Paríž

Takto vyzerá dnes Paríž a ináč to nebude - tie kultúry tam sú nekompatibilné a NIK a NIČ ich nespojí - iba ak tá lepšia, biela, klesne na úroveň tej najhoršej.

Len tu zas dodám osobnú skúsenosť, že podobné slamy som videl v Paríži už roku 1990, keď som sa tam vybral ešte s ruksakom, prespávajúc občas pod širákom a tak hľadajúci aj zelené zákutia. Zrejme to boli a sú už (takmer?) nevužívané železničné trasy priamo v Paríži, zapustené zrejme kvôli hluku do terénu - kde v týchto údoliach boli ako radová zástavba poloschované chatrče bezdomovcov. Chatrč za chatrčou, azda stovky, donekonečna. Opakujem, už v roku 1990! Len boli ešte vtedy schované pod kríkmi - títo negri sa už neschovávajú a očividne to zabrali celé. A onedlho sa vylejú z brehov a začnú zaberať celé štvrte - aj vtedy boli už niektoré ulice, kam asi nezablúdil bežný turista ale len dobrodruh z východu, plné negrov - naozaj ma to prekvapilo.

Norman
Náhodný okoloidúci

Medveďa naučíš jazdiť na bicykli, ale tým to končí. Nedokáže si dofúkať prázdne koleso, ani si nevšimne, že ho má prázdne, a ani nenaučí sa nahodiť spadnutú reťaz. Aj na motorke ho naučíš jazdiť, ale benzín si sám nenatankuje.