Prvá družka piatej francúzskej republiky

S čím začneme? Začneme s predstavením kto prvou družkou piatej francúzskej republiky je. Valéria Trierweilerová je zachovalá, 2 krát rozvedená 48čka (1965). Študovala na Sorbone, pracuje ako novinárka. S druhým manželom má 3 deti. Momentálne žije s francúzskym prezidentom. François Gérard Georges Nicolas Hollande (František Gerard Juraj Mikuláš Holandsko) má s Ségolène Royalovou, predchádzajúcou partnerkou (družkou), 4 deti.

Karla vs. Valéria

Carla Bruni-Sarkozy advises Valerie Trierweiler to marry
Zdroj obrázku: Carla Bruni-Sarkozyov advises Valerie Trierweiler to marry

Dnes ráno ma zaujala správa -  Hollandova spoločníčka je pre Francúzsko lacnejšia, než Carla Bruniová (ruvr): Nová prvá dáma Francúzska je pre rozpočet krajiny trikrát lacnejšia ako predchádzajúca prvá dáma. Spoločníčka Françoisa Hollandea, Valérie Trierweilerová vedie pomerne skromný spôsob života. Mesačne spotrebuje 19742 Eur, ktoré sa úplne vyčerpajú na výplaty obsluhujúceho personálu pozostávajúceho z 5 osôb.

Tu zdroj a tu video k téme od TF1. Podprahové posolstvo pre francúzskych mužov: Štát musí šetriť, manželstvo je drahé, a preto ho podporovať nebudeme. Manželky sa dnes peňažne neoplatia, ekonomickejšie sú milenky/frajerky/družky.

Manželstvo je puto. Vo Francúzsku dnes pútať muža a ženu nie je perspektívne.

Čo „Francúzi zvolili“

Ak sa rozhodnú majitelia médií svojim konzumentom pol roka ukazovať hlavu koňa, “kôň bude zvolený za konzula”. Aj napriek tomu, že “demokratické” voľby sú fraška, a František nikdy nemal manželku, volebný tím ho Francúzom predal.

Pripomenme si slová Константина Павловича Петрова, že pri voľbe prezidenta si nevyberáme ani tak jeho, ako jeho ženu. Čo za ženu si vybrali Francúzi? Manželstvo to nie je. Je to taká družba. Muži dnešného Francúzska sa chcú zo ženami iba priateliť (družiť)?

Ďalšie otázky - koho si Francúzi mohli vybrať? Koho obrázky sa vlastníci médií rozhodli premietať ľudu do hláv? Šarkóziho a Holanda. Šarkóziho mala väčšina plné zuby. Vo Francúzsku tesne vyhral František.

Tu si treba spomenúť na zásah ZOPA (Zaoceánskych partnerov), ktorý výber kandidátov na prezidenta veľmi ovplyvnil. Skoro-budúceho francúzskeho prezidenta (ženatého) Dominika Strauss-Kahna posadila ZOPA do basy. Z pozície šéfa MMF ohrozoval ropný dolár.  Hotelová kurva ho obvinila zo sexuálneho obťažovania – nažalova nám americká tívi Markíza. Dominik si to zas-a-znovu namieril mimo manželkino lono. Tento krát ho to stálo prezidentský post. A Francúzom vybrali Hollanda.

Heterosexuálne priateľky a homosexuálny manželia

Vo svetle týchto udalostí sa patrí pripomenúť, že na úplné odobrenie homomanželstiev sa vo Francúzsku čaká už len na Hollandeho podpis. Čo myslíte, podpíše? Môže chrániť manželstvo človek bez manželky? Nemôže, a aj preto bol na funkciu prezidenta vybraný.

Našťastie sú aj homosexuálne bytosti, ktoré si uvedomujú, že podobné zákony z dielne globalistov homomenšine škodia, a neváhajú sa k demonštrácii proti homomanželstvám pripojiť. Tak nám vznikol krásny nový oxymoron - homofóbni homosexuáli (palestínki antisemita): 

“So sloganom “Každý sa rodí z muža a ženy” protestovali osoby, asociácie, hnutia, a také inštitúcie, ktoré by nik nikdy v ničom inom hádam ani nezjednotil: zastupovali ich totiž katolíci, židia, moslimovia, socialisti, liberáli, laici aj homosexuáli. Protesty zadefinovali ako “apolitické, nekonfesijné a nehomofóbne”. Samotná hovorkyňa organizácie Homovox (združenie francúzskych občanov, ktorí majú byť “hlasom homosexuálov” a ktoré sa postavilo proti predloženému zákonu) podáva šokujúce slová: “Vo Francúzsku nás cenzurujú! Počúvajú len lobby LGBT [NGO globalistov], len oni vystupujú v médiách, no väčšina homosexuálov ani nesúhlasí, aby títo vystupovali v ich mene. Veď my sme si ich nezvolili! Oni nás nemajú čo reprezentovať!”

Záver

Záver recyklujem: Európske hodnoty sú sociálna spravodlivosť, pomoc slabým a bezbranným, solidarita, garantovanie základného práva na život, vysoká úroveň kultúry a vzdelania. Nie vylepšovanie demokracie v Sýrii a Lýbii, juvenílna justícia a gay pochody. Tieto hodnoty si zaslúžia aby prežili.


- Je tento článok pre Slovákov dôležitý?

- Je.

- A čo je ešte pre Slovákov dôležité?

- Prvá tabuľka v tomto hlásení Eurostatu.

- Čo je dôležitejšie?

- Hlásenie Eurostatu.

slaven1

Vladimír Palko filozofuje o „koryte“ - Levy prichádzajú:

------------------------- zaciatok citátu z ↑ horneho odkazu -------------------------

Na stranách 84 a 85 spomína Palko na svoj rozhovor so španielskym ministrom spravodlivosti Aquilarom, ktorý stojí za to odcitovať v jeho úplnosti:

Zákon o manželstve osôb rovnakého pohlavia [v Španielsku – pozn. P. O.] pripravil minister spravodlivosti José Fernando Lopez Aguilar. Koncom roku 2005 som mal príležitosť stretnúť sa s ním osobne. Po skončení zasadnutia Rady ministrov EÚ nás náhoda dala dohromady na večeri pri tom istom stole. Pri pohári vína som sa spýtal Aguilara, či by súhlasil aj s legalizáciou mnohoženstva. Aguilar povedal, že nie.

Povedal som, že ako odporca homosexuálneho manželstva dostávam niekedy od zástancov otázku: ‚Kto ste vy, pán Palko, že bránite dvom mužom, ktorí sa majú radi, aby žili spolu v manželstve?‘ Spýtal som sa Aguilara, ako by odpovedal na analogickú otázku typu: ‚Kto ste vy, pán Aguilar, že chcete brániť mladíkovi a trom dievčatám, ktorí sa všetci majú radi, žiť v šťastnom manželstve?‘

Aguilar sa usmial a povedal, že nesúhlasí s mnohoženstvom preto, lebo verejná mienka v Španielsku nie je naklonená tejto myšlienke. Ak by bola, tak by s mnohoženstvom súhlasil.

Táto príhoda dokumentuje, že v liberálnej demokracii sa politika stáva bojiskom bezcharakterných pragmatikov, ktorí podporia hocijaký nezmysel len preto, aby sa udržali pri koryte.

------------------------- konec citátu -------------------------

Buheh

že v liberálnej demokracii sa politika stáva bojiskom bezcharakterných pragmatikov, ktorí podporia hocijaký nezmysel len preto, aby sa udržali pri koryte.

Čo sa človek na staré kolená nedozvie :D

 

P.S. Neber si to osobne, mne sa Tvoje príspevky zväčša páčia a súhlasím s nimi. Ale pri tej Tvojej poslednej objavnej vete som sa musel začať nahlas chechtať. Mi to pripomenulo film Kurvahošigutntág, keď po dvore behal pštros a potom, ako o ňom prítomní pár minút diskutovali, sa jedna babka veľmi duchaprítomne spýtala "Neni to pštros?"

slaven1

Zle som citoval. Cely komentár je z horného odkazu, nie len to naklonené. "Koleso objavil" autor článku Pavol Ondráš. Ďakujem za fíííídbek.

Som rád, že si sa zasmial. Smiať sa treba :-) Ja som dnes našiel toto, tak sa posmial tiež.

Norman

že ten výsmech náboženstva na tom linku sa týka hlavne katolíctva, respektíve kresťanstva.)

Ja osobne si myslím (ako už asi viete), že kresťanstvo je na konci a tá cesta nebola bohviečo dokonalé. Je to deravý a spráchnivelý čln. Ale ak je tu 10 deka kritiky kresťanstva, nech je tu sapoň 10 kilo kritiky židovstva, prípadne islámu. A samozrejme aj ostatných, ale o to sa nebojím, že by sa u nás v dohladnej dobe presadzoval nad prijateľnú mieru dogmatický hinduizmus, buddhizmus či iné relígia sveta.

 

A samozrejme, treba rozlišovať "náboženstvo" od "duchovna".  V tomto prípade naozaj nemožno vylievať so špinavou vodou aj dieťa. Opakom týchto skolabovaných náboženstiev nie je svinský primitívny konzumismuz, ale zdravá transcendencia (ale to už tiež každý vie, že).

 
slaven1

Má ženu Júliu a nebojí sa ju v boji o popularitu použiť.

Alexei Navalny s manželkou Júliou

Zdroj: https://twitter.com/navalny/status/327057201829146624

NYtimes.com: Trial of Russian Activist Aleksei Navalny to Begin

...He went on to suggest that Mr. Navalny had been trained in the West to topple Mr. Putin’s government, referring acidly to the semester he spent at Yale University’s World Fellows Program, a leadership training program for midcareer professionals.

Mr. Navalny is the first important Russian political figure to emerge from social networks, a platform largely beyond the Kremlin’s control...

Keď si pozrieme, či sa zúčastnil Yale University’s World Fellows Program aj niekto zo Slovenska, vybehne vám meno Emília Sičáková-Beblavá, programová riaditeľka Transparency International Slovakia a jej email ema@transparency.sk :-) Ema to si ty? :-)

Norman

určite nie je  anebude "prvá figúra zo sociálnych sietí".  Tá veta naznačuje, že sociálne siete vyniesly Navalného, čo je samozrejme blbosť. Vyniesli ho peniaze, peniaze jeho a jeho šéfov, moc, ťažká propaganda - masmédia - do ktorých dnes samozrejme už patrí okrem iného aj internet. Napríklad: o koľkých ľuďoch z Ruska píše rozsiahlo a dlhodobo NYTimes? Nepísali o ňom po tom, ako sa stal fiúrou, alebo vlastne pred tým?

Navalný sa nechá len internetom skrášlovať, podobne ako Putin potápaním a medvedmi.

Čo sa týka navalného štetky a toho, ako ju používa - nabral si zaujímavý teoretický prístup: posudzovať politických pandrlákov podla ich partneriek. Mal by si z toho spraviť nejakú doktorskú dizertáciu.

 

 
Ktojedalsinarade
František podpísal a tym splnil jednu z dohôd, prečo bol zákulisím vybraný za prezidenta.fr http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=780050 Gayové ve Francii slaví. Mohou se brát a adoptovat děti. Podpisem prezidenta Françoise Hollandea a zveřejněním v oficiálním věstníku v sobotu ve Francii definitivně vstoupil v platnost zákon umožňující osobám stejného pohlaví uzavírat sňatky a adoptovat děti.