Vývoj vzdelania

Norman
Dee

A vývoj vzdělaní další, cituji: Gymnázium Petera Vischera v Norimberku je takzvaná škola bez rasismu s odvahou . Jedná se o školy, kde se mimo jiné, a děti mladší školní akce podněcované proti AFD ,Součástí systému jsou také nucené návštěvy islámského hammamu, nazývané mešity. Děti z gymnázia Petra Vischera se nedávno dostaly do takového islámského indoktrinního oddělení. Zdejší salafista Massjid Ibn Taymiyyah mešity islámské komunity Norimberk patří k proti-ústavní, Islámsko-fašistického hnutí Milli Görüs (IGMG) a je sledován ústavní ochranou Podle mluvčí bavorského ministerstva kultury bude tento případ nyní prozkoumán. Mezitím je to jen jeden případ mnoha a pravděpodobně bude následovat více. Rodiče, kteří se brání proti tomuto "učení", jsou postaveni před spravedlnost . více zdroj cvitace viz http://www.pi-news.net/2018/06/nuernberg-schueler-spielen-in-vom-vs-beob...

Náhodný okoloidúci

Rodičia nie sú postavení pred spravodlivosť, oni sú postavení pred neo-inkvizičný tribunál. To nemá so spravodlivosťou nič spoločné, práve naopak.

Dee

Tak,máte pravdu, ale já citovala, proto ten výraz.

Náhodný okoloidúci

Ja som pochopil, že je to citácia, Tebe nič nevyčítam.
A my si tu tykáme bez ohľadu na vek, vieš? :)

anonym

cituji : Pro jistotu připomenu, že výše zmíněná škola se nenachází ani v Maroku, ani v Botswaně a ani nikde mezi nimi, ale je z centra Ostravy.

Více zde: https://www.quintus-sertorius.net/news/pro-jistotu-pripomenu-ze-vyse-zmi...