Farebná revolúcia SK - došlo na Sorosa

Dnes, v pondelok, zazneli prvé ostré slová o trestných oznámeniach - na Matoviča a Nicholsonovú, ktorí vo svojich tlačovkách vyhlasovali konkrétne osoby za spojencov mafie alebo ich obvinili z trestných činov. Špeciál obviňovanie konkrétnych vyšších funkcionárov polície je dôkaz klasickej Matovičovej nepríčetnosti.

Okrem toho mal tlačovku Sulík, ktorý vystupoval ako hotová hlava revolúcie. Ale za sebou nemá žiaden ľud, žiadnu skutočnú silu. Jeho jedinou nádejou sú zradcovia-poslanci z Mostu-Híd, prípadne celá tá strana. Most-Híd žiada rekonštrukciu vlády, ale to by "revolucionárom" samozrejme aj tak nestačilo - ako povedal jasne a jednoznačne sám Sulík. Farební revolucionári vedení zo zahraničia chcú predčasné voľby, ktoré by trvali dlho, nastala by patová situácia a dovtedy by potencionálne vládol Kiska (nejako by to napasovali s "úradníckou vládou", ako príklad nech je terajšia situácia v Čechách, kde je vláda dlhodobo "v demisii"). A prípadne by už voľby ani neboli - možné je všetko, vážení, ak si myslíte, že sa história neopakuje, tak sa mýlite.

Krátku tlačovku mal aj Fico. Vyjadril sa, že celú noc nespal - a tak aj vyzeral. Pointa jeho prejavu bola tá, že verejne vyzval Kisku, aby verejnosti vysvetlil, čo robil 20. septembra 2017 v New Yorku, „kde prebehlo stretnutie, na ktorom nemal Kiska so sebou žiadneho zástupcu slovenského ministerstva zahraničných vecí“. „Žiadam odpoveď, o čom bolo toto stretnutie s istým človekom, čo má pochybné meno“. Kiska svoje minuloročné stretnutie so Sorosom najprv tajil, a keď sa prevalilo, tak ho zahováral, označoval za nepodstatné hlúpymi výhovorkami na rómsku otázku.

Fico sa týmto vyhlásením jasne postavil na tú stranu, na ktorej stojí maďarská vláda v jej konflikte so známym finančným mafiánom Sorosom. Bol to viac-menej nevyhnutný krok, pretože to je téma stredoeurópskeho regiónu. Možno to Ficovi pomôže pri jednaniach s Mostom-Híd. Ako vieme, maďarská strana je viac pod politickým vplyvom maďarského premiéra, ako pod vplyvom slovenského. V tomto prípade je táto harmónia naozaj pozitívna a dobrým znakom. Nejde len o výsledok konfliktu, ale aj o to, že sa mnohí ľudia poučia.

 

Revolucionári dnes zvolali "protest" v Košiciach. Prišlo ich tam len nejaká tá stovka aktivistov. Opakujem, farební revolucionári nemajú žiadnu podporu ľudu.

To je do archívu dnešný deň.

 

Na záver chcem pripomenúť, že je čoraz viac nepochybné, že Kuciaka zavraždili iniciátori tejto farebnej revolúcie premyslene a cielene, aby mali rozdúchavajúcu zámienku.

 
Autor: 
forma: 
sandro

Orban komunikuje s SMK. To je jedina madarska strana, ktoru podporuje na Slovensku.

Náhodný okoloidúci

Bugár, Žitňanská, Šebej, Osuský, to všetko sú Šorošovi pajáci. Nečudoval by som sa, keby Most rozbil koalíciu a vládu. Mafia nemá rada, keď sa o nej hovorí, kazí to obchody.
A čo sa týka Žitňanskej štekania o "konšpiračných teóriách", tak trafená hus zagágala. Ona sama najlepšie vie, že zasahovanie cudzieho štátneho príslušníka a súkromnej osoby Šoroša do vnútorných záležitostí iných krajín je mnohonásobne potvrdený fakt.

Náhodný okoloidúci

Fico sa rád chválil tým, že Smer je pevne ukotvený v európskych politických stranách a kluboch. Skúsme hádať, ako sa jeho bruselskí kamaráti zachovajú. Podržia, či podrazia?

slaven1

lebo vie, že spolu s koncom OSF je to aj jeho koniec. Celé vyhlásenie Fica tu:

https://www.facebook.com/robertficopremiersk/videos/808969265953764/

Pre tých, ktorí si to nepozrú, krátky výcuc znie asi takto: Fico sa pýta oprávnenú otázku, prečo Kiska namiesto upokojovania situácie v štáte prilieva ešte viac oleja do ohňa.

Buheh

Sorošovská žumpa potrebuje na Slovensku urobiť prevrat. Je úplne nepodstatné, že ako zámienku chce využiť to, že z nejasných dôvodov zomreli dvaja ľudia. Faktom je, že roztočili hystériu, chystajú mítingy.

Čo sa dá robiť?

1) Treba zachovať pokoj a chladnú hlavu. Že niekto šíri hystériu, ešte neznamená, že je nevyhnutné sa pridať. Hoci je tu určité reálne nebezpečenstvo nepriaznivého politického vývoja, nedeje sa nič také, kvôli čomu by bolo treba upadať do psychotických stavov.
2) Treba chápať, že tu ide o špinavý pokus zneužiť situáciu. A preto treba stáť za legitímnou vládou, hoci by aj inak nemala príliš veľa našich sympatií. Iste aj táto vláda má svoje kauzy a špinavé ruky, ako vždy a každá v systéme parlamentnej "demokracie" západného typu, ale po nej, po majdane tohto typu by mohlo prísť jedine niečo horšie.
3) V prípade akéhokoľvek mítingu je dôležité organizovať protimítingy a zúčastňovať sa tých, ktoré sa konajú. Je veľmi dôležité rozbíjať mediálny obraz, že tu ide o spontánne celonárodné hnutie.
4) Ak idete okolo mítingu protistrany, nepristavujte sa. Nič nové sa nedozviete, ale pomáhate im vytvárať dav. Ak príde na akciu 10 platených slniečkarov a okolo postáva 100 zvedavcov, tak médiá to nafúknu na tisícovku protestujúcich. Nepomáhajte tomu.
5) Ale ak už musíte prejsť okolo, aspoň im to nejako kazte či znechucujte. Napríklad výkrikmi Kiska do basy a podobne. A ak sa dá dostať k mikrofónu, neváhajte ho ukoristiť a rečniť čím dlhšie! Nebojte sa, nič vám neurobia, to by si celé predstavenie pokazili a endowment by ich za to nepochválil.
6) Teraz je najlepšia chvíľa na vysvetľovanie pointy celej záležitosti blížnym, ktorí z nejakého dôvodu ešte veciam nerozumejú. Tým, že sú zmanipulovaní, nemajú ešte na veci názor, a práve v takýchto chvíľach sú najskôr prístupní preprogramovaniu.
7) Treba si všímať kto teraz čo hovorí, a pamätať si to aj o pár rokov. V takýchto hysterických chvíľach sa povahy najviac prejavia.

Norman

mierne ťa doplním, Ako vždy, len v dobrom.

1. Ak niekto na vás vytiahne pištol a začne strielať, vážení, treba strielať naspäť. Neodporúčam sedieť ďalej pokojne a nahovárať si, že sa pravda ukáže a že najdôležitejšie je nehysteričiť. A oni strielať reálne aj obrazne začali.

2.Nie je to len nejaký náhodný "pokus zneužiť situáciu". Je to plánovaný štátny palácový prevrat, akých tieto tajné služby organizovali už desiatky a aj keď mnohé pre ne neúspešne, všetky s ťažkými a bolestivými až trvalými následkami. Teraz chodia jednotlivo po poslancoch a jednotlivo ich vydierajú. Na každého niečo majú, lebo taká je doba.
Vôbec netreba nejak uvažovať, aká je táto vláda, podstatné je, že je to aspoň nejaká štruktúra, ktorá štát chráni. Ako som písal, ak by bol v pozadí k dispozícii niekto lepší, dalo by sa staré strhnúť a prejsť pod nové. Ale kedže nemáme, bude to blbé. A najhoršie je, že cez nás začne naozaj nepríjemne zatekať aj susedom. Nemá zmysel posudzovať spolubojovníkov - treba sa pozrieť, čo za monštrum sa nám derie do domu.

3.4.5 Mítingy Nuž, jednotlivo je skoro jedno, čo človek spraví, mítingy sú aj tak nafukované v masmédiách. Kontramítingy môže a by mala zvolávať politická strana. Treba si to pestovať a trénovať práve na takéto príležitosti. Žiaľ, tu sa ľudia tejto zbrane vzdali ako nepotrebnej - ako vidno, globalisti ju vôbec nepovažujú za zbytočnú. Teraz môžeme ísť v tomto smere do ... a nahovárať si, že naši predkovia skoro nič nerobili a že aha, a akooo ďaleko to Slovensko dotiahlo.

6. Teraz nie je čas bavkať sa s "blížnymi". Na to sú Vianoce alebo Valentín. Teraz je definitívne čas konfrontovať sa s nepriateľmi. Kedy, ak nie teraz?

7. Pamätať je dobrá vec. Sledujte, čo sa deje a do čoho to vyústi. Keď o dvadsať tridsať rokov bude podobná chvíľa, budete môcť svojim deťom či vnúčatám povedať, čo sa dosralo a čo sa malo robiť celkom ináč, v čom bola zásadna chyba a mnohé drobnejšie dôvody prehry. Budú veľmi radi a aj keď sa tým nepoučia, aspoň ich to utvrdí v ich prirodzenom (správnom) pocite, že predošlé generácie boli debili.
(debil, ako vieme, = "bez sily", to nie je urážka, že).
Potom sa vám poďakujú "thank jú" a pôjdu makať do bane na urán.

Norman

Napadla ma ešte jedna drobnosť. Teraz sa Fico pýta na to, čo robil Kiska v New Yorku u Sorosa. Ale to bolo minulý september - prečo sa Fico nepýtal rovnako dôrazne vtedy?
Je to ďalšia z drobných ukážok toho, že tolerovanie zla a vyhýbanie sa nepríjemným veciam situáciu len zhoršuje. Pri konflikte síce treba nájsť správny moment, ale nikdy nie je správne trvalé odkladanie. Veci treba rozseknúť čím skôr.

K tomu patrí prehnaná nádej, že oponent nie je možno až taký zlý a že sa situácia znormalizuje. Prirodzene, niekedy to tak je - ale konkrétne v oblasti anglosionizmu určite nemožno rátať s tým, že zahraničné globálne sily budú brať ohľad alebo že sa nejako poludštia. Treba Smerákov varovať - to, že je napríklad Kiska a iní z toho tábora nemotorné prasiatko ich nesmie nechať zabudnúť, že za nimi sa skýva čierna zmija, klbko. Nie som patetický a nepreháňam - práve tak, ako by jednal človek s čiernym agresívnym jed pluvajúcim plazom, práve tak treba jednať s týmito agentami. Opatrne, s odstupom ale rozhodne a keď už sa začne interakcia, nemožno ani na zlomok sekundy váhať.

A tak ani vláde a milionom ľudí za ňou nezostáva iné, ako byť v konflikte so šorošoidmi, s agentami mimovládok a prestitútmi, so samotným prezidentom. Uvedomte si to znova - to ich vodcovia dali príkaz zavraždiť Kuciaka (a možno zámerne aj jeho snúbenicu, aby to bolo silnejšie). (a ak tomu aj doteraz neveríte v tomto prípade, tak si uvedomte, že podobné zločiny napáchali často predtým).

Ľubov

Včera,keď som sa na neho pozerala v tv,niečo ako z antickej tragédie na mňa dýchlo.
Prečo sa to Kisku neopýtal už v septembri? Lebo vtedy bol ešte slepý.A teraz vidí,je sám.

Dnes je to jasné:všetko,alebo nič. Nie sme slepí,vieme,že osud Fica je teraz aj náš osud.

Náhodný okoloidúci

Buď je ten chlap slepý a nesvojprávny alebo podplatený. Veď čo sú všetky tie "nadácie otvorenej spoločnosti", ak nie priame zasahovanie zahraničnej súkromnej osoby do našich vnútorných záležitostí|? A čo všelijaké trilaterálne komisie a "think-tanky" pod kuratelou ambasády z Hviezdoslavovho námestia?

https://www.hlavnespravy.sk/korcok-politicky-vyvoj-na-slovensku-nie-je-n...

Norman

Korčok je sám priamy agent, a to vyšší, platený "diplomat".
Ale dobre, že znova potvrdil, že ani on ani nik z delegácie na tejto schôdzke nebol, pretože po vebe koluje sfalšovaný malý zoznam prítomných. Tak to bolo azda plánované - ale Kiska chcel hovoriť so Sorosovcami osamote.

Podľa neho teda slovenský "vývoj nie je ovplyvňovaný zo zahraničia".
A čo Rusko? Ak dokáže niekto ovplyvňovať také veci v USA, podľa oficiálnej ideológie, nik neovplyvňuje náš vývoj? Korčok, Korčok, trocha rozumu do tých klamstiev.

Lajčák, Korčok, vešetko ľudia, ktorých sa Fico mal zbaviť. Och, keď sme pritom, Lajčák ho ešte nepodrazil? Ešte nie je štvrtok? (samozrejme, to je len vtip, samozrejme že neviem, v ktorý deň Lajčák podrazi Smer štýlom Maďarič - ale nevsadil by som na jeho loajalitu ani cent).

senil

Na druhú stranu, keby Fico padol, nahradia ho euroskeptici typu Sulík a Matovič, to nie je žiadna výhra pre eurohujerov. takže pochybujem, že by za tým bol Soros. Aj keď je mi jasné, že Soros má prsty všade. Fakt  konšpiracia mi tu nedáva zmysel.

http://www.epshark.cz/clanek/219/sorosuv-globalni-vliv

Norman

1. Sulík, keď len tak ako obyčajne tlápe, provokačne, pred voľbami, môže pôsobiť ako euroskeptik. Ale v realite je len typický maximálny oportunista, kšeftár bez politického názoru. Ten prijme hnedoidov a urobí čokoľvek, ak bude pri moci a len trocha na neho zatlačia. Napríklad Radičovej vládu zhodil nie kvôli euroskeptizmu, ale hlavne preto, lebo práve to chcel.
U Matovič vôbec nemožno hovoriť o euroskeptizme, ani u ostatných revolucionárov.
Takže revolúciu robia probruselskí agenti za účelom podriadenia sa Bruselu (ináč povedané, anglosionistickej Amerike)

2. Začal diskurz o Sorosovi, ako typickom príklade zasahovania do do vecí štátov, príklad medzinárodnej finančnej skupiny. Takisto sa jeho meno používa všeobecne ako názov určitého štýlu politiky.
Ale: tieto prevraty vlád nie sú motivovane a spúšťané priamo Sorosom, sorosovci zväčša len pripravujú pôdu a vychovávajú stádo (takže v tom máš pravdu). Za takýmito koncentrovanými útokmi je niečo ostrejšie, priamo tajné služby nemenovaných štátov. Soros nie je vždy zajedno so západnými štátmi, nie je ani totožný s izraelskými židmi, jeho postavenie je dosť pochybné a aj preto naň Fico zaútočil, lebo útok na Sorosa nie je "politicky nekorektný". Niektorí opozičníci sa snažia ľuďom nahovoriť, že je nekorektný, ale proste nemajú pravdu (a okrem toho si škodia, lebo ľudia si želajú politickú nekorektnosť a budú ju radi akceptovať aj od Fica)

Okrem toho, treba pripomenúť -
toto je útok na V4, je to snaha znova plno ovládnuť celú východnú Európu bruselsko-americkými mafiami. Je to nástupné bojisko pre globalistický konflikt s Maďarmi.

Náhodný okoloidúci

Slovensko naozaj potrebuje predčasné voľby. Ale prezidentské.

Náhodný okoloidúci

Glum Galko sa vyhráža, že ak sa zajtra niekomu niečo stane, bude to vina vlády. Takže chystajú sa násilnosti.

sandro

Dnes bola tlacovka SMERu. Glvac, Blanar, niekto dalsi + Blaha. Najprv to bola klasicka presilovka noviarov, ale potom sa k slovu dostal Blaha a taky protiutok som dlho nevidel. Velmi kvalitne im nalozil. Korda bliakal ako na trhu, ten clovek vobec nechape svoju poziciu v spolocnosti.

Norman

to pozerám a kdesi to sem zarchivoval.
Tak sa to má robiť a tak s nimi zaobchádzať.

sandro

najviac ma pobavilo ako sa snazili Glvaca natuknut so Sorosom. Ked sa okunal, tak im to dal Blaha naplno a cuduj sa svete, zabralo to:)

vrbovčan

že takéto niečo niekedy vyslovím: Orbán palec hore. On tuším zmúdrel. Nakoniec budeme s Maďarmi kamaráti.

"Americký finančník George Soros a jeho sieť využijú každú príležitosť na to, aby zvrhli vlády, ktoré sa vzpierajú migrácii, komentoval v piatok v Budapešti slovenskú vnútropolitickú situáciu predseda maďarskej vlády Viktor Orbán.

Podľa agentúry MTI premiér povedal, že ho vôbec neprekvapuje takýto vývoj a že slovenské udalosti jednoznačne nesú rukopis Sorosa a jeho organizácií.

„Slovensko má dnes vládu, ktorá odmieta prisťahovalectvo, nechce zo svojej krajiny urobiť krajinu prisťahovalcov,“ hodnotil situáciu predseda maďarskej vlády, podľa ktorého na takýchto premiérov neľútostne útočia a budú útočiť Sorosove organizácie.

Orbán pripomenul, že Slováci a Maďari v uplynulých rokoch vybudovali strategické partnerstvo, ktoré prospieva Slovákom i Maďarom. „Je to dobrá vec, chceme v tom pokračovať, preto máme záujem na tom, aby bolo Slovensko stabilné,“ zdôraznil a dodal, že obe krajiny majú mnoho spoločných plánov, ktoré by chceli spolu zrealizovať"

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/461658-soros-urobi-vsetko-preto-aby...

nové texty