Mooji (satsang simplicity)

Kedže je tu na portáli taký pohodlný režim, nechcem hovoriť, že som zaťažený inými povinnosťami. Len chcem zas pripomenúť, že človek nezaháľa. Napríklad dnes som pozeral toto video, heh.

Ja viem, že tento jedinec s jamajskou, belošskou a čínskou krvou nepatrí zrovna na stránky nacionalistov, a určite sú aj slovania s podobným vhľadom a hodnotou - ale asi nedostali dosť priestoru, aby sme na nich narazili, takže neviem, kde sú. Tak nám musí stačiť toto čudo.  Ale aspoň sa človek nemusí obávať, že má pre neho nejaké empatie z dôvodu jeho výzoru alebo že podliaha nejakému šarmu osobnosti. Ide aj tak práve o neosobnosť.

Problém je aj to, že to je v cudzej reči - ale v takom tragickom svete veru žijeme. Je to vlastne medzinárodný pomocný jazyk, nie angličtina.

Samozrejme, nedávam to sem, aby som niekomu pomohol - proste len ukazujem, čo som dnes užitočné robil. Aby si nik nemyslel, že nerobím nič. :)

 

 

Autor: 
téma: 
Ľubov

Povedala som si,že ak sa do stredy( 7.11.) neobjavíš,začnem pátrať,čo je s Tebou.
Toto je one man miesto,chápeme to predsa.Chvalabohu,je streda,objavil si sa.-).
Toto bolo trocha subjektívne.subjektívna ale ostanem aj ohľadom jamajčana.Nie,nie,nie!
Neviem,o čom hovorí,ale nepáči sa mi to. Zdá sa,že som naozaj xenofób.

Norman

chlapík vyzerá otrasne, odporne :-)
Ale keď to jemu pomohlo, môže aj iným :-)

Fakt som tu pár dni akože nebol, ako pozerám, čas letí, ale ja som tu stále, pozametám, posuniem stoličky ...
Ale všetko na svete sa krúti dokola a má svoje fázy, očividne, a keď sa zapáli vatra, nemá viac zmyslu k nej prikladať ďalšie horiace zápalky - už to nepotrebuje :)
Veru, vatra. Horí ohník, horí, na evropskej holi, ktože ho zapálil, nordickí lapaji. Ohnik pracuje za nás, teplota stúpa a nebojím sa použiť sprosté slovo, termodynamické procesy človek nezastaví.
Heslo dňa je: odstúpiť a sledovať.
Možno ešte "Usmievať sa a kývať", ale hlavne si nedať ten ohňostroj ujsť. Možno raz, keď budeme malí, budeme rozprávať naším dedkom, ako si to pamätáme, ako to bolo :)

Ľubov

Tieto slová ,čo píšeš,majú niečo do seba.
Predsa len to v Amerike nie je o remíze. Vzhľadom na obrovskú(zatiaľ) prevahu prosatanistických médií Trump vlastne vyhral.-).

ps.Pozdrav pre Doníka
https://www.youtube.com/watch?v=v488ck3ep9o

nové texty