Cena roka

Norman
Ľubov

Ak si myslíme,že klesnúť hlbšie v tom,čomu sa kedysi všeobecne hovorilo etika,sa nedá,ajhľa,obludárium vždy dokáže,že sa dá.
https://www.hlavnespravy.sk/rodicia-kuciaka-kusnirovej-odhalili-plany-s-...

Včera ste to určite zaregistrovali.Ja len krátke zamyslenie,čo ma ako prvé napadlo.
Že genius loci tam bude niečo strašné,že sa tam budú vyrábať isté tričká a že R.Bezák práve odtial oznámi svoju kandidatúru na prezidenta SR.Kiska,a to samozrejme chápeme,bude lídrom strany Za Slušné Slovensko(ďalej SS)

V tomto bizardnom svete,v ktorom ešte istý čas požijeme,je celkom možné,že podobné zvolí podobné a čistý sliz Bezák vymení Kisku.A kde je sliz,to je už od diabla.

Norman

Je to len spôsob, ako dať peniaze rodičom, aby stará ďalej vrešťala a ďalej spolupracovala. Múzeum tam žiadne nebude - ani výrobna tričiek, to sa naozaj netreba obávať. Proste je to spôsob, ako zaplatiť hyenu Kušnírovú, aby ďalšie roky poskakovala po pódiach a plula tak na hrob a meno svojej dcéry. 

 

Diabol nejestvuje, prestante už blbnúť :) To by to tu ináč vyzeralo, toto je len dielo malých plešatých hydrocefalic potkanov.

A čo sa týka satanistických miest, som si istý, že bezákovci a pastirčákovci (to je ten kňaz, čo napísal, že žije v tieni mrtveho boha)  majú dosť svojich ovela horších synagóg priamo v centre Bratislavy, ich malý špinavý bohemian groove církve bratské.

 

ale tomuto sa aj tak ich theurgia nevyrovna (v tomto pekle skončia:-)

 

 

 

 

 

Kolodej

z "parlamentu" - bilboard - YOMRI official? :)))) YOMRI? Prehodená qwerty/z klávesnica? :)))))

Norman

Je to očividne "yomri". Vieš, výmena Z za Y je ich akože "vtip", tupá úchylnosť, dlhodobá, nemá zmysel vysvetlovať, ako to vzniklo.
Za druhé si, ako v tomto prípade, kryjú chrbát, že oni nevyzývajú na zabitie nikoho, že je to len humor - aha, vymenené písmenko, to predsa celé nik nemôže brať vážne.

Ale visí to priamo v EU parlamente, výzva ZOMRI, je to ten symbol. Aj keby to tam mali po čínsky alebo v eskimáčtine, aj tak by tie prasce mali byť zbavené mandátu a poslané na pár rokov do basy.

No, ale ešte príde ten deň, keď sa dosmejú.

mirage

vysledky prez. volieb v rusku 2018

%
76.69
11.77
5.65
1.68
1.05
0.76
0.68
0.65

v kazdom udaji je pritomne cislo 6(int. forma zivota)

slayer
https://www.youtube.com/watch?v=9KiJfnE14Fw

Norman

Sorry, mirage, výnimočne trocha osobná otázka:
aj podľa ne-diakritiky usudzujúc, ty žiješ niekde na Západe, že?

mirage

v ba
mam nastavenu eng klavesnicu kvoli cislam v hornom riadku (v sk verzii treba shift+)

Náhodný okoloidúci

Preto som si kedysi kúpil notebook, ktorý má aj numerickú klávesnicu. Ale najlepšie sa aj tak píše na klasickej počítačovej. A ešte aby bol bez OS, aby som si mohol natiahnuť aký chcem.

mirage

-