Bútorova Kiska zhorela naprázdno

Moje najoptimistickejšie predpoklady sa naplnili. Je to naozaj ešte väčší blbec, ako sme dúfali.

Bútorovská skupina sa pripravovala, ako po týždni plnom štvania oznámia ľudu, že je republika plná chaosu a násilností a že sa nezaobídeme bez radikálneho zásahu nového syntetického Mojžiša Kisku, ktorý nás vyvedie z tohto pekla. Mal to povedať v nedelu v najlepšom čase TV, o ôsmej.

Lenže v krajine aj napriek štvaniu panuje pokoj, ľudia si myslia svoje, nechcú takéto revolúcie. A premiér Fico si vyžiadal tiež čas v televízii a aj ho dostal -  po Kiskovi by mal hneď príhovor Danko a potom Fico.

To nadutý Kiska už nervovo nevydržal. Zrušil svoj večerný prejav a len narýchlo oznámil, že niečo povie u seba v paláci, o štvrtej. Náhodou som zachytil na TA3 naživo.

A aj to tak vyzeralo - plné jeho nervov. Naštvaný a slabý vytlačil v podstate len to, že chce buď "masívnu prestavbu vlády" alebo "predčasné voľby". V podstate tým vyhlásil politickú vojnu vládnucej garnitúre - bez akéhokoľvek seriózneho dôvodu.

Toto je politicky tak abnormálne, až je to absurdné. Opoziční poslanci môžu kedykoľvek ľahko zvolať mimoriadnu schôdzu parlamentu o nedôvere vláde - ale dokonca ani matovičovi blázni to nerobia, lebo to nemá zmysel. Ak si Kiska myslí, že keď bude teraz obchádzať politické strany a presvedčí ich, aby chceli nové voľby, tak je naozaj idiot. Mimochodom, pôjde aj za poslancom Kotlebom a ponúkne mu za správne hlasovanie svoje služby? 

Kaliňák viackrát v tieto dni spomínal, že prvoradé je vypátrať vrahov a ich objednávačov. Mne to znelo akoby naznačoval, kto sa má báť. Akoby vedel, že vypátranie, odkiaľ pricestoval vrah, je najlepšia cesta, ako túto špinavú záležitosť zorganizovanú prozápadnými šorošoidmi definitívne vyhrať.

 

 

 Dodatok:
Rýchla tlačovka premiéra Fica ku Kiskovým prehláseniam. Odporúčam každému. "Nebudeme tancovať na hrobe .... ako to robí prezident"
 
 
Autor: 
forma: 
slaven1

Pred budovou parlamentu sa zišlo asi 30 ľudí, ktorí vytvorili živú reťaz. Bol to klasický flashmob z priručky Gene Sharpa "Color revolution for Dummies" :-)

https://tivi.cas.sk/video/1179357/ludia-vytvorili-okolo-parlamentu-zivu-...

Norman

o tom, čo je to za bezprízornú čvargu bez rozumu svedčí aj to, že zautočili aj na Galka.

Popri tom by som chcel vedieť, že prečo je dovolené na ochranku parlamentu vrieskať, urážať ich a aj fyzicky na nich útočiť a nerešpektovať ich pokyny v objekte, ktorý oni majú povinnosť chrániť. Za prvé sú to ľudia a majú svoje ľudské práva, teda právo aj na zákonnú ochranu vlastnej dôstojnosti, a za druhé majú právo na ochranu dôstojnosti svojej funkcie.
Nevšimol som si, že by bola ústava zmenená na anarchistickú.

Náhodný okoloidúci

To by bola sranda, keby Most-Híd z koalície vycúval a Fico by nemal inú možnosť ako udržať vládu Smeru, len pozvaním ĽSNS do koalície :D Most má 14 poslancov, aj ĽSNS má 14 poslancov, a pokiaľ viem, Fico osobne sa nikdy nejako prehnane nevyjadroval na adresu kotlebovcov, aj keď určité slovné útoky boli. A práve súčasná vláda s ministerkou Žitňanskou (napojenou na mimovládky) poslancov za ĽSNS prenasleduje za názor. Ale to skôr Danko by s tým mal problém, preňho je ĽSNS priama konkurencia.

Norman

https://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A180304_160258_zahranicni...

OMG, to je štátnicky prístup. Za koho kope tento "prezident". To dostal manuál, že biznis musí dostať ktosi v pozadí, nech sa deje čokoľvek. A celá slávna opozícia, uau. Dnes v diskusii poslankyňa Nicholsonová s Kaliňákom, bez argumentov, len pár naučených viet a stále dookola. Bez štipku hanby zneužívajú vraždu dvoch ľudí. Toto je ozaj sila. A dav, že sa nechá takto zmanipulovať, to sa divím. Ako sa volal ten film? vrtieť psom?

---
Ať je zabil kdo chtěl, vláda musí padnout, s příkazy shora se nediskutuje, když Majdan tak Majdan

----
Obměna vlády nebo předčasné volby, navrhl Kiska. Chce zemi vyvést z krize

Smrt těch dvou je tragédie, ale také jsem napsal že veškeré údálosti po této tragédii, jsou příliš organizované a že to možná začíná smrdět.

Teď už to smrdí a hodně.

----
A proč neodstoupí z funkce i sám Kiska, přestože to má už za pár? Přece jen je prezidentem země, kde se dějí takové věci, tak by měl jít vládě příkladem.

----
Kiska vlastně prohlásil, že je jedno kdo a proč vraždil, prioritou je změna vlády, takhle mluví prezident anebo člen neúspěšné opozice?

----
No podle toho jak jsem ho poslouchal, tak jemu vůbec nejde o uklidnění situace, ale o pád vlády a vyvolání předčasných voleb = prezident SR zjevně podporuje pokus o státní převrat a využití situace ke změně výsledků posledních legálních a demokratických voleb. Myslel jsem, že změna vlády a předčasné volby jsou možné, jen když bude v parlamentu vládě vyslovena nedůvěra a koalice se rozpadne! Nebo přepsali na Slovensku Ústavu? ;-)

----
A to po každé vraždě budou na Slovensku předčasné volby? Zatím není totiž vůbec znám motiv vraždy.

----
Ano. Přesvědčil mě. Jde o demontáž V4. Bez vyšetřování, bez důkazů. Je za tím vidět cizí zájem. Obávám se podobného scénáře i u nás

senil

Toto Kiska nemá z vlastnej hlavy. Má to od nejakej neziskvoky. Pokial by za Kiskom stál Soros neprekvapilo by ma to. Má Sorosove názory. Soros infiltruje všetko EU, neziskovky, dokonca aj katolickú cirkev.

http://www.epshark.cz/clanek/219/sorosuv-globalni-vliv

slaven1

Zahraničné Topky dali včerajšie video Kisky, Daňka aj Fica. Kiska bola patetická, nudná, prázdna, zdĺhavá. Daňkove video sa už stihlo stať hitom :-) Fico to drží.

Aby bol záznam pridávam ešte na odkaz na pohľad kolotočiara z Aeronetu:

meta tv - 2018-03-02 - Šéfredaktor AENEWS.cz pan VK komentuje aktuální dění na Svobodném vysílači CS

nové texty