Len tieň a prach

Na Slovensko bol urobený ťažký útok plnou silou.

Jeho hlavná motivácia je odstrániť obranu proti globalistickej anglosionistickej moci, ktorá sa snaží otráviť Európu miliónmi príslušníkov cudzokrajných etnik pridaných k tým, čo už sú v nej. V bližšom vyjadrení sa snaží rozbiť súdržnosť bloku východoeurópskych štátov, hlavne V4. To sú nepochybné fakty.

Predpoveď budúcnosti je taká, že západná spoločnosť, do ktorej, či chceme alebo nechceme, geopoliticky patríme, smeruje (zase raz) do ohniska transformačného procesu, bifurkačného bodu, ktorým musí preliezť. Tam sa o mnohých veciach rozhodne.

Tento prechod bude zväčšovať rýchlosť zmien, tlak aj teplotu. Akékoľvek anténky a iné serepetičky trčiace z rakietky zvanej spoločnosť budú vytrhnuté a niektoré diely budú riadne zdeformované. Treba sa na to radšej pripraviť, lebo také procesy, keď nastanú, už potom prebiehajú rýchlo a sťahovať okienka až v púštnej búrke je dosť nepríjemné.

Pamätáte ešte, ako v prvom roku niektorí volali po stretku, aby sme sa poznali a videli si do očí? Neurobili sme to. Nuž, a za pár rokov v dobe kampane udavačov a škandalistov, ktorá nastala, v čase akcií NAKA a zavedenia bez preháňania totalitných zákonov, sú určite mnohí radi, že sa nepoznáme. Disidentská skúsenosť, ale hlavne dobrá znalosť pravej anglosionistickej povahy západnej spoločnosti, v ktorej bohužiaľ žijeme, nám vtedy pomohli, aby sme neurobili zbytočné chyby. 

Spomínané skúsenosti a znalosť stupňa krutosti moci nám pomáhajú aj teraz. Tá skúsenosť hovorí, že tieto veci sa budú  pritvrdzovať - tam vonku sa už strieľa po ľuďoch a ešte sa len bude, je žiaducé zaujať správnu pozíciu. To sa týka aj tohto portálu. Od IT bezpečnosti až po ochranu pred zákonmi proti slobode slova.
 
Teraz sme sa tu chvílu (2 týždne) intenzívne venovali farebnej revolúcii Za poslušné Slovensko. Popri tom sa samo vyvinulo, že sa tu už nerobia kompromisy s akýmikoľvek zjavmi na scéne len preto, lebo sami seba definujú za akúsi "alternatívu", nech už to znamená čokoľvek. Naozaj nám viacerým, respektíve všetkým, došla trpezlivosť naďalej podporovať rôzne politické formy, tie nemožné, kompromisné a vlastne kolaborujúce zjavy, a to len preto, že je to vraj menšie zlo.  A to ako v realite, tak aj na webe. Tolerovanie toho jedovatého slniečkárstva, ale aj poloslniečkárstva je v tejto situácii, keď nám doba pôjde naozaj po podstate, naozaj nepatričné a nechutné. Minimálne mne osobne je už z toho doslovne zle.
Čas kompromisov sa minul.
 
 
Kolodej

nabrúsiť nože :)

Ľubov

Aj Ty. Už ani na ťažkú železnú panvicu sa nepozerám tak,ako predtým.

Kolodej

Hehe, s panvicou si ma rozveselila. A áno, viem, dlžím Ti ešte jednu odpoveď spred pár mesiacov :) Dostanem sa k tomu, len sa teraz obraciam a makám, zarábam na brúsok :))))

sandro

Ak to pojde v Syrii aj dalej ako v posl. dni tak do mesiaca tu mame otvoreny konflikt usa - rus.Takto nedal amikom po papuli uz desatrocia nikto, hned tam isiel Pompeo. Ak teraz amici vystrelia raketu smer Damask, tak je tu jedina moznost, ze Rusi zase ustupia. Ako uz neraz. Tentokrat je vsak ich komunikacia uplne ina. Vyzera to zle, prave teraz je velmi potrebne aby tu bola ako tak neutralna vlada.

sandro

Tymto naoko nijako nesuvisiacim prispevkom som inak chcel povedat, ze mozno nas uz za par dni nase male realie vobec zaujimat nebudu:)

Náhodný okoloidúci

Mne by sa celkom páčilo, keby sa Tomahawky zmenili na Bumerangy.

Ema

Na predčasné voľby ukázala koalícia prostredník. Odrbala mediokratov. Fico bol vysmiaty a uvoľnený. Toľko na neho šili búdu - a on teraz uhne. Vzdá sa funkcie. Aikido štýl. Môžu si sorosoidi s ich nehanebnými presstitútkami vo frontovej línii začať stavať búdu na ... napríklad na Stromčeka.

Presstitútky síce píšu, že novým Ficom bude Pellegrini - no ale uvidíme.

Z dnešnej rozpravy v Európskom parlamente:
Český europoslanec Jaromír Štětina, ktorý kandidoval za TOP 09: "Vražda novinára je najväčším útokom na slobodu slova a demokraciu. Slovenskí občania to pochopili a vyšli do ulíc. Iskra preskočila z východu, aj Ukrajinci predtým pochopili, že im vládli tí, ktorí im vládli aj za komunizmu," povedal český europoslanec, ktorý kandidoval za TOP 09, Jaromír Štětina.
Podľa neho si ľudia uvedomili, že revolúciu z roku 1989 nie je dokončená. "Zdá sa, že majdan sa stal sťahovavý. Do ulíc vyšli Maďari, Gruzínci aj Česi, ktorí majú takisto svojich oligarchov. Strednú a východnú Európu oblieha duch odporu, Kuciak bol zavraždený v tomto boji," vyhlásil.

Revolúcia z roku 1989 nie je dokončená? Štetinatý zmrd si nevšimol, že nie je rok 1990? Po takmer 30 rokoch bľabotať o komunistoch a "dokončievaní revolúcie" - to chce skutočne koženú papuľu a vyrabovanú hlavu boľševického obdivovateľa permanentnej revolúcie.

Náhodný okoloidúci

To by teda bol paradox, keby Slováka Fica vo funkcii premiéra nahradil Talian Pellegrini :D

Norman

Práve sme to zhodnotili tak, že by sa po hroznom "škandále", keď mala sekretárka styky s Talianom "mafiánom", situácia zlepšila tým, že by sa iný Talian stal premiérom.
Tomu sa povie pokrok a vyriešenie situácie.

Žial, Stromčekova kandidatúra je len náš dobrý tip - ale na nás nik nedá:)
Arivederci

Náhodný okoloidúci

https://www.aktuality.sk/clanok/575101/analyza-jozefa-sateka-kto-a-preco...

Vytrvalo sa odmietajú pustiť verzie o talianskej alebo Kočnerovej mafii, lebo len tieto verzie pasujú do ich úmyslov, ale táto analýza aj tak dokázala len...

https://www.youtube.com/watch?v=Gb1TMPXi_Ss