Pocta Chazárii

Vláda Izraela - paštátu bez hraníc - rozhodla, že na šekelích bankovkách budú nové tváre. Aby posilnila hasbarou vykonštruovaný dojem poetičnosti kolonizátorov Palestíny, vybrala ksichty štyroch básnikov. A nie hocijakých.

Na pripravovaných bankovkách budú dve Aškenázky a dvaja Aškenázovia. Tri nemecké mená a jedno slovanské. A spolu s nimi štyri príbehy nomádov z rozpadnutej Chazárie, ktorých predkovia migrovali na západ, až nakoniec toto poetické kvarteto odtiahlo kolonizovať Palestínu.

Vzostupne podľa hodnoty bankoviek:

20 šekelov: Ráchel Poétka, vlastným menom Raja Bluwstein - Рая Блувштейн - rodáčka zo SARATOVA (Rusko)

50 šekelov: Šaul Černichovskij - Саул Гутманович Черниховский - rodák z MICHAELOVKY na Kryme (Ukrajina)

100 šekelov: Lea Goldberg, rodáčka z KAUNASU (Litva)

200 šekelov: Nátan Alterman, rodák z Varšavy (Poľsko)

Podľa Jerusalem Postu sa pred zasadnutím kabinetu k obrázkom na izraelských vindrách vyjadril minister pre ekonomiku a obchod Naftalín Bennett a dušoval sa elektronicky na Pejzbúku, že na bankovkách bude aspoň jeden Sefard. Naznačoval, že ním bude stredoveký básnik a filozof Jehuda Halevi (1075 - 1141), ktorý bol na rozdiel od aškenázskeho genetického gulášu naozaj semita.

Nebude. Nezapadol by do chazaroidného kolektívu z jedného dôležitého dôvodu. Jehuda Halevi nebol krutý stepný zabijak, ani východoeurópsky chrapúň parazitujúci na čomkoľvek, čo nekladie náležitý odpor. Jehuda Halevi nebol sionacista. A tak nedostal príležitosť figurovať na peniazoch štátu, ktorý má na svojom konte okrem prapodivného vzniku bez platnej rezolúcie OSN aj desaťročia beštiálnych etnických čistiek, vrážd, okrádania a ponižovania na etnickom princípe podnes deň.

Jehuda Halevi môže odpočívať v pokoji. Jeho meno nie je zneuctené spojením so sionistickým koloniálnym projektom, ktorý stiahol judaizmus do žumpy zločinov. A dielo Chazari, napísané Halevim pôvodne v arabštine, si človek môže čítať bez znepokojenia, že tvár tohto mystika podobného súfijcom obchytávajú na bankovkách krvavé paprče chazaroidov tak nepodobných Haleviho ideálu.

nevažno1
http://www.lenta.ru/news/2013/04/29/kosovo/ Как было установлено на суде, сотрудники Medicus искали нуждающихся в деньгах людей из Восточной Европы и Средней Азии, готовых продать почку за 15 тысяч евро. Среди них были граждане Молдавии, России, Казахстана и Турции. При этом получатели (чаще всего они были гражданами Израиля, пишет Agence France-Presse) платили за пересадку органа до 100 тысяч евро. Некоторые доноры вовсе не получали обещанных денег, отмечает Reuters. По данным следствия, в 2008 году в клинике было проведено по меньшей мере 30 нелегальных операций по пересадке донорских органов.
Le Bleu
"Palestinec propuštěný z izraelské věznice, Rania Saqa, vynesl na světlo, že izraelský režim vstřikuje vězňům určeným k propuštění nebezpečné viry. Mezinárodní institut solidarity pro lidská práva nedávno varoval, že izraelský režim používá a zneužívá palestinské vězně k testování svých nových drog, a to je v rozporu s mezinárodními zdravotnickými a morálními principy." http://zvedavec.org/komentare/2013/04/5471-izrael-infikuje-palestinske-v... To všetko je samozrejme nemožné a my všetci sme antisemiti.
TR
Ako za starych časoch doktora Mengele. Nájdi 10 rozdielov.
Norman

Mengele, Mengele ... pokial viem, tak Mengele a podoní boli odsúdení na smrť (a mnohí aj popravení).

Keď bude niekto z týchto sionistických beštíí visieť, POTOM môžeme žartovať, že je to to isté.

Zatial sme my všetci spoluchápatelmi izraelských zverstiev. Teda aj ty, tvoji súrodenci, tvoja žena, tvoj muž, tvoje deti ...  A stále sa to zbiera.