Facky sionacistom

Ešte sa neusadil prach z megabomby hodenej židovskými sionacistami na sýrsky Damašek a dvaja trpáci - izraelský premiér Benjamin Netanjahu, neé Mileikowski pôvodom z Poľska a minister zahraničných vecí USA John Kerry, neé Kohn pôvodom z Česka - vyrazili do sveta.

Mileikowski do Pekingu a Kohn do Moskvy. Ozvenou izraelského útoku na Sýriu bola skutočnosť, že Mileikowskeho Číňania privítali štvorbodovým plánom na riešenie palestínsko-izraelského konfliktu a s Kohnom sa minister zahraničných vecí Ruskej federácie hodinku poprechádzal po záhrade. Kohnova konská tvár bola v dôsledku čerstvého vzduchu mierne začervenalá a rétorika bez obvyklej americkej geopolitickej agresivity.

Mileikowski sa zachoval ako typický aškenázsky génius. Namiesto toho, aby utekal rovno do Pekingu a pokúsil sa napraviť škody napáchané útokom na Sýriu, prišiel najskôr do Šanghaja na stretnutie so súkmeňovcami a dohadzovanie kšeftov. Plán trasy bol pripravený pred bombardovaním a aškenázski géniovia ho neboli schopní flexibilne zmeniť. Kým sa Mileikowski vybavoval v Šanghaji, šéf Palestínskej samosprávy Mahmúd Abbás pomohol vláde v Pekingu pripraviť plán na mierové riešenie zúfalej palestínskej situácie. Zo štyroch bodov spomeňme najdôležitejší: nezávislý palestínsky štát v hraniciach spred roka 1967 a východným Jeruzalemom ako hlavným mestom. Taká je čínska požiadavka. "Palestínsky štát nikdy nevznikne", zbliakol verejne v Izraeli minister pre ekonomiku a obchod Naftalín Bennett, potomok kolonizátorov Palestíny z Poľska a USA. V Pekingu sa iste opýtajú, čo za názory to má Mileikowského minister.

Dôležitejšia však bola návšteva ministra zahraničných vecí USA v Moskve. Stretol sa s prezidentom Vladimírom Putinom a potom sa hodinu vo dvojici prechádzal po záhrade s ministrom zahraničných vecí Sergejom Lavrovom. Až potom nasledovalo ich oficiálne rokovanie. Putin Kohnovi oznámil, že útok Izraela na Sýriu americkou muníciou - a nezaujíma ho, či o tom USA vopred vedeli alebo nie - je z akéhokoľvek uhla pohľadu vyhlásením vojny. Na účinnú obranu proti cezhraničnej agresii dodá Rusko Sýrii svoje povestné S-300, pretože je neprijateľné, aby si Izrael - alebo akýkoľvek iný štát - robili zo suverénnej Sýrie strelnicu. Sýrsky personál sa už školí na ich obsluhu. Najvýznamnejším výstupom z rokovania s Lavrovom bolo Kohnovo vyhlásenie, že USA budú rešpektovať územnú celistvosť Sýrie a nebudú ju porcovať ako svoju korisť. Do konca mája sa uskutoční konferencia o Sýrii, kde nebudú udávať tón akýsi pokútni "Priatelia Sýrie", ale medzinárodné právo. Detaily Kohnovej návštevy sú tu.

Sionacisti z USA a Izraela však napriek dlhým skrúšeným ksichtom, ktoré otŕčajú vždy po každom spáchanom zločine, rozumejú jedine argumentu sily. Preto neboli aprílové náhle vojenské cvičenia Ruska a Číny zbytočné. Rusko nakoniec svoje stanovisko jasne sformulovalo už po "demokratizácii" Líbye: aj my vieme používať zbrane a ak nás k tomu dotlačíte, nebudeme váhať.

Hoci Kohn povedal v Moskve veľa ľúbivých slov, realita je iná. Studená vojna sa prehlbuje a po drzom izraelskom útoku na Sýriu sú jej strany zreteľne vyprofilované. Ako povedal Lavrov už v čase líbyjskej krízy, v tomto boji ide o veľa. Buď sa svet stane sionacistickým korporátnym hnojiskom s pásikovo-dávidovohviezdičkovými kohútmi presadzujúcimi primitívne mafiánske zákony "silnejší pes jebe", alebo miestom, kde platí medzinárodné právo - všade a pre všetkých.

 
slaven1

Fedorov (okrem iného) hovorí, že do vojny pojde Rusko iba ak bude napadnuté jeho vlastné územie.

Ema

"Нет, Россия не пойдет никуда. Я вообще думаю, что Россия в этой ситуации имеет только моральный фактор давления, у нее нет других факторов, кроме моральных."

Iste, iste, Россия никуда не пойдет. Bude len morálne dáviť. Ten gospodin Fedorov okrem času, keď poskytuje intervjú, chrní ako Švachcenbechg v českom parlamente a niet u neho bdelého vedomia na sledovanie diania?

V Sýrii sú ruské zbrane a ruskí vojenskí experti, oboje v používaní. Rusko vo vojne JE.

A to čo také, že napadnuté vlastné územie? Čím napadnuté? Sarančami? Počíta do toho Fedorov sabotáže strategickej infraštruktúry? Pretože sa to už stalo. Počíta s teroristickými útokmi organizovanými s pomocou Amerikou financovaných mimovládok? Veľký ozbrojený prevrat, ďalšia skurvená boľševická revolúcia, ktorá zadupe Rusov do prachu vlastnej zeme, sa pripravovala.

A to akože podľa Fedrovova má zostať bez odozvy, pretože na územie Ruska predsa nevmašírovali tanky s cudzími výsostnými znakmi?

Všetko sa to spočítava a prejaví aj v tom, že ak budú sionáckovia z USraela hnať ďalej situáciu na hranu ostria, Rusko je pripravené zasiahnuť vojensky. Bez tejto silovej hrozby by už v Sýrii dávno šantili vojáčikovia USraela a NATO, rozdrbávajúc a vraždiac všetko, čo im stojí v ceste.

Najviac ma aušak pobavilo Fedorovovo vyjadrenie, že USA majú schopných analytikov.

 

slaven1

Rozhovor je z 22.10.2012. Situácia sa stále vyvíja.

thesyrianfighter
slaven1 Ty si ako ten Fedorov. Obaja ste tuším zaspali dobu. Putin: Rusko urobí všetko, aby nikto viac nemohol rozpútať vojnu http://slovak.ruvr.ru/2013_05_09/Putin-Rusko-urobi-vsetko-aby-nikto-viac... (update) Vicepremiér ruskej vlády Dmitrij Rogozin v prejave na veľvyslanectve RF v Londýne pred zahraničnými diplomatmi a odborníkmi v oblasti bezpečnosti vyhlásil, že budovaný systém protiraketovej obrany USA spochybňuje hlavnú záruku bezpečnosti Ruska – jeho strategické jadrové sily. Ale podľa Rogozina Rusko vyriešilo problém za pomoci modernizácie svojich strategických jadrových síl, ktoré teraz môžu prekonať americkú PRO. „Urobili sme to, pre nás z technického hľadiska PRO USA – to je bluf“, - vyhlásil Rogozin.
N

čo ste sa všetci tak obuli do Fedorova. Pokiaľ viem, Rusko nikomu vojnu nevyhlásilo. Podľa logiky, že Rusko je vo vojne, je vo vojne komplet celý svet. Aj slovenskí žoldáci, belgické pištole, či chorvátske míny. Veď to všetci vieme. Rusko podpísalo dohodu o dodávke PVO v roku 2010 s regulérnou sýrskou vládou.Oficiálne nevyhlásilo vojnu ani Izraelu, ani EU, ani USA, jeho vojaci nepochodujú ani Damaškom ani Tel Avivom.

A áno, ani v amerike nie sú všetci idioti. Majú aj dobrých analytikov. Dokonca nie všetci pracujú na Voldemortov.

 

Rozhovor je z minulého roku. Fedorov je poslanec Dumy. Hlavne jeho zásluhou bol prijatý zákon Dimu Jakovleva, jeho iniciatíva je oslobodiť Centrálnu banku Ruska, on organizoval proputinovské demonštrácie, keď situácia bola neprehľadná. Urobil pre Rusko viac ako väčšina ľudí pre svoju rodinu.

Pterodon
Je mi to ľúto N, ale vojna už dávno začala. Aktuálna stredoázijská vojna nie je odpoveďou na terorizmus ani reakciou na islamský fundamentalizmus. Podľa slov jedného z najmocnejších mužov planéty (píše o tom v knihe http://www.scribd.com/doc/58442278/Mike-Ruppert-A-Blueprint-for-World-Di...) je to v skutočnosti začiatok finálneho stretu pred dosiahnutím úplnej celosvetovej nadvlády Spojených štátov, diktatúry smerujúcej k rozpusteniu všetkých národných vlád. Ako povedal člen rady pre medzinárodné vzťahy (CFR) a predchádzajúci Carterov poradca pre národnú bezpečnosť Zbigniew Brzezinski, povedie to k včleneniu národných štátov do Nového svetového poriadku, kontrolovaného výhradne ekonomickými záujmami diktovanými bankami, korporáciami a vládnymi elitami. Dick Cheney, “...vojna skončí, až budú všetky obranyschopné skupiny, ktoré sú kdekoľvek na svete politicky, ekonomicky alebo fyzicky schopné vzdorovať zavedeniu celosvetovej diktatúry, zničené.
N

Mňa alebo súčasného marazmu? Moja odpoveď bola na slová fedorova o OTVORENEJ vojne. Veď ja dobre viem, že zúri boj. Nejde len o strategické suroviny. Už ide o budúcnosť ľudstva. Globalizácii sa nevyhneme, ale môžme zabojovať o to, ako bude vyzerať a kto to bude riadiť. Ten tichý fašizmus, čo sa nám snaží dávkovať starý krokodíl Brzezinsky si môžu strčiť. Okrem toho mená najmocnejších nepozná nikto. Skutočná politická moc nepotrebuje publicitu, na to sú podhodené persóny ako Zbigniew, Rotchildovci.....

Záleží od morálky ľudí, ako to bude ďalej vyzerať, či budeme žiť v skutočnej demokratickej spoločnosti alebo v diktáte, či si slobodu a svedomie predáme za 30 strieborných. Globálny prediktor sa hrá na Boha, vychádza mu to už pár tisícročí, ale nejde to do nekonečna. Božie mlyny a kolesá času sú neúprosné. On to vie a nevie, čo ďalej (viď tliachanie Brzezinského vo Veľkej šachovnici a v snahe o koreláciu:Strategická vízia...). Táto doba zrýchleného sociálneho času tu ešte nebola (aspoň nie zaznamenaná od najstarších pamiatok). Tempo vývoja spoločnosti sa aj vďaka technologickému vývoju zrýchlilo nesmierne. Čo sa kedysi prejavovalo stovky, desiatky rokov, sa prejavuje okamžite. Skúsenosti starších sú k ničomu, rozpadá sa sociálna štruktúra, spoločnosť sa atomizuje a aj ľahšie ovláda, pretŕhajú sa rodinné, kultúrne väzby. Ak to však ľudstvo morálne ustojí, je vyhrané. Médiá sa snažia vytvoriť dojem, že aj tak nič nezmôžeme, ( potom ľudia ľahšie prijmú, aby za nich rozhodovali iní a už tu máme policajný štát)ale to je omyl. Čím viac uvedomelejších ľudí treba. Každého sa to týka. A keď ľudia budú Vedieť, budú sa vedieť postaviť na tú správnu stranu. Posúvanie informácií všetkým zabezpečí, že pyramída moci sa rozsype. Ja myslím, že je to na dobrej ceste.

 

kc
Podla teba , Ema, teda su "Usrael" ti zli, maju neschopnych analytikov, a presadzuju mafianske zakony? Zatial Rusko, su sucasnou vladou, su ti dobri, presadzuju medzinarodne pravo a maju schopnych analytikov?
Prasiatko

1. Nie som Emin hovorca ale povedz, ako to vidíš ty?
2. Otázka "dobra" a "zla" je vo svetovej politike infantilne irelevantná.
3. Scvrklo sa to na fakt, že lepším je ten, kto sa snaží o medzinárodnú socialisticky orientovanú spoluprácu medzi národmi a nie o neokolonizátorstvo z pozície sily, prípadne o realizovanie hegemónskych chúťok v celoplanetárnom meradle.
4. Situácia sa v politike stále vyvíja. Tesne po r. 1945 boli napodiv lepší USA, ale aj táto morálna fatamorgána vznikla len pod vplyvom hrôz vojny, koncentračných táborov, Stalinistických gulagov a neznalosti verejnosti, ktorá nemala nikde na svete ani potuchy, že vedecká intelektuálna elita Tretej ríše bola potajomky deportovaná do USA a tam pomáhala v beštiálnom výskume v prospech amerických armádnych kruhov ("vedcov").
5. Západ za uplynulé 3 storočia nebol nikdy humánnejší ako európsky východ, či dokonca Ázia, len oveľa sofistikovanejší v utajovaní svojich zverstiev pred masami verejnosti.
6. A pokiaľ ide o analytikov, potažno analýzy, už za Chruščova sa zistilo, že víťazom bude ten kto zabezpečí pracujúcim masám väčší blahobyt. Tak ak už nie dobro, tak kdo je menšie zlo? Líbya za Kaddáfiho, Sýrie za budovania socializmu stranou BAAS, prípadne Čína (tá sa dá zrovnať len so svojou minulosťou a naozaj sa tam ľudové masy majú sto krát lepšie ako za cisárstva!) - ALEBO - kapitalistický svet riadený zo židovských bankárskych klanov, vojensky kontrolovaný z Pentagonu a finančne z London City? Kto má zdravý rozum, pochopí čo je ľudskejšie zriadenie...o obchodovaní s ľudskými orgánmi vo vojnových oblastiach, do čoho sa organizovaný zločin z kapitalistického sveta priam hrnie, už nehovoriac. V socialistický krajinách také zverstvo ani neexistuje.
7. A možno chce Ema len poukázať na to, že Líbya či Sýria neboli/ nie sú raj, možno ani nič sociálne a politicky dokonalé, ale rozhodne boli/ sú to najlepšie možné v dnešnom svete. V porovnaní s oligarchickými demokraciami (Rusko) či plutokratickou monarchiou (Great Britain) alebo militaristicko - korporátnym režimom (USA) na aký by bol hrdý aj B. Mussolini teda celkom určite.

kc
Syria a Lybia pred par rokmi boli "to najlepsie mozne" v dnesnom svete? Myslia si to aj bezni ludia v tychto krajinach? Vobec nemaju chut emigrovat niekde inde?
N

Ako povedal Puškin :"Pravdu poznajú všetci okrem vyvolených".

 

Odporúčanie pre kc: Vyvolení prebývajú na sme.sk

slaven1

Do nášho salónu vkráča anonym a položí Eme provokačnú otázku.

Norman

aj videa v komentároch je novotvar, ktorý skúšame.

Ale niekedy také vyjadrovanie sa obrázkom a zvášť ta fráza "I am like" dosť pripomína  americkú idiokraciu, ktorá sa už nevie vyjadriť slovne.

A aj z toho nekonečného kývania hlavou sa mi krúti hlava. A možno sme aj viac cool  ako james bond.

 

Ergo, kedže si to ty, čo navrhuješ? .)

Anonymous
myslím, že Slaven vám tu začína robiť hanbu
Norman

všetci nám robia hanbu, pretože kým človek otvorí ústa, mal by si dobre premyslieť, čo chce povedať a ako to chce povedať, že. Tak to vždy učia. Len aby sa nenapísalo niečo mimo misu a aby to napísané nebolo kostrbaté a mimo oficiálnej formy.

A preto 99% populácie navždy mlčí.

Nie zo strachu, ale z hanby.

 

Toto je otvorené  fórum s diskusiami a možnosťou prispievať. Ak to vie niekto lepšie ...

 

 

elle
Mozes mi prosim vysvetlit co to znamena: "Lux ex oriente?" Bud taky laskavy, ty predsa vsetko vies a vsetko poznas....:o) Vazne to myslim... Na oplatku sa opytaj potom nieco mna...:o) cmuk cmuk...atd..
Norman

Niet nad tieto ukážky americkej degenerácie.

 
slaven1

Lux ex oriente = Svetlo prichádza z východu. 

Vyhodil som odkaz na obrázok a aj "potom som ako". Anglické znásilnenie slovenčiny nebolo prirodzené a nevytváralo harmóniu [ˈhɑːməni] :-)

K pohyblivým obrázkom len toľko, že treba skúšať nove veci, inak by bol pokrok záležitosťou až ďalšej generácie. Dobrá fotka je za 1000 slov a dobrý pohyblivý gif za 1000000 :-) Na nadhľade sa gify zatiaľ neujali (zase som predbehol dobu :-).

Video komenty su dobré.

Na čo sú tie "darčeky" na anglické pesničky? Význam mi unikol. Ak na hitparádu, tak aj ja pridávam jednu http://youtu.be/TrtJTUDUS8E :-)

elle
Darcek je nieco pekne, co chces dat cloveku, ktoreho mas rad. Kedze sme si navzajom vzdialeni, vyuzivame formu posielania pesniciek. Nie nie je tio v ziadnom pripade odkaz na hitparadu, mily novic o). Je to jednoducho Darcek. a zase sa mozem trapit s druhou svetovou....
Norman

linky na externé veci sú neisté. Čo sa týka gifov, je stará známa vec, že pohyblivé obrázky sú najväčši svinstvo, aké na webe vzniklo (ty si nepamätáš tú vlnu, keď sa to technicky objavilo a celý web poskakoval a hýbal sa ako mravenisko? Že ty máš dvadsať rokov. Potom z toho každý grcal a odvtedy je to oficiálne prekliate, a oprávnene)

Video je iná vec - ale zas pri videu sa ľahko stane, že ho nik, ale naozaj nik, ani kúsok  nepozre.

 
elle
nepozrie. Ach jaj, na to som velmi citliva. "Nepozrie".
Anonymous
Mal orlí zrak ktorým nevidel do diaľky slnečné okuliare aby nevidel do hĺbky a dalšiu bielu palicu ktorou vetril a dolámal na niekom alebo všetkých naokolo Svetlo medzi klobúkmi
elle
http://www.youtube.com/watch?v=sLvDU9vXjzY a vopred dakujem za odpoved :o)
1488

http://www.youtube.com/watch?v=GAZrdvqwn68

 

 
elle
http://www.youtube.com/watch?v=0kT5w27YxyI to uz tu bolo, ale dobre je si to pripomenut
N

Oficiality z Izraela pre agentúru Reuters uviedli, že izraelskí diplomati sa snažia presvedčiť ruskú stranu aby odmietla dodávky  protilietadlových raketových systémov S-300 do Sýrie, vraj to znepokojuje Západ. Aj Izrael, aj USA majú námietky......

Každopádne, peniaze na účet došli, ako Izrael informoval Washington a tovar do Sýrie dôjde do troch mesiacov.

http://oko-planet.su/politik/newsday/184427-izrail-prosit-rossiyu-otkaza...

 

Americký generál Richard Myers varoval: nepodceňujte ruskú PVO! Viesť leteckú vojnu proti Sýrii by bolo extrémne ťažké. Naposledy bolo izraelské letectvo mimo dosahu týchto systémov, preto netreba robiť falošné závery o pripravenosti PVO.

http://oko-planet.su/politik/politikarm/184109-amerikanskiy-general-ne-nuzhno-nedoocenivat-rossiyskoe-pvo-sirii.html

elle
neviem ako vam, ale mne to nefunguje s tou 2 svetovou vojnou.
Grigoriy

Ked niečo urobi [čurák Grigoriy], väčšinou to nefunguje.

[čurák Grigoriy] nikdy nemôže byt taky pedantny, aby pri tvorbe niečoho vedel domysliet detaily. Preto [čurák Grigoriy] tak aj vypada.

 

Pozri sa, na otázku "V ktorom mesiaci skončila takzvaná 2. svetová vojna v Európe?, je možné odpovedat niekoľkými spôsobmi:

 

- V máji,

- v máji,

- v piatom,

- 5.,

- 5,

- V,

- máj,

- atď.

Možno ešte existuje aj dalších sto možnosti. Ktory je však ten správny, to je "insider info".

Potom je tu ešte ten rebus, ked sa jeden musi rozhodnúť, či stlačiť "uložiť" alebo "nadhľad".

Zober si napríklad takúto vec: Len na Slovensku môžu postaviť predraženú diaľnicu za miliardy, ale aby ušetrili (rozkradli) milióny, nedajú ľudom vediet, ako to používať. Napríklad, nedávno otvorili pri Nitre novú diaľnicu, ale ak človek nie je domáci, ani zaboha nevie, ako sa z mesta má dostat na diaľnicu, lebo tam jednoducho nedali smerové značky. Slovákov postoj je: Jebat na vas, hlavná vec, že ja mám moje peniaze. 

 

Slovák sa však nikdy na takéto veci nestazuje, lebo väčšina sukmenovcov by ho vysmiala, že je blby, lebo všetci tomu rozumejú, len on nie.

Vies, na Slovensku stačí, aby jeden používal "relevantny", "implementacia" alebo "marginalizovany", aby bol človek intelektualom a svetakom. Veľmi však pomôže, ak má okolo krku šál. Ale podobne je to aj v Moldavsku a v Albánsku. (To aby som bol objektívny.)  BTW, omg, to Jano...

 

 

Teraz, sú dve možnosti: Rýchlo vymazať tento príspevok, alebo čestne povedat, že je tam naozaj problém.

 

 
Norman

ktoré požadujú základy ľudskej inteligencie.

Bez tej to nejde.

 

Ale uznáme ti, že život je zlý a komplikovaný. Preto tvoj príspevok, aj keď je to zas len bezcenné žlčovité frflanie, nezmažeme.

Aj keď ty si ten prípad, čo nám tu robí len hanbu, ty Slovák.

 

 
Grigoriy

a stačí mi to na pochopenie účelu toho testu. Ale, ja naozaj neviem, čo tam treba napísať.

Mozno si v tvojej odpovedi mal radšej dat vysvetlenie. Môžeš predpokladať, že je nás s tým nevysokym IQ viac, a život je pre nás naozaj ťažký.

Som si isty, že ty vieš, co tam treba napisat, ale pokus sa vžit do situácie náhodneho návštevníka.

Kolko razy sa uz tebe v živote stalo, že si niekomu povedal: Áno, máš pravdu?

 

BTW, pre nás, "extrémne marginalizovanu minoritu, je taka vec vitalne relevantna k tomu, aby sme mohli implementovat naše právo zainkorporovať sa do society". 

 

Norman

nie o IQ. O ľudskej inteligencii.

A kedy ty musíš prechádzať tým testom? - veď prihlásení užívatelia nič také nepotrebujú. Chceš sem dávať anonymné príspevky, ako Iris? Ináč, Iriis tú vojnu tiež zvládla, a to bola opitá, hm.

 

Ja hovorím často ľuďom, že majú pravdu, aj tu, občas dokonca, aj keď ju nemajú, ale nesmú byť cielene protivní a urážať hneď v prvej vete globálne Slovákov a podobne. Nie že by neexistovalo čosi ako slovenský priemer a nezasluhoval si kritiku, ale vieme, aké kruhy si otvárajú hubu na Slovákov a s akým účelom, takže ich napodobňovanie neznášam. Preto tvoj príspevok "nemal pravdu".

 

Pre američanov a im podobných to naše technické oddelenie zjednodušilo na jednu otázku, odpoveď bez diakritiky. Ak by tam niekto skúšal napísať "v septembri", tak to naoazaj nech sem radšej ani nič nepíše:)

Rád by som Ti pomohol aj s tým, "ako sa používajú dialnice", ale to takto na diaľku nedokážem. Ale to sa stáva každému, že na dialničnom uzle odbočí zle, zas nesmieš byť ani na seba taký kritický. Nie si nadčlovek. Kľud.

 

Ten citát, to nemáš odtiaľto, že. Chodíš moc do Jetotaku a tu sa potom prídeš odbavovať.

elle
Viete ze teraz mate obaja pravdu? Nie , vazne a nehnevaj sa Arton, mala som len pohar cerveneho a dobru naladu. neurazaj ma a radsej odpovedz na otazku. Samozrejme dakujem tymto Slavenovi, ale to ze je to "svetlo z vychodu" som vedela. Neznamena to nieco viac? Uz nikdy ziadne cmuk cmuk
Norman

Akej národnsosti bola tvoja mater a tvoj tatko?

Alebo sa za to hanbíš?

Boli to Slováci? Maďari? Rusi? Ukrainci? Židia? Alebo si naozaj len bastard?

Napíš sem ako chlap, z akého kmeňa pochádzaš, aby sme vedeli čo s tebou, keď si ešte raz otvoríš hubu na Slovákov.

 
Grigoriy

 Nebude to síce hned teraz, lebo to bude trochu dlhšie, ale dávam Ti slovo, že to bude čoskoro. Dokonca to urobím s radosťou, lebo mi to dá príležitosť vyrozpravat sa na danú tému. Ako uz iste vies, ja take vyrozpravanie jednoducho milujem.

A to aj napriek tomu, že sa mi nepáči Tvoj štýl.

Ja ked niečo od niekoho potrebujem, pekne sa pozdravim, predstavím sa a poprosim. To iste vyžadujem aj od iných. Ked mi niekto zavola bez pozdravu a bez predstavenia, jednoducho bez slova zložim. Každý dôležitý v mojom živote to vie, a podľa toho sa chová. 

Ti ostatní sú samozrejme nedoleziti.

Ty prides, nadávas do bastardov, a chces odomna niečo. Ešte viac ma hneva, že nemáš dostatok sebavedomia, aby si povedal JA, ale skrývas sa za MY. Uz som Ti to niekoľkokrát vycital, a stále to robíš.

 

Ako bonus Ti ešte pridam jeden takýto:

 

Pride chlapík do Walmartu, chodi medzi regalmi a niečo hľadá. Stretne nejakého zariadenca a hovori:

 

- Sorry, chap, would you happen to carry carrots here?

- Nop!

 

Chodi ďalej, a po pätnástich minútach stretne toho istého, neuvedomiac si to:

 

- Sorry, my friend, would you happen to carry carrots here?

- Nop, there is no fuckin' carrots.

O pol hodinu znovu:

- Sorry ...

- OK, I'll tell ya. You have to answer a couple of questions though. How do you spell Ken in Kennedy?

- key - i: - en.

- Very well. And how do you spell fuck in carrots?

- I am sorry but there is no fuck in carrots.

- And that is exactly what I've been telling you all along: There is no fuckin' carrots.

 

 

Norman

že časy, keď som mal pre teba čas a povedzme pochopenie, sú preč.

Si nudný, si ukecaný, si zbabelý a jediné čo ťa motivuje, sú provokácie. Si ako pubertiak, čo používa slovo Slovák ako nadávku a potom sa teší, keď dostane za svoju sprostotu cez hubu.

Zas si sa vyhol odpovedi a tak predpokladám, že označuješ tvojich vlastných rodičov za idiotov a hlupákov. To už svedčí o tvojej riadnej narušenosti.

Kludne si tu debatuj s N, Iris alebo s kýkoľvek, kdo chce zostúpiť na tvoju úroveň. Poriešte dialnice okolo Nitry , počasie v Zlatých Moravciach a iné dôležité svetové udalosti.  Zaujímavé, že ale nik s tebou debatiť buď nechce, alebo sa bojí. Zaujímavé je aj to, že stokrát si už blábolil o samote a napriek tomu stále sem doliezaš. Stokrát si blábolil o duchovne či buddhzme, a si zlostný ako besný pes.

Každáý príspevok, kde budeš urážať Slovákov, bude buď zmazaný alebo upravený. My tu sice tiež urážame Američanov, Židov a podobne, ale to má svoj dôvod a svoju tému.

Je to pre teba beznádejné, ale určite ti hocikto poradí: založ si svoj portál. Kedže sa nepovažuješ za Slováka, určite to dokážeš ľavou rukou a dokonale.

 

 
Grigoriy

Veľký zakonodarca Manu raz povedal, že je takmer nemožné, "aby sa jeden dopracoval k poznaniu (môžeš doplniť k nadhľadu), ak dlhodobo žije v krajoch, kde väčšinu obyvateľstva tvoria sudra (môžeš doplniť chamraď). Preto cesta hľadania vždy musi byt cestou samoty.

(Voľne parafrazovane.)

 

Budha pri inej príležitosti povedal, že poslednou a najťažšou prekážkou, ktoru musíš prekonať na ceste k cnosti, je naučiť sa byt zhovievavy k hlupakom.

(Opäť, voľne parafrazovane.)

Ja od toho mám ešte veľmi ďaleko.

Najhorsie na tom je to, že tiez povedal, že nikto nemôže vystúpiť z kolesa zrodeni az dovtedy, kým k tomu nedopomoze aj ostatným.

 

Je to síce frustrujuce, ale ja robím, čo je v mojich silách. Pritom je pravda aj to, že k tomu používam svojske metódy. Svojske metódy sú však znakom tvorivosti.

A nikto mi za to nie je vdacny.

Norman

Psi sú neskonale tolerantní - no, proste poslušní.

A ... aj pes je živá bytosť a potrebuje sa dostať z kolesa. On to ocení, naozaj.

 
elle
Jemineeeee, to je parada ! ( Grigoriyovi)
elle
Jemineeeee, to je parada ! ( Grigoriyovi)
USA
To Vám ale trvalo...
elle
moje odpovede: ked je tu jaro a lidi siiiiiliii.... v maji 9.maja September 2. september alebo 2. septembra alebo Druheho Septembra mesiac lasky v mesiaci lasky mesiac knihy ked listie opadava ked je vsetko v rozpuku a vcely bzucia vobec neskoncila, stale trva Pre tych, co citaju moje prispevky: Neverte Artonovi. Darceky su naozaj posielane z lasky. Vsetky, ktore boli poslane mne som si otvorila, vypocula a dobre si ich dokonca pamatam. A niekedy mam tu pesnicku v uchu, ked mi je...povedzme...menej znesitelne ako obycajne. Ale podstatne je, ze je to o darcekoch, nie o hitparadach. Jeden z tych krasnych darcekov, ktore tu mozete dostat je basnicka o pive. Pivom sa da vyjadrit vsetko. Laska, sucit, vsetko. Mam rada pivo. A darceky :o)
elle
tie odpovede mali byt v jednotlivych riadkoch, Arton !!
slaven1

Jubilejný 46 komentár je venovaný Elle a znie:

Ak chces riadkovanie, tak

sa

prihlás

:-)

September
Keď sme pri spamových otázkach, prečo ich nepoložiť jednoduchšie: 9. mesiac po slovensky :-)
Grigoriy

Jednoducho?

Uvedomujes si, že tvoj mozog pracuje normálne, a preto preň nie je ťažké ihneď nachádzať nejjednoduchsie a naúcinnejsie riešenia? Uvedomujes si, že vysoké percento populácie jednoducho taky mozog nedostalo? Ale aj oni musia žiť, a preto je moderna spoločnosť hlavne o tolerancii: musíš k ním byt zhovievavy. Len ja viem, ake je to ťažké.

Oni so svojim nedostatkom žijú cely život, a naučili sa taku neadekvatnost skrývať, vytvorili si celu škálu manevrov, ktore im slúžia ako krytie. Všimol si si niekedy, že tie najväčšie nemohla, ľudia ktorým všetko padá z rúk, pôsobia vždy dojmom nonsalantnosti, vecne sileným smiechom zakryvaju svoju tupost? Iným osvedcenym manevrom je vecna snaha budit dojem, že to zmatkovanie robia zámerne, napríklad, aby boli "vtipní". Na internete ich môžeš odhaliť tak, že veľmi často používajú to debilne -:))))))), omg, lol a pod. 

 

Ja netvrdim, že niekto musi byt génius, aby sa vedel vzit do situácie niekoho, kto má odpovedat na otázku "v ktorom mesiaci?", aby si jeho mozog uvedomil, že na taku otázku sa dá odpovedat niekoľkými spôsobmi, ale uz aj to IQ 90 by malo stačiť. No nie?

Potom je tiez príznačné, že zmatkari veľmi ťažko znášajú kritiku a stavaju sa extrémne agresívni; namiesto normálneho a slusneho pripustenía, že naozaj to mohlo byt matuce. Teraz hovorím o tom "pre Američanov". 

Medzi riadkami to znamena: Máte síce pravdu, ale ja Vám to nikdy nepriznam, lebo moje ego mi to nedovoli - mne sa uz dostalo v živote za môj stav mnoho prikoria, a aspon na Nadhlade chcem mat svoju autoritu. 

 

Svojho času som išiel po mne vtedy cudzej (slovenskej) dedine, a potreboval som zistit, kde maju obecny urad. Reku, to by nemal byt problém, lebo v takej dedine taku vec každý určite bude vediet, tak zastavim a pýtam sa jednej tetky. Bola veľmi milá a ochotná:

 

- Choďte stále rovno, a ked prídete pri dom, kde býva môj svagor, zabocte do uličky.

 

Aby každý rozumel pointe mojej ukážky, pripomínam, že ja som ani netušil, kto je svagrom tej tetky, kde môže bývať, a či tam mam zabocit doprava alebo doľava.  Asi bolo na mne hned vidiet, že som stratenejsi, ako predtým, a bolo vidiet aj to, čo si tá tetka o mne mysli. Mal som v tej chvíli taky jeden pre mna nezvyčajný zachvat dobroty a tolerancie, tak som ju pochválil, ako veľmi mi pomohla. Som si ale isty, že aj ona ma doteraz spomína ako blbca, ktory nevie pochopiť ani jednoduchú instrukciu, ved to, kde býva jej svagor, vie aj jej patrocná vnucka.

 

Teraz ale neviem, či mám napísať "v septembri", "v deviatom" alebo len jednoducho "september".

 

Skúsim, a uvidím.

 

P.S. Az teraz som si všimol:

 "Nie sú povolené žiadne HTML značky."

...

...

Povolené sú HTML značky: ...

 

To je jednoznačné ako slovenské zákony a ústava.

afinabux
Vědci dosud věřili, že za problémy lidstva může bída, nevědomost....Ale mýlili se. Tyto problémy jsou dílem všudypřítomných kokotů: v médiích, ve vládě, ve školství i v církvích, kteří pod heslem Kokoti všech zemí, spojte se! zamořili naši planetu. http://www.gorila.sk/product/135223
tadeáš
V Rusku navrhujú zakázať dolár USA http://slovak.ruvr.ru/2013_05_13/V-Rusku-navrhuju-zakazat-dolary-USA/ V zákone sa oddelene upomína, že sa nedotkne žiadnych iných valút, okrem dolárov USA :D
Čiernyzajac
Zachytili http://www.facebook.com/chelemendik.sk/posts/302016343263787 Dnes som informácii venoval myšlienku, ked som premyšlal či moji známi nemáju väčšiu zásobu dolárov (na nikoho som si nespomenul :-). Celkovo je odstup od dolára súčasť dlhodobého procesu oslobodenia sa spod okupácie http://www.nadhlad.com/comment/2467#comment-2467
.elle
Dufam, ze vsetci tvoji znami ( okrem teba teda samozrejme) maju vacsie zasoby iba rublov. Tak sa slusi a patri.