Muklujeme po celej Európe

Jedna reakcia z ľudu na článok o otvorených pracovných hraniciach ( zo smetiska ).

Muklujeme po celej Európe, lebo nasi politici nas predali zapadnym bankstrom....A pre koho sa zadlžujeme, konsolidujeme a utahujeme? Pre Grécko...atď.nA Slovensku genocída v 5 milionovom koncentráku, v Grécku pohoda v kaviarňach. Dakujeme eurovalovi vlastizradcovia zo smeru,sdku,kdh a mostu.

preco sa mladi ludia boja zakladat rodiny a utekaju na zapad? preco robia nase zeny prostitutky na zapade a vytieraju zadky rakuskym dochodcom a muzi mukluju na stavbach a na poliach na zapade, lebo nevedia uzivit svoje rodiny za ubohe platy na slovensku pri europskych cenach, ....vdaka nasim politikom z sdku, smeru, kdh a mostu ktori sa spojili a schvalili eurovalovi pre bankstrov a elitarov z Bruselu.... nase peniaze posielaju do zapadnych bank, pritom arogantne hovoria o proeuropskosti, dlhy nezodpovedneho zapadu presunuli na nase plecia, tieto strany z nas urobili otrokov dlhov a ani si to neuvedomujete, cakaju vas so smerackou ISTOTOU vyssie dane a inflacia, dennodenne uz 20 rokov sa vam vyskieraju tito stari matadori v korporatnych mediach a ten cas v mediach si kupili za nase peniaze a maju aroganciu tvarit sa ako vasi zachrancovia, ak volite tieto strany volite to iste, to co je pochuti establismentu, bankarom, zbrojarskym podnikom, zapredanym bilderberg mediam a to co vas bude dennodenne okradat a vymyvat vam mozgy pomocou svojich medii, zvysovat dane, davat rany ISTOTY a dozenie vas na hranicu chudoby ...dokedy budete este toto tolerovat?

 

Čo ešte dodať? Čokoľvek ďalšie je zbytočné. Nevedia to ešte všetci, alebo len nevedia, ako na to? Ja som vždy tvrdil, že to druhé, že je to len otázka času. Ovšem, hovorím o historickom čase.

 

 
slaven1

Komentár už dostal "patričný" negatívny rating ;-)

N

Zvyšovanie miery informovanosti treba, ale neprepadávať pesimizmu. Inak si katastrofický vývoj sami naprojektujeme dopredu.

Veď ono sa to rúca , počkáme si.

Norman, tu je videjko pre teba:

Jürgen Elsässer o Rusku a Putinovi:

http://oko-planet.su/politik/newsday/183267-nemeckiy-ekspert-yurgen-elze... (s ruským prekladom). Ak si to pozrieš cez youtube, je tam odkaz na originál v nemčine. Nie že by hovoril niečo prevratné, čo nevieme, ale je povzbudzujúce, vedieť, že všade sú rozmýšľajúci ľudia.

 

Neviem, či o tomto písali aj naše "médeá":

 Nemecko si prialo vybrať svoje zlato, doteraz  uschované vo FED (asi polovica celkového objemu) a previezť ho domov. Odpoveď Fedu- z technických dôvodov to bude možné až v roku 2020. Fed odmietol aj kontrolu a inventarizáciu nemeckého zlata vraj kvôli bezpečnosti.
Video v angličtine s "vysvetlením":
http://oko-planet.su/finances/financesnews/183275-frs-otkazyvaetsya-poka...

Norman

odnošenia s Germanii ostali xorošee.

Presne tak, všade sú rozmýšlajúci ľudia.

 

Čo sa týka zlata - na nemeckom zlate sa nedohodnú a aspoň to bude v Nemecku slúžiť ako ďalší dôvod na rozchod s americkou ... nadvádou. Mnohí Nemci všetko zlato radi vymenia za taký politický kurz.

Rozchod je nevyhnutný, lebo systém v Nemecku sa môže zreformovať, ale ten v USA nie - ten sa dokáže len zrútiť. Je to presne ako Sovietsky Zvaz. Aby sme boli vedecky objektívni a presní, USA sú dnes naozaj pofuckovaná ríša zla. Skurvená Ríša Zla.