Delenie parlamentu

Sledoval som online diskusiu paralamentu. 

Je teraz celkom iste iné delenie ako nejaká "ľavica" versusu "pravica". Teraz sa delia na globalistov a patriotov. Ba politické strany sa už nepodarí ani jednoznačne kvalifikovať, lebo v každej sú aj za aj proti.

 

Napriklad SaS je proti globalistickej šialenosti marakéšskeho paktu, ale Klus, doteraz ťažký globalista, predneisol stanovisko ich klubu, ktoré je proti marakéšskej zmluve. Dostál, tiež zo Sas, predniesol svoj postoj, opačný, ako má jeho strana. Určite tam nevydrží dlho.

Podľa hlasovania o pakte, tak patriotov je už 90 (to je aj so senom). Za globalistov hlasovalo ovela menej. 

Ale v podstate, ak si odmyslíme poslanecké seno, ktoré nerozmýšla a o ktorých sme nikdy nepočuli, tak kabáty sa evidentne prezliekajú, za globalizmus sú tam aktívni už len jednotlivci: Dostal, Poliačik, Czefalvayová, Dubačová (tá mala z daného vývoja prudký záchvat antifašizmu, ako súdružka s hviezdou za starých čias ). Potom azda ešte Osuský, iní sa neprejavujú. 
Tento boj sme vyhrali. 

Čo bude ďalší boj? 

Koleso dejín nezastavíš, keď sa vychýli z rovnováhy, po čase sa vždy musí vrátiť späť. Ak ak je moc vychýlené, môže sa vrátiť rýchlo.
Teraz, keď sa to rozbehne, pôjdeme asi rýchlo. 
 
 
Autor: 
forma: 
Ľubov

Malý dodatok,ešte tu máme jednu smutnú postavu ,Andreja Kisku.

Vcelku mi sám osebe nepríde nejako nebezpečný,nebezpečná je miera,s akou je manipulovateľný.Či táto manipulácia súvisí so samotnou sc.sektou,alebo sa jednoducho iba bojí Bútoru,ako lokaj svojho pána.

Osoba Kiska ,a o tom nepochybujem,by celkom určite veľmi rada zavesila prezidentovanie a s novou ženou a malým synom si úžívaal svoje peniaze. Dovolenky zbožňuje.

Škodnou v pravom zmysle slova ostáva Bútora a Demeš.

mailer

Prepáčte mi, že sa sem pletiem, lebo situáciu na Slovensku nepoznám až tak detailne ako vy. Ale napadla ma jedna myšlienka:

1. Príde za mnou tajný (akože inak) zástupca NWO, teda globalista, a povie mi: "Ak budeš hlásať našu ideológiu, budeš sa mať veľmi dobre!"

2. Poviem si: "Tak toto je šanca! Konečne prachy. Luxus, konto vonku, atď. Ale je to strašné svinstvo, čo mám teraz hlásať. Čo mám robiť, chcem tie prachy!"

3. "Aha, mám riešenie: Budem to hlásať s takou vervou, že budem hnusný, odporný, sviňa. Tým budem vlastne pre mojich chlebodarcov kontraproduktívny! A vlk bude nažratý a koza celá!"

Inak zdá sa aj mne, že tí dvaja, teda Demeš a Bútora sú ozaj asi tie najťažšie kalibre.

Už som si myslel, že skončím, aby to zasa nebolo pridlhé. Ale ešte jedna myšlienka: Čo ak napríklad takého Dzurindu a iných donútili, vydierajú. Úplne sprosto vydierajú. Aj keď je on už akoby mimo, ale ešte stále občas na seba upozorní jednoznačnými statements. Alebo aj Merkelovú a spústu iných. Tá intuícia, že toto predsa tieto osoby nemôžu robiť z vlastnej vôle sa mi zdá prisilná.

Náhodný okoloidúci

nové texty