Traja 16 roční zámerne vrhnutí na trať železnice. Dvaja z nich sú mrtvi.

Minulý víkend boli traja 16 roční Nemci v Norimbergu v potyčke hodení na trať železnice S-Bahnu - prichádzajúci vlak dvoch z nich zabil.

Páchatelia zločinu sú dvaja, jeden Turek a jeden Grék.

Ako píše  nezávislý portál Pi news, páchatelov, aj keď v Nemecku narodených, nemožno označiť za Nemcov. Sú to mentalitou a žlazami cudzinci,  bio-nemci takto nereagujú. Hodiť  spoluobčanov pod kolesá blížiaceho sa metra len pre nejakú hlúposť je pre našinca nepredstaviteľná zvrhlosť. To proste dokáže len bezcitné južanské hovado, schopné podrezať krk mladej žene či decku a podobne.

 

Bio-deutsche - tak sa v slobodných médiách čoraz viac zvyknú nazývať skutoční bieli Nemci, na rozlíšenie od aj vizuálne odlišných tmaých, emočne nevyrovnaných a agresívnych cudzincov. Tých druhých nazývajú buď "orientálci", alebo "južania" (Südlender). Tí majú takú mentalitu, ktorá je ešte zosilnená islamistickou nenávisťou na všetkých inovercov.

 

Video záznam z Norimbergu dokazuje, že hodenie troch mladých Nemcov pod vlak bol čistý zámer, že to nebola nehoda pri ťahanici. Vlak už vchádzal do stanice, nemal tam plánovanú zastávku a tak sa prehnal plnou rýchlosťou cez Luca a Frederica, ich tretí kamarát sa len so šťastím smrti pod vlakom vyhol.

 

Väčšina oficiálnych médii hovorila o páchateloch explicitne ako o Nemcoch. Je to ukážka, ako sú si vedomí viditeľného nárastu zločinov spôsobených južanskými cudzincami, a ako sa to snažia prekryt v prípadoch, ako je tento, aj zavádzaním.

Ku klamaniu médii ešte treba pridať, že takýto beštiálny zločin sa snažia rýchlo pozametať pod koberec a zabudnúť.

Takmer zbytočne dodávať, že je to ďalší krôčik ku občianskej vojne. Pripomenúť treba, že nad Alpami nebude tá vojna pebiehať dlho a lemravo, ako napríklad v Sýrii. Myslím, že situácia v strednej Európe v určitom zmysle slova len čaká na to, kým angloamerický svet skolabuje. Alebo kým skolabuje čo najviac.

 

 

 

 
Autor: 
téma: 
forma: 
mailer

Pociťujem silnú tendenciu neveriť, že ten Grék bol skutočne Grék. To asi veľmi rýchlo preonačili, aby páchatelia nepochádzali jednoznačne spoza hranice európskej kultúry, ktorá tam práve medzi Gréckom a Tureckom prebieha. Aj je v tom článku pripomenutý prípad z decembra 2007, kde "čírou náhodou" bol tiež involvovaný mladý Grék a mladý Turek. (Dobili dôchodcu na smrť za to, že ich upozornil na zákaz fajčenia.) Taktika je jasná: Bolo by to totiž omnoho poburujúcejšie, keby obaja páchatelia boli Turci. Je možné, že už vyšetrujúci policajti sú inštruovaní to takto narafičiť. Ak by to niekedy skutočne takto vyšlo najavo, tak by som bol posledný, ktorý by sa tomu divil.

nové texty