Harabin ide do volieb

Tak to Harabin spravil. Vstupuje do politiky na čele novej strany Vlasť.

Povedal by som tak - niekomu vyhovuje rozbíjanie a dehonestovanie slovenskej domácej ľudovej politickej scény. Už viackrát boli použité všetky možné finty a nástroje. Okrem ného aj vzniky strán na odkanalizovanie časti hlasov domácich strán. V minulých voľbách tak vznikla strana Sme-Rodina, ktorá ukradla hlasy antisystémové, ale aj hlasy nejakej tej časti Smerákov. Teraz vzniká strana Vlasť, ktorá má opäť zničiť časť hlasov národovcov. Je to teda strana zameraná proti stranám ĽSNS, Smer, SNS.

Harabin osobne zrejme podľahol ilúzii prezidentských volieb, kde bol najreálnejší ako tak pronárodný kandidát - Kotleba či iní tam nemali šancu a Harabin bol akceptovateľný, napriek svojim chybám či svojej minulosti. A nebolo čo skaziť. Takže dostal nejaké hlasy, okolo 300 tisíc.

Inak je to teraz do parlamentných volieb. Každý hlas daný jeho strane bude vyhodený von oknom. Je to strana starých prďúsov a tárajov, vrátane samotného Mečiara, ktorého už nik nechce ani vidieť, nieto počuť. A niečo podobné je to aj so samotným Harabinom, ktorý je horší ako komunistické kádre pred 30 rokmi. Toto nemôže byť považované za nič iné, ako za sabotáž reálnych národných a sociálnych hnutí.

Nejaký čas to vyzeralo, že do toho Harabin a jeho geriatria nepôjdu, ale zrejme je pretlak ponúkaných peňazí priveľký a oni túto zradcovskú podrazácku službu predsalen urobia. 

Je treba si uvedomiť, že každý hlas pre túto stranu Vlasť bude chýbať niekde inde u národovcov. A ak aj sa Vlasť do parlamentu nedostane, tak polovica z ich hlasov pôjde vlastne anglosionistom trubanovského beblavého typu.

Opakujem, kým vo voľbách za prezidenta bol Harabin menšie zlo, teraz je to jednoznačne zlo väčšie. Určite väčšie ako ĽSNS alebo Smer, alebo čokoľvek, čo ste doteraz volili.

Nechcem zbytočne hodnotiť ľudí, ba ani politikov, za ich prejav - ale neschopnosť, ktorú aj v tomto smere Harabin prejavuje, budú naši nepriatelia znásobovať a hádzať na celú ľudovú, národoveckú a sociálnu sféru, na nás všetkých. Zas spoja národovectvo s imidžom starého neschopného burana. To je hrôza. To už nie je len vec Harabina, ale vec nás všetkých a aj keď s ním nič nemáme, bude vlastne dávať palivo pre našich nepriateľov. Doboha s ním.

Dnes teda podal to vyhlásenie o kandidovaní ako líder strany Vlasť, nepodarene a hlúpo. Už dnes na neho treba naliehať, aby z volieb odstúpil. Už dnes do neho treba kopať. Dosť bolo tolerovania každého dementného úchyla len preto, že pokecá čosi o národe a o tom, že sa národ má zle. Ešte aj týmito lacnými kecami pripomína podvodníka, menovite Havla.

Slovensko nie je národ spomalených starcov a bývalých komunistov. Aj jeho národná scéna je spolok mladých dynamických ľudí, ktorí si nezaslúžia, aby mali čo len sekundu slúžiť harabinovskej či mečiarovskej subnorme. Dosť, dosť, dosť.

 
Roland Edvardsen

Joj, a ako sa počas prezidentskej kandidatúry zaprisahával, že toto nespraví...Bez ohľadu na čokoľvek, Harabinovi sa nikdy nedá veriť. S takýmito ľuďmi (patologickí klamári, sociopati) musí byť fakt "radosť" spolupracovať...

Ale ja by som nateraz ešte nepredbiehal. Harabin to môže celé potopiť alebo môže naopak pomôcť. Jediný správny a racionálny postup potrebný k tomu, aby sa eliminovalo toto riziko je spojenie s nejakou parlamentnou stranou: buď LSNS, alebo skôr SNS. Ak toto Harabin neurobí, ťažko ho klasifikovať inak ako zradcu a rozbíjača. Jeho akcia je ,bez takéhoto spojenia, rozbíjačské riziko, bez ohľadu na to, ako to nakoniec vo voľbách dopadne.

Nuž, bude to taká divoká kampaň, akú Slovensko možno ešte nezažilo. Puča z Karibiku a iní Harabinovi (Lexovi?) trollovia majú aspoň teraz čo robiť. Hor sa do práce. :-D

Norman

Ma nebaví to deja vu - a práve opakovanie obdobia tak zle dopadnuvších prezidentských volieb. Odmietam sa v tom harabinizme/mečiarizme znova hrabať, ako pred polrokom.
Ale niekomu inému sa práve ten vtedajší scénar a výsledok zapáčil, samozrejme jeho víťazovi, a tak ho chce zopakovať.
Napríklad na diskusiách po webe sa progresívni trolovia radujú. Prečo asi?

Teraz sa práve na Slobvysielači rozčuluje nad voľbami Ústavného súdu - panebože, to sa môže o tejto blbosti ako takej, napríklad o tajnom či verejnom hlasovaní a podobne, baviť donekonečna. Toto je proste "parlamentná demokracia", to doteraz nevedel? Je to APOLITICKY PAKO, ktorého horizont je prudko zúžený, protestne deformovaný. Na prezidenta povedzme mohol byť ok, v politike ale úplne nemožný (dosť pripomína Kisku, fakt).

Jeho právnické témy sa onedlho všetkým prejedia.

Roland Edvardsen

Tiež ma zaráža koľkí si nevšimli, že Harabin je dosť magor.
Harabin už v prezidentských voľbách na konci mlel z posledného, v televíznych debatách nebol najpresvedčivejší, natočili ho opitého na prednáške (a aj v električke ho takto odfotili - áno, ďalší čo má problém aj s pitím) a o jeho pokuse napodobniť Mussoliniho ani nehovorím.
Navyše pre neho je toto všetko dosť o jeho malichernej vendete - voči Ficovi a Kotlebovi - než o "službe národu".

slaven1

2 komenty k článku:

1. Riadená opozícia a odoberači hlasov sú aj ŠVEC a SHO. Sú nasadený na Kotlebu a ĽSNS. Majú veľkú aktivitu v okresných mestách kde ĽSNS vyzbieralo veľa hlasov. Taká Rimavská Sobota je celá olepená ich plagátmi.

2. Ďalšia pidi-stránka ktorá vznika je KDŽP ("Nová kresťanská strana"). Majú už kampaň po Slovensku s heslom "Čo farár Kuffa hovorí teologicky, my chceme presadiť politicky." Ich úloha je odoberať hlasy KDH a hlavne kresťanského voliča ĽSNS

Toľko 2 veci ku ktorým sa chem vyjadriť

slaven1

Zoznam nových strán je dlhý:
- Vlasť (ľudia okolo Harabina)
- (jednorazová) Dobrá voľba (tvár Druckera, nástupný projekt SMERákov)
- SHO (Švec, riadená opozícia, odoberač hlasov ĽSNS, SNS)
- KDŽP ("Ďalšia kresťanská strana") - odoberač hlasov kresťanských voličov ĽSNS a KDH
- Progresívne Slovensko (pokračovanie #Siete - projektu ľudí okolo americkej ambasády)
- Spolu (strana amerického droida Beblavého)
- Za ľudí (strana usvedčeného pozemkového mafiána a hlavného slovenského žaluďa Kisku)
- Priama demokracia (neviem o nich nič, asi nejaký pokus opakovať po Okamurovi z ČR)
- Aj Maďari majú dačo nové

Ďalšie budeme dopĺňať priebežne..

Ja by som to zhrnul takto: "Nové tváre" budú za chvíľu staré. Ich desiatou výmenou od 1989 nič nedosiahneme. Netreba meniť tváre, treba meniť systém. Treba sfunkčniť referendum aby aktívna časť obyvateľstva mohla tvoriť brzdu hlúpym zákonom, ktoré píše úzka skupina zlodejov.

Norman

Socialistov od Chmelára.
Absurdistan.
Priama demokracia to je ak nemýlim Marček - ten, čo pomohol Kolárovi do parlamentu.

Je 30 rokov od zmeny režimu. Sytem dospel definitívne do stavu, keď politické strany sú otvorene detinské a nepodstatné, skutočné malé figúrky a poslanci len dobre platení štatisti. Takí tí schudobnelí zemani. Politika sa stala len nudným zamestnaním, je už úplne jasné, že moc je niekde inde (vo financiách a korporáciách).

slaven1

p. "Nati" Blahovú vykopli z jej organizovanej skupiny. Už ju nemohli vystáť v SAS.

Nevadí. Psycháči, ktorých oligarchát a ambasáda koncentruje okolo Degresívneho Slovenska, už po nej slintajú. Budú mať druhého parlamentného divadelníka, po tom ako vzali heroínového Poliačika.

PZ (poznámka záverom) - to "p." nie je od slova "pani" :-)

https://www.teraz.sk/slovensko/nataliu-blahovu-vylucili-zo-strany-s/4225...

nové