Kiska - definitívne a verejne známe: je to úžerník a zločinec

Náš syntetický žid Kiska sa definitívne prepadá do bahna zločinu.

To, čo o ňom aj tak sa verejne vedelo, že je to úžerník a zločinec ktorý zarobil hlavne na podvodoch voči tisícom naivných domácností, je v posledných dňoch dávané explicitne von nejakou anonymnou skupinkou. Posledný článok o tom, že Kiska ešte aj v čase prezidentovania cez firmu KTAG zarábal na nebankovkách, je na Pravde. Stojí za podrobné prečítanie.

O jeho chorých reakciách aj s videom sme písali aj tu, ale teraz sa nemienim na tom blbcovi zabávať. Chcem jednoducho povedať, ako mnohí iní, že je to naozaj mafián, ktorý patrí do basy. Dopustil sa nielen týchto finančných zločinov, ale aj zločinov vlastizrady

Kiska je hlava štátu a tento štát teda naozaj smrdí od hlavy. Predpokladám, že keď sa začne čistiť, začne sa tiež od hlavy.

Bude to treba stále pripomínať. My čakáme na ten deň. Kiska. A dočkáme sa.

 

Príjemný biely deň prajem.

 
Autor: 
forma: 
sandro

Ja to nechapem. Kde prisli na tohto chuja? To si nevedeli najst na zastupenie v SR niekoho, kto je aspon bezuhonny a dokaze povedat tri suvisle a najma kreativne vety bez papiera?

Rudo

práve toto ma udivilo už pri jeho kampani. On nemá vlastný názor, žiadne vlastné myšlienky. On je vlastne akýsi biorobot. Žiaľ nie neškodný. Jeho výroky smerom k Rusku považujem za nebezpečné pre celé Slovensko. Ja len dúfam, že Ruské vedenie pochopilo, že tento chudák, ktorého priezvisko v ruštine znamená "pička", je len dosadený panák, na míle vzdialený od myslenia Slovákov.

balu

Nejak sa zabudlo na iste reci ktore kolovali okolo volieb golavy statu. Ma totiz zaujimavu fugu v zivotopise v Jues ked robil kaderade, blbo investoval (jo, on, the biggest financmajstr), o vsetko prisiel ... fuga ... a vynoril sa ako financnik. Hovorilo sa ze ma nejake prepojenia so scientologmi, aj Ficovic to skoro zacal vysetrovat - ale sa nejako dohodlo a nevysetrovalo sa.

sandro

ano, tato fuga tak nejak podvedome zaujima aj mna. Nikdy som nepocul ziadne seriozne vysvetlenie toho, ako sa dostal ku kapitalu.

Dusanbe

rozbehol, resp. rozbehli, keďže ich bolo viac spoločníkov, pomocou riadneho bankového úveru.
To bolo v tom čase normálne možné.
Išlo to ľahko, najmä keď 10 - 15 % dostal bankový úradník, ktorý dopredu zjavne nereálny podnikateľský plán a úver schvaľoval.
Potom neskôr sme to zaplatili pri Miklošovom "oddĺžení" a predaji bánk.

Tým nechcem povedať, že to presne takto muselo byť aj v jeho prípade - skôr by som typoval, že úvery boli riadne splatené, keďže ich firmy plynule podnikali až do času, keď ich spolu aj s sieťou nebankových finančných "požičovní" kúpila VUB !
Áno - VUB sa podieľala /a možno stále podieľa/ na prevádzkovaní úžerníckych pôžičkových spoločností. O tomto sa nikde nahlas nehovorí.

Kiska+spol mali v tom čase ešte aj nejaké zlatníctva - pred alebo počas štartu splátkových predajov - ale toto všetko sa dá /alebo dalo/ nájsť na internete. Niekde bolo aj info o viac než podozrivej lúpeži či strate v ich zlatníctve - možno tzv. "poistná udalosť" ? - už si presne nepamätám - hľadaj - kto hľadá nájde, :-)

sandro

Pokial viem, tak Kiska dostal startovne z Ameriky. Urcite by sa dalo na nete dopatrat k detailom, ale nemam na to cas a hlavne ani energiu.

Truhlík

Na nete bolo aj napísané, že tuneloval nejakú firmu.Takým spôsobom sa dalo rýchlo prísť k veľkým peniazom.

Dusanbe

ja, tak v Amerike zarobene peniaze /pozor, pracoval na pumpe, nie na burze/ vrazil do nejakeho pochybneho akcioveho bussinesu este v statoch, ale skor nez si doma poriadne vybalil kufre - o tie peniaze prisiel.

O ziadnych inych dolaroch spoza oceanu, som nikdy necital ani nepocul.
Nie je ani ziadny dovod, aby taketo peniaze existovali.

Ľubov

že Dobrý anjel mal k ruke databázu onkologicky chorých a poznali aj situáciu rodín.Konkrétny príklad,môj kamarát Štefan,keď sa mu to stalo,z troch detí ešte dve študovali.Zrazu mu len prišli papiere Dobrý anjel pozná vaše starosti a chce vám pomôcť.Odkial to vedeli,Pišta nevie, v živote o nič také nežiadal,ale keď mu napísali,že mesačne bude dostávať 6 000 sk,súhlasil.Išlo to cez VUB,mimochodom,tam aj ja platím mesačne 50 centov,ani neviem odkedy,automaticky si to berú.Na Dobrého anjela
Myslím si,že potopením Kisku chcú morálne ponížiť Slovensko,proste urobiť nám takú hanbu,že prezident,ako článok v Ústave bude možno nežiadúci.Rozvrat štátnosti podľa plánu.

Norman

Luba, prečo v tomto potápaní Kisky zas vidieť ruky globalistov a zámer, ktorý má situáciu zhoršiť? Aká "hanba", komu sa naplutím na Kisku ublíži? Prečo zas v tom vidieť viťazstvo a silu zla?

Toto je predsa normálny prípad, keď zrejme viacerí vedia presne, čo a ako úžerník "podnikateľ" kurvil a teda niekto z konkurečného politického smeru sa rozhodol to Kiskovi osladiť. Prečo to nepovažovať za naše víťazstvo, ale hľadať v tom zas zámer a víťazstvo ešte väčšieho zla? Aké "morálne poníženie Slovenska"? Takýmto spôsobom uvažovania sa budeš VŽDY trápiť a všade vidieť víťaziace zlo - a to je presne to, čo ľudí ničí.

Skúsime výnimočne jednu klasickú radu. Odporučím sadnúť si a pokojne dýchať. Uvedom si, že tvoji a naši nepriatelia sú len ľudia z mäsa a krvi, len slabí a pomýlení, že majú väčší strach, ako napríklad ty a väčšina ľudí, že tiež nestíhajú a nechápu, čo všetko sa okolo nich deje a že každého jedného z nich možno celkom ľahko zabiť úderom tehly o hlavu.
Skús nad týmto faktom znova a znova premýšlať, skús si tú pravdu naozaj osvojiť, skús si ten výsledok naozaj predstaviť.

Lepšia rada ma teraz nenapadne :)

Ľubov

Hej,sme poznačení,istým spôsobom práve tou ostražitosťou. Stále v strehu,nepopieram.
Prečo ho teda vytvorili a teraz odstraňujú ? Spravodlivosť v tom nebude. Ako hovoríš ,skôr vyrovnávanie účtov.Druhá vec je,že sa niektorí z nás(napr.ja)naozaj boja mať dobrý pocit .Poznačilo nás to,slabších.

Norman

Pozri, pripomeniem dve veci
1. Kryptokracia: Ľudia nevidia, že skutočná vláda a moc v spoločnosti je inde, ako sa im prezentuje. Toto je prvá vec, ktorú alternatívne portály a hnutia pripomínajú, prvá vec, ktorú si ľudia musia uvedomiť

2. To, že sú v pozadí silné nekontrolované sily, anglosionistické mafie, to neznamená, že môžu všetko. Oni majú v moci ČOKOLVEK, ale nie VŠETKO. Môžu zabiť kohokoľvek, ale nie všetkých. A hlavne, nedokážu kontrolovať všetko, ani zďaleka neodhadujú realitu správne, ba NEVEDIA, čo robia - preto aj štáty v ich paprčiach skôr či neskôr končia hospodárskou katastrofou alebo vojnou. Oni majú moc, ale nie reálny rozum (ináč by takpovediac neboli na strane zla).
A nie sú jednotní, je ich viac a žerú sa medzi sebou. Aj Kiskov prípad je taký prípad, keď jeden plaz požiera iného.

Toto sú dve veci a žiaľ občas to zdôrazňovanie prvého bodu, skrytej globálnej mafie v pozadí, viacerých mafií v pozadí - to často spôsobuje, že ľudia si neuvedomia či pozabudnú na druhý bod. Tie satanistické sekty sú mocné, oveľa mocnejšie, ako sa bežným ovčanom čo len zdá - ale ani zďaleka veci neovládajú naozaj. Každý by sa mal snažiť pochopiť ten rozdiel.

Norman

Samozrejme, sme poznačení, keď psík dostáva od malička rany, tak je opatrný. Ale nešlo mi v tomto prípade o politický postoj, ale naozaj o to, že takto sa zbytočne trápiš, že je to klasická chyba počúvania svojich povrchných zlých skúseností - z ktorých sa treba dostať.

Ešte k tej bezmocnosti - Áno, sme bezmocní, ale to je druhoradé. Nad tým sa tiež moc nazastavuj, že si bezmocná - to je naozaj nepodstatné. Len vďaka tomu máš nezastretý výhľad. Ak by si mala moc, nevedela by si v tom pohybe ani kde je hore a kde dole. Možno budeš mať niekedy naozajstnú moc, možno nie - to je jedno, vec osudu, moc je nedôležitá - dôležité je vedieť, ako sa veci majú. Absolútna väčšina ľudstva ( 99,99%) je prirodzene bezmocná a iba niektorí, malý zlomok, majú na krátky čas tú ilúziu moci - zväčša hlavne krátko predtým, než ich Nemezis roztrhne na dva zapáchajúce krvavé polovice. Moc je naozaj druhoradá a nie je to len tvrdenie o kyselom hrozne - moc nie je kyselá, ale je otrávená. Dokážeš stráviť jedovaté ovocie? To dokáže málokto.
Myslím, že naozaj zvlášť my na Slovensku nie sme zatiaľ stavaní a ani nechceme mať moc - vcelku by som odporúčal zatiaľ sa obmedziť na skromnú pomoc tej Nemezis a ako tréning v našom vývoji jej pomôcť tým, že tých, ktorým už vypršal čas, jej pomôžeme roztrhnúť na tie dve polovice. Mnohým už ten čas dávno vypršal a nadsluhujú ako také nešťastné zombie, čakajúce na vyslobodenie.
Sme teda schopní vykonať aspoň tento malý zlomok našej moci? To je samozrejme implicitná otázka pre všetkých, pre celú populáciu. Je to presne, ako keď sa decko učí chodiť - musí začať jednoduchými malými krokmi.

Sinuhe

vytvorili ho, lebo níč lepšie Bútora a comp.(lici) ako kisku nemali. Keď im skrachoval projekt prof.Stein, tak hľadali náhradníka a nič lepšie ako kisku nenašli. A to je tá dobrá správa.

sandro

nedalo mi to. Trochu som nakoniec patral, ale nevypatral. Predvolebny clanok, ktory sa tomuto venoval a ktory som mal ulozeny na lokalnom disku len ako link, uz neexistuje. Mne osobne sa nechce verit, ze by na takyto podnik zarobil len smelinou a juhosskym zlatom, ktore u nas puncovali a predavali. Ta scientologia mi tam pripada ako dost silny moment a som presvedceny, ze odtial vetry vanu. Mozno jeho ''kamarati'' este pustia perie a caka nas nejaky odtajneny bonbonik. Cim dalej nad tym rozmyslam, tym viac si myslim, ze tohto nasho nebeskeho ozembucha do tohto celeho niekto dotlacil. Niekto, kto o jeho zivote rozhoduje. Ved predsa ani on nie je snad taky idiot, aby namiesto uzivania desiatok milionov eur vkladal zrazu dobrovolne hlavu do slucky. Kiska je system lokalny podvodnik, spekulant a prospechar. Nie je to typ cloveka, ktory chce byt v ziari reflektorov, preto je tak neisty. Vie, ze doba sa zmeni a on nemusi dopadnut tak dobre ako jeho slizky foter.

Norman

Hej, veľa na tom je, že toto je mimo jeho formát - on je jeden z bielych koní vonkajších síl, niečo ako Pavol Rusko v televízii. Kopa zahraničných mafií si tu muselo zvoliť ľudí, čo ich zastupovali - a tí sa prípadne aj nabalili. Ale niekdy sa stalo, že potom nepochopili, že to, čo je formálne ich, nie je vlastne ich a skončilo to tým, že si napríklad ako Rusko strelili do nohy ... a potom už nerobili problémy. Vlastne väčšina zbohatlíkov sa takto viezla, na kolaborácii s globálnymi silami - a náš syntetický žid, ako sám prezradil, sa ponúkol. Nik ho netlačil, ale dobehla ho minulosť.

To, že nemusí dopadnúť tak dobre, ako jeho tatko a jemu podobné svine, si ešte neuvedomuje. Ale raz na to príde. Vlastne je už najvyšší čas, aby si to uvedomil.

sandro

Ok, ale ja si naopak myslim, ze sa boji. Vidno to z jeho reakcii, ked sa najde na verejnosti par statocnych a prejavia mu verejne nesuhlas. Vidno to aj na sieti, ked za obycajne ''Kiska do gulagu'' zaklope na dvere NAKA. Co tak citam, tak Fica chce alebo odporuca zastrelit kde-kto. A zatial som nepocul nic podobne. Kiska ma ochranku ako v ''juesej''. Mam pocit, ze su to ti isti ludia ako mala Iveta Kohnova-Karafiatova-Radicova v ochranke, ked brazdila Slovensko pocas prez.kampane. To bol tiez riaden mimon. Ta ochranka by mala kazdemu udriet do oci. Oni vedeli preco ju dostali. Dostali za ulohu ist proti vlastnym.

Ľubov

Našla som niečo v archíve AE,ide o starý film,na ktorý by som vás chcela upozorniť.Neviem, inak,len s celým článkom. https://aeronet.cz/news/tajne-spolky-okultismus-a-jak-to-chodi-film-z-ro...

Film je z roku 1943,mesiac neviem,ale asi pred 12.júlom,keď začala bitka o Kursk.
Ide o to,že je tam možno indícia na Havlove krátke nohavice:-).Nie,nie sú to smiešne veci.
Všetky tieto sekty sú iba na jednu vec,na grc.Ale mali by sme o nich vedieť čo najviac.

Norman

Film Forces occultes je veľmi zaujímavý výtvor.
Je to franzúzske filmové spracovanie vecí, ako ich videli v tom čase všetci. A zároveň je ukážkou, ako pravdepodobne bude vyzerať pojednanie o histórii v budúcnosti, keď zas prevládne rozum.

Aj keď je prirodzene filmovou rečou na úrovni svojej doby, dosť pátosu a "dramatických" scén, príliš priamočiary dej, aj tak je dostatočne dobre urobený, v podstate sú podobné filmy dnes označované za "hraný dokument" a stojí každému za ten čas, minimálne za to poučenie, ako to ľudia videli a PRECO robili to čo robili, prečo bojovali. Francúzi, Európania.
Je výborné, že je so slovenskými titulkami.

Norman

súhlasím že sa bojí, to je fakt, on toho veľa neznesie a bojí sa zatiaľ svojich neviditeľných oponentov, alebo tých mafií, čo sa s nimi zaplietol... Ale myslím, že stále sa nebojí ľudu, stále ľud podceňuje.
A pritom, ako píšu aj klasici, ľud vie byť beštia. A zameriava sa na najslabších - a náš syntetický žid sa zdá byť presne vhodná slabá ale mastná korisť ...

Heh, čo sa týka ochranky, nechcem tu zas akože predvádzať svoje vzdelanie v klasike, ale čítal som, že mnohý cisár zistil, že je zle, práve podľa toho, že zmizla ochranka. Ono keď začne zemetrasenie, keď sa ľud rozhodne, tak je ochranka dobrá akurát tak na dve veci.

sandro

haha, mastna korist!! Tak to ano.. Alebo ako ho pomenoval nedavno jeden vtipny diskuter: Olea plesatus:) Trochu prizemneho humoru na zaver nezaskodi:)

Sinuhe

nie impeachment, ba ani inpičment, ale rovno do lochu...

Náhodný okoloidúci

Amen.

Dusanbe

sa Ti tam dostal Norman:
"cez firmu KTAG zarábal na neziskovkách, je na Pravde"

- samozrejme vieme, že si myslel "nebankovky" - na neziskovkách sa dá síce tiež zarobiť,
ale trvá to oveľa dlhšie, :-)

Norman

sa dá najlepšie na firmách, čo nemajú žiaden zisk :) Dík.

Ema

Asi som bola jediná, kto to vôbec sledoval.
Okrem iných úbohostí tam syntetický žid vykotil, že nikdy netúžil po moci. Vždy chcel len meniť Slovensko k lepšiemu.
Mohol by niekto z poradcov tomu jelitu vysvetliť, že na uskutočnenie akýchkoľvek zmien treba čo? No? No predsa MOC.
Na tom vidno, že syntetický žid je mizerný psychológ. Preto fachčil v USA na ukrajinského chazarožida - a nie naopak.

Práve teraz, vo chvíľach, keď je situácia v Katalánsku viac ako dramatická, verejnoprávna telka vysiela o tom, že nie sú prachy na výskum a podobné pičoviny.
Jak za socíku.

Norman

Zaujímavé video.
Asi som nepočul všetko, čo Wienková naobed v TV povedala o Kiske, s ktorou si tyká - ale je očividné, že sa zas pokúšala kopať len za jednu stranu. Nuž, "neziskovka", "mimovládka". Koľko rokov je tam už na čele tá kiska?

Norman

Kiska:

premier klame, keď hovorí, že som pred dvoma rokmi na Bôriku žiadal neoficiálne prižmúrenie očí pri vyšetrovaní mojej firmy.

Za prvé, nežiadal som, len som sa o tom zmienil na Bôriku pred generálnym prokurátorom a šéfom Sisky.

Za druhé, predpokladal som, že čo sa povie súkromne, nik nevynesie. To nie je pekné od premiera, že to prezradil, to sa nepatrí.

Za tretie - popieram to.

 

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/443578-kiska-premier-klame-pre-sv...

 

"Cigáň, čo si robil včera o štyroch?".

"Ja som tú peňaženku neukradol. A aj tak tam bolo len päť päťdesiat"

Rudo

Dávam do pozornosti výborný klip s Kiskom:

https://www.youtube.com/watch?v=nW9Du9kWiDQ

nové texty