Politické strany na Slovensku

Len krátko jednoduchú mapu politických strán na Slovensku.

V prvom rade, sú to explicitné prosystémové, teda proanglosionistické strany. Takou bola strana SDKU, v súčasnosti je to SAS, Olano, Most-Híd, KDH, Sme rodina. Ich prepojenie s globálnymi mafiami je robené na rôznej úrovni, niektorí si uvedomujú, komu slúžia (SAS, KDH) iné sú užitoční idioti (Olano) a potom je tu aj hraná opozícia (Sme rodina), ktorá sa ale už riadne odkopala.

 

V druhom rade sú tu strany, ktoré nie sú priamo a trvalo napojené na anglosionistickú sieť, ale sú ňou často ovládané pri konkrétnych prípadoch. Sem patrí Smer a SNS. Na jednej strane geopolitická a svetonázorová ignorancia ich hlavných vodcov spôsobuje, že nie sú sionistami považovaní za spoľahlivých - a oni aj naozaj niekedy prejavujú neposlušnosť. Na druhej strane ich neznalosť spôsobuje, že podstatné zlo, globálnu hydru, nevidia alebo podceňujú, nebránia sa jej ani tak, ako by mohli. Ich disidentské povedomie nie je veľké, v prípad dnešnej SNS by som povedal, že je nulové.

 

Za tretie sú to alternatívne strany, z parlamentných len ĽSNS. Tie nie sú priamo napojené do zahraničnej siete a naopak, občas jasne či v náznakoch pripomínajú, že jestvuje čosi také, ako negatívna globálna mafia, ktorá výrazne ovláda smerovanie Západnej civilizácie a teda je aj príčinou väčšiny jej problémov. To je ale len formálny stav. V praxi je každá, aj takáto "alternatívna" strana, ovplyvnená spomínanými negatívnymi silami. Podlieha ich ekonomickej a politickej presile, ale aj neviditeľnému skrytému ovplyvňovaniu, manipulovaniu.

 

Samozrejme, uvedené príklady slovenských strán sú len aktuálne, ich postoje a hodnota sa môžu meniť.  Žiadnej z týchto strán nemožno teda trvalo veriť. Ale je tu jasný hodnotový gradient. 

 
Medzi kým prebieha súčasný konflikt na Slovesnku je teda jasné. Treba povedať otvorene, že naším nepriateľom nie ježiadna z týchto strán, ale tá medznárodná politická mafia. Tá tu pôsobí nielen cez politické strany, ale aj a hlavne cez média a sieť mimovládok. 
Anglosionistická mafia uz desťročie považuje a aj otvorene deklaruje Smer a SNS ako svojich nepriatelov. Dokázala tým aj ovplyvniť verejnú mienku, takže mnohí tieto vládne strany nemajú radi, cítia voči nim vsugerovanú podvedomú antipatiu. Lenže v tomto konflikte nejde o to, že sa máme postaviť na stranu niečoho, čo nie je dokonalé a často aj kolaborovalo, ide o to, že sa máme postaviť proti anglosionistom. Nechať vyčínať tých zločincov len tak, bez angažovania sa, by bolo ťažké nevyužitie príležitosti.
 
Nuž tak - proti zhnitému globálnemu anglosionizmu sa vyjadrujeme na webe od začiatku, je to základ našej orientácie a hlavný spôsob, ako sa dá pomôcť svetu. Nemusí to tak vidieť či chápať každý, konieckoncov nie každý musí pociťovať v takýchto chvíľach nutnosť sa nejako zapojiť do konfliktu. Kto by to ale bezpodmienečne mal chápať, kto by mal líniu vidieť takto, to je práve strana ĽSNS.  Ako vidno, dal som ju na najčestnejšie miesto skutočnej alternatívy. Mala by si dať ale pozor, sakramentský pozor, aby neskončila rovno medzi užitočnými idiotmi, sionistami.
Takticky môže spraviť čokoľvek, ale strategicky by mala vedieť, čo robí. Mala by vedieť, kto je skutočné zlo a naopak, za kým stojí zdravé jadro národa a teda s kým treba spolupracovať. Mali by pochopiť, že ľudia sa nezískavajú tak, že sa neustále kope do nimi doteraz uznávaných politikov, ale tak, že sa im ponúkne lepšia hodnota. Ak teda majú čo ponúknuť.
 
To je základná matematika, považujem za potupné, že o tom vôbec musím písať, že to môže byť niekomu (z nich) nejasné. Ale nechutné je aj to, že aj tak to ničomu nepomôže, že tieto pravdy, a určite ich nehovorím len ja, oni aj tak ani nepochopia, ani neakceptujú.
Aman Againsttime

Čo k tomu dodať? Toto je jednoducho malá násobilka a som naozaj trochu smutný z toho, že dokonca niektorí ľudia sledujúci tento portál nemajú v tomto jasno. To je naozaj celkom hanba.

Naozaj som sám zo seba prekvapený, ako sa dnes zastávam SMERU a vlády, ale jednoducho to, čo za posledné dni stvárala tzv. opozícia ma naozaj dožralo. A myslím, že rovnako to musí pociťovať každý, kto má aký taký zdravý zmysel. Z týchto ľudí (opoziční zmrdi) sa vám musí chcieť grcať.

Norman

Ide tu vlastne stále o ten istý problém: mnoho ľudí nedokáže vidieť dostatočne do hľbky medzinárodnej politiky a tak plocho skĺzavajú po povrchu. Nie je to nejakou neschopnsosťou - proste naozaj najčastejšie jednoducho nemajú čas ale ani motiváciu, aby sa medzinárodnej situácii naozaj venovali a naozaj to uvideli.
Pravda, každý na svete už "počul o pozadí". Ale u polovice je tento poznatok ošetrený hypnózou tabu "antisemitizmu". Ale aj tí, ktorí toto tabu prekonajú, nedokážu akceptovať, aký rozsah daný jav má. A z tých, čo to berú naozaj vážne, mnohí nedokážu rozoznať, keď sa s tým stretnú.
Je pravda, že týmto omylom a zábranám pomáhajú aj tie zjavy, ktoré za každým kríkom "vidia žida". To sú často platení provokatéri, ktorí atmosféru zámerne presycujú - ale to je len jedna z taktík šírenia spomínenho "tabu antisemitizmu".

V našom prípade tu máme na slovenské pomery výnimočnú dvojvraždu. Niečo také bolo zatiaľ u nás známe VŽDY len z jasne mafiánskeho prostredia, kedy boli obete buď mafiáni, ich nešťastní náhodní príbuzní, alebo ich spolukšeftári alebo niekoľkokrát to bola jasná pomsta vyšetrujúcemu policajtovi. To v tomto prípade ani jedno neplatí, preto hovorím od začiatku, že u tohto zločinu je do očí bijúcim najväčším motívom jasne politická vražda, vlastne prvá na Slovensku, si dovolím povedať.
Tu na také niečo nik nemá, toto spravilo medzinárodné prasa. Ale nie malá talianska skupina eurofondových kšeftárov z východného Slovenska. Toto malo do začiatku aj medzinárodnú politickú reakciu - niečo, čo by nik nespustil tak rýchlo, lebo by sa obával, že sa naozaj zapletie do neurčitej špiny. Ale tu medzinárodné agntúry dostali bleskovo signál od insiderov, zvrchu, že vo veci môžu ba musia konať. To je druhý dôkaz, že za týmto zločinom je medzinárodná sila.

Nemusím znova písať, aká sila to bola. Teraz chcem hlavne zdôrazniť to, že to za prvé nik nemôže oficiálne povedať (paradoxne, zas Fico sa z oficiálov najviac odvážil naznačiť). Za druhé, aj menej oficiálne osoby nechápu, že tu máju na slovenské pomery výnimočný kontakt s anglosionizmom.

Nechcem ale toto teraz staviať ako tému nejakej odvahy, ani ako nejakej činnosti či nečinnosti - lebo človek v tomto konflikte aj tak moc nezmohol. Ide mi teraz, znova hovorím, o to, ako sú reakcie na tento prípad podľa mňa dôkazom, že ľudia (na Slovensku!) naozaj neveria, aký je anglosionizmus reálna a veľmi ľahko aj blízka sila.
Nikomu to nevyčítam. Ale je to ukážka, ako sú obyvatelia Slovenska stále politicky naivní a v podstate výrazne mimo. Aj alternatívci či národovci. A nemyslím na nejaké weby, ani najmenej, myslím v prvom rade na kotlebovcov a im podobných,

Norman

Výnimočne som klikol na video, čo mi skočilo na obrazovku, - pozrel som zatiaľ len 20 minút, ale Kočner tam hovorí správnym tónom o prestitútoch - bez obchádzania a otvorene.

Vasky to tam síce ruší svojoím exhibicionistom, ale dá sa to vydržať.

sandro

Tak ale potom je este lepsie video tu: https://youtu.be/9R0A_iDhB7U?t=1319
specialne ten kratky usek od 22:00 :)
A uplne najlepsie je toto: http://www.infovojna.sk/article/moderator-noro-dolinsky-ta3-vs-ostatni-s...
Zuzka je znama firma v Bratislave a to, ze sa urcite veci neprepieraju po Slovensku prikladam len tomu, ze su Slovenski muzi naozaj velki gentlemani :)
Ale presne takto treba na nich. Prizemne a hlupo, tak ako to robia oni.

Oceán

O multimiliónovej organizácii (ADL - Anti Defamation League), ktorá má zabrániť kritike istej skupiny ľudí:  

 

https://m.youtube.com/watch?t=855s&v=2FDxQgTDsf0

nové