukcií informovala, že ťažbu v tejto oblasti v krajom prípade zabalí. Problémom sú dva izraelské komitéty - Čemachovov a Šešinského. "Prehodnotíme naše aktivity v Izraeli, ak bude otázka zdanenia opätovne otvorená," povedal generálny riaditeľ Noble Charles Davidson k otázke retroaktívneho zvýšenia daňového zaťaženia, ktorá ho najviac ťaží.

Ema

tu je malý darček pre teba

http://www.youtube.com/watch?v=kI9Y9VQ_Cwc

a k nemu prosba. Ruská federácia vzhľadom na závažné podozrenia, že ruské deti adoptované do USA, ktoré zomreli násilnou smrťou za zvláštnych okolností, boli vykuchané na transplantáciu, hľadá informácie o týchto prípadoch. Hoci tie deti boli naďalej občanmi Ruska, ruská strana nedostávala správy o ich úmrtí a použití ich orgánov - čo je mimochodom v Ruskej federácii prísne zakázané.

Ombudsman Ruskej federácie vie zatiaľ preukázateľne o dvoch takýchto prípadoch - o ročnom chlapčekovi, ktorý pár týždňov po príchode z Ruska do USA padol u adoptívnych rodičov zo schodov s následkom smrti (adoptívni rodičia neboli trestne stíhaní) a osemročnom chlapcovi, ktorý tiež zomrel podivne (adoptívni rodičia neboli trestne stíhaní).

Ak by si takýmito informáciami ako profesionálka disponovala a zachovala si si ešte stále ľudskosť a svedomie, oznám ich prosím ombudsmanovi RF Pavlovi Astachovovi

http://english.rfdeti.ru/content.php?id=41

Ďakujem.

mesa 10
Ema, a ty sa nebojis s tymito nazormi o svoju bezpecnost?
Babajaga
židia by mali mať zakázané pracovať vo finančníctve, kvapká im z toho na rozum! :) Halleluja!
boris
a prečo by sa mala báť ? ak reprezentujete skutočne mesa 10, tak je vaša otázka jasná , ste obyčajný židovský riťolezi .
elle
A toto je zase pre teba. http://www.youtube.com/watch?v=YUPA0C60YDE Ludskost a svedomie su pre mna absolutne hodnoty, takze ...samozrejme. Bohuzial, nemam o tychto veciach ziadne vedomosti. Je vsak problem ukotvit v zmuve o adopciach zakaz odberu organov v pripade umrtia?
Náhodný okoloidúci
Zakázať niečo nie je problém. Ale bude sa ten zákaz aj dodržiavať? Kto to ustráži?
Ema

A prečo v ktoromsi príspevku používaš mužský rod? Vari ti v Amerike od dobroty gule narástli?

Ale ťa tá krajina zmrzačila. Na nepoznanie.

Adoptované deti sú občanmi Ruskej federácie a Ruská federácia nemá detských darcov orgánov. Je to zakázané. Treba osobe s vysokoškolským vzdelaním vysvetľovať, že krajina hosťujúca adoptívne dieťa ho nesmie rozporcovať na orgány ako keď Kouchnerova svorka lovila Srbov a rozpredávala na súčiastky? Fakt to potrebuješ? Mimochodom, to je také typické americké, vyčítať obeti, že sa nevedela ubrániť. "Mali to mať v zmluve, blablabla". Ty máš riťpaľovu, a nie svedomie.

U vás na luxusnej sion-klinike je všetko transparentné? Checht. To len ty nemáš vedomosti. Tak sa posnaž, ty absolútna hodnota. Pozri si v elektronickej kartotéke transplantácie u detí a darcov orgánov.

 

elle
Dnes, resp. vcera som mal tu cest prechadzat obcami na vychod od KE. 10 hodin doobedu - obce plne Romov. Desiatky a desiatky ludi, kvantum skolopovinnych deti sa prehanali ulickami obci, resp. postavali v hlucikoch pred postou ci len tak v parku. 'Majoritneho' cloveka bol v niektorych obciach takmer zazrak stretnut. Niektori boli v praci, ale aj tak, ten nepomer je ohromny. A to este kolega co vela cestuje spominal, ze na Spisi je situacia este horsia. Vacsina Romov su kompletne stratene existencie, ich deti na fete, vzdelanie 'ukoncene' max. 3. rocnikom ZS. A stat na to kasle a este vyplaca vsetky tie podpory. Tato spolocnost sa ruti do zahuby a ani islamistov na to potrebovat nebudeme... mínus Reagovať | 158 Timmy_A 23.04.2013 1:00 | Oznám správcovi | Odkaz
Norman

Situácia je taká, že aj ľudia, ktorých dlhodobo poznáme z webu, ako Timmy, ktorí mali zásadne prosystémové naivné názory, začínajú byť doslovne zhnusení (a nielen cigánskym problémom) a prevracajú kabáty.

 

Včera som nikde neprechádzal, ale sledoval (popri inom) masmédia, a na RTL alebo PRO7 už výrazne otvorene ukazovali problematiku príchodu Rumunov a Bulharov do nemeckých miest. Títo prišelci sú výrazne cigánoidní, ak aj to nie sú rómovia, tak sú to neinteligentní a doslovne neprispôsobiví votrelci. Na rozdiel od reportáži minulosti teraz boli explicitne ukázané tragické následky pre Nemcov, hlavne starších ľudí, ktorí sa doma zrazu ocitli v pekle balkánu, ich byty stratili hodnotu a oni sami perspektívu normálneho dôchodku (lebo títo starší sú samozrejme bezbranní). Nemecké ženy plačúce zo zúfalstva vo svojej vlastnej zemi - z dôvodu príchodu svoloče. Čo dodať.

Pri tom netreba zabúdať, že kým naše štáty držia západne financmafie podkrkom s platmi priemerne pod 1000 Eur, tak táto svoloč žije na Západe aj na náš úkor.

Je to cielená genocída, je to výsledok STRATY IMUNITY, ktorá bola Nemecku a tým pádom Európe vnútená víťazmi po ostatnej svetovej vojne. Dôsledky tejto genocídy sa prejavujú celý ten čas, ale je možné, že sa blížime kritickému bodu, keď budú nevratné. Možno sme už za ním.

Nie je inej cesty, ako toto zmeniť, ako sa zbaviť škrtiacej slučky disgeniky. Ináč sa všetko zrúti, ináč bude všetko ostatné zbytočné.

Ovšem všetci, ktorí takto hovorili a hovoria, boli a sú stále aj ľudmi ako Elle hystericky označovaní za nacistov. To je TVOJA VINA, Elle, a vina tvojich rôznych buzerantských židovských šéfov, ktorým slúžiš. Vy osobne ste vinní. My to vieme a NEZABUDNEME. Systém na to nezabudne, karma na to nezabudne.

Na východe Slovenska sa rozmnožili Cigáni hlavne kôli Američanom a ich židokresťanskej beštialnej krutosti.

 
elle
no zbohom o)
Norman

tak zbohom.

Veď ale si mohla dať niečo o nacistoch a podobne ... azda ťa neurazil ten pojem židokresťanstvo - veď to je váš oficiálny názov, alebo azda nie? Na to netreba zabúdať - každému treba dať to, k čomu sa hlási.  Americká židokresťanská kultúra. Keď si do nich niekto kopne, zbehnú sa ako banda cigáňov uprostred dediny a vreštia o tom, ako im všetci ubližujú.  A potom sa veselo vraždia aj navzájom. Hej hej, smile :-) Je to požehnanie.

 
Norman

V čom sú tie reči toho Baláža také zaujímavé? Že rómovia cestovali na Západ nechtiac, na podne kohosi? Chudáci, vždy za nič  nemôžu.