Truban ide odstraňovať generáciu. Asi zobral 5 gramov bieleho

Radikalizácia lokálnych sluhov anglosionistov pokračuje. V najnobvom FB príspevku ide Truban odstraňovať celú generáciu.

Kompletný text:

 

ODSTAVIŤ KOČNERA NESTAČÍ, TREBA VYMENIŤ JEHO GENERÁCIU.

Ešte nikdy sme nevideli takto jasne, ako tu roky fungoval korupčný systém peňazí a moci. Kočner bol súčasťou siete ľudí naprieč politickými špičkami, oligarchami, políciou, prokuratúrou a justíciou. My ich voláme Kočnerova generácia. Spoznáte ich podľa toho, že budú situáciu bagatelizovať, kontakty s Kočnerom nazývať “len sme sa pozdravili”, budú odvracať pozornosť a chcieť polarizovať.

Vieme, že Kočnerov je ešte veľa. Ak nám táto generácia zostane riadiť štát, tak sa nič nezmení. Musíme zamakať a odviesť kopec práce. Zaslúžiť si dôveru ľudí, aj tých, ktorí už v zmenu neveria. Do politiky musíme dostať nových ľudí. Potlačiť svoje egá a chuť súperiť medzi sebou.

Som presvedčený, že s dobrou disciplínou to zvládneme. Je to naša povinnosť.

 
------------
Takže Kočnerova generácia chce "polarizovať", kdežto Trubanovci volajú po veľkom zjednotení. Napísať to v príspevku, kde zároveň volá po odstránení celej generácie je naozaj ukážka sfetovaného mozgu.
 
"Musíme zamakať a odviesť kopec práce". 
 
hill of skulls
Kopec práce, ktorú progresívne sily mienia odviesť.
 
"S dobrou disciplínou to zvládneme"
Disciplínou?
Odkedy tento používa také germánske heslá? Ale len do toho, nech začnú, čím skôr to budú mať za sebou, tým lepšie.
 
 
 
 
 
Ema

ktoré ich vtiahnu do sveta úspešného biznisu a politickej moci ako lajnu koksu do liberálneho rypáka - a on že disciplína.

"Som presvedčený, že s dobrou disciplínou to zvládneme." Jáj, ten má na mysli disciplínu v dávkach. Ráno-večer, medzitým nič. To dáva logiku. Cez deň treba zamakať na výmene generácie.

Zmrd vyžutý, namiesto toho, aby po drogovom faux pas zaliezol do nory, ide na sockosieti postovať radikálne kecy.

(Ozaj, a čo žaluď Kiska? Už sa posral z toho, že ho Truban vymení?)

Norman

Tento pokec, "makanie na sebe", je typický príznak netalentovaných jednotlivcov. Tí sú utešovaní a seba samého utešujú rečami, že nejakým upachteným prdolením sa niečo podstatné na sebe vylepšia.
Podľa pachtenia spoznáte ich :-)

Pechorenie sa je metóda vhodná maximálne tak na behanie, tam možno zlepší čas o pár minút, oh oh, ale nie do komplexného života. Iskru buď prebudenú máš, alebo nie.

vrbovčan

ho už dali dole. A niekoho hľadajú. Neviem o tom, že by mali nejaký vrcholový orgán zastupujúci regióny, ktorý rozhoduje voľbou o novom predsedovi. Zaregistrovali ste pri výmene Štefunka za Trubana, že ktosi o tom rozhodol, že Truban sa uchádzal, kandidoval, súťažil s niekým a potom prebehla voľba? Podľa mňa to tam riadi Demeš. Možno s Rizmanom.

Ľubov

už dlho. Má to žiaľ nulový efekt na voličov. A nielen na Slovensku. https://hrot.info/ - aj tento portál opakovane prináša prehľad zosieťovania medzi mimovládkami,novinármi a politikmi. Rizman? Minule ho Soukup v Tv Barandov označil za aktuálneho milenca Čaputovej (vraj to všetci vedia). To je jedno,Truban ,alebo Čaputová sú tak bezvýznamní, v tej servilite až škodlivej sieti,že ich určite stiahnu z obehu.

O Demešovi sa píše málo,takže hej, patrí k tým,ktorí rozhodujú o Slovensku. Všetky cesty vedú k Sorosovi,ale predsa vieme,že aj on je len služobník. Jediné,v čo dúfam a čo by mohlo niečo zmeniť,je zánik Klingonov.

Norman

snažia sa, ale čo všetkým chýba, je práve masmediálny dosah. Ten stojí peniaze . Ako tam píšu - posielali akýci článok do aktualít a nedostali ani odpoveď. Veriť na demokraviu či pluralitu je proste absolútne naivné - nič také nekestvuje a tie zmije ( na masmediálnom prameni) sa len smejú.

Presne tak, tie mená sú len opatrné zmienky. Soros bol zaujímavý pred 20 rokmi, dnes je to už len hovorenie o minulosti - aj keď samozrejme jeho imperium a rôzne klony, na ktoré sa v zrčitom zmysle rozpadlo, sú stále tu.
Demeš niečo podobné - on je akýsi pápež týchto lokálne pôsobiacich zmrdov, a ukážka kariery, po ktorej nové dorastajúce potkany ako Šeliga či Truban túžia, nad ktorou onanujú, obrazne povedané.

Nezáleží až tak na menách, ľudia by mali vedieť, že žijú v kryptokracii, riadenej skrytými peňazovodmi, ktorá má centrum v New Yorku. Toto by ľuďom mali pripomínať denne média a v nedelu farár.
Prerástli a ovládli zdroje už dávno v minulosti, my sme sa do toho len narodili, nedá sa to ozdraviť naraz. Oni majú pod kontrolou všetko, čo sa materiálneho marazmu týka - ale to ich aj limituje. Každý im podlieha do tej miery, do akej je posadnutý mamonom - to je stará vec. My, čo sme dosť mimo tento jed, to dokážeme aspoň sledovať, ako sa to plazí okolo nás a dusí a požiera ľudí. Hnus, je to naozaj hnus - ale tak čo už, do veľkej miery si za to tie obete môžu aj sami. Ale keď sa dá, treba chápadla useknúť, jedno po druhom, nenápadne a rýchlo.

Norman

no, nejaké zvolenie mal
https://www.etrend.sk/ekonomika/novym-predsedom-progresivneho-slovenska-...
ale nikde nie je ani naznačené, aký veľký ten "snem" bol. V každom prípade bol Truban jediný reálny kandidát. A takmer iste predpokladám, že jediný kandidát.

V praxi prirodzene vo všetkých stranách a spolkoch o všetkom rozhoduje úzka skupinka, respektíve jednotlivec (starý Parkinson o tom píše a nie je to len humor - rozhodovať dokáže len skupinka do cirka 7 ľudí).
A hej, Truban je otrávený, jeho použitie by znížilo predvolebnú propagandu výrazne. Okrem toho vidno, že nemá nos na primeranú rétoriku. Kto bude voliť klasického feťáka, ktorý ma problémy s drogou do takej miery, že o nej musí verejne hovoriť?

vrbovčan

u Havrana medzi Demešom, Rizmanom a Čížom. Bolo to krátko po Kuciakovej vražde, keď si títo dvaja mysleli, že rozbehnutý proces vyústi do úradníckej Kiskovej vlády. Demeš tam sa tam správal, ako gubernátor v kolónii. Čížovi oznamoval, že ľudia z mimovládok (použil presne tento termín) budú nominovaní do komunálnych i parlamentných volieb a budú sa účastniť na riadení krajiny. Nepoužil termín názvu niektorej politickej strany, ale termín "mimovládky". Samozrejme, že to je neústavné, ale on sa ani neobťažoval to vysvetliť, že budú na kandidátke niektorej zo strán. Dnes už vieme, že je to strana Progresívne Slovensko. Číža pokladám za človeka s veľkým rozhľadom s mimoriadnymi vedomosťami o systéme riadenia spoločnosti. Ale tí dvaja tam s ním vtedy jednali ako miestodržitelia s domorodcom. Skúsený človek musel jasne vidieť, že sa tí dvaja nezobudili tých 5 dní po vražde, ale tieto myšlienky o postupnom preberaní moci mali už dávno prejednané, lebo nehľadali správne formulácie, ale rovno z ich ťahali z pamäte svojej mozgovej hemisféry.

mirage

nové