Traja kuciakovci zabití v Utrechte, ďalší šiesti ťažko zranení

Dnes v Holandsku Turek zabil troch a nejakých ďalších ťažko zranil, keď začal strielať v elektirčke.

Považujem to za rovnako významné, ako vražda Kuciaka a preto tieto obete nazývam kuciakovci. Čakám, že sa k tomu vyjadrí Európsky parlement, Európska komisia alebo všetci svätí.

Predpokladám, že do ulíc výjdu statisíce Holanďanov a budú žiadať odstúpenie vlády a prerušenie kontaktov s tureckou mafiou.

Samozrejme, nič také sa nestane. Ale, ako som už raz napísal, neodporúčam nikomu predo mnou spomínať meno Kuciaka ako nejakej tragickej obete. Kašlem na neho. Je iba jeden z milióna, a sám si je na vine.

Samozrejme, to nič nemení na tunajších debatách o Kuciakovi a kuciakovcoch, práve naopak, treba o nich debatť a rozbiť ten vznikajúce novokresťanský mýtus svatého Kuciaka. Aj tak skončí ako Tupý - zvlásť, ak sa čoraz viac prevalí, ako veľmi v tom boli zapletení globalisti. Neverím na horúcu stopu Kočnerovskú, ani Kočner nie je taký tupý, aby dal zabiť niekoho, komu sa verejne vyhráža. Je to podobné, ako sa teraz "vyhráža" Daňo tej babe z Jojky, Dibákovej, že sa jej pomstí. Iba debil by si myslel, že to myslí fyzicky - ale v prípade Kočner to tupým agentom stačilo, aby to nejako zlepili. Zmenky, zmenky a zmenky na desiatky miliónov, ktoré má vyplatiť americká televízia - to je motív vraždy určite väčší a pravdepodobnejší, ako čokoľvek iné.

Dokazovanie je ale ťažké, spolupáchatelia musia byť spracovávaní. Všimnite si, ako je ticho, nik nedemonštruje a nevolá v médiách, že chceme vidieť výsledky - všetci dostali príkaz, aby sa na políciu netlačilo, že to chce čas.

Nie som samozrejme žiaden sympatizant Kočnera a Ruska - obaja sú to gauneri, čo nakradli milóny. Ale sme svedkami tupého a jasného justičného zneužitia vraždy, niečoho, na čo treba upozorniť tých, ktorí chcú vidieť realitu presne.

 

 

 

 

 
Náhodný okoloidúci

https://www.hlavnespravy.sk/mlademu-romovi-z-dobsinej-5-rocne-vazenie-ne...

Čo na to "slušní lepšoľudia"??? Nech mi nikto netvrdí, že cigáni si nevyberajú obete podľa rasy.

buko

Dobšinou (okr. Rožňava) sa v stredu ozýval obrovský plač rodiny, priateľov a blízkych Štefana († 28), ktorého odprevádzali na poslednej ceste.
Mladého pilčíka a brankára miestneho futbalového tímu podľa polície chladnokrvne zabil recidivista Ondrej (22)

Dobrak Stefan uz je na Pravde bozej. Uprimnu sustrast vyjadrujem celej rodine. Bola to uplne zbytocna smrt - zabil ho zakerne sfetovany cigan, recidivista a kriminalnik, zaostala zdegenerovana bytost, akych plodia ciganske osady coraz viac.

Toto je v skratke obraz dnesneho ne-progresivneho Slovenska (tj. mimo zapadu Slovenska a velkych miest) - zbedaceny, ubiedeny, nepotrebny, zanikajuci.
Fotografia povie viac ako 1000 slov:
https://www.cas.sk/fotogaleria/818064/dobsincania-sa-rozlucili-so-zavraz...
Slovami Sama Chalupku "a co mlade - zutekalo, a co stare - nevladalo". A tym zutekanim sa nemysli len fyzicke presunutie na zapad Slovenska, pripadne mimo krajinu, ale aj mentalne - odputanie sa od hodnot svojich predkov, kultury, moralky..
Toto je Slovensko, krajina v srdci Europy, 30 rokov po pade komunizmu a 15 rokov v EU.

A takto pise a uprimne aj zmysla mlady slnieckar a progresivec Emil Hodal, ktory nepochybne tiez "zutekal": "skapte! zijete zivoty horsie ako smrt!"
https://zemavek.sk/mlady-slnieckar-a-fanusik-caputovej-by-chcel-strielat...
A Emil ma pravdu - takyto zivot a perspektiva je casto horsi ako smrt a ponuka aj riesenie: Skap! Zomri!

Norman

je to stredoškolák emil hodál, syn grafika z .týždeň, Martina Hodála (podľa informácií)

Tu je vlastne celý článok
https://www.napalete.sk/syn-grafika-casopisu-tyzden-chce-vystrielat-odpo...

mnkr

chlapec ma tak 60 kil, hormony sa buria, nuz chce zaujat. V realite to asi nejde kvoli fyzickym danostiam a uprimne asi aj psychickym, nuz hra Ramba cez klavesnicu. Snad z toho vyrastie, zatial to treba brat ako upozornenie ze virus mimovladiek funguje...ale myslim ze z neho ziadny Che v modrom nebude, to skor taky Bencik...

mnkr

haha, precital som si clanok - a aha, chlapec sa priposral este mu ani nic nehrozilo...z hovna bic neupletu, Norman

Ľubov

Ďakujem Buko, za slová písané srdcom.

Úbohí rodičia !

Náhodný okoloidúci
Nikde som nevidel "haštag" #allforstefan. Ani Je suis Štefan. Ale možno je to tak lepšie, že národné sily nehrajú falošnú slniečkársku komédiu #allforjan alebo Je sius Charlie.

nové