Čaputová sa stala Európskou osobnosťou roka

Táto vrstva mocenskej elity sa správa rovnako ako v minulosti a ako všetky oslabené mocenské elity v histórii intenzívne vyznamenáva svojich najoddanejších služobníkov. Vyznamenáva ich za to, že im slúžia, za to, že o niečo dlhšie predlžujú ich agóniu.

Teraz dostala Čaputová cenu Európska osobnosť roka - udelili ju v Bruseli. Nejaká 5-členná porota, hlavné slovo spravodajská televízia Euronews. 

Čaputová ju dostala predtým, než mohla čokoľvek dôležité vykonať vo funkciu. Dostala ju len za to, že sa cez jej osobu podarilo udržať moc najhorších globalistov v strednej Európe. Podobne, ako Obama dostal Nobelovu cenu za mier - ešte sa ani neujal poriadne úradu.

A ešte to pripomína komunistickú totalitu - tí si dávali cenu za cenou, obdarovávali sa nimi navzájom, ako by im to mohlo predĺžiť vlastnenie moci, ako by to mohlo potlačiť a zakryť ich prázdnotu, ich primitívnosť.

Čaputová môže túto cenu hodiť rovno do koša. Pravú cenu dostane až potom, keď naozaj vstúpi do ringu. Trúfam si predpovedať, že s jej prezidentským obdobím budú spojené najdramatickejšie zmeny za posledných 70 rokov. A ona ... ako dostáva už teraz ceny, tak sa dá povedať napevno, že už teraz nie je nevinná. Každý si proste v určitých momentoch vyberá svoj osud, potom je už neskoro plakať, a ona si už vybrala.

Autor: 
forma: 
Náhodný okoloidúci

Tá cena je niečo ako "osobnosť televíznej obrazovky". Na takúto mediálnu psychologickú manipuláciu naletí iba ten, kto sa nekamaráti s mozgom.

Ľubov

Nemali jej hneď dať rovno Nobelovku ? Aj by som žasla,ale už ma od nich nič neprekvapuje. Toto video od Blahu sem dám https://www.youtube.com/watch?v=suy_J1uNy2Q ,pretože tam spomína,že Čaputová už má aj cenu H.Clintonovej "Prišli sme,videli sme-je mŕtvy-hahaha." Ak je to pravda,muselo to prebehúť nejako diskrétne,že som nič nespozorovala,veď som vždy v strehu ako rys. Mohlo to dotvoriť jej predvolebný imidž,dojem by bol ešte silnejší z osobnosti,ehm.

Dobre,dosť pozornosti niekomu,kto je vlastne bezvýznamný. Nás naozaj musia zaujímať bábkovodiči.
Tu si mnohí myslíme,že sa musia zničiť navzájom Nie viac naša krv,ich !

mailer

Ľubov, nezúr. Lebo to je presne to, čo u teba chceli dosiahnuť, resp. čím ťa chceli poškodiť. Tu vôbec nejde o to, čo Čaputová urobila, alebo skôr neurobila. Ide jasne len a len o provokáciu.

Norman

skôr naopak - oni vždy chcú, aby sme boli zmierliví a nevolali po činoch, či dokonca po krvi. Čo by tou akože provokáciou s Čaputovou dosiahli? Vyznamenanie Čaputky nie je to provokácia, je to povzbudenie ich vlastných radov, aby slintali nadšením. Ľubov správne spomína, že potečie krv.

Ale aj Ľubov podlieha svojej zmierlivosti a zmyslu pre spravodlivosť - pripomína, že základný zdroj je inde, ako v našich ľuďoch. To má pravdu, je to tak, je inde. Ale logika boja je iná (a to by vám potvrdil aj Sun c´ ) - nepriateľ sa nebije tam, kde má základ, ale tam, kde je NAJSLABŠI. Tam, kde sa nemôže brániť.
Taká je múdrosť vojny, ale aj ak to ľudia nevedia, aj tak to takto prirodzene funguje. Mali by si to uvedomiť všetci kolaboranti a iné svine. Ja viem, že jadro problému je v Jew Yorku, ja viem, že tam je holub na streche - ale ja dávam prednosť namiesto čakania rozpučeniu švába tu a teraz.
Samozrejme, nie je to výzva na násilie - je to filozofický koncept. Na násilie netreba vyzývať - násilie príde samo a bude ho prinajlepšom možno trocha upresniť. Preto len hovorím, že ak ho budete môcť usmerniť, nečakajte na veľké ciele.

Roland Edvardsen

Naozaj, toto sa dá mozgom ťažko pochopiť. Dajme tomu, ak by za sebou niečo mala, nejakú regulérnu kariéru v politickom či spoločenskom priestore a v rámci nej aj niečo dosiahla, ale tá baba nemá nič - absolútne nič. A to píšem naozaj bez preháňania s ohľadom na kontext, pretože pôsobenie v nejakej blbej mimovládke a tzv. treťosektorový aktivizmus v nejakej posranej skládke v drobnom Slovensku nikdy nebola, nie je a ani nebude žiadna vysoká kariéra či činnosť. Tomu snáď, s výnimkou primitívnych pubertiakov zo Zomri, rozumie každý.
Globalistická mafia naozaj už definitívne stratila zmysel pre akú takú mieru. Dobre pre nás.

Ľubov

Tú má už od roku 2012,to sú neskutoční blbci

https://www.webnoviny.sk/caputovu-nominovali-na-clintonovej-cenu-za-odvahu/

Nemám viac čo dodať. Roland,to je len dodatok k Tvojmu komentáru. Snáď len tolko,že cena od Clintonovej ,to nie je hocičo. Je to zlé,veľmi zlé,pani Čaputová, rovnako aj pre tých,čo vás verejne podporili a nebodaj,ešte stále podporujú.

nové texty