Šokujúca informácia o slovenskom rasizme

Z dobre informovaných zdrojov presiakla absolútne šokujúca informácia o rasizme a xenofóbii na Slovensku. Podľa údajov Európskej komisie na Slovensku žijú takmer samí belosi – iných etnických skupín je tu výrazne neproporčne málo, pričom najmä černochov je vyslovene zanedbateľné množstvo! Slovensko tak nespĺňa ani základné kritéria modernej multikultúrnej spoločnosti, čím sa z etnického hľadiska zaraďuje ku krajinám ako Bielorusko či Severná Kórea.

Pre vykonanie okamžitej nápravy sa odporúča čo najrýchlejšie prijať čím viac migrantov, ako aj ďalšie opatrenia. Jedno z nich odporúča napríklad americká spisovateľka Nicole Valentine, viď článok na Zvedavcovi:

http://zvedavec.org/komentare/2017/07/7313-feministicky-casopis-pozaduje-aby-bile-zeny-chodily-na-potrat-aby-se-tim-vyresil-problem-rasismu.htm

Dotyčná osoba odporúča bielym ženám, aby chodili na potrat, lebo majú v porovnaní s nebielymi neúmerne väčšie šance mať dieťa a dať mu dobrú opateru a vzdelanie. Pre tých, ktorí neveria vlastným očiam, tu je originál:

https://medusamagazine.com/beyond-pro-choice-the-solution-to-white-supre...

Komu sa nechce čítať linky, tak tu je aspoň úryvok:

...Samozřejmě, že nejlepší volbou je konat preventivně, aby se zajistilo, že neexistuje riziko, že se bílé děti narodí. Ale za situace, ve které je plození a ukončování těhotenství možné, je nejlepším využít vašeho práva volby a nechat si provést potrat, abyste pomohly barevným ženám ... Bílé ženy, splňte svůj úkol: skoncujte s bílou nadřazeností.“

Norman

nie je to zas nejaká paródia?

Dobré je totiž aj toto:
https://medusamagazine.com/grand-theft-auto-appropriates-black-culture

"I was heartbroken. How could a man dating such a woman with strong feminist convictions as myself commit such a heinous act as partaking in a video game that allows for the assault of women and minorities, and the rape of women in sex slavery? Where had I gone wrong in instilling progressive values of equality and tolerance in the man that I thought loved me?"

"... but, as a white male, he must endure constant surveillance if he is interested in continuing our relationship."

.
.
.

Ale prosím ťa, vymeň fotku toho negra za niečo normálnejšie, nech to tu nevyzerá ako v Týždni (nik tu nechce mať hnusné fotky hnusných ľudí)

Aman Againsttime

Stránke je pravdepodobne legitímna (áno, americké feministky bývajú vskutku mimoriadne radikálne), ale tento článok je skôr hyperbolická satira. Ale pekne naznačuje ako radikálnymi sa v USA stali feministické "štúdie".

Každopádne by som rád upozornil na jeden zaujímavý aspekt. V USA pekne vidíme, ako sa začnú chovať priemerne až podpriemerne inteligentní ľudia, ktorí prepadnú "slniečkárskym" ideológiám. Ako ich chápu a čo to s nimi robí: https://www.youtube.com/watch?v=yCtv4O9tv1g

Ide o zaujímavý fenomén, zaujímavú prípadovú štúdiu. U nás "slniečkárstvo" stále ostáva skôr ideológiou elít a ide mimo bežných ľudí. V USA už prekročilo istú hranicu a vytvorilo masu ťažko narušených degenerátov neschopných kontroly a diskusie.

Aman Againsttime

Ok, prebehoval som viac článkov na tej stránke a ono to asi bude celé satira. Je to jednoducho všetko príliš prehnané (hoci vidno, že tvorca webu dobre pozná "ideologický jazyk a štýl" feministiek). Niekto tu robí parádny trolling. Klobúk dole. :-

Norman

sa mi zdal čudný aj ten článok o počítačovej hre, musel som sa smiať, :-))
Ale to tvoje video je tiež dobré, Amerika, Amerika, fakt krajina neobmedzených možností, zvlášť na univerzitách a podobných zariadeniach, kde ľudia žijú už 70 rokov absolútne mimo realitu a v bavlnke. A ovládajú ich židia, totálne.

Aman Againsttime

Hej, teraz som už celkom presvedčený, že pôjde o satiru, hoci pri tejto americkej "social justice" je to naozaj dosť ťažké rozoznať (takže naozaj neviním Buheha ani iných, že ten článok a web zobrali vážne).
Schválne, nedávno som sledoval tohto amerického degeneráta:https://www.youtube.com/user/JustinDennisYT/videos (špica sú najmä tieto jeho 2 videá: https://www.youtube.com/watch?v=luVtiYlnIyU, https://www.youtube.com/watch?v=2X-PgHSZh6U) a rozmýšľal, či náhodou nejde len o nejaký dokonale sofistikovaný trolling. Ale asi nie. Oni sú naozaj až tak ukrutne narušení. Je to regulérna sekta podobná raným kresťanom alebo komunistickým teroristom. Je tam proste prítomný taký ten absolutizmus a radikálny moralizmus, ako aj utopizmus a presvedčenie o nezastaviteľnom pokroku.

Predovšetkým intersekcionálny feminizmus je skutočne náboženstvo s vlastnými dogmami a svätcami/kultovými postavami (viď kreatúry ako Anita Sarkeesian), posvätnými priestormi (safe spaces:https://en.wikipedia.org/wiki/Safe-space ) kde rolu Krista nahrádzajú LGBT a farební (čo sú zase v konečnom dôsledku židovské avatáry - veční outsideri, ktorých z titulu "trpiacej obete" treba uctievať).

Norman

ľudská psychóza nemá hranice, ľudský mozog dokáže vytvoriť a veriť AKEJKOĽVEK fantazmagórii.
Pojem "hysterický blázni" je to najjemnejšie pomenovanie, čo na nich možno použiť.
To už ani s politikou nič nemá, to je proste epidémia šialenstva, lesný požiar, nič viac.

nové