Občianska spoločnosť?

V Maďarsku pripravili balík zákonov, ktorý reaguje na súčasnú situáciu.

Pozostáva z troch zákonov:

Prvý sa týka povoľovania činnosti organizácií, ktoré podporujú migráciu, druhý rieši poplatky za zahraničné financovanie a tretí je o vyhosťovaní osôb, ktoré by podporovali prisťahovalectvo.

Na tento návrh prirodzene reagujú rôzne organizácie, ktorých by sa to dotýkalo. Tieto medzinárodné spolky s nejasnými cielmi, nejasnými zdrojmi a neznámimi majiteľmi či vodcami v pozadí  reagujú ako vampír, na ktorého si niekto chce posvietiť. Pištia.

Zjavil sa aj argument od AI, že návrh je „hlboko znepokojujúcim a neospravedlniteľným útokom na občiansku spoločnosť“. Tu treba pripomenúť, že "občianska spoločnosť" je to, čo práve zahubili rôzne jedovaté "mimovládky" a "neziskovky" hneď po zmene paradigmy v roku 1989. Tieto spolky, živené americkými a židovskými peniazmi, sa natlačili do všetkých oblastí tunajšieho verejného života a občiansku spoločnosť doslovne zadusili. To, že majú dnes tú drzosť, pretvarovať sa, že práve oni sú občianska spoločnosť, by si zaslúžilo trest samé o sebe.


Samozrejme, návrh z Budapešti by bolo treba naštudovať a niečo podobné, respektíve to isté, zaviesť aj na Slovensku a v susedných krajinách. Tento proces za záchranu identity Európy, túto obranu čistoty kultúry a charakteru civilizácie treba bezpodmienečne podporiť, každý deň a na každom kroku. Čím skôr dôjde aj na tomto poli ku zmene paradigmy, tým lepšie.


 
Autor: 
forma: 
Ľubov

http://www.lifenews.sk/14887/taliansky-psychiater-rozprasil-islamisticku...

tiež je neskutočne nas.aný. Nie je nás málo,nie.Len o sebe nemáme vedieť.Potom,keď odvaha zlacnie,bude nás zrazu veľa.Kedy sa to stane? Zlomí sa to Sýriou,tam je kľúč.

senil

Orbán má pravdu. Fico by mal spolupracovať s ním a nie s Macronom. Západ je už ztratený. Východná Európa se ešte zachrániť dá. Polsko s Maďarskem majú rozum. Západ je asi ztratený a može byť zachránený iba za cenu občianskej vojny. Bohužial Fico sa chce do toho západu čo najviac integrovať. Pritom pred volbami ešte hovoril niečo iné a bol silne proti migrantom.

http://www.epshark.cz/clanek/287/vychodni-evropa-drzi-zapadni-civilizaci

Luko

Bodaj si sa nemýlil a západ by sa dal zachrániť za cenu "len" občianskej vojny. Smrdí tu však už dlhšie niečo väčšie, a cítiť to čím ďalej viac.
Prajem Ti dobrý odhad (aj nám).

Norman

Kedže medzi konšpiračné weby radia už iba tie, čo používajú reklamu, vypadli sme zo zoznamu .
Huhaha, smiech či plač?
Ale majú pravdu - bez finančného modelu a plánu asi nie sme nebezpeční.
Dobrá správa ale je, že to tu máme zas predplatené na dva roky. Tak rozmýšlajte, ako to využiť :) Už nás nik nevidí, zato my ich máme ako na dlani :-)

Buheh

aj mňa to urazilo. Toto má Smatana u mňa.

Norman

Tu by som chcel dodať, kedže sa to spomínana aj v článku, že Smatana nie je pedofil. Tie správy sa ukázali ako mierne preháňajúce. Smatanove žiačky majú už 16 rokov a to je už vek, keď ich obťažovanie už nie je pedofília, ale vceľku prirodzený záujem toho frustrovaného jedinca. A porušovať školské predpisy nie je trestný čin, že. A nejednalo sa ani o žiadne holyvúdske herečky, takže nik si kvôli tým dievčatám nebude obliekať čierne šaty.

Sociálny patologista

Možno nie je pedofil, ale jednoznačne tak vyzerá a pôsobí. Nečudujem sa takýmto klebetám.

Smatana je zhmotnený úchyl, jasný degenerát - mľandravá kreatúra s veľmi nízkou hladinou testosterónu, ktorú možno nazvať mužom len z čisto anatomického hľadiska - nič viac. :-) Veľmi by som sa divil, ak by po sexuálnej stránke mal v hlave všetko v poriadku. 90% slniečkárov je v tomto smere nejako narušených, majú choré fantázie a sklony (a preto tak vítajú hnedoidov).

Náhodný okoloidúci

Ako elegantne sa vyhol otázke o americkej propagande a zmietol ju do stratena.

https://www.aktuality.sk/clanok/566533/juraj-smatana-prichadza-stvrta-vl...

Norman

je škoda sa tým obťažovateľom vlastných žiačok zaoberať, čo aj ironicky.
Čo je toto vlastne za úbohý systém, že je nútený používať také lajná, ako Smatana či Benčík?

Ľubov

Presne tak,čo to znamená?Majú zatial všetky systémové výhody na svojej strane,a nedokážu vyprodukovať nič viac ako Benčíka,Smatanu,Kalmusa,Lorenca,tú s venčekom,ešte Schlesinger,Vašáričky...tam je to tesnotka.
Vlastne ani neviem,kto je ich predák.Asi Havran.Výborne
A tak,keď sme si vzdychli nad nejednotnosťou našej alternatívy,druhá strana je na tom tisíckrát horšie.Čistá hniloba.

Ľubov

na dva roky,tak si to zase zacvakal....Norman,ďakujem, iste aj v mene ostatných za to.

Veľa sa teraz hovorí o resete,že peniaze už nebudú mať takú hypnotizujúcu moc nad jednotlivcom,že to najlepšie je zásadne zadarmo.
Dobre,už mlčím:-)

Norman

Nemá zmysel tomu venovať článok, ale chcem dodať, že v týchto škandálnych antiliberálnych zoznamoch nepriatelov systému sú zámerne prezentované aj úplne apolitické čiste kramárske podvodné stránky. Ale hlavne, všimnime si, že je tam väčšina českých stránok.
Ja chápem, že vhzľadom na podobnosť jazyka sú tieto pre ochrancov despocie rovnako nebezpečné, ako slovenské. Ale upozorňujem tu na to vrámci témy toho, že sa na Slovensku minimálne na trocha vyššej kultúrnej úrovni deje v alternatíve tak málo, že ešte aj zdochliny smatanovsko benčíkovského typu si musia pomáhať českými, aby obhájili svoje špinavý zrádcovský peniaz.
To je fakt takmer tragikomické.

Ďalej čisto technická poznámka, že takmer všetky aktivity cenzúrov sú zamerané na facebook - tam si zisťujú toky a čísla. Kto nie je na facebooku viditeľný, toho nevidia. Preto bol facebook vytvorený, aby našli a kontrolovali disidentov. Trocha sa im vymkol z ruky, prerástol im cez hlavu, ale v zbieraní údajov stále dobre funguje. My si facebooku aj preto radšej moc nevenujeme.

Okrem spomínaného, že dsepotické akcie chráničov ideologickej čistoty sú zameriavaní na useknutie toku peňazí, teda reklamy, platí aj fakt, že sú zameraní na konkrétne mená a ich ohováranie, udávanie (potkan Benčík ako absolútny príklad). Ak je dôsledne dodržiavaná anonymita, sú potkany prakticky bezmocné. Koho zaujímajú nicky? A keby aj nejaké meno zistili, koho by zaujímalo nejaké tvrdenie, že ten a ten nick je Jožko Mrkvička? Úplne bezzubé a zbytočné.

K tomu treba pridať, že predsa len treba dodržiavať zopár jednoduchých rád ohľadne formátu. Zvedavec prekladal články ohľadne toho, že "nezahynulo 6 milionov", ergo dodal niečo, čo aj tupý systém súdu bol schopný spracovať a robiť mu problémy. Prosím Vás - načo písať dnes, že holokaust nebol taký, aký vraj mal byť? Veď to už každý z čitatelov vie, aj oficiálne - treba to hovoriť ľuďom vonku z očí do očí, ak chcete, takým, čo to ešte nevedia či to nejako nechápu. Pravda, benčíkosmatana môže napísať na blog N, že nejaký nick tam a tam neverí v univerzálnu svatú vieru holokaustu, že to vyplýva z toho a toho a potom takto a onak, ale to je príliš zložité na akékoľvek formálne súdnistvo. A koho by to zaujímalo, keď každý vie, že na to už nik neverí, že.

Ergo - konieckoncov, my naozaj nie sme "alternatíva", v podstate to slovo už nemôžem ani citiť. My sme samotné jadro, to oficiálne ideológie sú nepodstatný bočný odpad, ktorý už zajtra bude len predmetom výsmechu, hnusu a oprávnenej nenávisti. To sionisti sú vychýlená "alternatíva" a efemérni "extrémisti". Ja by som do tých anglosionistických svíň ani tak moc nekopal, keby som nevedel naisto, že sú to len slabí a bezmocní hajzli.

nové texty