Bulvár kritizuje obraz matky

Britská královská rodina je jeden zabudnutý anachronizmus, spojený s najhorším, čo ostrovné sektárstvo vytvorilo. Ako inštitúcia nemá čo v demokratickej modernej spoločnosti hľadať a jej existencia je ďalší dôkaz o stupni satanizmu, ktorým je Británia zovretá.

Ale nevyhneme sa mu, neustále nás aj našé masmédia informujú, kedy si ich baba na čele čo aj uprdne, a takisto o tom, čo vyvádza jej potomstvo. A tak som sa aj ja nevyhol informácii, že mladá krv privedená do rodu (bez ktorej by už dávno boli zdegenerovaní ako Habsburgovci alebo dokonca ako Schwarzenberg) porodila tretie dieťa. A hneď som sa dozvedel aj to, že mladá Kate sa hneď pár hodín po pôrode nechala fotiť s dieťaťom a za to bol skritizovaná, pretože vyzerá veľmi pohodovo a bezproblémovo, takto hneď po pôrode (zdroj).

Je jasné, že sa tu prejavila ideológia modernej doby. Už to, že mladá biela treťorodička vlastne rodí ako na páse je ťažký hriech, pretože ideálom modernej zdegenerovanej rodiny je predsa jedno dieťa, alebo dokonca žiadne. Za druhé musí všade vládnuť predstava, že pôrod ženu zničí, že ju strhá a že sa po ňom nemôže mesiac postaviť na nohy - a tu mladá, ako naše matky a babky, hneď po pôrode je plná sily a veselá. 

kate pôrod

Keďže královská rodina sa stala v Británii doslovne centrom zbožňovania a kroky Kate sú sledované každú sekundu, je takýto jej príklad pre všetky feministky a vôbec všetkých sociálnych neomarxistických inžinierov veľmi nevhodný. 

Podrýva ale aj niektoré argumenty z druhej strany, ktoré neustále horekujú, že trocha poklesol počet občanov bielej Európy a už sa to nikdy nezastaví. Aj na tomto príklade vidno, že decká porodiť dokáže nielen dementná cigánka, ale každá zdravá žena bez problémov, dokonca aj táto bohatá a rozmaznaná osoba. Ak by boli dostatočné podmienky, každá biela rodina môže mať detí rýchlo aj šesť a počet zdravej populácie sa tak za nejakú tu generáciu aj zdvojnásobí (dobre si treba uvedomiť, čo je to za rýchlosť). Preto aj pre týchto uplakaných kuvikov je táto ukážka bezproblémového rodenia poučným faktom: Rodenie nie je problém.

Čo je problém, to je obmedzenie pôrodnosti!

A na túto pôdu sa ešte žiadne media neodvážia alebo nechcú stúpiť. Namiesto toho, aby sa vypúšťala para, všetci zavreli oči a tvária sa, že balón plný nitroglycerínu môže rásť donekonečna a nikdy nevybuchne. Ale on raz vybuchne, ako už vybuchol toľkokrát predtým. Toto ale bude vojna nielen "svetová", ale naozaj globálna.

Dobrá správa je azda len to, že tá bude možno naozaj už posledná.

 
Autor: 
forma: 
miragex

v 1997 bolo v centre ba pri cestach niekolko bilbordov, celych ciernych s bielym pismom, s textom> vychova 1 dietata stoji 1 milion korun

Rose

Podotykam jednu dolezitu vec.
Duchess of Cambridge priviedla na svet vsetky svoj deti prirodzenou cestou a bez akejkolvek epiduralnej analgezie.
Je to naozaj hodne obdivu a treba to chapat ako posolstvo vsetkym a predovsetkym bielym zenam.
Aj to, ze sa postavila na nohy a s novorodencom v naruci opustila nemocnicu je uzasne posolstvo. Nie kazda zena vsak ma doma taky personal a osobneho doktora ako ona, ale aj tak....
Davaju priklad a my potrebujeme taketo spravy ako sol. Viac takychto prikladov, viac zeleznej morally a discipliny.

Roland Edvardsen

Kate a William sa zdajú byť z tej chorej rodiny asi najnormálnejší. Inak je to fakt iba banda od reality odstrihnutých degenerátov - od starej prechlastanej kurvy Camilly až po uslintaného úchyla princa Andrewa

Posledne sa išli médiá velice posrať z toho, že princ Harry si chce zobrať starú, rozvedenú herečku (čiže niečo, čo bolo za mladých čias jeho babky Alžbety takmer ekvivalentom s prostitútkou) polo-negroidného pôvodu (áno, o to tu v prvom rade ide) za ženu. Nuž, to je ale iný pokrok.  

 

Proste títo ľudia sú tak zbytočnííí - fakt len potrava pre primitívny bulvár, nič viac. Kedy niekto z nich vyslovil niečo aspoň trochu zmysluplného? Kedy sa niektorí z nich aspoň trochu postavil na stranu národa a upozornil napr. na zlo multi-kulturalizmu? Aha, chcem asi veľa od ľudí, ktorí na zdegenerovaní Británie tiež nesú svoj diel zodpovednosti. 

Norman

V Británii je to starý známy model. Je to tá predstava, že spoločnosti môže vládnuť biely menšina a že dole bude hndeoidný sociálny hmyz. To je to, čo sa nazývalo rasizmus.
V nemecku nikdy nebola podobná predstava, aj preto, že bolo relatívne izolované od hnedoidných rás, takže nepodľahlo tomuto zvádzaniu. Nemeckí sociológovia si boli vedomí, že akákoľvek multirasová spoločnosť sa nakoniec pomieša a klesne na úroveň tej najhoršej zložky, nech by bol štát akokoľvek kastovaný a vrstvy separované.

Briti to nebezpečenstvo ignorujú a spoliehajú sa na triednu spoločnosť, čo v reále nie je nič iné, než kastový systém v Indii. V Británii to zaviedli aj preto, lebo tu bolo multivrstvenie dané inváziami - na pôvodné britské obyvatelstvo (vaskonické?) prišli anglosasi a neskôr ešte normanďania ( wikingovia zo sev. Francúzska ). To všetko hneď vytváralo vrstvenú spoločnosť, to je to, čo sa nazýva feudalizmus - a v Británii to je doteraz platné.

V kontinentálnej Európe, v strednej Európe, prevládajú myšlienky harmónie spoločnosti a vzájomnej pomoci, Volksgemeinschaft. Feudalizmus sem prenikol už ako hotová mocenská ideológia, ale nevznikal tu. Vrstvenie tu nebolo nacionalistické, ako v Británii nadvláda nad pôvodnými britmi alebo vo Francúzsku nadváda germánov nad galmi. Prirodzene, tendencie boli, ale neboli tak výrazné, alebo sa im tak dobre nedarilo. V každom prípade sú už dávnejšie zavrhnuté.
Nie tak v Británii, ktorá to má ako model do budúcnosti. Skončí preto zle.

Roland Edvardsen

V tradicionalistických kruhoch bývajú časté pochvalné názory na aristokraciu, ale bolo by veľkou chybou, ak by nás takýto aristokratický sentiment (ktorý je celkom pochopiteľný) akokoľvek spájal s dnešnými potomkami, v skutočnosti už dlhodobo mŕtvej, aristokracie. Títo zdegenerovaní snobi sa často prejavujú ako tí najväčší zmrdi odrezaní od reality - silne globalistickí a antinacionalistickí. Netreba zabúdať, že mnohé tieto rody majú cudzí pôvod, a preto ani nebudú pociťovať spojitosť so štátotvorným národom. Historicky to veľakrát boli najväčší kolaboranti a zradci.

Windsorovci sú zbytočnosť prvého stupňa, ak nie vyslovene škodná. Chcelo by to druhú VFR na nich. :-)

Norman

chcelo by ich zhodiť a zničiť, lebo královská inštitúcia naozaj v demokracii nemá čo hľadať.
Ale oni sú ďalší dôkaz, že to s tou demokraciou nik neberie vážne. Bolo by určite prejavom zmeny, ak by skončili a boli odsunutí do stratena.
Lenže vidno, všetky masmédia nielen v Británii sa snažia ich rod vykresliť ako tých najmilších a ak nie prospešných, anjelských ľudí, tak aspoň ako neškodných.
To, že sa tak deje, akoby nemalo logiku - oni osobne predsa nemôžu mať tu silu. Tu je v hre to, že anglický monarch je pre týchto satanistov to isté, ako pápež pre katolíkov, ak nie viac. Je symbolom ich okultnej moci a preto tam musí byť, a to bez útokov a bez urážok voči nemu, bez pochybností. Ostatné silné nezávislé královské rody boli zničené, zostali len malinké alebo bezmocné, aby ten britský tak nebil do očí.
Aj na tom vidno, ako ich okultizmus verí na silu KRVI. Ten ich večne spomínaný Saint Graal, sang real, krv krála, nie je náhoda, oni tomu naozaj veria, nie je to len hra - britská královská rodina s ich neskutočným rozpočtom určite nie je len malý nepodstatný folklór.
Žiadna skutočná okultná sila prirodzene nejestvuje - ale tento kult ich zbavuje morálnych dilém, pocitov viny, svedomia aj strachu. V prisluhovačoch vzbudzuje dôveru a odovzdanosť veci, fanatizmus. Je to najhorší predstaviteľný druh sekty, ba pre väčšinu ľudí doslovne nepredstaviteľný.

A proti nim stojí nekoncentrovaný ľud, rôzne národy a národnosti, ktoré veria na rovné šance, na všeobecné dobro, na existenciu demokracie a na to, že ak si môžu vybrať druh svojho otroctva a večer druh kultúrneho jedu, ktorým sa dobrovoľne infikujú ako zábavou, že sú slobodní. Možno sa čudovať, že také stádo nevyhráva?
Ako hovoril klasik, dajte mi uzavretú sektu odhodlaných mužov s pevnou vôľou - a ovládnem svet (a bol by to dokázal, spoznal tú ich metódu, ale konkurencia už bola silne zakorenená a mala teda výhodu).

sandro

..a ako zvyknem, prilejem trochu pesimizmu do tejto radosti. Uz som to tu raz pisal : v minulom roku bol pomer narodenych na Slovensku bieli:cigani - 1:1 (cca 25tis : 25tis)

Norman

že problém nie je 25 000 bielych (že je to málo), ale tých 25 000 hnedoidov (že je to vela)

Pred 40 rokmi bolo na Slovensku DVA krát menej, čiže POLVICA ľudí, ako dnes - a všetci boli spokojní.

Náhodný okoloidúci

Na jednej strane sú to živočíšne gény a pudové konanie hnedoidov, ktorí možno ani nechápu súvislosť medzi seksovaním a rodením detí, a na druhej strane chorý systém, ktorý voči určitým skupinám osôb presadzuje bezhraničnú solidaritu namiesto zásluhovosti. Keby boli hnedoidi v strednej Európe odkázaní len čisto sami na seba, šancu prežiť by malo zopár jednotlivcov schopných plánovať. A postupne počas generácií by aj tí vybledli.

sandro

Ved ano. Ja netvrdim, ze sa mame teraz zacat kotit ich stylom. Ja len aby sme si uvedomili, aky pruser caka nase deti. Kedze mainstream ucelovo o tomto mlci.

Norman

ja som hovoril ešte za socíku, že cigáni sú najväčší problém republiky, a dokonca boli vtedy aj určité náznaky, že sa systém v tomto smere rozhýbe ... ale prišla zmena a paradoxne sa práve tento problém prepadol úplne do zabudnutia, do neriešenia, do úplnej iracionality. No, vlastne teraz k nemu pribudol aj problém afroidov.

Na druhej strane som plne za, aby mladí Sloveni mali deti čím skôr a čim viac. Ako je aj v článku, nie je to problém, rastie to samé a vždy sa to nejako uživí :-) A čo sa týka chmúrnej budúcnosti - no nech sa starajú, každá generácia má svoj problém, tento sa neriešil, kým sa dalo, bude sa riešiť, až keď začne horieť. Ale za to nás všetkých, čo máme dnes viac ako 20 rokov, budúce generácie oprávnene preklajú do horúceho pekla a označia všetky povojnové generácie za najväčších idiotov v histórii - a budú mať pravdu.
Štatisticky budú mať pravdu:)

sandro

No co uz.. ja svojich chlapcov vediem k tomuto : https://www.youtube.com/watch?v=YYYhOhdR85o
:) Dufam, ze sa za mna hanbit nebudu a ani ja za nich.

Rose

Tak to pomenuvam ja. Odpojenie od ventilatora maleho Alfieho proti voli jeho rodicov. Zakaz vziat ho z nemocnice domov, aby nemohol byt transportovany do Talianska, ktore mu v snahe oficialne vyriesit situaciu udelilo talianske obcianstvo v priebehu 24 hodin. Zakaz vziat maleho Alfieho domov, aby zomrel v kruhu pribuznych.
Viete si predstavit ze maly Alfie je dieta utecencov alebo je to dieta inej rasy alebo ineho nabozezenstva?
Svetovy demonstrativny satanisticky ritual vrazdy maleho bieleho bezbranneho dietata odsudeneho chorymi reptilianskymi mozgami.

rosa

Trapiia vas slovenske misky s plynymi perami.

Norman

Prečítaj si Hlavné Správy tam nájdeš kriku dosť. Až príliš vela hystérie.

Ja som v tomto opatrný, je príliš málo jasné, ako to je, všetci už majú príliš vzbúrené hormóny.

A okrem toho aj tak nechápem, prečo sa tí ľudia tak práve v tomto prípade rozčulujú - bolo to v britskom súdnictve niekedy inak?  Sloboda a demokracia v praxi, jeden prípad z mnohých. Zabili tam toho mladého Čecha a prepustili vraha, tiež jeden príklad z mnohých,   prečo by sme mali naprázdno vyskakovať práve nad  nejakým smrteľne chorým dieťaťom, ktorého diagnózu si naozaj nevieme predstaviť, ako je zlá a beznádejná.

Kto vyskakuje veľa práve nad týmto si zrejme neuvedomuje, ako systém zabíja deti denne. Toto je krutosť systému, aká sa dá vidieť denne - sú ti hysterici takí hlúpi, že ju vidia iba v tomto prípade? To je odporný prejav necitlivosti a brutality zo strany tých, čo sa idú práve kvoli tomuto prípadu uplakať.

 

sandro

Vela ludi o tomto vobec netusilo, pripad tohto chlapceka je uz pokryty alternativou uplne inak ako v minulosti a medzi ludi sa to dostalo. To je to prebudzanie o ktore sa snazis aj ty tu na Nadhlade. Obet Alfieho nie je vobec zbytocna, ten chlapec ide rovno tam, kde sa snad aj my odtialto tiez stetneme:) Este sa budem za neho vela modlit..

Norman

obávam sa, to nie je to isté prebúdzanie. Bolo by dobre, aby ľudia mali pevné nervy a trocha nadhľad, ale toto je skôr aféra, ktorá ich strháva do emočnej slepoty.
Ja povedzme aj uverím, že sa v tom prípade deje niečo zlé - ale celé to NIE je štadardný problém britskej ich spoločnosti. To je výnimočný prípad, v ktorom, povedzme, banda sudcov zle, necitlivo a despoticky rozhodla. V skutočnosti v Británii či na Západe už mali ovela horšie prípady, ale na tohto malého niektorí reagujú príliš prvoplánovo. V skutočnosti tých našich ľudí, čo sa nechávajú strhnúť, nie je až tak veľa a hlavne si nemyslím, že je až tak dobré povzbudzovať ľudí v podobných emočných aktivitách.

sandro

V suvislosti s tymto pripadom som si vsimol najcastejsiu reakciu neprebudenych: ''ved preco nepodpisu reverz a nezoberu ho domov? '' :)
No a uz to pomaly zacinali chapat, ze to vlastne nejde a ze v Britanii deti defacto nepatria rodicom ale statu. Rodicia su pestuni. Mimochodom, ja nie som fanatik. Viem zhruba kde by sa mala nachadzat hranica medzi udrziavanim tela pri zivote vyspelym zdravotnictvom, ktore v tomto storoci mame a ''odpojenim''. Toto ale rozhodne ten pripad nie je, aj vzhladom k pocetnym fatalnym rozsudkom Britskych sudov nad detmi, ktore boli nasledne ''unesene'' rodicmi do inych krajin, kde sa tieto uzdravili. Naopak, vsetky znaky pripadu nasvedcuju, ze sa tam deju riadne spinavosti. Pokial sa nemylim, tak to dieta bolo po narodeni zdrave. Briti si za posledny mesiac urobili skvele PR na vsetkych frontoch.

Norman

súhlasím takmer so všetkým, čo píšeš v tomto príspevku, respektíve sa mi to páči.
Len jedna vec, tá, čo som videl aj na komentároch, tá výčitka, že "v Britanii deti defacto nepatria rodicom ale statu". Tu nevidím zmysel.
Za prvé to tak zrejme nie je a tamojšie zákony sú ako všade vo svete.
Za druhé, aj keď tu bol pokus na tomto poli robiť aféry, eštš pred dvoma rokmi - nejako sa to stratilo, nevidím, že by sa to tak dialo.
A za tretie, najdôležitejšie, nevidím celospoločenské nebezpečenstvo toho, že by sa to nejako malo diať, nevidím logiku, že by mocní chceli odoberať deti z rodín. Načo? Aby mali decká v ústavoch a musel sa o ne starať štát?

Preto usudzujem, že podobné prípady, ako tento, aj keď sú akokoľvek tragické, sú dielom náhody alebo individuálnej zlovôli nejakého kreténa - ale nie je to nejaká systemová vlastnosť, nejaké plošné nebezpečenstvo. No dobre, nejaký blbý britský sudca nechá raz za desať rokov zomrieť ťažko choré dieťa. To je menej, ako napríklad ožratí blbci za volantom zabijú zdravých detí. A čo s tým teraz? Kritizovať britské zákony?

To je ta ženská, čo ju novinári zvolili za miss, naozaj príznak väčšieho nebezpečenstva.

mirages

deti patria vzdy statu ( v zmysle, ze stat je ten kto ich najviac chrani)
a moze sa to prejavit napr. v pripadoch ked
j. svedkovia odmietaju transfuziu

rose

ano, to sa robi v snahe ten zivot dietata uchovat, To je snad ine.
V Alfieho pripade je to opacne.
Mne tiez je jasna hranica. Kazdemu je. Zivot ma vsak hranice pre kazdeho niekde inde. Tam, kde niekto prijme smrt dostojne a odvazne, iny zdupka. To sa neda objektivizovat. A uz vonkoncom nie v nemocnici. To nie je o lekaroch, to nie je o sudcoch. To je o respekte, o empatii o hlbokom pochopeni. A aj o peniazoch samozrejme. Bohuzial.
Musime sa riadit predovsetkym rozhodnutim rodicov. Ich moznostami ( aj financnymi), je to ich dieta, oni mu dali zivot. A vzdy respektujem zazrak. Nevysvetlitelne uzdravenia. Existuju. takze o com to je...mali im dieta dat, doporucit vhodny prevoz a skusit to inde.
To je nepredstavitelne, co sa robi tym ubohym rodicom. Musia bojovat velmi silno, ja by som v ich situacii asi nemala energiu na kontaktovanie papeza a pod.... Ale oni ju mali. Tak si zasluzia pomoc.
A kreatury v zaprasenych parochniach tomu ziadnu vaznost nepridaju.

Norman

A som si istý, že o tom prípade a tématike vieš viac, ako ja.
Takže čo, je to len príklad neľudskej zaťatosti sudcov? Mohli by rešpektovať a reagovať viac na rodičov a verejnú mienku ... nuž, ale lordi.

Rose

A preco este neodvolali anglickych diplomatiov?
Na co kazdy caka?

Norman

Medzinárodné vzťahy nikdy neurčuje morálka, ale záujmy a sila.

Najlepší príklad sú vzťahy Západu napríklad so Saudskou Arábiou a naopak napríklad voči Maďarsku.

A okrem toho - je to občan demokratickej slobodnej krajiny, je to ich vnútorná vec. Na základe čoho by si do toho chcela zasahovať. Na základe humanity? Alebo svätého písma?
Sa pýtam vážne, bez irónie.

Vieš, poviem ti úprimnú pschologickú pravdu: ľudí na tejto veci poburuje a privádza do nepríčetnosti oficiálne uznanie toho, aké je ľudstvo bezmocné. Ľudí štve najmä to, že to súd vyjadril verejne a otvorene a z nejakých náhodných dôvodov sa nesnažil hrať obvyklú hru na to, že sa samozrejme spraví nemožné. Klasická situácia: každý vie, ako to je, ale nechcú to mať podpísané úradmi.

rosa

dieta malo zomriet doma alebo v Taliansku. Podla priania rodicov. O pokracovani umelec ventilacie sa mohli sudit. Ale aj to povazujem za zlyhanie nemocnice. Mali im to vysvetlit tak, aby pochopili.
Chcelo pomoct Taliansko, Polsko a na koniec aj USA. Toto Si zapiseme do kroniky.

Ano, presne na zaklade zdraveho rozumu, ludskosti a Svateho pisma. Zo Slovenska aspon jeden diplomat by isiel domov brucat. Ved teraz je to trendy.
Zivot ide dalej, pri dome sa mi usidlil a zalozil hniezdo obrovsky dravy vtak.Hawk. Minule mi z travnika schmatol zajacika. Tak teraz bud mudry. Komu fandit. Krmim vrany. Zeru tolko, ze coskoro budem na mizine. Aj sykorky sa obcas objavili. Moji nocni priatelia racooni a oposumovia sa ma uz dokonca ani neboja.
Moj jazvecik chodi k liske na kavicku. A este kopa inych zvieratiek, uprostred mesta. To je nadhera.

Norman

Taká je príroda. Krutá ale harmonická. Netreba fandiť nikomu, ale to je život. Zajačik sa už netrápi. Bol to jeho osud, na chvíľu mal vedomie a potom ho zas nemal. Nie je to žiadna tragédia.

mirages

pripad ma svoju

absolutnu hodnotu -
tu by mal byt vyjasneny aspon stav mozgu (je na viac ako 50% tekuty? a bude sa zlikvidnovat dalej?, ma chlapec velke bolesti napr. pri dychani?, daju sa bolesti zmiernit podanim liekov?..

relativnu hodnotu -
odvijal by sa rovnaky pripad lepsie, ak by dieta bolo hnedokoze

zahr. medialnu hodnotu -
noviny informuju aspon o stave mozgu

skk medialnu hodnotu -
zamerne vynechavanie podstatnych informacii, emocionalny vampirizmus ( + diskusie tradicne najd*mentnejsie hadam v celej europe -

rosa

Heh a to dieta malo 50% ??? Viac nez dost.
Keby Si videl mozgy niektorych ludi....bol by Si sokovany. Kde nic tu nic. Vanocni koule. Atrofia mozgu je verejne zna a vec. Po kazdom pive, vine...neurony odumru.:))

mirages

rosie
v anglicku maju v platnosti aj niekolkostorocne zakony a mozno by usilovny pravnik nasiel nejaky greencard archaicky zakon, ktory stanovuje, ze urcity nestastny jedinec (napr. taky, ktory si neuvedomuje, ze nieco vylucuje) ze by mal este poslednu moznost zachrany a to taku, ze sa ho ujme lesna zver,napr. vlcica

https://xman.idnes.cz/marcos-pantoja-zil-s-vlky-0yf-/xman-profily.aspx?c...

https://www.youtube.com/watch?v=1uheMP_LGIU

Rose

Nie?

Dee

Cituji:
...přišla 90. léta, a s nimi řada novinářů podporovaných globalistickými nadacemi s jasným názorem, jak mají dějiny vypada

Více zde: https://www.quintus-sertorius.net/news/objevuji-se-jiz-i-pokusy-zmenit-p...