Prestitútske kurvy uštvali Pavla Pašku k smrti

Dnes zomrel na infarkt bývalý predseda parlamentu Pavol Paška (60 ročný).  V roku 2014, po ťažkej prestitútskej a politickej štvanici, rezignoval na post predsedu parlamentu a stiahol sa relatívne z politiky. To mu ale nepomohlo, lebo hyeny ho štvali  ďalej dokonca aj za prečiny jeho synovcov či inak vzdialených príbuzných.

Jeho kolega a priateľ Robert Fico sa vyjadril jednoznačne: 

"Chcem povedať, že tu máme na Slovensku bandu novinárov a idiotských politikov, ktorí ho zoštvali. To, čo mu robili, na základe klamstiev a výmyslov, je absolútne neprijateľné.“

Ja len dodám, že Paška vtedy ustúpil a odstúpil, čo bola jednoznačná politická chyba. Čo je horšie, zrejme si veci príliš pripúšťal a nevedel, že jediná možná obrana je útok, že je nevyhnutné proti zlu zakročiť, pretože ináč si to človek odnesie aj na svojom zdraví.
 
Nebudeme nosiť odznačky #allforpaska, ani nepôjdeme na námestia. Ale nech je Paškov prípad posledným a najťažším varovaním, že tu vládne vojna, v ktorej sa už nemilosrdne zabíja, aj takýmto zničením zdravia.
A nepreháňam.
Nepomôžu žiadne naivné rady, že si treba udržať dobrú náladu, o chodení do lesa, a už vôbec nie rady o nehejtovaní a o láske. Oni vytiahli heslo Zomri, a je to teda buď my, alebo oni.
Nie, naozaj nepreháňam.
Je to kto z koho.
 
 Pavol paška
 
 
Ľubov

Zabíja od chrbta,nečakane.vzal mi už blízkych,je to masový vrah.

Pripájam sa k Tvojim slovám,no chcem ešte dodať,že nás slabšími neurobí trocha pokory pred Jej Majestátom.Zatiaľ naozaj jediná nepodkupná ,čaká vraj 30 cm od tela každého z nás a je vždy pripravená.

Kolodej

by si chcela žiť nekonečne dlho? Ja ju vnímam ako milosrdnú. Kolobeh. Kolodej :)

Norman

v tomto ti dávam za pravdu.

Aká pokora, aký majestát? Mrtvi majú u mňa rešpekt, ich zbytočné štvanie a utrpenie pred smrťou má váhu a dôležitosť. To, čo tu po nich zostáva hlavne u príbuzných, smútok a bezmocnosť, si zaslúži zamyslenie - ale samotná smrť je nepodstatná a oslobodzujúca.

Ale Lubov je ešte asi príliš mladá, aby to tak chápala :-)

Ľubov

prečo sa všetko živé bojí smrti ? Ak je smrť vyslobodením,čo asi aj je,tak prečo sa jej tak bránime?
Neviem,toto sú pre mňa naozaj ťažké otázky,večnosť a tak podobne. Chcela by som žiť cca 80 rokov tu,a potom samozrejme večne.:-))

Norman

to je ako liečenie cez internet, to nie je moc bezpečné. A je to ako huslový koncert vo výrobnej hale za prevádzky.

Vieš, jedna z odpovedí je, že keď sa pozrieš aj na prírodu aj na ľudí, tak sa smrti ani tak moc nebránia. Zo začiatku áno, hrajú hru podľa pravidiel, ale potom ju akceptujú a odídu na striedačku.

Vyššia odpoveď ale je, že čas je len ilúzia. Kde sú tie desaťročia od tvojho narodenia? Myslíš, že to bolo naozaj? Zajtra sa ti môže snívať o ďalších dvesto rokoch, o tisícoch, ak by len o to išlo.

Kolodej

majú ľudia preto, lebo im je od malička zasievaný do hláv. Kedysi to tak nebolo.
A len tak na okraj - príroda neplytvá a skúsenosti sú najcennejším tovarom :)

Norman

...od malička zasievaný do hláv.
S tým plne súhlasím.

Len by som upresnil, že sa im ten strach zasieva nie rozprávaním o smrti, bubu, ale trocha naopak, mlčaním o smrti. Ďeťom sa rozpráva, že si musia "užiť život", ten jeden jediný, ale nik im nepovie, že majú k dispozícii jednu smrť a tú môžu využiť na nejakú výbornú vec.
Preto väčšina ľudí svoju smrť prežije úplne zbytočne.:)

Ľubov

tam bude pes zakopaný.

Prikladám toto video,sem rovno pod reč o smrti,pre Teba,Norman,bonus naviac,je v nemčine,ale sú tam aj titulky od Ďurina. Ďurino je gut.
http://prekladyodlesa.sk/jemnohmotne-telo-ako-zaklad-vedomia

Norman

Ďurino urobil kopu perfektnej práce na svojom portáli.
Ale musel to nakoniec tiež odložiť. Ako je vlastne teraz na tom?

Zaijímavé video, dík zaň, ešte som len preskákal, to je ale na dlho - o to viac bije do očí to kvantum roboty, čo Ďurino musel urobiť pri otitulkovaní čo aj tohto jedného tak dlhého tak husto hovoreného videa - to je x krát hustejšie ako film, sme to skúsili tu, aj s Amanom, ale teda to sa ani nedá zaplatiť, to kvantum práce . A pri tomto je už len pozeranie namáhavé :-)

Samotná prednáška je ten klasický prístup, ale vieš, ono aj tá vedeckosť občas klame:-) Ale je to zaujímavé, je to ako dolovať zlato z hlušiny - ak len jedna myšlienka zo všetkých je dobrá, a človek také niečo hľadá, potom musí pozorne presýpať cez sito. Ja osobne síce nejako nepotrebujem moc detaily o takom či onakom tele, merania a váženia, ja sa skôr spolieham na starý dobrý ontologický apriori výskum, heh, ale vždy lepšie, ako prednášky o tmavej hmote a matérii (čo jediné zostalo z dnešnej oficiálnej fyziky, tmavé reči o tmavých veciach, proste mysticizmus v pravom zmysle slova :-)

mirage

rovnica o 1n

a davam ti znamenie
to zname nie
kracas dalej
strohym krokom
hmla ta zhltne
bud tam sboh*m

Luko

Niekto s ňou bojuje, iný ju víta.

Kolodej

o mŕtvych len dobre.

rosa

Absolvent marxisticko - leninskej filozofie, kachlickar, arogantna nula podla ktorej vitaz berie vsetko, a naozaj ten si zobral tak, ze aj pravnucata su zabezpecene.
Uz len zburat to jeho kosicke mauzoleum v mestskom parku a vydychnut si.
Neskoro to bolo, veru neskoro.

Norman

Si si istá?

Teda tie indície sa týkaju známych vecí, ale je pravda, že sú to také negatívne fakty?
Naozaj, sme malé deti? Na stupnici jedna do sto, sto najhoršie, spomedzi dnešných svíň v republike, kde sa nachádza Paška? 10? 20? 50? 80? No neviem, vidím tu záplavu ovela horších hoviad, vrahov a psychopatov. Aj množstvom nahrabaného, aj výčinmi, aj postojmi.

Zas, nijako som ho nevnímal ako vzor, a myslím, že svojím odstúpením zlyhal ako politik, ale aj v Smer maju horšie svine (Raši, Kažimír, Počiatek, Kaliňák(ako podnikateľ, nie minister) ....).
A konkrétne:
Takže študoval filozofiu, to je sympatické. Že tu vládnu, marxisticko leninskú - nuž iná vtedy nebola.
Že kachličkoval? Ako jeden z mála vyjadril otvorene pravdu o tom, že pád komunizmu prebehol plynulo pod tlakom z Moskvy, žiadna revolúcia v skutočnosti nebola, nie sú žiadni revolucionári, ktorý by mali mať zásluhy (viď Kňažko, Budaj, Gál a podobné svine). No a tí mu to neodpustili.
Že začal podnikať a zarobil? No, to je špeciálny bod - ak našinec nepodniká a nemá prachy, tak je lúzer, ktorý zavidí (načastejšie šikovným židom, alebo syntetickým židom kiskoidom, že). Ak podniká a zarobí si, ukáže, že tú primitívnu hru vieme hrať aj my a to ľavou rukou - tak ešte horšie, sú na neho poštvaní samotní našinci a práve tí mu vyčítajú, že sa postaral o seba a svoju rodinu. Ste vy, ktorých sa to týka, normálni? Pod nosom vám sionisti zoberú celé železiarne, tam na východe, a vy tu plačete kvôli jednej vile v parku? Kto vám nahúkal do hlavy práve takéto selektívne videnie? Práve prestitúti, vrahovia.

Kolodej

ktorý hlupák mu poradil stavať v mestskom parku - kde to majú všetci na očiach a zakaždým, keď ideš okolo, si na to spomenieš. A keď platíš parkovné v meste 1,6 namiesto 1,0 - tiež si naňho spomenieš. A keď potom vidíš video, kde jeho rodina mláti babu - mne to príde ako keby si niekto sám nasral na hlavu. Ako oligarcha mi nevadil. Je ich plno. A dokonca mi bol sympatický ako politik.
Edit: Aha, a zabudol som na šmeci.

Norman

a nejaké nad mieru špinavé - a ja určite všetky detaily nevidím presne,
Ale keď počujem, že "jeho rodina mláti babu" - tak je mi jasné, že je niekto zaujatý. Smiešne:) To je tak na úrovni Matoviča alebo iného jebeša :-)

Kolodej

pardon. To posledné škrtám. Bol som v tom, že syn + rodina. Až na základe tvojho príspevku som si to pohľadal na nete. Za to sa ospravedlnujem aj postmortem. Zvyknem si dávať pozor na to čo píšem.

Norman

no aj synovci sú rodina ... ale tak ty si si až teraz pozrel na webe veci o tom?
Hm, a ja som myslel, že sa aspoň trocha v tom vyznáš.

Teraz chápem, ako mám brať aj iné tvoje tvrdenia ohľadne Pašku.

Kolodej

takto zakonzervovať.

PS: Vieš, Norman, stalo sa to, že na základe tvojho príspevku k rodine (keby to urobil môj syn - to by mal iné fukoty a odsral by si to ešte aj doma) - som sa teda pozrel poriadne na to, kto to bol. A ospravedlňoval som sa Paškovi. Nie za uvedenie chybnej info. Chápeš ako si preverujem info?
A ty teraz využívaš moju slušnosť a ospravelnenie mŕtvemu na to, aby si bez akejkoľvek argumentácie využil jeden môj priznaný omyl na zhodenie všetkých info uvedených v v mojom príspevku. A vlastne aj do budúcnosti.
Mne by teda bolo samému zo seba na grcanie. Ale ako píšeš sám - iné kritériá a možno aj iná motivácia.

Norman

Ja nič nezneužívam.
Píšeš o veciach, o ktorých zrejme vieš veľmi málo a píšeš o nich veľmi razantne. Aká tvoja "slušnosť a ospravedlnenie" ? Tvoj príspevok bol smiešny už tam, ako si písal že "jeho rodina bije ženu". To samé o sebe bola blbosť a aj bez tvojho ďalšieho priznania, že o veci nič poriadne nevieš som pochopil, že si výrazne zaujatý. Ten prípad bola totiž typická prestitútska štvanica.
To o tom gracní akosi nechcem pochopiť. To ako útočiš na mňa? Za to, že jednoducho spochybňujem tvoje tvrdenia? Nuž, chlape, mal by si sa skôr pogrcať sám nad sebou, lebo mne je na grcanie z tvojich príspevkov k tvojmu inému sporu, čo som tu už dnes musel zmazať, lebo nejakú úroveň naozaj treba zachovať.

Kolodej

Čo konkrétne?
Lebo sa vyjadrujem v maximálnej možnej miere slušnosti vzhľadom na to, čo tu na seba čítam v akomsi inom "spore".

Norman

už sa tam viacerí nekontrolujete, a ako vidím, ani si nepamätáte.
Príspevky, kde nie je nič iné, len jediná veta či skôr jediné slovo s nadávkou, sú len vyvrcholením tohto prístupu.

Kolodej

Lebo ja som si naozaj dosť istý že moje si nič nemazal. Ale tým by si priznal svoj omyl. A obaja vieme, ako si toť pred chíľou naložil s mojim omylom.

Norman

zmazal som niečo ako
"Aha, tak on je tu čurák oficiálne? :-)))"

Jediná takáto veta. Bola to reakcia na Rosine detinské klamstvá o údajnom preklade toho grécky znejúceho nezmyselného mena.
Také niečo som zmazal, celá ta vaša hádka a kampaň bola nechutná, celá bola na grc, nie?

rosa

Tym, ze povedal, ze jemu Slotove slovo staci? Ze jednoducho odmietol prijat fakt, ze ho tam podpisoval na prezenckach akysi zmrd?
Ze si zabezpecil, ze jeho firmam poistovne platili 100%?
Ze si postavil za "zarobene peniaze" vilu za Kosicami, ze v Smolniku si vystaval nedobytnu "chalupu", ze arogantne si uchmatol z Mestskeho parku a pripravil kosicanov aj o mestsku plavaren? Ze sa nikto nemohol dovolat prava a spravodlivosti?
Ze jeho rodina ano, synovci su dostatocne blizka rodina dobili par ludi na ulici? Ze ti isti synovci, ktori zastavali vysoke funkcie vo verejnom zaobstaravani vo fakultnej nemocnici?
Ze si "kupil" najkrajsiu secesnu kaviaren Slavia na Hlavnej ulici? Ze Kosice ovladla siet lekarni "Dr.Max' kde ma vacsinovy podiel?
Ta arogancia moci a hruba svojvola voci ktorej bezny obcan nema sancu je doneba volajuca. Slusni ludia by neobsluzili jeho zenu v obchode, neostrihali ju v kadernictve. Ten clovek prispel k nestastiu mnohych ludi.
Karma. Dostala ho. Marxistu leninistu. Darmozraca. A dostane aj dalsich.
'

Norman

Emigranti vždy ťažko znášali, keď si niekto aj doma usporiadal pokojný život.

Samozrejme, že majetok je vždy na úkor niekoho. Je ale smiešne, keď tieto výčitky o kúpení si vily či zabezpečení obchodu dávajú "pravičiari", ktorí predsa práve toto chcú. No áno, tieto "výčitky" ako zo Sme či N, im by vyhovovalo, aby ich opozičníci boli chudobní ako myši, aby ich mohli ľahko rozdupať. Bohatí a silní majú byť iba oni sami. A je úplne smiešne, keď sa dotyčnému zároveň vyčíta, že bol marxista.

Lenže tak to nefunguje. Sú blázni, čo idú do boja bez zbrane, nepripravení. Ale iní sa najprv pripravia. Každý človek sa vie správať ako žid a nahrabaž si, keď je to treba. Pravda, Paška mal ako politik chybu - nebol žiaden bojovník - a to sa mu stalo osudné.

A prosím ťa, Rosa, nezaťahuj sem nikdy viac tvoje osobné problémy s prirodzením. Nie sme tu psychologická poradňa. Problémy tvojho židovského šéfa, čo ho vždy spomínaš, nás nezaujímajú.
A čo sa týka karmy - nuž, nechala na pospas matku na Slovensku a ušla do USA, o Slovensku naozaj nič nevieš, toto nie je téma pre teba. Pozri sa tam na vašich zbohatlíkov, kde im stoja vily. O tom nám porozprávaj. Kým aj teba tá karma nedostihne ešte viac, ako doteraz.

Ľubov

Očividne nebudeš pochopený.

Šetrime sily. Agresivita davu bude s určitosťou rásť.

Prehoďme list.Včera,keď som videla tie fotky,ako niektorí maďarskí voliči išli do volieb v krojoch.nič lepšie ma nenapadlo,ako pozrieť si mapu Karpát.Je isté,že s jedlom rastie chuť,ale dúfam,že každý trocha chápajúci človek,čo žije tu,pod Karpatami ,vie,aké sú priority.

Norman

oni pochopia.
A práve preto som sa ozval, aby už prevrátili list, že stačilo.

sandro

Lenze Rosa ma ciastocne pravdu. A to nesiel do detailov. Ja povazujem SMER za kriminalnu bandu na vacsine urovni(to co si dovoluju mladi clenovia SMERu u nas v regione je uz davno daleko za hranicou).
Lenze beriem to tak, ze keby zdravotnictvo netuneloval Paska, tak to ide aj tak vsetko priamym penazovodom za hranice. Ako vsetko coho sa tkzv. praviciari u nas chytili a chytia. + je tu ta globalna politika, kde jednoducho reflektuju obcanov. A dnes je dolezitejsie to, co sa deje za hranicami, ako predrazene CT na Slovensku.

Ľubov

na regionálnej úrovni-čistá katastrofa.

To ozaj nie sú žiadne lepšie kádre? Pritom ľudia tu dole to vedia,že ten(jeden konkrétny,v podstate anonymný) smerák bol už naozaj všade,od KSS,cez KDH,SDKU a teraz Smer.Asi nie sú lepší.Celkom vážne,málokto chce dnes do politiky,preto aj viazne ĽSNS. Ľudí niet.

Ale čo tu plačeme? Veď sa pozrime,akí regulérni dementi sú vo vedení Británie,Nemecka,Francúzska,USA.
Teraz aj jednooký môže byť kráľom.

Norman

si môžu ľudia naozaj sťažovať len na seba. Regionálne je dosť veľká samostatnosť, na mnohých miestach aj vládnu nesmeráci, na väčšine miest. Pravda je naozaj taká, že ľudia na Slovensku sa 30 rokov nevzdelávali vo veciach verejných, v politike, ale každému jednému svietilo v očičkách len možnosť, že práve on sa nabali. Proste podvyživený národ neceniaci si svoju slobodu, ale pozlátko a sklenenné korálky, ktoré nemal, zbadal misu a začal sa ruvať, kto sa viac nažerie. To je tých posledných 30 rokov.

Najhlúpejšie je, že tí, čo obišli zas naprázdno, frustrovaní lúzri, tí obviňujú nie tých skutočných vinníkov, globálne korporácie a sionistické banky, alebo miliardárskych mafiánov, ale oboria sa na tých najbližších, na tých, čo sa majú len o troška lepšie. A ruvú sa medzi sebou.
Hnus.
A najlepšie je, že sa najviac zapájajú emigranti, a nemyslím túto našu, tá nám aspoň pripomenula tamtú vykorenené a percentuálne veľkú zlovolne mysliacu skupinu sociopatov.
Ecce: slovakia.

Prírodné národy dokázali žiť desaťtisíce rokov vcelku v pohode a šťastne. Akonáhle sa ale otvorili konzumnej civilizácii, skolabovali na mamon, alkoholizmus a podobne. To je mechanika, ktorá nebezpečne platí aj na divoké horské Slovensko. To, čo sa dalo tolerovať za minulých čias, to nie je možné dnes.

Kolodej

pozri ako tá ĽSNS bez kádrov a poslancov zvládla kraj. Nie, to je spôsob ako im odobrať voličov - tvrdiť, že nemajú kádre.

vrbovčan

Kde sa tu vzalo to čudo s nízkymi pudmi?

rosa

Spustilo sa kominom alebo priletelo na metle?
Alebo ma Norman vytiahol z klobuka?
Nuz a weekend mas vyplneny ;o)

mirage

rusi maju to porekadlo spravne
dobre alebo pravdu

my iba jeho pokrytecku verziu

Roland Edvardsen

Tiež prajem úprimnú sústrasť. On patril skôr k tým lepším smerákom. Nikdy mi nejako extra nevadil. Novinárske hyeny si môžu poznačiť ďalšiu mŕtvolu na svojom dlhom zozname. A potom sa čudujte, že ich tu chce niekto strieľať, svine.

Luko

... sa nepraje, ale vyjadruje (niekedy aj úprimne).

rosa

Politik ma pracovat pre blaho svojho naroda a spoluobcanov. Je to sluzba. Je to nieco tak uzasne krasne a uslachtile, ze kazdy, kto sa tomu spreneveri a pospini to by mal alebo zomriet alebo odist do samoty.

Norman

A už si to niektorému povedala do očí, alebo je tvojím zvykom kopať len do mrtvych?

rosa

bol natolko slusny, ze chodil v Kosiciach po kanaloch.
Ale ked som isla okolo ttoho monstra v Mestskom parku, tak to si pis, ze tu sancu som si ujst nedala..;o)

Roland Edvardsen

Na zdvihnutie tlaku: https://www1.pluska.sk/Spravy/Z-domova/Matovicov-status-smrti-Pasku-pobu...

On je naozaj dokonalá definícia podčloveka.

Norman

Čož o to, podčlovek veľkozbožný Matovič ..., ten neprekvapí, ale človek pozrie diskusie aj na Hlavnýh Správach a je prekvapujúce, ako sú ti ľudia slepí. Keď nebudem hovoriť o chýbaní základov slušnosti a určitého odstupu, piety - ale Kuciakovanie zrejme strhlo úroveň slovenskej populácie aj v tomto smere o pár tried nadol.

Ono ako spomínam inde, žiadna ideológia minulosti nefunguje, ale určité jednotlivé koncepty proste chýbajú ako soľ, a jedným z nich je očividne aj pojem untermensch.

Roland Edvardsen

Článok o podľudoch: http://www.topky.sk/cl/100535/1701329/FOTO-Slovensko-sa-vratilo-do-ulic-...

Tie transparenty hovoria za všetko: "Vláda kokaínu", "Trest smrti pre Fica" a pod.

Áno, bohužiaľ bude naozaj nevyhnutné opäť zaviesť kategóriu podčlovek, pretože tá je naozaj najvýstižnejšia pre popis tamtej špinavej chamrade. Naozaj ma veľmi zarmucuje, že v mojom národe, v národe, ktorý mám naozaj úprimne rád a chcem pre neho len to najlepšie, sa narodilo až toľko zbytočných a škodlivých existencií. Bolí to, avšak zároveň čoraz viac rozumiem i tomu, prečo niektorí tak veľmi chceli to slávne "konečné riešenie."

Norman

Čo je najhoršie, táto spodina si naozaj myslí, že za problémy tu nie je zodpovedný systém, korporácie a satanistické kulty, ale niektorí ľudia, nejaká jedna dve strany, nejaká korupcia a kradnutie.
Tie hovadá chcú sami seba takto oklamať!
Niekto sa ich aj pokúšal zastať, že nevedia, čo robia - ale čo by to muselo byť za debila, aby dnes nevedel? Tamto sú predsa vzdelaní ľudia, oni dobre vedia, že celá konzumistická anglosinistická spoločnosť je krutá a zlá - len sa to tí zbabelci na uliciach boja priznať, boja sa akceptovať tento fakt. Takisto sa boja ukázať na skutočného vinníka, naopak poslušne ukazujú na nesystémový prvok, na obetného baránka. Tamto predsa nie sú demonštrácie proti moci, ale naopak, sú to demonstrácie ZA MOC, sú to PROvládne demonštrácie, sú to všetko prosystémoví kolaboranti, vlastizradcovia.

Ale škoda hovoriť, ak teda Smer nechce konfrontáciu, ak církev nevyzve na vlastné protidemošztácie. Ja hovorím, nezaujímajú ma príliš americkí katolíci, ale sa pýtam: KDE DO BOHA sú slovenskí KATOLICI? Zalezení? Nechápajúci ako kotlebovci, za Boha a národ? Kde? Kedy?

Čo sa týka riešení, nesmieš zas všetkému veriť, to je magátovčina, ešte skôr šebejina, fakt neviem, čo si pod tým predstavuješ - asi to, čo sa udialo na ukrajine alebo v sýrii ... bombardovanie juhošky amíkmi ... iné také história nepozná. Ale ty si asi myslel disciplínu a zodpovednosť - hej, to by títo ťažko znášali.

Roland Edvardsen

To bol len taký pokus o expresívny, drsný prejav provokatívne odkazujúci na niečo, čo sa účelovo spája s NS - viac však za tým nehľadaj. Samozrejme, predstaviť si pod tým môžeš kadečo. Pointa je v tom, že musí ísť o nejaké rázne a radikálne riešenie - zlá situácia si jednoducho také riešenie žiada.

Norman

Oni začali priamo na námestí explicitne žiadať trest smrti, aj špeciál pre Fica, ale aj všeobecne,. A to iným spôsobom, viac vážnym, ako nejaká srandovná šibenička. Oni začali s radikálnymi riešeniami, tak nečudo, že sa im ujde ROVNAKO radikálnej odpovede.
Ja som to ani so žiadnou NS, SN, NN, SAS, NSN či ako sa to všetko volá, nespájal. Ale iní by mohli, ľudia sa v týchto veciach nevyznajú, história je pre nich španielska dedina.

A konieckoncov, hnev je hnev - samozrejme, že keď sa ľudia štvú proti sebe, tak ako dnes na Slovensku, že dôjde nielen na tvrdé slová, ale aj na reálnu krv - (ako viete, to nieje návrh, ale predpoveď - stále len predpoveď, kuciaka si zabili sami, to nebola ešte obeť stretu, ale sakrálna obeť jednej bezohľadnej politickej sekty).

Ja by som sa k spodine vyjadril tak, že pri pohľade na nich ma nenapadá, aké rázne veci by sa s nimi MALI udiať, ale ma napadá, aké radikálne veci sa nimi uddejú, prírodne zákony nepustia. Na Slovensku sa už x krát prejavili, predkovia týchto ľudí nechali Slovensko priviesť do známych historických stavov podriadenosti a otroctva (1848..., 1919, 1945, 1948, 1989). Za submisivitu, za postoje untermenscha, aké majú títo ľudia, sa evidentne tvrdo platí.

Ľubov

Hej,toto je tá esencia otrokov,opovrhnutiahodná luza .
Ako potom cítiť súcit v udalostiach,ktoré prídu? Rozprávala som sa aj s katolíkmi,hovoria,že nemajú dobrých kňazov.Že ak by sa objavil taký s kristovským duchom,všetko by bolo inak.

Nuž,zdá sa,že viacerí z nás čakáme na zásah Vis Maior. My sa báť nemusíme.

Norman

Ja to katolíkom ako kultúre a osobám nevyčítam - sú to presne takí ľudia, ako tunajšía kultúrna úroveň je. Reč je naozaj vždy o určitej ideológii (aj inštitúcii). A o tej tiež nehovoríme, že je vinná, to nie, ale je takmer bezmocná, slabá - to je jej podstata a nezmení sa to. Ale pripadá si ako výrazná sila, čo je TEN ťažký omyl. Tento omyl práve tých ľudí zväzuje, - oni čakajú na podnet, na osoby, kňazov - a kňazi NIKDY neprídu (prišiel Bezák, no, super). Aha, ešte je tu prípad Tiso, ktorý bol ale kňazom len náhodou, podobne, ako je napríklad dnešný Kiska pôvodne technikom. Prípad Tiso ich tiež privádza do omylu.

Samozrejme, aby nebolo zle, musím dodať, že evanjelici sú ako inštitúcia ešte horší, ich zásah do vecí verejných je buď nulový alebo negatívny. Hm, ono ale určitá výhoda tu je - evanjelici sa aspoň až tak na tú svoju cirkev nespoliehajú. Ale mali by si urobiť mediálny poriadok aspoň s takými odpadkami a odpadlíkmi, ako je Havran a podobne. No ale hovorím, škoda čakať, sú tiež v prdeli zalezení.

Norman

Zásah vis maior bol sedem guli v sarajeve a dve, pardon, už tri gule vo Velkej MačuPikču.

To, kam posunul Slovensko nepodarný pokus o farebnú revolúciu, to sa samé nestratí. Detičkám sa rozpadá svet, ktorý im natlačili do hlavičiek v školách, tak budú ešte dlho kňučať ... až kým nepochopia, alebo neodídu.

Roland Edvardsen

Áno, podľudia sa veľmi otvorene vyjadrili, že chcú vraždiť, že chcú krv: http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/VIDEO-Skoda-ze-niekto-este-...

Takže jasne deklarajú, že chcú násilie. Aký to pokrok od Nežnej, čo? :-D Ok, potom však musia chápať, že i my sme plne legitimovaní ho v sebaobrane použiť. Áno, bude to "konečné riešenie", nebojte. :-)

Takto to fungovalo asi už od VFR : globálne podvratné sily jednoducho majú v každej krajine, v každej rase a národe, svoju armádu untermenschov  -  rozvratných individuií upadlého charakteru - ktorú môžu využiť na revolúcie, prevraty či občianske vojny. Čo sa dá s tým reálne robiť, ako zbaviť národ takejto zlej a nebezpečnej "krvi"? Toť otázka. 

Norman

V každej krajine je spodná vrstva. Nie je to nikoho vrstva, ale najneskôr od čias Nádhernej Anglickej revolúcie sa satanisti zameriavajú na jej ovládnutie pre vlastné účely. Anglicko bola prvá krajina, kde sa začali šíriť revolúcie a neskôr ich exportovala do celého sveta ako svoju základnú politiku. Následne to prevzal ich revolučný klon, USA.
To hovorím o moderných časoch. Z minulosti je najznámejší spôsob ovládnutia spodiny, otrokov a asociálov na rozvrátenie svetovej ríše práve rozšírenie kresťanstva v Rímskej ríši.

So spodinou sa nedá nič robiť, vždy nejaká bude, zvlášť, keď hovoríme o spodine z mestských vrstiev. Dá sa jedine kontrolovať. Sledovať tlak, pravidelne vypúšťať tlak, púšťať žilou, pravidelne venčiť, chlieb a hry.

A hlavne nejestvuje žiadne konečné riešenie. V nordickej mytológii je táto pravda vyjadrená konceptom ragnarok - súmrak bohov - vždy po čase nastáva nový a nový súmrak bohov (tým sa myslia princípy a society všeobecne, aj tie negatívne).
Tým sú tieto koncepty o pár levelov múdrejšie od naivných západných konceptov večnej dokonalej spoločnosti, rovnosti, všeobecnej spokojnosti a podobne (ktorú samozrejme nemožno nikdy dosiahnuť).

Čo sa dá, je zlepšovať CELU spoločnosť, aby aj spodina bola vyššie. Eugenika. To ale zasionený západ a zaturčený východ nerobí - a tak degeneruje.

rosa

Hnus.

Roland Edvardsen

Ale no tak, Norman! Ten príspevok na adresu tohto podčloveka (rosa) bol až príliš trefný na vymazanie. :-)