O potrate a bielej genocíde

Bývalého "Charlesa Mansona" black metalu, dnes citlivého etnonacionalistického konvertitu, v dobrom slova zmysle šialeného Varga Vikernesa, asi netreba bližšie predstavovať. Taktiež by bolo veľkým klišé napísať, že  to jedna z tých postáv, ktoré výrazne rozdeľujú spoločnosť. Zbožňovaný i zatracovaný.

Keďže Varg má skvelý potenciál pritiahnuť pozornosť a vzbudiť vášne, mal  som už dávno v pláne preložiť niektoré z jeho videí. Vybral som si opäť niečo, čo spadá do mojej obľúbenej témy, t.j. eugeniky. Rozhodne sa nestotožňujem so všetkým, čo Vikernes prezentuje, ale jeho základná myšlienka, pokiaľ ide o túto otázku, mi príde správna. Ak ide o problematiku morálky som konzekvencionalista, takže potrat za istých okolností nie je pre mňa problém, hoci dokážem dobre pochopiť i pro-life pozíciu. Avšak fakty  nás jednoducho nepustia a kresťanská pro-life agenda má vážne dysgenické následky, voči ktorým je  ťažké sa nevyhraniť. Viac už vám k danej téme povie kontroverzný Varg.

 

 

 

téma: 
Náhodný okoloidúci

Premúdrelé články z Bádateľa neberiem príliš vážne, niektoré sú doslova na smiech alebo sú v nich popísané zjavné bludy, ale občas sa v niektorých nájde zdravé jadro.
V tomto sú opísané ničivé účinky hormonálnej antikoncepcie na telo a myseľ ženy.
https://www.badatel.net/10-vedlajsich-ucinkov-antikoncepcie-o-ktorych-va...

Prečo firmy nepropagujú antikoncepciu v Afrike? Žeby preto, lebo Afričanky si ju nemajú čím zaplatiť?

Aman Againsttime

S antikoncepciou mám ten problém, že je v globále dysgenická, t.j. užívajú ju najmä inteligentné ženy. Na druhej strane by som ju ani úplne nezatracoval. Viem, že mnohí majú s ňou problémy, ale napriek možným vedľajším účinkom(ale aj tu sú názory odborníkov rôzne) ide o lepšiu voľbu ako potrat. Chcem povedať, že "problematické skupiny" by ju mali častejšie používať namiesto potratu.Ono dôvod, prečo je vlastne toľko potratov je paradoxne ten, že eugenika a sterilizácie sú v našej spoločnosti tabu.

Kolodej

Kedysi prevádzkoval Damian Kuzmic - kt. aktuálne pôsobí na vedomec.sk
Preto tie články na badatel.sk nie sú ako kedysi.

buko

Zeny podstupuju potrat, lebo instinktivne cita - vedia ze o dieta nebude dobre postarane.
Zle vychovane dieta = dalsi slaby jedinec so slabym potencialom. Tulak plodi zase len Tulaka - ako tu kedysi napisal Grigoriy.
v USA je napriklad najcastejsi potrat medzi cernochmi:
Planned Parenthood is the largest abortion provider in America. 78% of their clinics are in minority communities. Blacks make up 12% of the population, but 35% of the abortions in America. Are we being targeted? Isn't that genocide?

Co je ovela viac alarmujuce a co si malokto uvedomuje:
Ročne odíde do cudziny 30–tisíc mladých
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/306478-rocne-odide-do-cudziny-30-...
„Je to alarmujúce číslo. Ročníky od 1980 do 1990 boli populačne veľmi silné. Každoročne sa rodilo okolo 80-tisíc ľudí. Ak z nich každý rok odchádza približne 30-tisíc, je to viac ako tretina."

Je to ovela horsie ako potrat - vychovani, vzdelani mladi na startovacej ciare venovat svoj rozvojovy potencial krajine - odchadzaju.

Aman Againsttime

Buko, súhlas. Tieto fakty sú už relatívne známe. Ak by v USA neboli povolené potraty, tak by to tam vyzeralo ako v Zimbabwe. :-D

Ako som už písal, som v tomto smere konzekvencionalista, takže sledujem výsledok, celkový dopad na spoločnosť. Z tohto pohľadu sú tie nekonečné debaty o tom, či je to vražda a kedy môžeme hovoriť o ľudskej bytosti skôr irelevantné.

Aj v homogénnejších krajinách ako je Slovensko nepôjde o nejakú veľkú stratu. Ako to odznelo i vo videu, tak potrat postupujú najmä:
1. ženy, ktoré nedokážu poskytnúť dieťaťu adekvátnu starostlivosť. Ide o tzv.(a)sociálne prípady, "white trash".
2. hlúpe, prízemné kurvičky, ktoré veľakrát ani nevedia, kto ich nabúchal, keď boli ožraté alebo sfetované v nočnom podniku. Takýto odpad sa nemá, čo rozmnožovať.
3. ženy, ktoré mali vzťah s nejakým pochybným vagabundom, ktorý je neschopný sa o dieťa postarať alebo to odmieta.

Inteligentné ženy chodia na potraty primárne z týchto dôvodov:
1. ohrozenie života alebo zdravia ženy
2. poškodenie plodu
3. znásilnenie (v Európe častokrát nejakým araboidom či negroidom)

Čiže ako vidíme, potrat naozaj nie je problém - skôr naopak. To však neznamená, že je dobre, keď má krajina vysoké hodnoty potratovosti. Absolútne nie. Potrat je samozrejme sama o sebe celkom nechutná praktika (a tiež má i svoje riziká) a každá normálna spoločnosť má záujem na tom, aby v nej bolo potratov čo možno najmenej. Ale cesta rozhodne nespočíva v tom, že ich zakážeme. Treba na to ísť inak - cestou eugeniky, racionálneho a zodpovedného rodičovstva.

buko

to je fajn ze suhlasime (a ja sa podla toho aj v zivote riadim), ale skus o tom viest nejaku serioznu a pragmaticku celospolocensku diskusiu, povedz to "vivianistom" a uvidist ten uragan nenavisti a odsudenia co rozputaju.

frooyo

som si vsimol ,ze aj sionisticka elita podporuje eugeniku. Je mi to akesi podozrive ,ze preco vzdy ked ste v protiklade s touto elitou na tejto teme sa zhodnete. Preco tymto elitarom potom nevyhovuje kvantita a chcu regulovat pocet ludi...

Norman

Eugeniku čoho propaguje sion vedenie??
Určite nie eugeniku v Európe, Amerike, Rusku ...
Možno tak pre svoju elitu, vypestovanie svojich ľudí - ale o tom asi média nepíšu, takže to asi nemyslíš.

Ak myslíš pod eugenikou občasné hlasy, že by sa mal obmedziť počet obyvatelov zeme - nuž, to je krik "oheň, oheň" tých, ktorým už horí pod zadkom. Vieš, keď je požiar, tak všetci kričia rovnako, keď má paprče v ohni, to už sa nik nepretvaruje a neklame.

Ale napjpodstatnejšie: my nie sme "vždy v protiklade", to by sme boli len nejakí pubertálni za každú cenu rebeli. My hovoríme o objektívnych zločinoch anglosionistov, ktorí kurvia životy miliónom, ak nie miliardám ľudí, ktorí skurvili život zrejme aj tvojej matke a tvojmu fotrovi, pravdepodobne aj tebe a skurvia ho aj tvojim deťom. Konkrétnymi svojimi akciami a zavedeným systémom - určite nie eugenikou.

Ergo mal by si byť skôr "podozrievavý" voči tomu, kto ti nakukal, že eugenika je niečo zlé či sionistoické. Kto to bol? Pán farár? Nejaký anjelíček kiska alebo nejaký súdruh levantínsky komunista? Skús pohľadať v pamäti, komu veríš viac, ako zdravému rozumu.

frooyo

ja som uz z generacie odchovanej na tych europskych hodnotach stale to povazujem za akusi vedecku sialenost. Ale nechcem nic absolutizovat. Nemozem povedat ,ze by Vikernesove namietky neboli racionalne. Na druhej strane: Úroveň spoločnosti sa posudzuje podľa toho, ako sa dokáže správať voči svojim najbezbrannejším. Chapete chcem respektovat aj existenciu druheho. A zatial nikto tu nehovori o tom ako sa to bude realizovat, a ci bude IQ hlavne kriterium na posudzovanie.
Viem ,ze tato veda ma dobre umysly, ale moja skepsa je myslim opravnena, ako inac moze dopadnut ked si urcime ideal cloveka, ostatnych tym padom vylucujeme kto nebude splnat ..

Norman

panebože, akým bezbranným? O kom to hovoríš? O tých afričanoch? Videl si níiekedy amerického negra aspoň na fotke?

Náhodný okoloidúci

Frooyo má možno na mysli napríklad to, že v starovekej Sparte neduživých novorodencov údajne zhadzovali zo skaly a nechali nažive iba tých životaschopnejších a zdravých.

Norman

že hovorí o niekom inom. Myslí napríklad na hlúpučkých ale nevinných a dobráckych ľuďoch s downovým syndromom ... ale ja som mu vysvetlil, o kom je reč.

Toto je totiž najväčší problém bielych : stále majú dojem, že sú najsilnejší (a robia si starosti o tých ostatných, "slabých", hech)
Kdeže, sú možno najmúdrejší a najušlachtilejší, ale naozaj už niekoľko generácií sú slabí ako ovce. Nemám rád toto prirovnanie, ale biele ovce sú naozaj ti slabí a keď to teraz čierni konečne uvideli a došlo im to, tak ich prišli doslovne vyzabíjať.

Náhodný okoloidúci

Predstav si bežnú slovenskú ulicu. Chalani sa pohádajú kvôli nejakej blbosti a začnú sa biť. Čo urobia rodičia? Len čo zbadajú čo i len náznak bitky, zasiahnu a odháňajú chalanov od seba, zabránia bitke.
Na druhej strane v Afganistane keď sa narodí malý chalan, dostane Kalašnikova. A pochybujem, že by tam rodičia tlmili chalanské pouličné bitky.

Takže sme naozaj "ovcizovaní".

Aman Againsttime

Froyoo, odporúčam na danú tému tento môj starší preklad:https://www.protiprudu.org/proti-dobremu-potomstvu-pochopenie-zidovskej-...