Obete hnedoidného vraha, Merkelovej a všetkých slniečkárov

Podľa posledného infa, toto nie je ten nebohý chlapček. Ale kedže cenzúra zabránila získaniu jeho fotky, necháme tú túto. Nebohý 8 ročný chlapec, ktorý nestál globalistom ani za to, aby zverejnili jeho meno, bol zavraždený 29.7.2019 vo Frankfurte nad Mohanom strčením pod vlak, spolu so svojou matkou a ďalšou 80 ročnou ženou. Bol takto mladý a mohol takto nejako vyzerať. Mal ťiž celý život pred sebou.

Matka preletela mimo koľaje a zázrakom prežila, stará pani náhodou nespadla až do koľajiska a "len" si zlomila ruku, Oskar ale nemal to šťastie a vlak ho prešiel.

Kto hádže pod vlak ženy, babky a deti?

Toto sa nikdy nedialo, toto dokáže len subsaharský genofond, to je výsledok invázie 2015 a neurózy, ktorá potom nastala a robí z afrických etník ešte väčších bláznov, ako sú v Afrike.

A my, bieli, si nechávame vraždiť deti.

 

Norman
Ema

že sa chlapec vyhol tuberkulóze.

Bad Schönborn - zatiaľ 109 detí v Miachael-Ende Schule je nakazených tuberkulózou, počet bude stúpať.

Už tu chýba len ebola. Možno čaká na lodi Alan Kurdi. 

Norman

priletí lietadlom.
Alebo ju rozprskne nemenovaná veľmoc, ktorá z tohto vírusu vyrobila klony na svoje biologické zbrane. Tie sú zakázané použivať, oficiálne, ale myslím že nie je zakázané dohodami ich vlastniť a vyrábať.

Ktovie, odkiaľ prišla tubera, ale určite prídu aj iné choroby. Nakaziť vyše sto detí, vraj musel byť ten chalan výnimočne "nákazlivý".
Predpokladám, že to nebol hnedoid, ale niekde to aj on musel dostať. V cudzine alebo od cudzinca - to je otázka.

Ema

Vie to každý jeden epidemiológ.

Globalistickí kreténi narvú infikovaných priamo do škôlok a škôl medzi nemecké deti. Tie síce majú, predpokladám, BCG-očkovanie, ale to im je málo platné, keď na nich niektorý spolužiak vytrvalo multikultúrne chrchlí.

Si viem predstaviť to laboratórne zdesenie v Karlsruhe, keď zistili, že sa im medzi deťmi zahniezdila tuberkulóza, ktorú treba celé mesiace liečiť a dva roky pacientov sledovať.

Ale možno sa čoskoro dozvieme, že tuberkulóza v hojnom počte je prejavom zdravej pestrej európskej spoločnosti.

Norman

To bol vtip za socializmu.
Ale teraz sa to naozaj deje, Západ robí všetko možné, aby sa zničil. Ekonomicky, etnicky, zdravotne. Beží doslovne do záhuby a treba len teda veriť, že nestrhne aj nás, keď bude padať okolo nás.

Ale ešte stále na tom nie sú tak zle, ako za Weimarskej republiky. Aj vtedy to asi potrebovali na to, aby sa prebudili ich Sitnianski rytieri.

Roland Edvardsen

My postupne dobiehame juhozápadnú Európu. Česi o nejaký čas dosiahnu životnú úroveň Španielska a Talianska. V podstate sa to prirodzene dorovnáva, lebo stredná Európa, konkrétne my a Česi, sme svojho času boli na tom rovnako až lepšie ako juhozápad Európy (Československo bolo svojho času tiež ekonomicky silnejšie ako Rakúsko), ale komunizmus spôsobil postupné zaostávanie.
A Západ robí neuveriteľné demografické šialenosti, ale jeho pád je brzdený tým, že okrem spodiny, zbiera aj mozgy z celého sveta. Na Aktualitách mali pozoruhodný text o tom, že to nakoniec môže byť naopak: https://www.aktuality.sk/clanok/710339/europska-unia-demografia-vychod-z... Ničí nás tá šialená emigrácia/odliv mozgov.

Norman

Samozrejme, odliv mozgov je faktor, je to zbraň, ktorú proste na nás používajú a ktorou nás ničia. Doslovne nás vyciciavajú.
Ja som síce napísal, že keď budú padať okolo nás, výnimočne som si dovolil takú metaforu, ale vieš, že tu vždy varujem, že sme s nimi na jednej lodi, či sa nám to páči, alebo nie. A v reále viem, že situácia východnej Európy sa vôbec nemusí ukázať ako lepšia a že tento konflikt bude celé zas nejako na jej účet - nie som východooptimista.

Ema

vyčistiť si spoločnosť od farebných ilegálnych kriminálnikov a darmožráčov, zas ich vykydajú v lágroch na východe. V tomto si žiadne ilúzie nerobím.

Ak by bol pri moci prefetovaný websuportovaný trt, dá im ochotne k dispozícii múzeum v Seredi.

Norman

keď začne západ chtiac nechtiac viesť v podstate vojnu s hnedoidmi - máš pravdu, že aj potom by naši progresívni feťáci nestíhali a dali by si ich sem nakydať, ako píšeš. Ale bude to oveľa jednoduchšie - keď sa to začne mlieť, tak sa sem hnedoidi naženú sami a naši progresívni feťáci za prve nebudú musieť nič schvalovať, ale za druhé ani nebudú schopní nič spraviť, aby tomu zabránili.
Ako prvé budú asi na rane bohaté štvrte zbohatlíkov pri Bratislave - predsa len mimo mesta a v dosahu určitá divočina ....

Ešte dodám - niekomu sa azda zdá, že žartujem a preháňam, ale pripomeniem situáciu v Juhoške pred vojnou, alebo v Sýrii či Líbyi, Donbase - tiež nik by rok pred udalosťami či aj mesiac pred udalosťami neveril, že k tomu dôjde.

A ešte dodám - na zamyslenie je aj to, či nie sú takéto predpovede zbytočne čierne a pesimistické. Hej, pesimizmu a bezvýchodiskovosti sa treba vždy vyhnúť, aj vyplakávaniu či fňukaniu - samozrejme, to v žiadnom prípade nechcem, nechcem tak pôsobiť ani len omylom. Preto upozorňujem - to, čo tu dávam o občianskej vojne a návale negrov na Bratislavské predmestia - to nie je pesimistická predpoveď.

mirage

nemecky investor odkupi pozemky medzi petrzalkou a rakuskou hranicou a behom roku postavia byt. sidlisko pre 10-25tis. ludi a nastahuju ich tam

Norman

keď dôjde na najhoršie, hranica sa zavrie nevpustia sa.
Skôr sa bojím, ako zabrániť tým statisícom bielych, hlavne našich emigrantov, aby sa nepchali naspäť na Slovensko.

heh.

slaven1

Západ nedobehneme, ani nemôžeme. Že si ešte vôbec niekto takto kladie otázku.

Veď Západ vlastní väčšinu priemyslu na Slovensku (Česku a Východnej Európe). Oni rastú z nášho rastu, keď prenášajú hodnotu tu vytvorenú (zisk) do domovských krajín.  Dobre o tom nedávno hovoril Marčok. Píšem nedávno, lebo o tom hovoria viacerí a dlho.

Hej, sme so Západom na jedne lodi, a že niekto verí, že nedostaneme "svoju" dávku z "ožiarenia"?

A tie beta-mamičky kočíkujúce "rozkošné" černoščatá? Zvýšený počeť subsaharských afričanov v našich mestách. Nie, nie sú to americkí turisti, posledný s ktorým so sa rozprával bol "laborant" z Nigérie.

Neviem ako často vytiahnete päty z Bratislavy, ale všimli ste si  tie "pravé turecké kebaby" v centre každého okresného mesta? Martin, Zvolen, Lučenec, Bardejov. Pravý turecký kebab, pod tureckou vlajkou za tureckej hudby aj s pravými tureckými náboženstvom a nefalšovanými tureckými problémami, ktoré sem ťahajú ich nositelia.

Už teraz dostávame svoju dávku, za to že sme so Západom v jednej posteli.

Len čo budú mať Nemci možnosť vyčistiť si spoločnosť od farebných ilegálnych kriminálnikov a darmožráčov, zas ich vykydajú v lágroch na východe.

No presne, cez aké územie ich budú vytláčať? Cez Poľsko, Česko, Slovensko a ďalej do Maďarska. Na toto by sa mala pripraviť armáda a polícia, aby sme to zvládli bez väčších strát.

pripomeniem situáciu v Juhoške pred vojnou, alebo v Sýrii či Líbyi, Donbase - tiež nik by rok pred udalosťami či aj mesiac pred udalosťami neveril, že k tomu dôjde.

Toto je hrozivé. Pol roka dozadu na Donbase by nikto nepovedal, že takto bude vyzerať ich supermarket Metro, už nehovorím o letisku.

Náhodný okoloidúci

A to, prosím pekne, určite nebude obyčajná tubera, ale nejaká multirezistetná, dlhodobo v Afrike pripravovaná, na ktorú nezaberajú žiadne lieky.

slaven1

Kmeň eboly vypestovaný kdesi v Afrike, v labáku na Kaukaze alebo Ukrajine. Majú kde.

afinabul

V těle měla 13 bodných ran [2], silný otok mozku a dokonce i řezné rány na záloktích
https://aeronet.cz/news/satanova-synagoga-u-ceskeho-soudu-ceska-divka-se...